Имоти за продажба - страница 129
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Бизнес за продан в Сливен
гр. Сливен , кв. "Дружба"
Бизнес за продан в Сливен
Офертата се състои от двуетажна сграда с обща площ от 325 кв. м. и просторна тераса (140 кв. м.). Намира се в жив квартал в гр. Сливен. Сградата има необходимите документи да се използва за търговски цели, правейки я подходяща за магазин, кафе, офиси… Сградата е завършена на 63%
Продажба
Просторна къща в стар български стил до Котел
Близо до гр. Котел
Просторна къща в стар български стил до Котел
Имотът се намира в тихо село разположено в средния дял на Стара планина. Мястото е известно като архитектурен резерват и е сред Стоте национални туристически обекта, Български туристически съюз.
Къщата предлага 380 кв. м. жилищна площ, разпраделена по следния начин:
Първи етаж
Продажба
Парцел за инвестиция за продажба близо до гр. Бургас
Близо до гр. Бургас
Инвестирайте в парцели близо до голф игрище
В момента село Лъка е една от най-търсените локации за инвестиция в земя в България. Разположено на около 15 км североизточно от Бургас, селото привлича инвеститорите не само с близостта си до Черно море и международното летище, но и с проекта за голф игрище в близост. Районът
400 000 €(782 332 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 20 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
Парцел за инвестиция за продажба в гр. Бургас
гр. Бургас
22,130 кв.м. земя в регулация до Бургас
Предлагаме на вашето внимание голям парцел с площ от 22 130 кв.м., разположен само на около километър от град Бургас, като имотът ще стане част от бъдещата регулация. Благодарение на постоянния прогрес на града и нарастващите инвестиции в района, местната администрация е
2 434 300 €(4 761 076,97 лв.)
(110 €/м2) (215,14 лв./м2)Площ: 22 130.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Продажба
Парцел в регулация за продажба близо до гр. Бургас
Близо до гр. Бургас
Два големи парцела близо до езеро
Нашата нова оферта е за два големи парцела с площ от 4999 кв.м. всеки, разположени в землището на село само на 6 км от най-новите квартали на Бургас.
Разположени в подножието на хълм и с великолепни гледки към езеро Мандра, парцелите са плоски и имат правилна правоъгълна
Продажба
ПРОДАДЕН
Готова за живеене двуетажна къща в хубаво село близо до В. Търново
Близо до гр. Велико Търново , с. Момин сбор
Имот с двор и фотоволтаична система
Предлагаме за продажба просторен имот в добре устроено село близо до град Велико Търново.
Имотът се състои от двуетажна напълно обзаведена къща (180 кв.м.), навес, поддържан двор с външна чешма и цветна градина с площ от 2000 кв.м., отделна едноетажна къща(120 кв.м) и няколко
Продажба
ПРОДАДЕН
Къща до центъра на село Оряховица на 18 км от Стара Загора
Близо до гр. Стара Загора , с. Оряховица
Селски имот за ремонт сред живописна природа
Представяме имот, съчетаващ автентичност с усещане на селския бит от стари времена, допълнен с няколко по-съвременни решения, разположен близо до центъра на село Оряховица, в хълмист район сред красива природа, отдалечен на само 18 км от областния град Стара Загора.
Продажба
изгодно
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в нова сграда в кв. Дружба 1, София
гр. София , кв. "Дружба 1"
Светло жилище с отлична локация и очакван Акт 16 до края на 2026 г.
Предлагаме за продажба компактен и функционален едностаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда в квартал Дружба 1, един от добре развитите и предпочитани райони на София.
Имотът се намира в сграда с Акт 14, като се очаква получаване на Акт 16 до края на 2026 г.
115 000 €(224 920,45 лв.)
(3 594 €/м2) (7 028,76 лв./м2)Площ: 32.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 800 м
ПРОДАДЕН
Стилно студио в Tarsis Nova в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Компактен ваканционен имот с отличен потенциал за отдаване под наем
Предлагаме за продажба светло и функционално студио, разположено на трети етаж в комплекс Tarsis Nova – част от популярния Tarsis Club & SPA в Слънчев бряг.
Жилището е проектирано с акцент върху практичността и комфорта – оптимално организирано пространство, добра естествена
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 824 €/м2) (3 566,67 лв./м2)Площ: 30.16 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в гр. Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Железник - изток"
Просторен апартамент с две спални в кв. Железник
Тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Железник. В близост до детска градина, детска площадка, автобусна спирка, училище, аптека, поща. Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Сградата е в процес на строителство с очакван Акт 16 през 2026
110 000 €(215 141,30 лв.)
(948 €/м2) (1 854,67 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до университети в кв. Дървеница
гр. София , кв. "Дървеница"
Апартамент за основен ремонт с потенциал за преустройство в тристаен
Предлагаме за продажба двустаен панелен апартамент, разположен в предпочитан и отлично устроен квартал – Дървеница. Имотът се нуждае от основен ремонт, като предлага отлична възможност за преустройство в тристаен апартамент според нуждите на бъдещия собственик.
Жилището е с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 764 €/м2) (5 406,47 лв./м2)Площ: 59.69 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Ново поколение бутикова сграда на метри от морето
с. Равда
Апартаменти до ключ на 100 м от плажа в Равда
Нова модерна жилищна сграда, разположена само на 100 метра от морския бряг в Равда и на едва 2 минути пеша от центъра на курортното селище. Локацията съчетава рядка комбинация от удобство, тиха среда и панорамни морски гледки – отличен избор както за ваканционен дом, така и за
от 61 600 €(от 120 479,13 лв.)
(930 €/м2) (1 819,38 лв./м2)Площ: 66.22 - 66.22 м2
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във Vitosha View – кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен дом с отлична локация близо до Paradise Center, метро и Витоша
Представяме ви компактен и функционален двустаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в южната част на София – Vitosha View, кв. Кръстова вада. Имотът е част от последните сградиа G4 с получен Акт 16 през 2025 г., което го прави готов за довършване и
138 660 €(271 195,39 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 46.22 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Просторно студио с голяма тераса и морска гледка в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Готов за нанасяне имот на 5 минути пеша от плажа, включено паркомясто
Представяме ви преустроено светло студио с впечатляваща, просторна тераса и красива гледка към морето, разположено в малък и добре поддържан комплекс в град Бяла, област Варна.
Имотът се намира в зелена и спокойна зона над пристанището на Бяла – място, което съчетава тишина,
84 200 €(164 680,89 лв.)
(1 365 €/м2) (2 669,92 лв./м2)Площ: 61.68 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 50 м
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в комплекс Флора/Flora
к.к. Боровец
Планински имот на 50 м от ски лифта в центъра на Боровец
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио, разположено в емблематичния комплекс Флора/Flora, в самия център на курорта Боровец и само 50 метра от ски лифта. Имотът е отличен избор както за лично ползване и ваканции, така и за инвестиция с цел отдаване под наем в
110 000 €(215 141,30 лв.)
(2 792 €/м2) (5 460,44 лв./м2)Площ: 39.40 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Плаж на 250 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в нов комплекс на 250 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Жилище в модерен ваканционен комплекс с басейн и отлична поддръжка
Представяме ви възхитителен двустаен апартамент в Свети Влас, идеален за ваканционен дом край морето или инвестиция с висока възвръщаемост. Този очарователен имот се намира в нов комплекс, разположен само на 250 метра от плажната ивица, предлагащ лесен достъп до златните пясъци и
162 180 €(317 196,51 лв.)
(1 705 €/м2) (3 334,70 лв./м2)Площ: 95.12 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 250 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на метри от морето в Свети Влас
гр. Свети Влас
Ваканционен имот с прекрасна морска панорама
Изключителен двустаен апартамент с невероятен изглед към морето и планината, идеален за ползване през цялата година. Имот на метри от яхтеното пристанище Марина Диневи в Свети Влас, плажа, на 300 м от автобусна спирка, на 40 км от летище Бургас. Апартаментът е част от добре
85 500 €(167 223,47 лв.)
(1 276 €/м2) (2 495,87 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Просторен тристаен апартамент близо до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Белите брези"
Функционално жилище с отлична локация и бърз достъп до центъра
Предлагаме тристаен апартамент с площ 103,37 кв. м., разположен на 5-ти етаж от 6 в тухлена сграда с асансьор, построена през 1994 г. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Красно село“, в предпочитания и добре уреден район Белите брези – място, което съчетава
330 000 €(645 423,90 лв.)
(3 192 €/м2) (6 243,82 лв./м2)Площ: 103.37 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Имот в историческата част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Стара част"
Двустаен апартамент с красива гледка и с емблематична локация на метри от входа на крепостта Царевец
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 59 кв.м, разположен на първи етаж в масивна каменна сграда, с една от най-ценните и разпознаваеми локации за Велико Търново – историческата част на града, буквално на метри от входа на крепостта Царевец.
Имотът разполага със
106 000 €(207 317,98 лв.)
(1 797 €/м2) (3 513,86 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Мезонет в Зона Б-19 – светъл, просторен и с отлична локация
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Тристаен апартамент на две нива, на тиха улица до метростанция „Константин Величков“ и всички градски удобства
Представяме ви светъл и просторен мезонет на две нива, разположен в централната градска част – район Зона Б-19, в близост до метростанция „Константин Величков“, пазар „Димитър Петков“, Мол София и Националния дворец на децата.
Имотът се намира на тиха и спокойна улица, но
250 000 €272 000 €488 957,50 лв.531 985,76 лв.
(2 577 €/м2) (5 040,80 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 5
ПРОДАДЕН
Студио за продажба в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Обзаведено студио в престижен голф комплекс близо до Балчик
Предлагаме за продажба студио в Lighthouse Golf Resort – един от най-реномираните голф комплекси по Северното Черноморие. Имотът е разположен в сграда, въведена в експлоатация през 2009 г., и се намира на първи етаж от пететажна сграда.
Студиото е с разгъната застроена площ от
33 000 €(64 542,39 лв.)
(600 €/м2) (1 173,50 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Просторен и уютен частично обзаведен апартамент в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Апартамент с две спални, две бани, паркомясто, мазе и отлична локация в поддържана сграда с контролиран достъп
Представяме ви просторен тристаен апартамент с отлична локация в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Лагера. Имотът се намира на ул. Евстатий Пелагонийски, в непосредствена близост до бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов, което осигурява бърз и удобен достъп до центъра
365 000 €(713 877,95 лв.)
(3 057 €/м2) (5 978,88 лв./м2)Площ: 119.40 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Имот в Дунавската равнина на 27 км от Свищов
Близо до гр. Свищов , с. Александрово
Къща с просторен парцел и кладенец в тихо село
Предлагаме имот, разположен в село Александрово, в сърцето на Дунавската равнина – район, известен със спокойствието си, плодородната земя и добрата свързаност с по-големи градове. Селото се намира на 27 км от Свищов и на 58 км от Велико Търново, което осигурява удобен достъп до
Продажба
изгодно
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Студио за продажба в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Отлично състояние, партер с веранда и свободно паркиране в комплекса
Предлагаме за продажба студио апартамент в престижния Lighthouse Golf Resort, разположен на партерен етаж в сграда ново строителство, въведена в експлоатация през 2009 година. Имотът е в много добро състояние и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
29 000 €(56 719,07 лв.)
(527 €/м2) (1 031,26 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-11%
изгодно
ПРОДАДЕН
Едноетажна къща на метри от брега на река Омуровска
Близо до гр. Стара Загора , с. Горно белево
Селски имот между Пловдив и Стара Загора недалеч от връзка с магистрала Тракия
Представяме Ви едноетажна къща в края на в село Горно Белево, в централна България, на 9 км от транспортна връзка с автомагистрала Тракия в района на град Чирпан (10 км), осигуряваща удобно и бързо придвижване до двата областни града Стара Загора (на 48 км) и Пловдив (на 60
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Студио с панорамна гледка към планината в комплекс Cornelia/Корнелия
Близо до гр. Банско , гр. Банско
Апартамент след основен ремонт близо до Пирин Голф и Банско
Предлагаме на вашето внимание студио след основен ремонт, разположено в целогодишно работещия СПА комплекс Cornelia, в непосредствена близост до Пирин Голф и Кънтри Клуб. Локацията е изключително атрактивна – само на 12 км от Банско и на около 150 км от София, което прави имота
46 500 €(90 946,10 лв.)
(1 432 €/м2) (2 800,93 лв./м2)Площ: 32.47 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в Роял Бийч Барсело/ Royal Beach Barcelo
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Модерен ваканционен имот в отлично състояние в центъра на Слънчев бряг
Представяме на вашето внимание просторен апартамент луксозния комплекс "Барсело Роял Бийч" (Royal Beach Barcelo), разположен в сърцето на к.к. Слънчев Бряг, на метри от златистите плажове и чисти морски води!
Апартаментът се намира на четвърти етаж и предлага уникална гледка
109 900 €(214 945,72 лв.)
(1 553 €/м2) (3 037,67 лв./м2)Площ: 70.76 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПРОДАДЕН
Къща с голям двор и допълнителни постройки на 20 км от Севлиево
Близо до гр. Габрово , с. Буря
Къща в добро състояние в тихо село в близост до главен път София-Варна
Очарователен селски имот в тихо село в Предбалкана, в близост до главен път София-Варна
Представяме ви реновирана къща с характер и дух, разположена в китно село – само на 25 км от Габрово и 30 км от Велико Търново. Населеното място се намира едва на 2 км от главния път София
Продажба
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с гледка към морето в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светъл апартамент в затворен комплекс със Средиземноморска архитектура в морския град Бяла
Разгледайте нашето ново предложение за продажба на двустаен апартамент на 100 метра от обширна плажна ивица в гр. Бяла. Имотът е част от затворен комплекс със Средиземноморска архитектура, луксозни общи части и асансьор. Уникалното местоположение на град Бяла, чистото море и
63 000 €(123 217,29 лв.)
(1 260 €/м2) (2 464,35 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 5
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент ново строителство с акт 16 до метро и пазара „Красно село“
гр. София , кв. "Славия"
Просторно и функционално жилище с отлично разпределение в престижен комплекс
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в модерен затворен комплекс, разположен на 50 метра от метростанция „Красно село“ и пазара. Апартаментът е идеален както за семейно жилище, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем. Към имота се предлага много
318 000 €(621 953,94 лв.)
(2 450 €/м2) (4 790,89 лв./м2)Площ: 129.82 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София