Най-новите оферти за продажба и наем на недвижими имоти - страница 8
ново
Кафе-ресторант с две самостоятелни двуетажни къщи
Близо до гр. Априлци , с. Кръвеник
Селски имот за курортно-туристическа дейност с живописна локация близо до гр. Априлци
Кафе-ресторант с лятна градина, конферентна зала и две самостоятелни двуетажни къщи за курортно-туристическа дейност, с южно изложение, красива панорама и целогодишен достъп по асфалтов път, едва на 8 км от град Априлци.
Имотът е разположени върху терен с площ 1902 кв.м. като
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с изложение Изток–Запад и огромен хол
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с 2 спални, 2 бани, 2 балкона и голям хол
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с отлично изложение и функционално разпределение, разположен в нова жилищна сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и предпочитани зони на София. Имотът е идеален за семейно жилище или инвестиция,
286 000 €(559 367,38 лв.)
(2 447 €/м2) (4 786,65 лв./м2)Площ: 116.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Тристаен апартамент с гледка към парк „Въртопо“ и Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл тристаен апартамент с два балкона и отлично изложение
Предлагаме модерен и функционален апартамент в нова бутикова сграда в кв. Малинова долина – едно от най-динамично развиващите се места в София, предпочитано заради добрата инфраструктура, спокойната среда и близостта до природата.
Сграда с модерна визия и висок
238 000 €(465 487,54 лв.)
(2 422 €/м2) (4 737,79 лв./м2)Площ: 98.25 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Просторен двустаен апартамент с двор в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот с отлично изложение, в нова сграда с елегантна архитектура
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с двор и паркомясто, разположен в нова сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и модерни зони на София. Имотът съчетава съвременен дизайн, качество на строителството и удобство, превръщайки се в отличен
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 224 €/м2) (4 350,37 лв./м2)Площ: 74.63 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-3%
ново
Парцел с лице към главен път в квартал Крайморие, Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Отлична инвестиционна възможност, стратегическа локация в близост до морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 3 510 кв.м, разположен в квартал Крайморие, гр. Бургас – един от най-перспективните и динамично развиващи се крайморски райони в региона.
Имотът има лице към главен път, което го прави изключително подходящ за търговски обект,
340 000 €350 000 €664 982,20 лв.684 540,50 лв.
(97 €/м2) (189,45 лв./м2)Площ: 3 510.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Реновирана къща на 8 минути от главния път София-Варна
Близо до гр. Тетевен , с. Малка Желязна
Красива къща с 3 спални и веранда на уединено място в живописно вилно селище
Предлагаме на вашето внимание двуетажна къща с двор в малко вилно селище, част от китно селце в района на Български извор, на 7-8 минути от главния път София-Варна. Вилната зона е отделена на около 2 км разстояние от селото, като до къщата се достига по добре поддържан чакълест
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент в Paradise Dreams, Свети Влас
гр. Свети Влас
Уютно жилище на втора линия от морето, само на 4 минути пеша от плажа
Предлагаме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 61 кв.м, разположен на първи етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Свети Влас – Paradise Dreams.
Жилището е с отделен вход и изключително функционално разпределение:
• входно антре;
• просторна дневна с
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 721 €/м2) (3 366,59 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент в кв. „Красна поляна 1“
гр. София , кв. "Красна поляна 1"
Обзаведен имот с отлична локация и функционално разпределение
Имаме удоволствието да ви представим голям тристаен апартамент, разположен в един от утвърдените столични квартали – „Красна поляна 1“. Районът е с напълно изградена инфраструктура и предлага удобен достъп до учебни заведения, магазини, супермаркети, спирки на градски транспорт,
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 344 €/м2) (4 583,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Самостоятелна търговска сграда в голямо и оживено село на 15 км от град Стражица
Близо до гр. Велико Търново , с. Сушица
Търговска сграда с мазе, веранда и дворно място
Представяме ви самостоятелна търговска сграда, разположена в голямо и оживено село с отличен достъп и инфраструктура – чудесна възможност за развиване на собствен бизнес на село или за инвестиция с добра възвръщаемост.
Имотът включва земя с площ от 730 кв.м., заедно с масивна
Продажба
ново
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Чисто нов двустаен апартамент на 250 метра от плаж в комплекс Етъра 4
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент в отличен комплекс в Свети Влас
Предлагаме за продажба чисто нов компактен двустаен апартамент, разположен на първи етаж в модерния комплекс Етъра 4 в Свети Влас – един от най-предпочитаните райони на града, в непосредствена близост до морето и престижното яхтено пристанище Марина Диневи. Районът предлага
84 000 €(164 289,72 лв.)
(1 495 €/м2) (2 924,35 лв./м2)Площ: 56.18 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 15 км
Парцел в регулация до главен път Каблешково-Медово
Близо до гр. Каблешково , м-т „Двете чешми“
Голям парцел с морска панорама и 75 метра лице на главен асфалтов път
Представяме ви отлична възможност за инвестиция – урбанизиран парцел с площ 11 250 кв. м, разположен в местността Двете чешми, в близост до гр. Каблешково, с директен достъп от главния асфалтов път Каблешково – Медово и с фронт от 75 метра на пътя.
Ключови предимства на
140 625 €(275 038,59 лв.)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 11 250.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Лукс
Луксозен напълно обзаведен имот до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , гр. Елена
Изящен семеен хотел в изключително красивия Еленски Балкан
Представяме на вниманието Ви луксозен имот с внушително изискана визия, голяма площ земя. Прекрасен семеен хотел, отличаващ се с качествено строителство и с вкус изпипан интериор до най-малкия детайл. Имотът представлява функционираща къща за гости с три звезди, предоставяща