Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис
Иванка Стойкова се присъединява към екипа на BULGARIAN PROPERTIES през пролетта на 2016 година и бързо развива офиса ни в района на Бъкстон, Манастирски ливади и Павлово с разнообразно портфолио от имоти, множество успешни сделки и доволни клиенти.
Към момента тя е един от водещите консултанти на компанията, като през 2021 година Иванка е отличена с титлата "Брокер на годината", през 2022 г. получава награда за най-скъп продаден апартамент, през 2024 г. получава наградата "Най-скъп наем 2024".

През 2020 г. Ваня получава отличие за брокер с най-много сгради ново строителство за своето портфолио от качествени новостроящи се жилища, което тя успява да непрекъснато да поддържа актуално и да разширява.

Ако търсите да закупите или продавате имот в София, доверете се на Иванка Стойкова - един истински професионалист и човек, на когото може да се има доверие!

Контакти
Изпратете имейл на Иванка Стойкова
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 87 487 €(от 171 109,70 лв.)
(1 850 - 2 290 €/м2)(3 618,29 - 4 478,85 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Комплекс от пет еднофамилни къщи пред Акт 16 сред гора и чист въздух
с. Панчарево , комплекс Бяла черква
Просторни къщи с дворни места, две паркоместа и впечатляваща гледка към планината
Комплекс от пет еднофамилни, редови къщи разположени в две групи.
Комплексът е с получен Акт 15 и очакван Акт 16 през май 2026 г.
Предлагаме ви отлична възможност да закупите семеен дом в комплекс разположен в Панчарево, местност „Косанин дол ”. Районът осигурява отлични
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Търсите жилище в един от най-престижните южни райони на столицата, в подножието на планината? Имаме отлично предложение за вас в кв. Бояна! Последен четиристаен апартамент в район с предимно нови, ниско-етажни сгради с добре оформени дворни пространства.
В непосредствена
от 498 500 €(от 974 981,26 лв.)
(2 299 €/м2) (4 496,52 лв./м2)Площ: 216.83 - 216.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Апартаменти с 2 спални в сграда до ул. Г. С. Раковски
гр. София , кв. "Център"
Нова сграда стартирало строителство близо до центъра на столицата
Представяме ви нова сграда стартирало строителството с ограничен избор от нови двустайни и тристайни апартаменти. Качествен жилищен проект в най-спокойната част на центъра само на 10 минути от метростанция и на 20 минути пеша от Храм-паметника "Свети Александър Невски". Идеални
от 260 000 €(от 508 515,80 лв.)
(2 145 €/м2) (4 195,33 лв./м2)Площ: 121.21 - 121.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда до метростанция Сливница
гр. София , кв. "Люлин 8"
Качествени градски жилища с комуникативна локация в кв. Люлин 8
Новострояща се жилищна сграда, разположена в северозападната част на София, в ж.к. Люлин 8 – микрорайон от един от най-големите и добре развити жилищни комплекси в столицата. Локацията осигурява отлична свързаност с ключови пътни артерии като бул. „Сливница“, бул. „Пенчо
от 155 000 €(от 303 153,65 лв.)
(2 012 - 2 151 €/м2)(3 935,13 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 77.04 - 103.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Земеделска земя близо до гр. Костинброд
Близо до гр. Костинброд , с. Петърч
Парцел за земеделска обработка близо до язовири
Представяме за продажба голям парцел земеделска земя в местност Равнище на село Петърч, община Костинброд, Софийска област.
Парцелът е с площ от 6911 кв.м., земеделска земя 4-та категория. Подходящ е за засаждане на разнообразие от земеделски култури.
Село Петърч е
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Земеделска земя с голяма площ и стратегическа локация на 25 км от Перник
Близо до гр. Перник , с. Старо село
Обширен парцел на 50 метра от АМ „Струма“
Предлагаме за продажба обширен парцел земеделска земя с площ от 26,937 кв. м., разположен само на 50 метра от автомагистрала „Струма“, с лесен достъп и отлична видимост. Имотът се намира в землището на село Старо село – само на 25 км от гр. Перник и на 20 км от популярното селище
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен комплекс от къщи на 15 км от София
с. Гурмазово , гр. София
Просторни къщи с три спални, гараж за два автомобила и дворно място в с. Гурмазово
Комплекс от осем къщи, които съчетават всички предимства на крайградските райони с луксозен начин на живот близо до природата.
Разположен в село Гурмазово на около 15 км западно от центъра на град София, в близост до град Божурище.
Устойчиви и енергийно ефективни домове,
Продажба
За частни лица
Регулиран парцел в кв. Изгрев, гр. Банкя
гр. Банкя , гр. София
Парцел за нискоетажно строителство в район с минерални извори и чист въздух
Регулиран парцел (894 кв.м.) за нискоетажно строителство до 10 метра в квартал Изгрев на гр. Банкя - предпочитано място за живеене и почивка, благодарение на своята природна красота, здравословен климат и удобства.
Характеристики на имота:
• Максимална плътност – 40%
• Кинт
180 000 €(352 049,40 лв.)
(201 €/м2) (393,79 лв./м2)Площ: 894.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 и комуникативна локация в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Последни тристайни жилища до възлови булеварди, учебни заведения, парк, държавни институции
Нова жилищна сграда с Акт 16 в кв. Овча купел, между ул. Любляна, бул. Овча купел, бул. Цар Борис III, Околовръстен път, в близост до фитнес, държавни институции като НАП-офис Витоша, Държавен фонд земеделие, Агенция по геодезия, картография и кадастър, както и супермаркет
от 277 931 €(от 543 585,79 лв.)
(2 690 - 4 772 €/м2)(5 261,18 - 9 333,22 лв./м2)Площ: 103.32 - 270.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
гр. София , кв. "Оборище"
Жилище за ремонт с две спални, мазе и таванско помещение в кв. Оборище
Тристаен апартамент за ремонт в малка сграда (1941 г.) в престижния квартал Оборище, в близост до парк „Заимов“, магазини, метростанция „Театрална“. На територията на парк „Заимов“ се намират и Театър „София“, театрална работилница „Сфумато“, заведения, спортни площадки, детски
259 000 €(506 559,97 лв.)
(2 590 €/м2) (5 065,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент с хубава гледка към Витоша и удобен достъп до метростанция
гр. София , кв. "Люлин 3"
Обзаведено жилище под наем в кв. Люлин 3
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в поддържана сграда ЕПК с контролиран достъп и асансьор, в близост до метростанция и основни удобства в кв. Люлин 3.
Жилището е с площ от 45 кв.м и функционално разпределение:
• Входно антре;
• Дневна с кът за
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(8,22 €/м2) (16,08 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Просторни къщи с двор на 15 км от София
с. Гурмазово , гр. София
Къщи с три спални, гараж и сауна в живописно село близо до столицата
Представяме ви уникален комплекс от просторни еднофамилни къщи със собствен двор, само на 15 км от София – в едно от най-желаните места за спокоен и здравословен начин на живот край столицата. Тук ще откриете баланс между удобствата на големия град и уюта на живота сред природа,
Продажба
За частни лица
Лукс
Комплекс от 3 къщи на 15 км от София
с. Гурмазово , гр. София
3 еднофамилни къщи с панорамна гледка към Софийско поле
Комплекс от три къщи разположени в самостоятелни парцели с отлично местоположение успешно съчетаващо всички предимства на крайградските райони с луксозен начин на живот близо до природата.
Станете собственик на първокласен имот, отличаващ се с големи и светли жилищни
Продажба
Магазини в търговски и развлекателен център в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Бизнес имот с отлична видимост от булевард Цар Борис III и Околовръстен път
Търговски площи в развлекателен център в район Овча Купел, в София. Ключовото разположение на сградата, както и уникалният дизайн, изпълнен в най-съвременните и оригинални архитектурни решения осигуряват много добра видимост от всички посоки. Търговската зона представлява
2 228 410 €(4 358 391,13 лв.)(без ДДС)
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 2 228.41 м2
Тип на имота:
Магазин
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Парцел за инвестиция в месност Манилов дол-Суходол
гр. София , кв. "Суходол"
Земя с одобрен ПУП, подходяща за строеж на хотел и ресторант
Представяме на вашето внимание земеделска земя (2039 кв.м.) с одобрен ПУП „Търговски обект и мотел“, влязъл в сила от 07.2023 в местност Манилов дол-Суходол, район Овча купел. Имотът е подходящ за построяване на хотел и ресторант, както и други бизнес приложения.
Парцелът е с
420 000 €(821 448,60 лв.)
(206 €/м2) (402,87 лв./м2)Площ: 2 039.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Луксозна и модерна жилищна сграда в м-т Гърдова глава
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Апартаменти на тихо и спокойно място с чист въздух
Изключителна възможност да притежавате нов дом в този престижен столичен район!
Жилищна сграда разположена в най-хубавата част на местност Гърдова глава, на 250 метра от околовръстния път и бул.“Цар Борис ІІІ“. В околностите има училище, детска градина, хипермаркети Фантастико
от 146 158 €(от 285 860,20 лв.)
(2 310 - 2 814 €/м2)(4 517,97 - 5 503,71 лв./м2)Площ: 58.41 - 153.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Работещ автосервиз с ГТП в кв. Овча купел 1
гр. София , кв. "Овча купел 1"
Успешен бизнес с оборудване, обзавеждане и отличен потенциал
Представяме ви работещ автосервиз с годишни технически прегледи (ГТП), разположен в оживения квартал Овча купел 1, до бул. Президент Линкълн, ул. Монтевидео, ресторанти, търговски център, детска градина, салон за красота, други градски удобства. Това е отличен инвестиционен имот,
Наем
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент под наем до Ловен парк и болница Токуда
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Напълно обзаведен имот с възможност за наем на подземно паркомясто
Представяме ви тристаен апартамент под наем в район Хладилника, в непосредствена близост до Ловен парк, бизнес сгради и болница „Токуда“. Имотът се намира в тухлена сграда ново строителство от 2005 г., с поддържани общи части, асансьор, двор и подземен паркинг.
Предлага се
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Последен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Манастирски ливади - запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище до ключ с лесен достъп до възлови булеварди в столицата
Жилище в нова сграда с Акт 16 от 10.11.2023г. в кв. Манастирски ливади. Малка сграда на пет етажа, само с 8 апартамента, без асансьор. Кварталът успява да съчетае близост до Витоша с лесен достъп до централните части и всички удобства на София. Отличен избор както за живеене така
от 329 000 €(от 643 468,07 лв.)
(2 861 €/м2) (5 595,37 лв./м2)Площ: 115.00 - 115.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 16 между кв. Дианабад и Студентски град
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти близо до Студентски парк, бул. Г. М. Димитров, университети и метро
Представяме на вашето внимание нова бутикова шестетажна жилищна сграда с Акт 16, надземен и подземен паркинг на границата между Дианабад и Студентски град, с пешеходна близост до метростанция Г.М.Димитров, супермаркет Фантастико, аптека, парк Студентски, детски градини, Висше
от 265 000 €(от 518 294,95 лв.)(без ДДС)
(2 505 - 2 970 €/м2)(4 899,35 - 5 808,82 лв./м2)Площ: 89.22 - 219.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Модерни двуетажни къщи в гр. Божурище
гр. Божурище
Градски къщи с двор и удобства на 3 км от столицата
Имаме удоволствието да представим нов затворен комплекс от еднофамилни къщи в квартал „Максим Горки“, гр. Божурище – на едва 3 км от София. Локацията съчетава удобството на бързия достъп до столицата с предимствата на спокоен и екологично чист район, в близост до Витоша и
Продажба
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен двустаен апартамент в кв. Капузица
гр. София , кв. "Карпузица"
Готов за нанасяне апартамент с луксозни довършителни работи, комфортно обзавеждане и оборудване
Отлично поддържан апартамент с една спалня в квартал Карпузица, близо до бул. Никола Петков, очна клиника, супермаркет, ресторанти, детска градина, спирки на редовния градски транспорт, на 1.2 км от Нов Български Университет и други градски удобства.
Апартаментът (60 кв.м.) се
225 000 €(440 061,75 лв.)
(3 750 €/м2) (7 334,36 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Компактна жилищна сграда в кв. Манастирски Ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортни и стилни апартаменти, подземни гаражи, паркоместа в престижен столичен район
Подарете си луксозен живот в непосредствена близост до природата и само на минути от центъра на София. Вашият нов дом в. Манастирски Ливади – Изток ви очаква. Представяме ви компактна жилищна сграда на 4 етажа, близо до Софийския околовръстен път - изключителен проект, предлагащ
от 134 021 €(от 262 122,29 лв.)(без ДДС)
(2 147 - 2 618 €/м2)(4 199,17 - 5 120,36 лв./м2)Площ: 54.56 - 118.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Магазин в жилищна сграда в кв. Младост 3
гр. София , кв. "Младост 3"
Търговско помещение в сграда с Акт 15
Предлагаме на вашето внимание магазин в кв. Младост 3 в непосредствена близост до автобусна спирка, детска градина и заведения за хранене. Сградата е с Акт 15.
Магазинът се намира на първи етаж, заема обща площ от 149.36 кв.м., разпределението включва търговска част, склад,
250 000 €(488 957,50 лв.)(без ДДС)
(1 674 €/м2) (3 273,68 лв./м2)Площ: 149.36 м2
Тип на имота:
Магазин
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Луксозен апартамент близо до Мол България в кв. "Манастирски ливади - изток"
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Модерно обзаведено жилище в затворен комплекс висок клас строителство с лесен достъп до Околовръстен път
Разгледайте нашето ново предложение за висок клас тристаен апартамент с функционално разпределен интериор, светли и просторни помещения, луксозни общи части и модерни условия за живот в столичния квартал Манастирски ливади – изток, в близост до последната спирка на автобус № 65,
616 200 €(1 205 182,45 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 237.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с фитнес и СПА в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Последен мезонет с 3 спални в елитен комплекс с Акт 16 в район с ново нискоетажно строителство и много зеленина
Луксозен затворен комплекс с общо РЗП от 25 000 кв.м. с класическа архитектура, изключително качество, високо ниво на сигурност, тишина, спокойствие, както и модерни удобства - фитнес, спа център, детски площадки, красиви градини и изцяло достъпен, обезопасен и озеленен покрив и
от 460 542 €(от 900 741,86 лв.)
(1 724 €/м2) (3 372,30 лв./м2)Площ: 267.10 - 267.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон