- страница 53
За частни лица
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Свободен за наемане от 01.06.2026г.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-62%
ново
Овощна градина с водоизточник и ограда в землището на село Малка Поляна
Близо до гр. Айтос , с. Малка Поляна
Поддържан имот със сливови и прасковени насаждения, само на 500 м от асфалтов път
Предлагаме за продажба овощна градина с площ от 9369 кв. м., разположена в село Малка поляна. Имотът е изцяло ограден и разполага със собствен водоизточник, което осигурява отлични условия за поддръжка на насажденията и развитие на земеделска дейност.
Градината е засадена с
18 800 €50 000 €36 769,60 лв.97 791,50 лв.
(2,01 €/м2) (3,92 лв./м2)Площ: 9 369.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Парцел с лице на главен път Костенец–Ихтиман – отлична инвестиция
Близо до гр. София , Мирово Ханче
Урегулиран имот в местност „Мирово ханче“ на 1 км от магистрала „Тракия“
Предлагаме за продажба атрактивен парцел с площ от 4 280 кв.м, разположен в местността „Мирово ханче“, на главния път Костенец – Ихтиман (II-82), в непосредствена близост до село Мирово.
Имотът има 70 метра лице на асфалтов път с удобна отбивка и отлична видимост – локация с
159 995 €(312 923,02 лв.)
(37 €/м2) (73,11 лв./м2)Площ: 4 280.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Два съседни парцела в регулация с прекрасни планински гледки
Близо до к.к. Боровец , с. Горна Василица
Парцели в село Горна Василица
Предлагаме два съседни парцела в регулация с прекрасни планински гледки. Имотите се намират в махала Гледжова, в с. Горна Василица, в планински район между Средна гора и Рила, на 65 километра югоизточно от София и на около 3 км северно от град Костенец. Предимство е близостта на
Продажба
ново
изгодно
За частни лица
Двустаен апартамент в кв. 5-ти полк, Шумен
гр. Шумен , кв. "5-ти полк"
Жилище с отлична локация до „Арена Шумен“
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от предпочитаните и добре устроени райони на град Шумен – кв. „5-ти полк“, в непосредствена близост до зала „Арена Шумен“. Имотът предлага отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване
86 900 €(169 961,63 лв.)
(1 358 €/м2) (2 655,65 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
ново
Плаж на 2 км
Атрактивен парцел срещу Мастерхаус в района на Равда
Близо до с. Равда , Магазин Мастерхаус
Голям парцел близо до главен път Бургас - Слънчев бряг, с бърза връзка към Несебър
Предлагаме за продажба атрактивен поземлен имот с площ 13 990 кв.м, разположен в землището на село Равда, на комуникативно място срещу Мастерхаус.
Имотът разполага с удобен достъп, в близост до главния път, с бърза връзка към Несебър и Бургас. Районът се развива активно, което
Наем
ново
Лукс
Луксозен тристаен апартамент под наем на бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Дизайнерски апартамент с панорамна гледка към Витоша в комплекс – носител на „Сграда на годината“
Предлагаме под наем изключителен тристаен апартамент, изпълнен по индивидуален дизайнерски проект и разположен в престижния комплекс A3 – Advanced Architecture Apartments, отличен с наградата „Сграда на годината“ за 2017 г. Имотът се намира на бул. „България“, в район с отлична
1 600 €/месец(3 129,33 лв./месец)
(11 €/м2) (21,29 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Апартамент с две спални и южно изложение след основен ремонт в кв. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Светъл и функционален апартамент до парк, училища и удобен градски транспорт
Тристаен апартамент след основен ремонт, разположен в добре поддържана панелна сграда от 1981 г. Паркирането около блока е свободно. Имотът се намира на среден етаж, с южно изложение и функционално разпределение, което го прави изключително подходящ както за семейно жилище, така
119 900 €(234 504,02 лв.)
(2 104 €/м2) (4 114,11 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
За частни лица
Ограничен брой висок клас апартаменти в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Бутикова 7-етажна сграда в широкия градски център
Представяме ви бутиков проект с ограничен брой висококачествени апартаменти в седеметажна сграда, разположена в един от перспективните столични райони в широкия градски център – кв. Банишора. Сградата се намира на пешеходно разстояние до метростанция „Мария Луиза“ и 5-та градска
от 228 256 €(от 446 429,93 лв.)
(2 700 - 2 800 €/м2)(5 280,74 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 81.52 - 164.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Парцел за жилищно строителство в с. Горна Василица
с. Горна Василица , гр. Самоков
Имот в красив планински район до Костенец
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ 1 382 кв.м. в село Горна Василица, община Костенец, област Софийска. Почти правоъгълна форма на парцела, източно изложение с лек наклон.
Местоположението е с целодневно слънце греене, изключително чист въздух, тишина и
Продажба
ново
Парцел в регулация край язовир Батак
Близо до гр. Батак , к.к. Цигов чарк
Парцел за строеж на къща или хотел до язовир Батак, к. к. Цигов Чарк
Предлагаме на вашето внимание този парцел, разкриващ приказни природни картини. Имотът е просторен и се намира в местността Цигов Чарк, близо до красивия язовир Батак. Град Батак е само на около 3 км, а районът е предпочитан за туризъм и почивка. Вторият по големина град в
260 000 €(508 515,80 лв.)
(65 €/м2) (127,13 лв./м2)Площ: 4 000.00 м2
с. Топола
Два съседни парцела близо до голф игрища Black Sea Rama and Thracian Cliffs
Предлагаме за продажба два съседни регулирани парцела, разположени в село Топола – утвърждаваща се и все по-търсена дестинация по Северното Черноморие, благодарение на близостта си до едни от най-елитните голф комплекси в България – Black Sea Rama и Thracian Cliffs Golf & Beach
Наем
ново
Ексклузивно За частни лица
Магазин под наем в нова сграда
гр. София , кв. "Овча купел"
Бизнес помещение в хубав район в ж.к. Овча Купел
Ако търсите да наемете бизнес имот до парк в хубава част на Овча купел - днешната ни оферта ви очаква. Имотът е подходящ за офис, адвокатска кантора, магазин, студио за красота и други дейности. Отлично местоположение с лесен достъп до метростанция от третия диаметър на метрото,
Продажба
ново
Панорамен парцел в регулация в с. Сапарево
Близо до гр. Сапарева баня , с. Сапарево
Просторен имот на 4 км от минералния гейзер в Сапарева Баня
Голям регулиран парцел с площ от 2405 кв.м. в китно село в района на СПА курорт Сапарева баня, на 4 км от популярния минерален гейзер в града.
Имотът е подходящ за строеж на комплекс от къщи или частно имение сред изумително красива природа, с прекрасни панорамни гледки и
Продажба
ново
Студио в нова модерна сграда в кв. Братя Миладинови
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Отлична инвестиция и локация близо до парк
Предлагаме ви студио с площ от 47 кв. м., разположено в нова сграда в един от най-предпочитаните квартали на Бургас – ж.к. „Братя Миладинови“. Имотът се намира на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до парк, детска градина, училище и спирки на градския транспорт,
98 000 €(191 671,34 лв.)
(2 085 €/м2) (4 078,11 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 3
За частни лица
Първи етаж от масивна къща с двор и два гаража
гр. Шумен , кв. "Център"
Просторен и напълно обзаведен дом в центъра на Шумен
Предлагаме за продажба първи етаж от масивна двуетажна къща, разположена в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на града – в непосредствена близост до Руски паметник и Градската градина. Имотът предлага отлична комбинация от спокойствие, простор и удобствата на
Продажба
ново
Новострояща се жилищна сграда с пет входа в гр. Поморие
гр. Поморие
Комфортни жилища до калните бани и детска градина, на 5 минути пешеходно разстояние до центъра
Представяме на вашето внимание новострояща се жилищна сграда с пет входа до Калните бани в Поморие, близо до детска градина и на 5 минути пешеходно разстояние до центъра. Градът е известен със своите лечебни бани, минерални извори, рехабилитационни центрове, които привличат
от 58 950 €(от 115 296,18 лв.)
(1 303 - 1 653 €/м2)(2 548,45 - 3 232,99 лв./м2)Площ: 39.30 - 125.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие
Красива и функционална сграда в тих и спокоен квартал, на 500 м от морето, в близост до центъра и до комплексите за рехабилитация, до стадион, детска градина, магазини и други удобства в Поморие. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15
от 63 240 €(от 123 686,69 лв.)
(1 441 - 1 500 €/м2)(2 818,35 - 2 933,75 лв./м2)Площ: 42.16 - 95.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна.
Жилището се намира на трети етаж и предлага
249 000 €(487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2) (6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Предлагаме на вашето внимание уютен двустаен апартамент (64.6 кв.м.), разположен в един от най-популярните курорти по българското Черноморие – Златни Пясъци. Апартаментът е част от затворен комплекс Аквамарин, само на 200 метра от плажа. Чудесно място за почивка, както през
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 703 €/м2) (3 330,36 лв./м2)Площ: 64.60 м2 Етаж: 2
изгодно
Прекрасен офис на партерен етаж до бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Витоша"
Просторен и светъл офис с лесен достъп и включени паркоместа
Имаме удоволствието да Ви представим този просторен офис на партерен етаж в кв. Витоша в непосредствена близост до бул. Симеоновско шосе.
Офисът е с площ от 250 кв.м. и се състои от:
• Конферентна зала и преддверие
• Помещение с кухненски бокс
• 4 просторни помещения с
1 750 €/месец(3 422,70 лв./месец)(без ДДС)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 250.00 м2
Тип на имота:
Офис
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
ново
Слънчева вила в малкия планински град Дряново
гр. Дряново
Имот с голям двор, няколко стопански постройки, лятно барбекю и отличен потенциал за развитие
Представяме за продажба уютна вила с южно изложение, разположена в подножието на Стара планина, в покрайнините на град Дряново. Имотът включва жилищна сграда, няколко стопански постройки и лятно барбекю.
Къщата е на две нива, свързани посредством външно стълбище.
• Първо
Продажба
ново
Масивна сграда с голямо дворно място на 1 км от язовир Цонево
Близо до гр. Варна , с. Сава
Имот в тихо селце с красива природа в Североизточна България
Предлагаме за покупка масивна къща в живописно селце в Североизточна България. Ползвана е за ателиета за живопис на художници.
Имотът е с РЗП - 500 кв.м. (застроена площ 250 кв.м.) и се състои от:
• Първи и втори етаж - по две помещения 5х8 метра, кабинет (спалня), кухня с
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Просторен двустаен апартамент до плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведено жилище в затворен комплекс сред спокойствие, зеленина в Шкорпиловци
Просторен и уютен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс само на крачки от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и живописни места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и красива природа.
Жилището е с площ от 87 кв. м.
108 900 €(212 989,89 лв.)
(1 252 €/м2) (2 448,16 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Преустроен тристаен апартамент с панорамна гледка в гр. Ихтиман
гр. Ихтиман , с. Мирово
Светъл и функционален дом с южно изложение, две тераси и отлична локация
Предлагаме за продажба уютен и функционално преустроен тристаен апартамент, разположен в панелен блок в гр. Ихтиман. Жилището се намира на 8-ми последен етаж и впечатлява с прекрасно южно изложение, много естествена светлина и откриваща се панорамна гледка към града и
69 995 €(136 898,32 лв.)
(1 075 €/м2) (2 102,25 лв./м2)Площ: 65.12 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, напълно обзаведен, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна, само на 500 м от морето.
Жилището (119.6 кв.м.) се
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 918 €/м2) (5 707,23 лв./м2)Площ: 119.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Парцел с разрешение за строеж близо до Белчин и Боровец
Близо до к.к. Боровец , с. Рельово
Регулиран парцел с изграден фундамент, електричество, кладенец и директен достъп от асфалтов път
Предлагаме имот, готов за незабавно започване на строителство – отличен избор за хора, които искат да избегнат административни забавяния и да реализират проекта си без излишно чакане.
Основни характеристики:
• Урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ от 1023 кв.м
• Изграден и
79 900 €(156 270,82 лв.)
(78 €/м2) (152,76 лв./м2)Площ: 1 023.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
ново
Атрактивен парцел с лице на главен път в с. Радуил – отлична инвестиция до Боровец и Рила планина
Близо до к.к. Боровец , с. Радуил
Парцел с инвестиционен потенциал и целогодишен достъп до Боровец и Рила
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран поземлен имот с отлична локация в с. Радуил, община Самоков, разположен с лице на главен път и с лесен целогодишен достъп.
Парцелът е с площ от 578 кв. м. с правилна правоъгълна форма, което го прави изключително удобен за
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Просторен тристаен апартамент с впечатляваща тераса и гледка към Родопите, разположен на последен етаж в нова сграда с очакван Акт 16 на 30.05.2026 г. – отлична възможност за покупка на модерен дом с дългосрочна стойност.
Жилището е ситуирано на четвърти (последен) етаж, което
231 900 €(453 556,98 лв.)
(1 680 €/м2) (3 286,64 лв./м2)Площ: 138.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Просторен парцел земеделска земя до гр. Каблешково
гр. Каблешково
Парцел за инвестиция между Поморие и Несебър
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ от 4475 кв.м., разположена в района на град Каблешково – един от бързо развиващите се райони в близост до Южното Черноморие.
Характеристики:
• категория на земята – 3
• начин на трайно ползване – лозе
Парцелът е подходящ както