spa i uelnes tsentrove в Варна за продажба и под наем - страница 11
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Тристаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Обзаведен имот с морска гледка
Предлагаме на вашето внимание тристаен обзаведен апартамент под наем с гледка към морето в кв. Бриз. Жилищната сграда е тухлена с озеленен двор и беседка, налични свободни места за паркиране на автомобил.
Имотът се намира на 2 етаж:
• дневна
• 2 спални
• 2 големи тераси
•
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(5,21 €/м2) (10,19 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 800 м
Парцел в регулация на главен път за Златни пясаци
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Парцел с отлична локация след отбивката за Кабакум
Открийте идеалното място за Вашия бъдещ проект с този прекрасен парцел в регулация, разположен на стратегическо място на главен път за Златни пясъци, след отбивката за Кабакум. С площ от 1,429 кв. м., този имот предлага вълнуващи възможности за развитие в една от най-желаните
149 900 €(293 178,92 лв.)
(105 €/м2) (205,16 лв./м2)Площ: 1 429.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Земя на 4 км от плаж, район Аспарухово, Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Равен имот до Галата
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 5,500 кв.м. в южен квартал на град Варна, на 8 км от центъра на морската столица, на 15 км от летище Варна, на метри от спирка на градски транспорт, в близост до плажове, супермаркети и магазини.
Земята е лозе, подходяща е
Наем
Напълно обзаведен офис до бул. Княз Борис
гр. Варна , кв. "Център"
Бизнес имот със страхотна локация в център и до морето
Предлагаме ви напълно обзаведен офис в близост до бул. Княз Борис, разположен в сърцето на Варна и близо до морето. Този просторен офис се състои от три отделни стаи, всяка от които разполага със собствено бюро, шкафове и климатик. Дневната включва рецепция, а двете тераси
Продажба
Компактен офис в търговски център до хотел Черно море
гр. Варна , кв. "Център"
Модерен бизнес имот до централния вход на Морската градина
Отлично предложение за покупка на обзаведен офис в бизнес сграда в непосредствена близост до хотел Черно море и Фестивален и конгресен център, централния вход на Морската градина, ресторанти, кафенета, музей, галерия, астрономическа обсерватория, спирки на редовния градски
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Луксозна къща в м-ст Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Елитен морски имот с двор и великолепно обзавеждане
Изключително просторен и изискан дом със стилен интериор представен в РЗП от 600 кв. м. и аранжиран двор от 1 070 кв. м., разположен на магистрален път срещу курортен комплекс Свети Свети Константин и Елена в елитния район на вилна зона Траката.
Къщата се състои от сутерен,
Продажба
Апартаменти в нова сграда в района на Цветен квартал
гр. Варна , кв. "Цветен квартал"
Ателиета, двустайни, тристайни, многостайни жилища до университети и болници
Представяме на вашето внимание апартаменти и търговски обекти в новострояща се луксозна сграда във Варна. Районът е на пешеходно разстояние от центъра (20 мин.) и предлага директен достъп до главни пътни артерии. Наличието на развита инфраструктура, множество държавни институции,
от 131 900 €(от 257 973,98 лв.)
(1 821 - 3 069 €/м2)(3 561,57 - 6 002,44 лв./м2)Площ: 68.96 - 142.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Еднопрофилна болница за активно лечение в ж.к. Младост-2
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Напълно обзаведена болница, 4 паркоместа и възможност за допълнителни помещения
Предлагаме функциониращa, напълно обзаведенa еднопрофилна болница под наем в ж.к. Младост-2, на 5 км от идеалния център на Варна.
Регионът е сред предпочитаните за инвестиция, с отлично изградена инфраструктура и комуникации.
Площта на клиниката е 580 кв.м., ситуирана на
5 889 €/месец(11 517,88 лв./месец)
(10 €/м2) (19,86 лв./м2)Площ: 580.00 м2
Тип на имота:
Медицински център
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Изключителен дизайнерски апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Апартамент в комплекс Порт Палас - морето влиза у дома
Предлагаме този дизайнерски апартамент, разположен на деветия етаж на уникалния яхтен комплекс от затворен тип Порт Палас в "Слънчев ден". Тази класическа сграда, изпълнена в средиземноморски стил е не просто първа линия море. Усещането е, че се намирате в луксозен пасажерски
530 000 €(1 036 589,90 лв.)
(3 581 €/м2) (7 003,99 лв./м2)Площ: 148.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Панорамни апартаменти в к.к. Ален Мак - Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилища с отличен инвестиционен потенциал
Жилища с прекрасна гледка в к. к. Ален мак - тих и спокоен район в близост до плаж Кабакум, курорта Златни пясъци и град Варна, с целогодишен регулярен транспорт и работещи целогодишно супермаркети. Имотите са част от новострояща се сграда с висококачествени материали. Купувайки
от 103 000 €(от 201 450,49 лв.)
(1 807 - 1 965 €/м2)(3 534,18 - 3 843,21 лв./м2)Площ: 57.00 - 57.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 1 км
Панорамна триетажна къща с басейн в град Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Самостоятелна къща с гараж и паркоместа в кв. Бриз
Предлагаме на вашето внимание самостоятелна триетажна къща с басейн, гараж за една кола и паркоместа за две коли пред него, построена в най-високата точка на местност Св. Никола - уникално място с гарантирана във времето гледка към морето от всяко ниво на имота.
Къщата (РЗП
Продажба
Два парцела в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Хубав имот с морска и градска гледка и целогодишен достъп
Два панорамни парцела в пределите на Варна. Цената е за двата парцела с обща площ 925 кв.м. Отличен имот с морска и градска гледка, граничи с борова горичка. Прекрасен район с чист въздух! Разстоянието до булевард Христо Смирненски е 1,5 км.
Според новият ОУП на Варна попада в
80 000 €(156 466,40 лв.)
(86 €/м2) (169,15 лв./м2)Площ: 925.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 150 м
Четиристаен апартамент в кв. Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Имот на пешеходно разстояние от плажа и плувен комплекс Приморски
Четиристаен апартамент с комуникативна локация в кв. Гръцка махала, на 150 м до плажа и Морската градина, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, автобусна спирка, Римски Терми, Морска гара, музеи, галерия, с удобен достъп до топ центъра на Варна, Катедралата,
257 500 €(503 626,23 лв.)
(3 433 €/м2) (6 715,02 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в Ла Мер / La Mer на първа линия
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Партерно жилище с паркомясто сред зеленина в луксозен комплекс на брега на морето
Нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти включва тристаен апартамент с включено паркомясто в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Имотът е построен на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък в
245 000 €(479 178,35 лв.)
(1 738 €/м2) (3 398,43 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Просторен апартамент под наем близо до Медицински университет
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище под наем с три спални в центъра на Варна
Отлично предложение за наем на модерно обзаведен апартамент в центъра на Варна, близо до Медицински университет, бул.Цар Освободител, Трета природоматематическа гимназия „Акад. Методий Попов“, Висше училище по мениджмънт, магазини и заведения.
Имотът е разположен на пети етаж
920 €/месец(1 799,36 лв./месец)
(6,81 €/м2) (13,33 лв./м2)Площ: 135.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Многостаен апартамент с три спални до Морската градина
гр. Варна , кв. "Център"
Луксозен апартамент с дворно място до Южния плаж
Предлагаме на Вашето внимание изключителен апартамент с три спални, собствен двор и усещане за къща, в централната част на Варна, граничещ с Морска градина (10 метра) и на 100 метра от южния плаж, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка, Римски
468 650 €(916 599,73 лв.)(без ДДС)
(2 589 €/м2) (5 064,09 лв./м2)Площ: 181.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Магазин под наем в района на Лятно Кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Бизнес помещение в централната част на града
Предлага се магазин до училище Йордан Йовков – Лятно Кино Тракия. Районът е оживен, предлага необходимо - спирки на градски транспорт, градинки, детски площадки, кафенета, заведения, детска градина.
Общата площ на помещението е 78 кв.м., намира се на партерен етаж. Разполага с
Продажба
Голям офис на три нива до Дворец на културата и спорта
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Просторен бизнес имот в поддържана сграда на пешеходно разстояние от Икономически университет - Варна
Предлагаме за продажба луксозен офис на три нива. Имотът се намира на комуникативно място в близост до ВИНС и Дворец на културата и спорта. В района са концентрирани държавни и общински институции, културни, образователни центрове и др., както и булевард "Княз Борис I" -
Наем
-17%
Резервиран
Светъл двустаен апартамент в комплекс Evergreen в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Чисто ново жилище на 300 м от Приморски Парк и на 700 м от морето
АПАРТАМЕНТЪТ СЕ ДАВА САМО ДЪЛГОСРОЧНО!
Перфектен двустаен апартамент под наем, в комплекс от затворен тип с комуникативно местоположение в ж.к. Бриз само на 300 м от Приморски Парк, на 700 м от морето и плажната ивица, на 50 м от автобусна спирка и на 12 км от летище
500 €/месец600 €977,92 лв./месец1 173,50 лв.
(8,13 €/м2) (15,90 лв./м2)Площ: 61.52 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Резиденция над района к.к Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Луксозен хотел с удобства с морска панорама
Изключителна локация, лукс и непреходен стил - бутиков хотел или атрактивен VIP балнеоложки център с минерална вода. Предлагаме ви изключителна възможност да станете новия собственик на една от най-изисканите класически резиденции във Варна. Великолепен стилен хотел с идеално
Наем
За частни лица
Перфектен новообзаведен двустаен апартамент в топ центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Луксозно жилище до Археологическия музей и централната пешеходна зона
Перфектен двустаен апартамент под наем, разположен в луксозна сграда с перфектна локация в централна част на град Варна в непосредствена близост до Археологическия Музей, само на 350 м от централна пешеходна зона, в близост до Хуманитарна гимназия, Медицински университет (850 м),
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(18 €/м2) (34,23 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Ресторант- бар в топ центъра на гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Оборудван бизнес имот близо до хотел "Черно море"
Предлагаме за продажба ресторант-бар в топ центъра на гр. Варна, в непосредствена близост до Фестивален Комплекс и хотел „Черно море“.
Районът е с добре развита инфраструктура. Наличието на множество търговски обекти, редовен транспорт и главни пътни артерии го нареждат сред
Продажба
ново
За частни лица
Двустаен апартамент в нова сграда с Акт 16 в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Жилище в съвременна сграда с луксозни общи части в престижен квартал на Варна
Представяме ви стилно проектиран двустаен апартамент, разположен на втори етаж в съвременна сграда с луксозни общи части в престижния квартал „Бриз“. Сградата е новопостроена и разполага с издаден Акт 16.
Основни характеристики на апартамента:
• Площ - обща площ 64.62 м2,
164 000 €(320 756,12 лв.)
(2 538 €/м2) (4 963,73 лв./м2)Площ: 64.62 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Двустаен апартамент под наем в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище на среден етаж до Лятно кино Тракия
Двустаен апартамент, намиращ се между Макдрайв и Гранд Мол. Луксозно обзаведено жилище с нови мебели в близост до идеалния център на Варна и всички културни обекти, банкови офиси и магазини, на тихо и спокойно място.
Имотът е разположен на 4-ти етаж, заема обща площ от 62
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(8,06 €/м2) (15,77 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в нова сграда в централната част на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с възможност за покупка на двойно паркомясто
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен в новопостроена сграда с Акт 16 в централната част на град Варна. Имотът съчетава простор, висок клас изпълнение и модерни удобства, което го прави отличен избор както за семеен дом, така и за покупка с
398 000 €(778 420,34 лв.)
(2 992 €/м2) (5 852,78 лв./м2)Площ: 133.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с топ локация в район Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортно обзаведено жилище до Морската градина и Фестивален комплекс
Предлагаме за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с изключителна локация в сърцето на Варна, в района на Гръцка махала, до Фестивален комплекс и Морската градина (на 50 метра от входа и пешеходната зона), до магазини, детски градини, Основно училище "Климент Охридски
229 900 €249 000 €449 645,32 лв.487 001,67 лв.
(2 986 €/м2) (5 839,55 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 500 м
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Обзаведен апартамент с паркомясто, интернет и кабелна телевизия, включени в наема
Предлагаме на вашето внимание стилен и луксозно обзаведен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните морски курорти край Варна – Св. св. Константин и Елена. Имотът се намира само на 500 метра от плажа и предлага отлична възможност за целогодишно
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 1 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с морска гледка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Първи наематели в нова луксозна сграда до Морската градина
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, в който ще бъдете първи наематели. Имотът се намира в нова и луксозна сграда с Акт 16 от 2024 г., разположена в непосредствена близост до Морската градина – една от най-желаните локации в града.
Апартаментът е
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-3%
ОТДАДЕН
Двустаен обзаведен апартамент под наем в кв. Виница с паркомясто
гр. Варна , кв. "Виница"
Светъл и напълно обзаведен имот с паркомясто и югоизточно изложение
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания и спокоен квартал Виница в гр. Варна. Имотът се намира в модерна тухлена сграда ново строителство от 2021 г., с асансьор, контролиран достъп и добре поддържани общи части, което осигурява комфорт и
450 €/месец465 €880,12 лв./месец909,46 лв.
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна