Най-новите оферти за продажба и наем на недвижими имоти - страница 10
ново
Студио в нова модерна сграда в кв. Братя Миладинови
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Отлична инвестиция и локация близо до парк
Предлагаме ви студио с площ от 47 кв. м., разположено в нова сграда в един от най-предпочитаните квартали на Бургас – ж.к. „Братя Миладинови“. Имотът се намира на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до парк, детска градина, училище и спирки на градския транспорт,
98 000 €(191 671,34 лв.)
(2 085 €/м2) (4 078,11 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
-4%
ново
Къща с нов покрив в живописно село в Средна Гора
Близо до гр. Стара Загора , с. Медово
Селски имот еднакво отдалечен от Пловдив и Стара Загора
Представяме Ви двуетажна тухлена къща с нов покрив и почти изпълнен цялостен ремонт в живописно село, разположено в планина Средна гора, на еднакво разстояние - 55 км от двата областни града Стара Загора и Пловдив.
Къщата е с разгъната застроена площ 120 кв.м., разпределена
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“
гр. София , кв. "Красна поляна 1"
Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Имаме удоволствието да ви представим голям тристаен апартамент, разположен в един от утвърдените столични квартали – „Красна поляна 1“. Районът е с напълно изградена инфраструктура и предлага удобен достъп до учебни заведения, магазини, супермаркети, спирки на градски транспорт,
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 344 €/м2) (4 583,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Самостоятелна търговска сграда в голямо и оживено село на 15 км от град Стражица
Близо до гр. Велико Търново , с. Сушица
Търговска сграда с мазе, веранда и дворно място
Представяме ви самостоятелна търговска сграда, разположена в голямо и оживено село с отличен достъп и инфраструктура – чудесна възможност за развиване на собствен бизнес на село или за инвестиция с добра възвръщаемост.
Имотът включва земя с площ от 730 кв.м., заедно с масивна
Продажба
ново
Голям регулиран парцел близо до ски писта Боричо в Самоков
гр. Самоков , Ски писта Боричо
Парцел за строеж на вилно селище в крайната южна част на града
Урегулиран поземлен имот с площ от 5807 кв.м., разположен в крайната южна част на град Самоков, близо до ски писта Боричо. Подходящ е за изграждане на вилно селище, с удобен достъп до яз. Искър с отлични възможностите за водни спортове и до най-големия и предпочитан курорт за
319 385 €(624 662,76 лв.)
(55 €/м2) (107,57 лв./м2)Площ: 5 807.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец