Продажба и наем на имоти в Слънчев бряг - страница 3
Лукс
Плаж на 1.2 км
Напълно обзаведен апартамент в луксозния комплекс Harmony Suites 15
к.к. Слънчев бряг
Тиха зелена среда, висок стандарт и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент в един от най-предпочитаните и елегантни комплекси на к.к. Слънчев бряг – Harmony Suites 15. Имотът е разположен на партерен етаж и е с площ 44 кв.м, като се намира в спокойна и зелена част на комплекса, с директен достъп до
96 200 €(188 150,85 лв.)
(2 186 €/м2) (4 276,16 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 500 м
Стилен тристаен апартамент в комплекс „Амара“, Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Напълно обзаведено жилище с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба елегантен и напълно завършен тристаен апартамент с площ 78,05 кв.м, разположен в утвърдения и предпочитан комплекс „Амара“ в курортен комплекс Слънчев бряг. Имотът е в отлично състояние и се продава с цялото налично обзавеждане и оборудване, което позволява
101 400 €(198 321,16 лв.)
(1 462 €/м2) (2 860,13 лв./м2)Площ: 69.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
За частни лица
Плаж на 300 м
Магазин под наем на 300 м от плажа в Слънчев бряг – отлична локация за сезонен бизнес
к.к. Слънчев бряг
Търговско помещение с тротоарна площ и силен човекопоток, подходящо за летен сезон
Предлагаме под наем търговски обект с площ 30 кв.м, разположен на изключително атрактивна локация в к.к. Слънчев бряг, само на около 300 метра от плажа. Към помещението вървят и тротоарна площ 15 кв.м. Имотът се намира на оживена улица с интензивен пешеходен трафик, което го
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 300 м
Комфортен тристаен апартамент в елитен комплекс Tarsis Club & SPA
к.к. Слънчев бряг
Имот с гарантиран наем на 300 м от плажа в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 65 кв.м., разположен в един от най-зелените и добре поддържани комплекси в Слънчев бряг – „Tarsis Club & SPA“. Локацията на комплекса съчетава тишина и уединение с удобен достъп до централните части на курорта, което го
102 714 €(200 891,12 лв.)
(1 580 €/м2) (3 090,63 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Двустаен апартамент в Роял Бийч Барсело/Royal Beach Barcelo
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Ваканционен дом в сърцето на Слънчев бряг, на 150 метра от плажа
Напълно обзаведен, двустаен имот в луксозния комплекс Барсело Роял Бийч/Royal Beach Barcelo в центъра на к.к. Слънчев бряг, на метри от златистите плажове и морската шир на курорта. Комплексът се намира само на 150 метра от плажа и разполага с градини (9000 кв. м.) и басейни,
87 999 €(172 111,08 лв.)
(1 250 €/м2) (2 445,45 лв./м2)Площ: 70.38 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Компактно студио в комплекс с басейни, ресторант и магазин
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Тънково
Обзаведен апартамент със спокойна локация близо до Слънчев бряг
Предлагаме под наем уютно студио с площ 25 кв.м., разположено в модерен затворен комплекс до село Тънково, близо до Слънчев бряг. Жилището е напълно обзаведено и функционално организирано, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционен престой.
Други
210 €/месец(410,72 лв./месец)
(8,40 €/м2) (16,43 лв./м2)Площ: 25.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-3%
Плаж на 1.4 км
Чудесно обзаведена къща в комплекс Алмонд хил до Слънчев Бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , Almond Hill Villas
Хубава къща в добре подържан комплекс за целогодишно ползване
Чудесна двуетажна къща за спокойни семейни почивки в затворен комплекс „Алмонд Хил Вилас“ /Almond Hill Villas във вилна зона Чолакова чешма, разположен на хълм с красиви морски гледки, в близост до Слънчев Бряг (1 км) и на 30 км от летище Бургас.
Къщата (143 кв.м.) е
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 900 м
Резервиран
Тристаен апартамент с голяма тераса в затворен комплекс в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Южно изложение, спокойна локация и отлична инвестиционна възможност
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с голяма тераса и южно изложение, разположен на втория етаж в поддържан затворен комплекс в западната, тиха част на к.к. Слънчев бряг.
Жилището е просторно, светло и топло, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционно
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 2 км
Резервиран
Етаж от къща в комплекс Sun House на 2 км от Слънчев бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Втори етаж от къща в затворен комплекс с паркинг и басейн до село Кошарица
Предлагаме на вашето внимание втори етаж от къща в Sun House близо до Кошарица, на 2 км от плажа на Слънчев бряг. Комплексът е от затворен тип и разполага с басейн, барбекю зона и детска площадка.
Жилището (обща площ - 92.00 м2, чиста площ - 78 м2 плюс общи части - 14.00 м2) е
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Мезонет с 3 спални в комплекс Съни Дей 3/ Sunny Day 3
к.к. Слънчев бряг , супермаркет
Изцяло оборудван имот в затворен комплекс
Предлагаме за продажба просторен мезонет с 3 спални и 3 тераси, разположен на 3/4 етаж в сграда от комплекс Съни дей 3.
Апартаментът е обзаведен преди една година и всички мебели са почти нови, а уредите са в гаранция и от висок клас, монтирани са нови инверторни
Продажба
Плаж на 600 м
Мезонети с една спалня в комплекс Сий Даймънд/Sea Diamond
к.к. Слънчев бряг , Cacao Beach
Обзаведени мезонети в комплекс за целогодишно ползване в района на Cacao Beach
Предлагаме на вашето внимание светли и просторни мезонети в комплекс "Сий Даймънд" в Слънче бряг. Комплексът се намира на 600 метра от плажа, в близост до центъра на курортния комплекс, на 950 метра от Несебър и само на 500 метра от ресторанти, барове, дискотеки и нощния живот на
от 95 113 €(от 186 024,86 лв.)
(1 123 - 1 136 €/м2)(2 196,40 - 2 221,82 лв./м2)Площ: 83.71 - 103.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 6 км
Нова голяма къща в село Кошарица
с. Кошарица , к.к. Слънчев бряг
Нова къща на акт 15 с таванско помещение и мазе
Представяме ви новопостроена къща с Акт 15, разположена в живописното село Кошарица, само на няколко километра от морския бряг.
Имотът е с обща площ от 320 кв.м., включващ два етажа, таванско помещение за багаж и мазе от 20 кв.м.
• Първи етаж (150 кв.м.):
Два входа,
Продажба
ново
Плаж на 6 км
Панорамен пентхаус в комплекс Sunset Kosharitsa
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Просторен тристаен апартамент с високи тавани и впечатляващи гледки към морето и планината
Представяме изключителен пентхаус за продажба в комплекс Sunset Kosharitsa, разположен в подножието на Стара планина – място, където спокойствието на природата се съчетава с уюта и комфорта на съвременния дом.
Апартаментът е с площ от 103.77 кв. м. и се намира на последен етаж
118 000 €(230 787,94 лв.)
(1 137 €/м2) (2 224,03 лв./м2)Площ: 103.77 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Наем
Плаж на 3.5 км
Механа Кашер във вилно селище Свети Влад
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Баня
Изцяло оборудвана механа със 150 места в традиционен стил с голяма камина с чеверме и пещ
Предлагаме под наем уютна и напълно оборудвана традиционна механа „Кашер“, с капацитет 150 места, близо до с. Баня - район, който съчетава спокойствие, природна красота и отличен потенциал за развитие на ресторантьорство близо до морето и планината. Обектът е част от модерно
20 000 €/месец(39 116,60 лв./месец)
(67 €/м2) (130,39 лв./м2)Площ: 300.00 м2
Тип на имота:
Заведение
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Наем
Плаж на 500 м
Обзаведен тристаен апартамент под наем в к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Апартамент с нова кухня, офис кът и тераса с барбекю в малък комплекс с басейн
Търсите имот под наем в спокоен морски район, който съчетава удобство, уют и възможност за работа от вкъщи? Представяме ви напълно обзаведен тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг.
Жилището е с площ от 85 кв.м и се намира в добре поддържана сграда, построена през 2006 г.
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(7,65 €/м2) (14,96 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 250 м
Голям тристаен апартамент в комплекс Съни Виктори/Sunny Victory
к.к. Слънчев бряг
Апартамент за целогодишно живеене само на 250 м от плажа
Предлагаме за продажба напълно обзаведен и готов за ползване апартамент с две спални и две тераси, разположен в добре поддържан комплекс, подходящ за целогодишно живеене или отдаване под наем.
Имотът се намира само на 250 м от плажа, на 100 м от автобусна спирка и на около 35
165 000 €(322 711,95 лв.)
(1 260 €/м2) (2 463,45 лв./м2)Площ: 131.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио в комплекс Семирамида Гардън / Semiramida Garden
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено студио за целогодишно живеене, с потенциал за двустаен апартамент с удобен достъп до морето
Предлагаме за продажба просторно и напълно обзаведено студио с възможност за преустройство в двустаен апартамент, разположено в добре поддържания комплекс „Семирамида Гардън“ в кв. Чайка, Слънчев бряг. Локацията съчетава близост до центъра на курорта и спокойна среда, само на
60 900 €(119 110,05 лв.)
(1 088 €/м2) (2 126,97 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Регулиран парцел на 800 м от плажа в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Парцел за инвестиция до комуникации зад комплекс Съни дей 2
Атрактивен парцел (1299 кв.м.) в регулация, разположен зад затворен комплекс Съни дей 2, на 800 м до плажа в Слънчев бряг и на 3 км от Несебър. Подходящ е за строеж на вила, къща, малък комплекс с гледка към Слънчев бряг и околните сгради.
Имотът е разположен в съседство с
234 000 €(457 664,22 лв.)
(180 €/м2) (352,32 лв./м2)Площ: 1 299.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Плаж на 450 м
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с прекрасна тераса
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено жилище в комплекс на пешеходно разстояние от плажа в Слънчев бряг
Готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс в Слънчев Бряг, само на 5 минути пеш от морския бряг с плаж широк 60 метра и на 200 метра от автобусна спирка. Комплексът е на пешеходно разстояние от всички видове магазини, ресторанти, кафенета и други. Апартаментът е
91 000 €(177 980,53 лв.)
(674 €/м2) (1 318,37 лв./м2)Площ: 135.00 м2 Етаж: 6
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Ремонтирана къща на два етажа с гараж и двор
Предлагаме за продажба ремонтирана двуетажна къща в самия център на с. Кошарица, едва на 10 км от гр. Несебър. Имотът е подходящ за целогодишно живеене или отдаване под наем.
Къщата (180 кв.м.) е на два етажа и се състои от:
• Първи етаж - дневна, кухня, спалня, баня с
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Просторно студио с голяма тераса в комплекс Sunny Home 2
к.к. Слънчев бряг
Комфортно студио с панорамна гледка на пешеходно разстояние от плажа
Предлагаме за продажба просторно студио, разположено на последен етаж в добре поддържан жилищен комплекс в Слънчев бряг, само на около 800 метра от плажа. Локацията съчетава удобствата на курортния център със спокойствието на тиха улица, което прави имота подходящ както за лично
55 000 €(107 570,65 лв.)
(775 €/м2) (1 515,08 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-50%
Земя в регулация между Ахелой и Тънково
Близо до к.к. Слънчев бряг , на 3 км от Ахелой
Парцел с гледка към Слънчев бряг и възможност за застрояване
Предлагаме на вашето внимание земя в регулация с площ 3,332 кв.м. разположен между с. Ахелой (3 км) и с. Тънково близо до асфалтовия път. Статутът на имота е бил променен на регулиран парцел и е подходящ за застрояване.
От местоположението на земята се открива чудесна
13 328 €26 650 €26 067,30 лв.52 122,87 лв.
(4 €/м2) (7,82 лв./м2)Площ: 3 332.00 м2
Тип на имота:
Земя
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 800 м
Напълно обзаведен ваканционен апартамент в Касандра / Kasandra в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Апартамент с две спални в целогодишно работещ комплекс.
Прекрасен напълно обзаведен ваканционен апартамент с две спални в комплекс “Касандра” – идеалният избор за комфорт и спокойствие до морето!
Представяме ви чудесен тристаен апартамент с обща площ от 89 кв.м., разположен на първи (не e партерен) жилищен етаж в добре поддържан
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 180 €/м2) (2 307,44 лв./м2)Площ: 89.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Земя в регулация за продажба на 3 км от Ахелой
Близо до к.к. Слънчев бряг , Тънково
Голям парцел земя със сменен статут и възможност за строителство
Предлагаме на вашето внимание регулирана земя с площ 7,600 кв.м. разположенa до село Тънково - местоност Кайряка, на 3 км от Ахелой. Асфалтиран път, проходим и през зимата, има на около 100 метра разстояние.
От местоположението на земята се открива чудесна панорамна гледка
Продажба
Плаж на 700 м
Нов обзаведен апартамент в центъра на Слънчев бряг — в близост до автогарата
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Модерен имот в комплекс Domeniko
Представяме Ви чисто нов, стилно обзаведен апартамент с една спалня, разположен в сърцето на Слънчев бряг, в района на центъра и автогарата — отлична локация както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Жилището се намира в модерния комплекс
105 000 €(205 362,15 лв.)
(2 019 €/м2) (3 949,27 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Голям ресторант с лятна градина в комплекс Sunny View Central
к.к. Слънчев бряг , На 500 м от "Какао Бийч"
Приятен ресторант с лятна градина в работещ комплекс до плаж "Какао"
Просторен, светъл ресторант с голяма лятна тераса на партерен етаж, разположен в изградения и работещ комплекс Sunny View Central. Ресторантът се намира в курорта Слънчев Бряг, на около 500 м от "Какао Бийч".
Ресторантът е с кухня и обслужващи зони с площ 307.28 кв. м, като
Продажба
За частни лица
Плаж на 600 м
Сграда с 4 апартамента зад Автогарата в Слънчев Бряг
к.к. Слънчев бряг , Автогара
Сграда на един етаж с голям хол, механа, лятна градина с водопад и малко езеро на 600 м от плажа
Предлагаме за продажба сграда на един етаж, състояща се от 4-ри отделни апартамента, голям хол, механа с лятна градина с водопад и малко езеро. Имотът има комуникативна локация зад Автогарата на морски курорт Слънчев бряг и на 600 м от плажа.
Имотът се състои от:
• Два
Продажба
Лукс
Хаус Гардън / House Garden
Близо до к.к. Слънчев бряг , Sunset Kosharitsa
Стилни вили в елегантен затворен комплекс на 1.5 км от морето
House Garden е великолепен затворен комплекс с ваканционни вили. Той се намира в тихият курорт Кошарица, на 1.5 км от морето и плажа на Слънчев Бряг по права линия и на 40 км от град Бургас. Комплексът се състои от няколко парцела, като всяка от къщите се строи по
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с гледка към морето в Маджестик Хотел & Резидънс
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено жилище в комплекс на първа линия в к.к. Слънчев бряг
Двустаен апартамент в луксозния комплекс "Маджестик Хотел & Резидънс" (Majestic Hotel & Residence) в Слънчев бряг, стратегически разположен на първа линия, в северната част на най-известния български морски курорт -Слънчев Бряг. Комплексът е разположен сред зеленината на
100 800 €(197 147,66 лв.)
(1 280 €/м2) (2 503,78 лв./м2)Площ: 78.74 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 4 км
Парцел в регулация на 70 метра от асфалтов път и на 200 метра от село Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Голям парцел с правоъгълна форма подходящ за строителство на къщи или комплекс
Предлагаме за продажба регулиран парцел с площ от 6 113 кв. м., разположен на входа на живописното село Кошарица – само на 4 км от к.к. Слънчев бряг и на 70 метра от асфалтовия път, свързващ селото с морския курорт.
Парцелът се намира в развиваща се зона с вече изградени
238 400 €(466 269,87 лв.)
(39 €/м2) (76,28 лв./м2)Площ: 6 113.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг