spa i uelnes tsentrove в Варна за продажба и под наем - страница 7
За частни лица
Плаж на 500 м
Регулиран парцел на 400 метра от плажа на град Бяла
гр. Бяла (Варна) , гр. Варна
Парцел с правилна форма в зелена зона, подходящ за къща или жилищно строителство
Предлагаме за продажба регулиран парцел с площ от 700 кв.м, разположен в град Бяла, област Варна, само на 400 метра от плажа. Имотът се намира в зелена паркова зона на града, което съчетава спокойна среда, чист въздух и удобна близост до морето.
Парцелът е с правилна форма и е
Наем
-7%
Резервиран
Едностаен апартамент с гледка към морето межу Гранд Мол Варна и Мол Варна
гр. Варна , кв. "Победа"
Южен апартамент под наем в добре поддържана, тухлена сграда в кв. Победа
Отлично обзаведен апартамент под наем в кв. Победа. Жилището се намира в добре поддържана, тухлена сграда (2020 г.) с асансьор. На пешеходно разстояние ще намерите супермаркет, 13 ОДЗ „Детска радост“, ЦДГ 14 „Успех“, Професионална техническа гимназия, Основно училище „Иван
306 €/месец330 €598,48 лв./месец645,42 лв.
(5,56 €/м2) (10,88 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Слънчев двустаен апартамент в нова сграда в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Модерен апартамент в новострояща се сграда с отлична локация
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в един от предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – Лятно кино Тракия. Районът е изключително удобен за живеене, с бърз достъп до централната част на града, множество магазини, училища, детски градини и
110 500 €(216 119,22 лв.)
(2 402 €/м2) (4 698,24 лв./м2)Площ: 46.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 2 км
Четиристаен апартамент до Медицински университет
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Обзаведено просторно жилище с централна локация в морската столица
Предлагаме под наем просторен четиристаен апартамент с площ от 97 кв.м, разположен на 3-ти етаж в добре поддържана 6-етажна сграда с асансьор. Имотът е функционално разпределен и подходящ за всеки, който търси повече пространство и комфорт.
Намира се в централен район на
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (20,16 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 900 м
Триетажни къщи с двор в местност Ален мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерни къщи с открит басейн на 300 м от Варненски свободен университет
Предлагаме за продажба три новопостроени къщи, разположени в общ двор в местност Ален Мак, гр. Варна – район с отлична инфраструктура, целогодишен достъп и бърза връзка с града и морето. Всяка къща разполага със самостоятелно обособен двор, което осигурява усещане за пространство
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Апартамент с две спални и гледка към морето във висок клас сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторно жилище в спокойната част на един от най-предпочитаните квартали на морската столица
Представяме ви просторен тристаен апартамент, разположен на трети етаж в модерна нова сграда с Акт 16 в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони на Варна – кв. Виница. Имотът предлага комфорт, функционално разпределение и прекрасна морска панорама, като съчетава
212 300 €(415 222,71 лв.)
(1 697 €/м2) (3 318,60 лв./м2)Площ: 125.12 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с отлична локация до Окръжна болница и Медицински университет
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Функционален имот с инвестиционен потенциал в един от най-търсените райони
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на гр. Варна – кв. „Окръжна болница – Генерали“, в непосредствена близост до Окръжна болница, Медицинския университет, спирки на градски транспорт, магазини и всички
153 500 €(300 219,91 лв.)
(3 070 €/м2) (6 004,40 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Хит
Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Последни двустайни и тристайни апартаменти до парк, магазини, булеварди, учебни заведения
Предлагаме за продажба последни апартаменти в сграда в напреднал етап на строителство в квартал Възраждане 1. Сградата се характеризира с модерен облик и добро изложение. Районът е изключително комуникативен, с бърз и лесен достъп до автобусни спирки и главни булеварди, недалеч
от 120 000 €(от 234 699,60 лв.)
(1 476 - 1 932 €/м2)(2 886,81 - 3 778,66 лв./м2)Площ: 67.29 - 155.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Младост
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Зъболекарски кабинет в действаща поликлиника с възлова локация
Предлагаме под наем оборудван зъболекарски кабинет, находящ се в действаща поликлиника в кв. Младост, до възловия булевард Република.
Кабинетът (12 кв.м.) се намира на 6-ти етаж в сграда с асансьор. Отдава се със следното оборудване - стоматологичен стол с необходимите
Продажба
Многофамилна жилищна сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти на тихо и спокойно място в един от най-предпочитаните квартали на град Варна
Модерни жилища в новострояща се сграда в кв. Виница, с лесен достъп до центъра на Варна. Сградата се намира на изключително ключова локация, сред зеленина и спокойствие. В близост има автобусна спирка, хубав асфалтов път, много зелени площи. Тихо и спокойно място, предлагащо
от 149 000 €(от 291 418,67 лв.)
(1 533 - 1 559 €/м2)(2 998,29 - 3 049,14 лв./м2)Площ: 95.59 - 97.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
-7%
Плаж на 8 км
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с гледка към парк в новострояща се сграда в кв. Възраждане
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Модерен апартамент с просторно разпределение и близки удобства
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в модерна новострояща се сграда в един от най-предпочитаните квартали на града – кв. Възраждане. Имотът се намира на последния шести етаж и предлага отлична панорамна гледка към зеления и добре уреден Парк
109 500 €117 500 €214 163,39 лв.229 810,03 лв.
(1 481 €/м2) (2 895,67 лв./м2)Площ: 73.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Резервиран
Нова двуетажна къща с нескриваема морска панорама в затворен комплекс в м-ст „Прибой“
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Просторен имот с дворно място и две паркоместа в бутиков комплекс във Варна
В сърцето на живописната местност Прибой, само на 50 метра от главния път и едва на 12 км от центъра на Варна, Ви предлагаме за продажба новострояща се двуетажна къща със собствен двор, две паркоместа и впечатляваща морска панорама.
Имотът е част от бутиков комплекс от осем
Наем
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Светъл и комфортен имот с две тераси и отлична локация
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Левски 1 на Варна. Имотът се намира на втори етаж в сграда с добре поддържани общи части и асансьор, осигуряваща комфорт и удобство за ежедневно обитаване.
Апартаментът е с площ от 65
410 €/месец(801,89 лв./месец)
(6,31 €/м2) (12,34 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 5 км
Едностайно ателие за продажба в района на Лятно кино „Тракия“
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Напълно обзаведено студио с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностайно ателие (студио), разположено в предпочитания и добре уреден район Лятно кино „Тракия“. Имотът се намира на 6-ти (последен) етаж в тухлена, добре поддържана сграда, построена около 2000 г.
Жилището е с площ от 30 кв.м и представлява мансарда, с
69 000 €(134 952,27 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Търговско помещение разположено в един от най-търсените и динамични райони на Варна
гр. Варна , кв. "Окръжна болница-Генерали"
Бизнес имот с удобен достъп и отличната локация
Имаме удоволствието да ви предложим многофункционален имот с площ от 100 кв. м., разположен в един от най-търсените и динамични райони на гр. Варна – Окръжна болница. Отличната локация, удобният достъп и постоянният поток от хора превръщат този обект в перфектна инвестиция както
333 000 €(651 291,39 лв.)
(3 330 €/м2) (6 512,91 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в тухлена сграда ново строителство в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Апартамент с паркомясто
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в сграда в кв. Бриз. Районът е търсен в близост се намира сладкарница , плувен комплекс, стадион, бул. 8-ми Приморски Полк, бул. Княз Борис I-ви, Морската градина и плажа. Апартаментът е завършен по БДС (Акт 16 - юли 2026
135 000 €(264 037,05 лв.)
(2 045 €/м2) (4 000,56 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Резервиран
Луксозно обзаведено студио под наем в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Голямо студио с двор и паркомясто
Отдаваме под наем луксозно обзаведен едностаен апартамент (просторно студио), разположен на партерен етаж в нова жилищна сграда с акт 16, въведена в експлоатация през 2025 г., в предпочитания и спокоен район кв. Виница, гр. Варна.
Имотът е с югоизточно изложение, което
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,36 €/м2) (12,45 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Малка бутикова сграда с тиха локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилищна сграда с гаражи, паркоместа и комфортни апартаменти
Представяме на вашето внимание нова жилищен комплекс на доказал се инвеститор, разположен в кв. Виница. Малката бутикова сграда се намира в тих и спокоен район на 20 минути от центъра на града, близо до фитнес, зеленина и конна база, супермаркет, с бърз и удобен достъп до главен
от 82 600 €(от 161 551,56 лв.)
(1 249 - 1 250 €/м2)(2 442,83 - 2 444,79 лв./м2)Площ: 66.11 - 71.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Комплекс от еднофамилни и двуфамилни къщи в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Нови триетажни къщи със спокойна локация в гр. Варна
Представяме на вашето внимание жилищен комплекс от 6 бр. еднофамилни жилищни сгради и 4 бр. двуфамилни жилищни сгради тип къща-близнак в кв. Галата, близо до супермаркет, основно училище, бензиностанция, автомивка, ресторанти и други градски удобства. Общата площ на имота е
Продажба
Плаж на 3 км
Триетажна къща с морска панорама в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Обзаведена къща с двор, гараж и гледка море
Предлагаме за продажба просторна и напълно обзаведена триетажна къща, разположена в предпочитания квартал Изгрев на град Варна – район, който съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до градската инфраструктура. Имотът е построен през 2007 г. и се намира в много добро
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Триетажна къща с басейн на 300 м от плаж Кабакум, Ален мак – Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозен морски имот с басейн, панорама и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба представителна триетажна къща с модерна визия, разположена в една от най-предпочитаните зони на Варна – м-ст Ален мак, само на 300 метра от плаж Кабакум. Имотът е въведен в експлоатация с Акт 16, с разгъната застроена площ от 228 кв.м и просторен, отлично
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в центъра на Варна до площад „Независимост“
гр. Варна , кв. "Център"
Стилен апартамент в нова сграда, напълно обзаведен
Предлагаме за продажба изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на Варна – на метри от площад „Независимост“, в една от най-търсените и престижни локации на града. Имотът се намира на партерен етаж в нова тухлена сграда от 2020 г. с модерна
237 000 €(463 531,71 лв.)
(4 158 €/м2) (8 132,14 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент с морска панорама в нова сграда с Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Напълно обзаведен апартамент с морски изглед в кв. Виница
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент с неповторима панорама към морето, разположен в нова жилищна сграда с Акт 16 от 2023 г., контрол на достъпа и асансьор. Сградата разполага със собствен двор ,който е на разположение на собствениците.Имотът впечатлява с
199 500 €(390 188,09 лв.)
(2 287 €/м2) (4 473,61 лв./м2)Площ: 87.22 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ресторант с голяма веранда в комплекс Royal Cove – възможност за бизнес или преустройство
гр. Каварна , гр. Варна
Напълно оборудвано помещение с отлична локация, Акт 16 и потенциал за висок доход
Предлагаме за продажба функционален и напълно оборудван ресторант, разположен на партерния етаж в престижния комплекс Royal Cove Residence, само на метри от морския бряг. Имотът е с обща площ 250 кв.м, разпределена между голяма вътрешна зала (116 кв.м), кухненска част, склад (14
Продажба
За частни лица
Плаж на 2 км
Модерен двустаен апартамент в затворен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Просторен и светъл апартамент висококачествено строителство с морска панорама
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Имотът е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
123 794 €(242 120,02 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,38 лв./м2)Площ: 77.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 700 м
Почивна база в к.к. Камчия, на минути от плаж
к.к. К.к. Камчия , гр. Варна
Идеална инвестиция за туристическа дейност или ваканционен комплекс
Предлагаме за продажба почивна база в к.к. Камчия, разположена само на 700 м от плажа, 500 м от устието на река Камчия и 400 м от детския лагер. Имотът се намира в близост до главния път към комплекса, в зелена и тиха местност, обгърната от природа и чист морски въздух.
Базата
300 000 €(586 749 лв.)
(164 €/м2) (320,28 лв./м2)Площ: 1 832.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Модерно жилище с морска гледка и включено паркомясто
Предлагаме под наем луксозен новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака на град Варна. В цената е включено паркомясто.
Жилището (75 кв.м.) се намира на 2/3 етаж и се състои от:
• Просторен и слънчев дневен тракт с обособени зони - хол, кухня с трапезария •
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Панорамен тристаен апартамент с гледка към морето в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Модерно жилище в нов затворен комплекс с охрана, зелени площи и детска площадка
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Сградата е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
167 950 €(328 481,65 лв.)
(1 650 €/м2) (3 227,69 лв./м2)Площ: 101.77 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Представяме един от най-елегантните и висококатегорийни проекти по българското Черноморие – нова бутикова сграда, разположена на самия бряг. Проектът съчетава впечатляваща съвременна архитектура, смела дизайнерска линия, панорамни тераси и ексклузивен набор от жилища – студиа,
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 - 7 000 €/м2)(9 779,15 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 7 км
Двустаен апартамент за ремонт с потенциал в кв. Младост
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Имот в поддържана сграда в един от предпочитаните райони на град Варна
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-удобните и предпочитани райони на града – кв. Младост. Жилището се намира в панелна сграда, удобно ситуирана в близост до магазини, спирки на градския транспорт, училища и всички необходими градски
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна