Тристайни апартаменти в Варна за продажба и под наем - страница 4
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Стилна сграда близо до плаж Кабакум - живот с усещане за свобода и сигурност
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Апартаменти в нов комплекс с много удобства и отлична локация
Ново ниво на живот само на крачки от най-красивите плажове на Варна!
Представяме ви модерен двусекционен жилищен комплекс от висок клас, част от престижен проект от осем комплекса. Разположен на втора линия от морето, в непосредствена близост до известните плажове Кабакум и
от 81 982 €(от 160 342,86 лв.)
(1 819 - 2 426 €/м2)(3 557,65 - 4 744,84 лв./м2)Площ: 42.50 - 78.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 14 в район Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Просторно ново жилище със спокойна локация в морската столица Варна
Предлагаме за продажба нов тристаен апартамент, разположен на първи етаж над партер в пететажна сграда с Акт 14 в кв. Долна Трака - тих и спокоен район с добре изградена инфраструктура, с бърз и удобен достъп до главен булевард, на 10 мин от центъра на град Варна. Сградата ще
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 743 €/м2) (3 408,05 лв./м2)Площ: 90.10 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 300 м
Апартамент с две спални в нов комплекс с Акт 16 в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Просторно жилище с хубава гледка на 300 метра от плаж
Тристаен апартамент в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като са предвидени още - стрийт фитнес, детска площадка,
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 449 €/м2) (2 833,31 лв./м2)Площ: 115.97 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Жилищен комплекс сред зеленина и спокойствие
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Апартаменти с топ локация в кв. Кайсиева градина
Изберете дом за лично ползване или инвестиция в нов жилищен комплекс сред зеленина и спокойствие. Районът предлага лесен достъп до всички точки на града по централен булевард. На пешеходно разстояние се намират големи хипермаркети, Парк Възраждане, детски градини, училища,
от 104 970 €(от 205 303,48 лв.)
(1 350 - 1 390 €/м2)(2 640,37 - 2 718,60 лв./м2)Площ: 77.76 - 119.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Прoсторни двустайни и тристайни жилища пред Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Апартаменти с обширна панорама и удобни паркоместа в района на УМБАЛ Св. Марина
Предлагаме на вашето внимание просторни нови жилища пред Акт 14 на уединено и спокойно място в кв. Изгрев, сред зеленина, в района на УМБАЛ Св. Марина, близо до супермаркет Лидъл, Военна болница, бул. Христо Смирненски, фитнес, с удобен достъп до Технически университет-Варна,
от 126 546 €(от 247 502,46 лв.)
(1 726 - 2 221 €/м2)(3 375,76 - 4 343,90 лв./м2)Площ: 61.47 - 101.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Обзаведено жилище с две спални в кв. Левски
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Тристаен апартамент под наем в близост до всички удобства
Южен апартамент под наем с удобен излаз на два булеварда. Жилището е част от тухлена сграда строителство 2000 г., в близост до училище, магазини, спирка на градски транспорт и др.
Апартаментът се намира на етаж с площ от 130 кв. м. разпределена между:
• антре
• дневна с
1 022 €/месец(1 998,86 лв./месец)
(7,86 €/м2) (15,38 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Малка сграда с модерна архитектура в кв. Цветен квартал
гр. Варна , кв. "Цветен квартал"
Последни апартаменти в новострояща се сграда състояща се от 7 жилищни етажа
Предлагаме за продажба последни жилища в района на Цветен квартал. Сградата се намира на изключително комуникативно място в близост до множество малки магазинчета, училище, детска градина, бърз достъп до главен булевард. Районът е на пешеходно разстояние от центъра (20 мин) и
от 185 000 €(от 361 828,55 лв.)
(1 718 - 1 952 €/м2)(3 360,12 - 3 817,78 лв./м2)Площ: 96.82 - 296.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 300 м
Луксозен обзаведен апартамент в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерен апартамент с достъп до басейн и плаж в близост.
Представяме на вашето внимание стилен и напълно обзаведен апартамент, разположен в един от най-престижните морски курорти – к.к. Св. Св. Константин и Елена. Жилището се намира на четвърти етаж в елегантна шестетажна сграда с контролиран достъп, асансьор и отлично поддържани общи
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 228 €/м2) (4 357,05 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Съвременен жилищен комплекс с морска панорама във Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в квартал Аспарухово, местност „Платото“
Открийте идеалното място за вашето ново начало в многофамилната жилищна сграда, разположена в престижния квартал Аспарухово, Варна. Съвременната сграда предлага уникална смесица от комфорт, стил и великолепна морска панорама, която ще обогати всекидневието на своите
от 85 816 €(от 167 841,51 лв.)
(792 - 1 474 €/м2)(1 549,02 - 2 882,89 лв./м2)Площ: 63.51 - 226.59 м2
гр. Варна , кв. "Погреби"
Имот с добра локация и функционално разпределение
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда, пред Акт 16. Жилището се намира на пети етаж в седеметажна сграда, без скосявания и отстъпи, което гарантира оптимално усвоено пространство и комфорт.
Разпределение:
• Светла дневна с кухненски бокс – 26
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 357 €/м2) (4 609,03 лв./м2)Площ: 97.60 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен комплекс в к.к. Слънчев ден
гр. Варна , кв. "м-т Манастирски рид"
Просторни семейни жилища качествено строителство до автобусни спирки, магазини и алеи за разходка
Представяме ви модерен жилищен комплекс, разположен в гориста местност с чист въздух, на пешеходно разстояние до плажовете на к.к.Слънчев ден, в непосредствена близост до автобусни спирки, магазини и алеи за разходка, с лесен достъп до други градски удобства.
Старт на
от 81 000 €(от 158 422,23 лв.)
(1 507 - 1 952 €/м2)(2 947,44 - 3 817,78 лв./м2)Площ: 45.37 - 243.92 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда на пешеходно разстояние до центъра и Морската градина
гр. Варна , кв. "Базар Левски"
Апартаменти в новострояща се, модерна сграда в кв. Базар Левски
Предлагаме за продажба апартаменти в новострояща се модерна сграда с подчертана идентичност. Сградата се намира на изключително комуникативно място с бърз достъп до главни булеварди, пешеходно разстояние до центъра и Морската градина.
Ще бъдат изградени шест жилищни етажа,
от 208 185 €(от 407 174,47 лв.)
(2 400 - 2 500 €/м2)(4 693,99 - 4 889,58 лв./м2)Площ: 83.27 - 96.68 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Малка сграда с 13 апартамента в центъра на гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Просторни жилища с 1, 2 или 3 спални на пешеходно разстояние от всички удобства
Новострояща се луксозна сграда в центъра на Варна – модерни апартаменти с една, две и три спални.
Представяме ви уникална възможност за придобиване на апартамент в новострояща се сграда, разположена в сърцето на град Варна. Сградата се отличава със своето модерно строителство,
от 219 000 €(от 428 326,77 лв.)
(2 817 - 3 510 €/м2)(5 509,57 - 6 864,96 лв./м2)Площ: 66.09 - 164.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозни апартаменти в бутикова сграда в идеалния център на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Изискан семеен дом до Морската градина
Представяме на вашето внимание уникални, добре проектирани апартаменти с една или две спални и гаражи в бутикова 6-етажна сграда, разположена в престижен район в сърцето на град Варна, в непосредствена близост до ключови точки като централния вход на Морската градина, Градската
от 254 760 €(от 498 267,25 лв.)
(4 000 - 5 000 €/м2)(7 823,32 - 9 779,15 лв./м2)Площ: 63.69 - 147.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Новострояща се луксозна сграда с елитна локация до Морската градина
гр. Варна , кв. "Чайка"
Многофункционална сграда с Акт 14 - бъдещата емблема на кв. Чайка
Представяме за продажба новострояща се луксозна сграда със смесено предназначение, състояща се от търговски площи, офиси, самостоятелни обекти за творческа и проектантска дейност и апартаменти с една с от най-елитните локации в град Варна – ж.к. Чайка, в близост до ДКЦ Чайка
от 198 200 €(от 387 645,51 лв.)
(2 459 - 3 173 €/м2)(4 809,39 - 6 205,85 лв./м2)Площ: 72.55 - 107.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Многофамилна жилищна сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти с Акт 14, мазета и морска гледка
Изберете своя нов дом с една или два спални в пететажна жилищна сграда във Виница - един от кварталите на град Варна, разположен в североизточната част на града. Той е известен със своята спокойна и зелена обстановка, което го прави привлекателно място за живеене, особено за
от 141 105 €(от 275 977,39 лв.)
(1 500 - 1 600 €/м2)(2 933,75 - 3 129,33 лв./м2)Площ: 94.07 - 102.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем в района на Лятно Кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Обзаведен и оборудван апартамент на пешеходно разстояние от Катедралата
Напълно обзаведен и оборудван апартамент в района на Лятно кино Тракия. Има възможност за паркомясто.
Апартаментът се намира на 2етаж с площ от 78 кв. м:
• просторна дневна с кухненска част
• 2 спални
• 2 бани
• 2 тоалетни
• тераса
Апартаментът е напълно обзаведен с
615 €/месец(1 202,84 лв./месец)
(7,88 €/м2) (15,42 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 50 м
Апартаменти до ключ в морски комплекс
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Големи апартаменти в луксозен комплекс в Св. Св. Константин и Елена
Морски апартаменти до ключ в луксозен комплекс с локация без Аналог - само на 50 м от най-чистите плажове на Св. Св. Константин и Елена и само на 10 мин до центъра на град Варна.
Комплексът се състои от 2 сгради с красива морска панорама, закрит паркинг, богато озеленено
от 407 085 €(от 796 189,06 лв.)
(3 719 €/м2) (7 273,79 лв./м2)Площ: 109.46 - 109.46 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда в един от най-комуникативните райони на Варна
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Студиа, двустайни и тристайни жилища близо до всички удобства
Предлагаме за продажба апартаменти в комплекс от две новостроящи се сгради в кв. Владислав Варненчик. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще
от 106 525 €(от 208 344,79 лв.)
(1 440 - 1 584 €/м2)(2 816,40 - 3 098,03 лв./м2)Площ: 67.30 - 94.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 1 км
Етаж от къща под наем в Долна Трака, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Обзаведен имот с възможност за паркиране на два автомобила
Предлагаме на вашето внимание етаж от къща с площ 75 кв.м., находящ се в района на Долна Трака. Имотът се намира на трети етаж и се състои от:
• коридор
• всекидневна с кухненски бокс
• 2 спални
• баня с тоалетна
• тераса
Имотът е напълно обзаведен и оборудван. Има
Продажба
Модерна жилищна сграда в престижния район Свети Никола
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Нов комплекс висок клас строителство с озеленен вътрешен двор и бърз достъп до центъра на Варна
Предлагаме за продажба панорамни апартаменти с 1, 2 или 3 спални в новострояща се бутикова сграда в района на Св. Никола, предлагаща европейско качество и комфорт. Комплексът ще разполага с голям вътрешен озеленен двор. Характеризира се с висок клас строителство с луксозни общи
от 417 600 €(от 816 754,61 лв.)
(2 195 €/м2) (4 293,74 лв./м2)Площ: 190.22 - 190.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем в района на Операта в морската столица
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент с две спални в топ центъра на Варна
Предлагаме под наем апартамент с две спални в района на Операта, на пешеходно разстояние от Катедралата, Градска болница, Централна поща, Колхозен пазар, множество ресторанти и кафенета в топ центъа на морската столица Варна.
Апартаментът (чиста площ – 100 кв.м.) се намира на
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(7 €/м2) (13,69 лв./м2)Площ: 100.00 м2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Двустаен апартамент в кв. Владиславово
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Жилище с удобна локация в гр. Варна
Предлагаме двустаен апартамент в кв. Владиславово. Локацията е много комуникативна, осигурява лесен автомобилен достъп, както и удобно придвижване с градски транспорт. Отлично съчетание на паркова и градска среда. В близост ще отриете детски градини, както и основни и средни
75 500 €(147 665,17 лв.)
(1 162 €/м2) (2 271,77 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем до Медицински университет-Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент в центъра на града
Представяме на вашето внимание тристаен апартамент под наем близо до центъра на гр. Варна, с една от най-предпочитаните за живеене локации, в близост до ВИНС, Червен площад, Медицински университет, Морска градина.
Свободен от 15.септември за дългосрочно ползване.
Изцяло
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(8,89 €/м2) (17,39 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 м
Луксозни апартаменти за целогодишно живеене в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Пететажна сграда с предпочитана локация и удобен достъп до Морската градина
Изберете своя нов дом в новострояща се жилищната сграда, разположена във високата и тиха част на кв. Бриз, над стадион „Варна“, на пешеходно разстояние от Морската градина, квартал Чайка, хипермаркет Кауфланд и на 5 мин с автомобил от центъра на морската столица. В квартала се
от 280 500 €(от 548 610,32 лв.)
(1 516 - 2 521 €/м2)(2 965,04 - 4 930,65 лв./м2)Площ: 137.45 - 184.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Изключителни жилища до ключ в морски комплекс
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Четиристайни и тристайни апартаменти в Св. Св. Константин и Елена
Отлична възможност да станете собственик на приветливо и модерно жилище, завършено до ключ, разположено в луксозен затворен комплекс в м-т Ботаническа Градина, в близост до к.к. „Свети Свети Константин и Елена". Зеленина, Тишина, Чист въздух, Уют и Спокойствие - до Еко-парка, до
от 409 776 €(от 801 452,19 лв.)
(2 543 - 3 248 €/м2)(4 973,68 - 6 352,54 лв./м2)Площ: 152.20 - 189.17 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Обзаведен имот с морска гледка
Предлагаме на вашето внимание тристаен обзаведен апартамент под наем с гледка към морето в кв. Бриз. Жилищната сграда е тухлена с озеленен двор и беседка, налични свободни места за паркиране на автомобил.
Имотът се намира на 2 етаж:
• дневна
• 2 спални
• 2 големи тераси
•
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(5,21 €/м2) (10,19 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Апартаменти в нова сграда в района на Цветен квартал
гр. Варна , кв. "Цветен квартал"
Ателиета, двустайни, тристайни, многостайни жилища до университети и болници
Представяме на вашето внимание апартаменти и търговски обекти в новострояща се луксозна сграда във Варна. Районът е на пешеходно разстояние от центъра (20 мин.) и предлага директен достъп до главни пътни артерии. Наличието на развита инфраструктура, множество държавни институции,
от 131 900 €(от 257 973,98 лв.)
(1 821 - 3 069 €/м2)(3 561,57 - 6 002,44 лв./м2)Площ: 68.96 - 142.74 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Изключителен дизайнерски апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Апартамент в комплекс Порт Палас - морето влиза у дома
Предлагаме този дизайнерски апартамент, разположен на деветия етаж на уникалния яхтен комплекс от затворен тип Порт Палас в "Слънчев ден". Тази класическа сграда, изпълнена в средиземноморски стил е не просто първа линия море. Усещането е, че се намирате в луксозен пасажерски
530 000 €(1 036 589,90 лв.)
(3 581 €/м2) (7 003,99 лв./м2)Площ: 148.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в Ла Мер / La Mer на първа линия
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Партерно жилище с паркомясто сред зеленина в луксозен комплекс на брега на морето
Нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти включва тристаен апартамент с включено паркомясто в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Имотът е построен на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък в
245 000 €(479 178,35 лв.)
(1 738 €/м2) (3 398,43 лв./м2)Площ: 141.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна