Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис
Иванка Стойкова се присъединява към екипа на BULGARIAN PROPERTIES през пролетта на 2016 година и бързо развива офиса ни в района на Бъкстон, Манастирски ливади и Павлово с разнообразно портфолио от имоти, множество успешни сделки и доволни клиенти.
Към момента тя е един от водещите консултанти на компанията, като през 2021 година Иванка е отличена с титлата "Брокер на годината", през 2022 г. получава награда за най-скъп продаден апартамент, през 2024 г. получава наградата "Най-скъп наем 2024".

През 2020 г. Ваня получава отличие за брокер с най-много сгради ново строителство за своето портфолио от качествени новостроящи се жилища, което тя успява да непрекъснато да поддържа актуално и да разширява.

Ако търсите да закупите или продавате имот в София, доверете се на Иванка Стойкова - един истински професионалист и човек, на когото може да се има доверие!

ОТДАДЕН
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда с асансьор и добре поддържани общи
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ОТДАДЕН
Компактен двустаен апартамент в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Функционално жилище до Национален исторически музей и Околовръстен път
Компактен двустаен апартамент под наем, ситуиран в кв. Бояна, непосредствено до парка на Национален исторически музей – удобно отдалечен от Околовръстен път, но с бърза връзка към ключовия възел.
Имотът е с площ 52 кв.м. и благоприятно южно изложение, намира се на последен
420 €/месец(821,45 лв./месец)
(8,08 €/м2) (15,80 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Магазин на партер под наем в идеалния център на София
гр. София , кв. "Център"
Търговски имот с витрина на оживена централна улица
Предлагаме под наем магазин на партерно ниво, разположен в сърцето на София, на изключително комуникативна и престижна централна улица с постоянен пешеходен и автомобилен поток. Имотът се намира в масивна тухлена сграда от 1936 г., което му придава характер, стабилност и
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно обзаведено жилище близо до България Мол и магазин Джъмбо
Разгледайте този чисто нов двустаен апартамент, който очаква своите първи наематели. Имотът се намира в един от търсените южни квартали на София - Манастирски ливади, в близост до бул. България и ул. Тодор Каблешков, България Мол, магазин Джъмбо, супермаркет Billa, с лесен достъп
660 €/месец(1 290,85 лв./месец)
(11 €/м2) (20,82 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
ПРОДАДЕН
Детска занималня в топ сграда до Парадайс Център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с търсена локация в кв. Кръстова вада на метри от метростанция
Детска занималня и паркоместа в жилищна сграда ново строителство, построена в началото на кв. "Кръстова Вада", до Южния парк. Районът се отличава с развита инфраструктура и близост до Парадайз Мол, болница "Токуда", посолствата на САЩ, Сирия, Индонезия и Афганистан, множество
Наем
Ексклузивно За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Надежда 1
гр. София , кв. "Надежда 1"
Обзаведено жилище в поддържана сграда близо до ключовата пътна артерия „Ломско шосе“
Двустаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с отлично поддържани общи части и чип достъп. Намира се на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини с директен удобен излаз на до бул. Ломско шосе. В района се намират големи
390 €/месец(762,77 лв./месец)
(8,67 €/м2) (16,95 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Ексклузивно За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент под наем до парк „100 години София“
гр. София , кв. "Младост 2"
Жилище с отлична локация близо до метро в кв. Младост 2
Отлично решение за наем на имот в един от най-търсените квартали на София - Младост 2. Жилището се намира в близост до спирка на градски транспорт, училище, парк „100 години София“ и метростанция. Уреден район с големи магазини, супермаркети, удобна връзка с Бизнес парк София.
420 €/месец(821,45 лв./месец)
(9,77 €/м2) (19,10 лв./м2)Площ: 43.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон