Ивайло Игнатов
Брокер
Ивайло Игнатов се присъединява към екипа на BULGARIAN PROPERTIES в началото на 2024 г., носейки със себе си над две десетилетия опит в сферата на търговията. Завършил е висшето си образование във Великотърновския университет със специалност География, а професионалният му път преминава през семейния бизнес, където изгражда умения в продажбите, работата с клиенти и управлението на процеси.
"Цял живот продавам" – с тези думи Ивайло описва своята естествена връзка с търговията и комуникацията. Именно тази страст към работата с хора и усещането за отговорност към всеки клиент го водят и в света на недвижимите имоти.
С усет към сделките, локално познание за Велико Търново и региона и дълбоко разбиране за нуждите на клиентите, Ивайло предлага доверие, последователност и ефективност във всяка стъпка на процеса по покупка или продажба на имот.
В резултат на своята отдаденост, професионален подход и постоянство, Ивайло постига значими успехи още в първата година от кариерата си в недвижимите имоти, като печели фирмени отличия:

Контакти
Отзиви от клиенти за Ивайло Игнатов
643
Пламенка Кирилова
Велико Търново , 12 Февруари 2026
642
Владимир Савов Величков
Велико Търново, 03 Октомври 2025
641
Николай Цветков
Троян , 04 Декември 2024
Изпратете имейл на Ивайло Игнатов
Продажба
ново
ПРОДАДЕН
Имот в предпочитано село близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Буковец
Къща с двор разполагаща с всичко необходимо за живеене
Продава се масивна двуетажна къща с площ от 120 кв. м., разположена в добре уредено село само на 15 км югозападно от Велико Търново, в района на Дряновския Предбалкан. Селото е предпочитано за целогодишно живеене поради добрата инфраструктура, близостта до града и спокойната
Продажба
ново
Жилище с отлична локация в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Напълно обзаведен тристаен апартамент с мазе
Ако търсите съчетание от комфорт, функционалност и спокойствие в добре устроен градски район – този имот е точно за вас.
Представяме ви светъл и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на последен (шести) етаж в поддържана сграда с чудесно изложение север/юг.
113 750 €(222 475,66 лв.)
(1 750 €/м2) (3 422,70 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-6%
ново
Масивна къща със спокойна локация на главен път в село Горна Студена
с. Горна Студена , гр. Велико Търново
Здрава къща на три етажа с равен двор, гараж и стопански постройки
Предлагаме за продажба конструктивно здрав имот, намиращ се на главен път в село Горна Студена. Селото е разположено върху равнинен, леко хълмист терен със слаб общ наклон на изток, към протичащата покрай селото река Студена. На около 2 км западно от Горна Студена, вляво покрай
Продажба
ново
Селски имот с отлична транспортна достъпност в Дунавската равнина
Близо до гр. Левски , с. Стежерово
Едноетажна къща с двор и потенциал за реновиране близо до Плевен, Свищов, Левски и Белене
Предлагаме за продажба едноетажна къща с голям потенциал, разположена на главен път в спокойното и добре уредено Стежерово, в района на Дунавската равнина. Имотът е отличен избор за хора, които търсят тишина, чист въздух и спокойствие, без да се лишават от удобния достъп до
Продажба
ново
Инвестиционен парцел с панорамна гледка в най-перспективния район на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Зона Б"
Парцел до отлична инфраструктура и с впечатляваща панорама към Царевец и Арбанаси
Представете си мащабен жилищен проект, разположен в сърцето на най-динамично развиващата се и перспективна част на Велико Търново – квартал Зона Б. Този парцел с площ от 4 824 кв. м. не е просто терен, а стратегическа инвестиционна възможност с изключителен потенциал за
650 000 €(1 271 289,50 лв.)
(135 €/м2) (263,53 лв./м2)Площ: 4 824.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
ново
Триетажна къща на върха на кв. Варуша във Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Варуша"
Имот с две спални и прекрасни гледки към Велико Търново и заобикалящите го планини
Представяме напълно обзаведен и оборудван имот за покупка с обхващаща града панорама. Имотът, със своето чудесно местоположение (на минути от центъра), може да осигури всички градски удобства накуп, а същевременно е разположено в един от най-спокойните райони на град Велико
Продажба
Модерно индустриално хале с мащабен терен до Плевен
Близо до гр. Плевен , с. Тотлебен
Стратегическа локация с директен достъп до главен път Плевен–Русе
Модерен индустриален имот с изключителен потенциал, разположен в района на с. Тотлебен, област Плевен – ключова точка с отлична логистика и бърз достъп до основни транспортни коридори в Северна България.
Имотът се отличава с впечатляващ мащаб – терен с площ от близо 35 дка, от
Продажба
Къща с голям двор, кладенец и стопански постройки
Близо до гр. Велико Търново , с. Бутово
Имот с потенциал близо до Павликени
Представяме на вашето внимание имот с отличен потенциал за развитие на лично стопанство, разположен в добре развитото село само на около 12 км от Павликени.
Основното предимство тук е просторният и напълно равен двор с площ от 1340 кв.м – идеален за отглеждане на зеленчуци,
Продажба
Част от сграда в идеалния център на Свищов
гр. Свищов
Имот с потенциал, предоставящ различни бизнес възможности
Представяме за продажба част от сграда в идеалния център на Свищов. Имотът е разположен на централния площад "Алеко" в града.
Площта му е 2000 кв.м., разпределени на два етажа. На част от първия етаж се помещава работещо нощно заведение.
Имотът е с високи тавани и
Продажба
Къща с двор близо до гр. Павликени
Близо до гр. Велико Търново , с. Караисен
Напълно обзаведена къща в добре развито село
Представяме ви очарователен имот, разположен в добре развитото село Караисен, в сърцето на Дунавската равнина. Локацията е изключително удобна – селото разполага с редовен автобусен транспорт, а близостта му до главния път София–Плевен–Русе осигурява лесен достъп до различни
Продажба
Новострояща се къща близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Леденик
Имот с потенциал и красиво оформено дворно пространство
Представяме ви имот в предпочитаното село Леденик, намиращо се на 5 км. от Велико Търново и близо до главния път София-Варна, на тихо и спокойно място до реката.
Строящата се къща е с разгъната площ 250 кв.м. със следното разпределение:
• Първи етаж - просторна всекидневна
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент с отделна кухня в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Уютно жилище с панорамна гледка в района на Нова болница
Представяме ви уютен и функционален двустаен апартамент с отделна кухня, разположен в широкия център на Велико Търново, в непосредствена близост до района на Нова болница – една от най-предпочитаните и добре развити градски зони.
Локацията предлага изключително удобство за
92 000 €(179 936,36 лв.)
(1 533 €/м2) (2 998,94 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Голям имот с две къщи и 5500 кв.м двор близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Паскалевец
Самостоятелен имот с кладенци, каменен дувар и постройки
Представяме за продажба впечатляващ имот в регулацията на село Паскалевец – място, което предлага рядко срещано съчетание от простор, пълно уединение и възможности за развитие. Разположен върху 5500 кв.м двор, имотът създава усещане за собствен свят сред природата, с гарантирано
Продажба
изгодно
Имот близо до Велико Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Стефан Стамболово
Двуетажна къща с голям двор и стопански постройки
Представяме ви имот, разположен само на 25 км от Велико Търново, в китно село, известно със своята живописна природа и спокойна атмосфера. Имотът обединява два съседни парцела с обща площ от 2 450 кв.м. Единият е празно дворно място, а в другия са изградени стопански постройки,
Продажба
Атрактивно заведение с отлична локация в с. Вонеща Вода
Близо до гр. Велико Търново , с. Вонеща вода
Заведение в живописен район, нуждаещо се от реновиране
Представяме ви изключително атрактивен търговски имот – заведение, разположено в с. Вонеща Вода, живописно балнеоложко селище в подножието на Стара планина, ситуирано на главния път на Прохода на Републиката. Локацията гарантира постоянен автомобилен поток, отлична видимост и
Продажба
ПРОДАДЕН
Нова едноетажна къща за довършване в центъра на град Левски
гр. Левски , гр. Плевен
Имот с отлична локация, нов покрив и възможност за завършване по ваш вкус
Представяме ви едноетажна къща в централната част на град Левски, област Плевен — само на 50 км от областния център. Градът е добре уреден, с редовен автобусен и железопътен транспорт, което осигурява удобна връзка с околните населени места и Плевен.
Имотът е с обща площ от
Продажба
Едноетажни къщи с голям двор в село Туркинча
Близо до гр. Дряново , с. Туркинча
Работеща къща за гости в тихо село в Предбалкана близо до Дряново
Атрактивно предложение от пазара за недвижими имоти - две едноетажни къщи с голям двор с площ 5500 кв.м. в китното селце Туркинча, разположено в Предбалкана, в много красив и спокоен район. Населеното място се намира на 9 км от гр. Дряново и на 18 км от гр. Велико
Продажба
ПРОДАДЕН
Напълно обновен тристаен апартамент с отлична локация
гр. Павликени
Готов за нанасяне дом до автогара, жп гара и градски удобства в Павликени
Функционален и изцяло реновиран тристаен апартамент, разположен на втори етаж от шестетажна сграда тип ЕПК (1980 г.), в район с отлична комуникация – в непосредствена близост до автогара, жп гара и голям супермаркет.
Жилището е с площ от 52 кв. м. и впечатлява с изключително
78 000 €(152 554,74 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Двустаен апартамент с отделна кухня в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Напълно реновиран и обзаведен апартамент в предпочитан район на Велико Търново
Предлагаме на вашето внимание стилен и изцяло обновен апартамент, разположен в един от най-търсените райони на Велико Търново – кв. „Колю Фичето“, в непосредствена близост до СУ „Емилиян Станев“.
Имотът се намира на среден етаж в солидна тухлена сграда, което осигурява отлична
144 200 €(282 030,69 лв.)
(2 152 €/м2) (4 209,41 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Имот в Дунавската равнина в спокойно село – отлична инвестиция в с. Драгомирово
Близо до гр. Велико Търново , с. Драгомирово
Къща с гараж и голям двор, само на 20 км от Свищов
Представяме ви изключително изгоден имот, разположен в тихото село Драгомирово – място, което запазва духа на селския уют и спокойствието на Дунавската равнина. Селото се намира едва на 20 км от Свищов и на 7 км от Овча Могила, известно с лековитата си минерална вода и
Продажба
Имот в уредено село близо до река Дунав
Близо до гр. Свищов , с. Ореш
Две жилищни сгради и стопанска постройка с гаражи на 12 км до Свищов
Предлагаме за продажба просторен имот с площ от 1 800 кв.м, разположен в добре уреденото село Ореш, само на 12 км от Свищов и в непосредствена близост до река Дунав. Имотът се отличава с панорамна гледка, удобен достъп и отличен потенциал както за постоянно живеене, така и за
Продажба
-17%
Кокетно жилище в централната част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Обзаведен едностаен апартамент с потенциал за успешно отдаване под наем
Предлагаме за продажба чудесно едностайно жилище, подходящо както за собствено ползване, така и като доходоносна инвестиция. Имотът е разположен в централната част на град Велико Търново, само на крачки от 5-ти корпус на ВТУ, в модерна сграда ново строителство с издаден Акт
89 500 €107 500 €175 046,79 лв.210 251,73 лв.
(3 086 €/м2) (6 036,10 лв./м2)Площ: 29.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
Апартамент под наем в идеалния център на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Напълно обзаведено жилище със страхотна локация
Обзаведен апартамент под наем в идеален център на Велико Търново в близост до всички удобства. Жилището се намира на трети етаж в добре поддържана сграда с отлична локация близо до парк Марно поле. В района има множество заведения, магазини, клубове и институции, а районът е тих
410 €/месец(801,89 лв./месец)
(4,32 €/м2) (8,44 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Просторен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Добре поддържан градски имот с обзавеждане и комуникативна локация близо до пазар
Представяме на вашето вимание просторен имот с комуникативна локация в центъра на Велико Търново, на пет минути от пазара.
Апартаментът (101 кв.м) е разположен на 3/4 етаж в добре поддържан блок, като се разпределя между:
• Коридор
• Четири стаи
• Кухненски бокс
• Баня
•
154 500 €(302 175,74 лв.)
(1 530 €/м2) (2 991,84 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Напълно обзаведен двустаен апартамент в кв. Колю Фичето
гр. Велико Търново , кв. "Колю Фичето"
Комфортен дом с отлична локация и красива гледка
Представяме на вашето внимание напълно обзаведен и готов за нанасяне двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и добре уредени райони на Велико Търново – кв. Колю Фичето.
Имотът се отличава със стратегическа локация в непосредствена близост до хипермаркет
133 900 €(261 885,64 лв.)
(2 125 €/м2) (4 156,91 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Панорамен имот в сърцето на Еленския балкан
Близо до гр. Велико Търново , с. Тодювци
Регулиран парцел близо до река и до гр. Елена
Открийте спокойствието, за което винаги сте мечтали, с този изключителен регулиран парцел с площ от 600 кв.м., разположен в едно от най-живописните кътчета на България – село Тодювци.
Тук природата е в своя най-чист вид, а въздухът – кристално чист и освежаващ. Имотът се
Продажба
Очарователна къща в сърцето на Еленския Балкан
Близо до гр. Велико Търново , с. Костел
Панорамна веранда, просторен двор и автентична атмосфера сред девствена природа
Потопете се в тишината и магията на Балкана с тази вдъхновяваща къща в махала Граматици, до село Костел – място, където природата е запазила своята неподправена красота, а въздухът носи свежестта на гората, билките и планинските извори.
Имотът е разположен сред спокойствие и
Продажба
Просторен етаж от къща с потенциал в Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица , гр. Велико Търново
Голям имот нуждаещ се от довършване
Представяме на вашето внимание изключително просторен етаж от къща в груб строеж, разположен в гр. Горна Оряховица.
Имотът се отличава с функционално разпределение, включващо широк коридор, три самостоятелни спални, просторна и светла всекидневна, килер, както и отделни баня и
Продажба
изгодно
Двуетажна къща с голям двор и прекрасна гледка в село Стрелец
Близо до гр. Долна Оряховица , с. Стрелец
Имот за ремонт на 20 км. от Долна Оряховица и на 40 км. от Велико Търново
Представяме ви къща с голям потенциал, разположена в живописното село Стрелец на 20 км от Долна Оряховица и 40 км от Велико Търново. Районът е известен със своята тиха атмосфера, чист въздух и красиви природни гледки – идеално място за хора, които търсят спокойствие и връзка с
Продажба
Жилище с красива гледка в предпочитан квартал на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Акация"
Просторен апартамент с гараж и няколко прилежащи помещения
Имаме удоволствието да ви представим отличен имот – просторен апартамент с гараж и допълнителни помещения, разположен в един от най-предпочитаните квартали на град Велико Търново – кв. Акация. Районът е добре уреден, с бърз достъп до центъра, много зелени площи, училища, детски
205 000 €(400 945,15 лв.)
(1 767 €/м2) (3 456,42 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново