Апартаменти (различни типове) в Банско за продажба и под наем - страница 2
За частни лица
Ски лифт на 2 км
Изцяло реновирано студио с ниска такса в Банско
гр. Банско
Комфортно обзаведено студио с камина и закрит паркинг
Предлагаме за продажба уютно, просторно и комфортно студио, разположено в популярния планински курорт Банско. Имотът се намира на около 15 минути от центъра на града и предлага спокойна атмосфера, съчетана с удобен достъп до всички градски удобства.
Жилището е подходящо както
52 500 €(102 681,08 лв.)
(809 €/м2) (1 581,90 лв./м2)Площ: 64.91 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 500 м
Двустаен апартамент с камина под наем в Грийн Лайф Банско
гр. Банско , Green Life Bansko
Напълно обзаведен и готов за нанасяне апартамент в прегръдката на Пирин Планина
Двустаен апартамент под наем в целогодишно работещия затворен комплекс Грийн Лайф Ски & СПА Ризорт Банско / Green Life Ski & SPA Resort, построен на хълм в сърцето на Пирин планина, откриващ незабравими панорамни гледки към величествените планини, в близост до Национален парк
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(6,53 €/м2) (12,77 лв./м2)Площ: 61.26 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
-14%
За частни лица
Ски лифт на 900 м
Тристаен апартамент в комплекс Маунтвю Лодж / Mountview Lodge
гр. Банско
Напълно обзаведен апартамент с удобен достъп до ски зоната и центъра на Банско
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен във ваканционния комплекс Mountview Lodge (Маунтвю Лодж), на ул. „Бандерица“ – отлична локация в близост до ски зоната, околовръстната улица „Явор“ и центъра на Банско. Имотът се намира на 900 м от началната станция на
95 000 €110 000 €185 803,85 лв.215 141,30 лв.
(1 234 €/м2) (2 413,66 лв./м2)Площ: 76.98 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
-10%
Ексклузивно
Ски лифт на 200 м
Просторен двустаен апартамент до ски лифта в Банско с гледка към Пирин
гр. Банско
Обзаведен имот в комплекс с басейн и СПА, на пешеходно разстояние от пистите и Стария град
Представяме ви светъл и функционален двустаен апартамент, разположен в поддържан комплекс в близост до ски лифта в Банско – отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през зимния и летния сезон.
От имота се разкриват красиви гледки
80 000 €89 000 €156 466,40 лв.174 068,87 лв.
(1 057 €/м2) (2 067,75 лв./м2)Площ: 75.67 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 2 км
Двустаен апартамент с изба в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Комфортно обзаведен апартамент с южно изложение и обширна тераса
Готов за нанасяне апартамент с една отделна спалня и просторна и слънчева всекидневна, част от жилищна сграда до училища, детска градина, автогара, пазар, супермаркет Билла, парк, Стария град на Банско. Възможност за паркиране в района.
Апартаментът (обща площ - 59.83 м2,
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(5,85 €/м2) (11,44 лв./м2)Площ: 59.83 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 2 км
Обзаведено и просторно студио близо до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Студио с паркомясто в подземен общ гараж
Просторно студио в жилищна сграда, намираща се на главна улица, водеща към начална станция на кабинков лифт с прекрасна гледка към Пирин планина. Имотът разполага с паркомясто в подземен гараж, чието ползване и включено в наемната цена. На 20 минути без автомобил до кабинков
260 €/месец(508,52 лв./месец)
(4,95 €/м2) (9,68 лв./м2)Площ: 52.55 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 600 м
Комплекс със СПА и удобства на 600 м от ски лифта в Банско
гр. Банско
Отличен планински дом в сграда ново строителство, която ще бъде завършена в края на 2026 г.
Представяме ви модерен жилищен комплекс от ново поколение, разположен в подножието на Пирин планина, в един от най-предпочитаните райони на Банско. Проектът съчетава съвременна алпийска архитектура, функционални жилищни пространства и богата среда за отдих, спорт и релакс –
от 41 189 €(от 80 558,68 лв.)
(1 060 - 1 573 €/м2)(2 073,18 - 3 076,52 лв./м2)Площ: 36.45 - 203.89 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 1 км
ПРОДАДЕН
Студио след основен ремонт и ново обзавеждане
гр. Банско , кв. "Център"
Едностаен апартамент в жилищна сграда с и подземен паркинг близост до центъра
Представяме ви югоизточно студио, разположено в жилищна кооперация с ниска такса за поддръжка на общите части. Имотът е след основен ремонт, готов за незабавно нанасяне и е чудесен както за лично ползване, така и за инвестиция.
Локация и предимства:
• Намира се в тих и
45 500 €(88 990,27 лв.)
(1 077 €/м2) (2 107,28 лв./м2)Площ: 42.23 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Ски лифт на 2 км
Резервиран
Двустаен апартамент с камина в луксозния комплекс Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Апартамент с камина в целогодишно работещ апартхотел в центъра
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент с камина, разположен в престижния комплекс Лъки Банско, който работи целогодишно и предлага на собствениците и гостите си петзвездно обслужване и богата инфраструктура.
Имотът се намира на трети етаж, с площ 70,07
35 000 €(68 454,05 лв.)
(500 €/м2) (976,94 лв./м2)Площ: 70.07 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 600 м
ОТДАДЕН
Апартамент на пешеходно разстояние от ски съоръженията в Банско
гр. Банско , Перун Лодж
Обзаведен апартамент с една спалня в комплекс със СПА център
Предлагаме под наем напълно обзаведен и готов за нанасяне двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс на тиха улица, само на пешеходно разстояние от ски лифта в гр. Банско. Жителите на сградата могат да се възползват (срещу заплащане) от модерен СПА център, фитнес, джакузи
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,37 лв./м2)Площ: 55.32 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 500 м
ПРОДАДЕН
Комфортно обзаведено студио в комплекс Предела 2 / Predela 2
гр. Банско
Студио след освежителен ремонт на метри от ски лифта
Предлагаме за продажба уютно и напълно обзаведено студио, разположено в целогодишно работещия СПА комплекс Predela 2, в курортния град Банско. Имотът се намира само на около 500 метра от ски лифта, на приблизително 1 км от Стария град и на около 2 км от жп гарата, което осигурява
49 500 €(96 813,59 лв.)
(1 240 €/м2) (2 425,19 лв./м2)Площ: 39.92 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 700 м
Резервиран
Просторен мезонет с прекрасна панорама в сграда със СПА център
гр. Банско
Тристаен апартамент с две бани в близост до кабинковия лифт и центъра на Банско
Комфортен семеен дом на две нива с две спални и две бани в затворен комплекс на 700 метра от кабинковия лифт и на 800 метра до центъра на град Банско. Имотът е разположен в тих квартал с всички необходими удобства и магазини.
Мезонетът (обща площ - 110.65 м2, чиста площ -
75 000 €(146 687,25 лв.)
(678 €/м2) (1 325,69 лв./м2)Площ: 110.65 м2 Етаж: 4,5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 800 м
Резервиран
Двустаен апартамент в жилищна сграда близо до центъра на гр. Банско
гр. Банско
Имот в затворен комплекс с ниска такса поддръжка и гледка към Пирин
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 51 кв.м, разположен в добре поддържан затворен комплекс в близост до централната част на Банско и на пешеходно разстояние от началната станция на кабинковия лифт.
Жилището се намира на първи надпартерен етаж в сграда, въведена
65 000 €(127 128,95 лв.)
(1 276 €/м2) (2 494,68 лв./м2)Площ: 50.96 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 600 м
Обзаведено студио в сграда Pirin Sense, Банско
гр. Банско
Модерно студио без такса поддръжка, близо до ски зоната
Предлагаме за продажба обзаведено студио в модерната жилищна сграда Pirin Sense, разположена в централен и предпочитан район на град Банско. Имотът съчетава качествено ново строителство, функционално разпределение и едно от най-търсените предимства на пазара – липса на такса
81 200 €(158 813,40 лв.)
(1 704 €/м2) (3 332,22 лв./м2)Площ: 47.66 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 600 м
Обзаведено студио в комплекс Пирин Сенс/Pirin Sense
гр. Банско
Планински имот с отлична локация близо до лифта и центъра на Банско
Предлагаме за продажба готово за нанасяне студио в съвременната жилищна сграда Pirin Sense, разположена в централен и предпочитан район на гр. Банско. Имотът съчетава качествено строителство и удобна локация - отличен избор както за лично ползване, така и за
80 200 €(156 857,57 лв.)
(1 700 €/м2) (3 325,37 лв./м2)Площ: 47.17 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в 5-звездния Premier Luxury Mountain Resort
гр. Банско
Луксозно жилище със стилно обзавеждане и оборудване в ски курорт Банско
Стилно завършен двустаен апартамент в 5-звездния комплекс в Банско - Premier Luxury Mountain Resort, разположен на 10 минути пеш от ски-лифта и на 15 минути пеш от центъра на планинския курорт. Хотелът разполага с всичките удобства за 5 звездно обслужване и предлага на
121 900 €(238 415,68 лв.)
(1 253 €/м2) (2 449,81 лв./м2)Площ: 97.32 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Ски лифт на 800 м
Просторен четиристаен апартамент с 3 спални в затворен комплекс близо до ски лифта в Банско
гр. Банско
Напълно реновиран апартамент с прекрасна гледка към Рила
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент, напълно реновиран и обзаведен с вкус, разположен в елегантен затворен комплекс само на 10 минути пешеходно разстояние от начална станция на кабинковия лифт и от централната улица „Пирин“ в гр. Банско. Това е имот, който
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 716 €/м2) (3 355,86 лв./м2)Площ: 107.82 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Наем
Лукс
Ски лифт на 1 км
Студио в комплекс с външен басейн и СПА цнтър
гр. Банско
Просторно и обзаведено студио с паркомясто
Предлагаме на вашето внимание изключително предложение в един от най-предпочитаните целогодишни комплекси в Банско – “Св. Иван Рилски” СПА Ризорт. Имотът се намира във вила част от комплекса и съчетава уют, функционалност и достъп до всички удобства, които предлага този висок
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,79 €/м2) (13,28 лв./м2)Площ: 66.28 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
Ски лифт на 600 м
Студио без такса поддръжка в комплекс Пирин Сенс/Pirin Sense
гр. Банско
Модерно, уютно студио на 600 м до ски зоната и лифта в Банско
Едностаен апартамент с прекрасно южно изложение и отлична локация на 600 м от ски зоната и кабинковия лифт, без такса поддръжка.
Партерният апартамент (обща площ – 36.94 кв.м., чиста площ – 25.11 кв.м.) е част от Pirin Sense Apartment Complex, разположен на няколко минути от
58 500 €(114 416,06 лв.)
(1 584 €/м2) (3 097,35 лв./м2)Площ: 36.94 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 2 км
Етажи от къща в Новия град в Банско
гр. Банско
Три етажа от четириетажна къща нуждаеща се от малък ремонт в популярен зимен курорт
Предлагаме за продажба приземен етаж, първи и тавански от четириетажна къща в Новия град в гр. Банско. Всички етажи могат да бъдат закупени както заедно така и отделно. Също така при интерес може да бъде продадена цялата къща. Къщата се намира на тихо, спокойно и комуникативно
Наем
Ски лифт на 1.9 км
Двустаен апартамент под наем в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Прекрасен, напълно обзаведен апартамент с отлична локация
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент в центъра на гр. Банско. Имотът се намира в добре поддържана сграда от 2009 г. Сгушен в подножието на планината, районът е предпочитана туристическа дестинация за български и чуждестранни туристи през цялата година. Еднакво
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,62 €/м2) (12,94 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 1.9 км
Двустаен апартамент под наем в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Напълно обзаведен апартамент в жилищна сграда
Предлагаме на вашето внимание апартамент с една спалня за дългосрочен наем в центъра на гр. Банско. Градът е най-добрата българска дестинация за ски, сноуборд и шейна. Има писти от всякаква сложност – 5 леки , 8 със средна трудност, 2 трудни. Пистите са разположени достатъчно
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)(без ДДС)
(7,64 €/м2) (14,94 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 600 м
Едностаен апартамент в сграда без такса поддръжка в Банско
гр. Банско
Обзаведен имот на 600 м от ски лифта
Готов за нанасяне едностаен апартамент в модерен комплекс на 600 м от ски зоната и кабинковия лифт, 7 км от минералните басейни в село Баня и град Добринище.
Разпределение:
• Голяма стая с кухненски бокс, зона за отдих и трапезария
• Баня с тоалетна
• Балкон
Пълното
74 150 €(145 024,79 лв.)
(1 572 €/м2) (3 074,51 лв./м2)Площ: 47.17 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Ски лифт на 50 м
Луксозно обзаведен апартамент в комплекс Пирин Плейс/Pirin Place
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Двустаен апартамент без такса поддръжка до хотел Кемпински и началната станция на лифта
Панорамен двустаен апартамент със слънчево югоизточно изложение и гледка към Пирин планина в комплекс Пирин Плейс/Pirin Place без такса поддръжка, с уникална локация на първа линия от ски лифта, срещу Гранд-хотел Кемпински, близо до Ginger Bar and Dinner, магазини, кафенета и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 913 €/м2) (3 742,32 лв./м2)Площ: 83.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 800 м
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в модерен СПА комплекс в Банско
гр. Банско
Готов за нанасяне имот с функционално разпределение и качествено обзавеждане
Напълно обзаведен двустаен апартамент готов за незабавно нанасяне. Имотът се продава с цялото налично обзавеждане, видимо на снимките, и е с изрядни документи за бърза сделка, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът е с обща
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 522 €/м2) (2 976,26 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Ски лифт на 100 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до кабинковия лифт в Банско
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Светъл апартамент с гледка към Пирин, до ски съоръженията
Предлагаме за продажба комфортно обзаведен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Банско – в непосредствена близост до кабинковия лифт и ски зоната. Локацията е отлична както за лична почивка, така и за инвестиция с цел
84 240 €(164 759,12 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 56.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 1.5 км
ОТДАДЕН
Обзаведен панорамен апартамент с два входа в планински курорт Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Тристаен апартамент с 2 кухненски бокса, 2 бани с тоалетни и 2 тераси
Предлагаме под наем добре поддържан апартамент с 2 спални в популярен район на ски курорт Банско, сред много зеленина и отлични възможности за разходки, в близост до планините и голф игрище. Апартаментът се намира само на 1.5 км до кабинковия лифт, което осигурява лесен достъп до
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(4,79 €/м2) (9,37 лв./м2)Площ: 104.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско