Контакти Контакти
0
Здравейте,
Любими имоти (0)
Запазени търсения
Избрани за Вас
Известия
Абонаменти
Настройки
Изход
Затвори

Джаз и живопис - под един покрив в Банско

2008-08-06   |  kafene.bg

За пореден път хотел "Бъндерица” в Банско ще бъде домакин на седмица на изкуствата в гр. Банско (8-13 август 2008 г.), съобщи Наско Лазаров от агенция ПРоФайл. През последните години "Бъндерица” се превърна в сцена на изкуствата, където музиканти и ценители на джаза се срещат, където взаимността ражда неспирни нощи и зори на музикални импровизации в приятелска атмосфера и настроение.

За първи път за джаз празника ще има и обедни джаз-барбекюта в компанията на популярните изпълнители Ангел Заберски (син) и Михаил Йосифов.

В културната програма и тази година е отделено достойно място за изобразителните изкуства. Съвместно със столичната галерия "Астри” ще бъде организирана живописна изложба на младата и талантлива художничка Юлиана Сотирова. В салоните на хотела тя ще изложи платна, рисувани в последните две години. В дните между 8 и 13 август Юлиана Сотирова ще рисува на място по време на джем-сесиите в Банско и околностите му заедно с известната художничка Жана Бехар - дъщеря на художника Марко Бехар.

Юлиана Сотирова е родена през 1977 година в Свиленград. През 2004 г. се дипломира по специалност "Скулптура” при проф. Емил Попов в Националната художествена академия, а в момента учи живопис при проф. Десислава Минчева. Има две самостоятелни изложби в Благоевград и в София, галерия „Астри”.


Прочетете повече за Банско

Разгледайте нашите оферти в Банско

  Още новини

Сподели
Поверете ни маркетинга и продажбите на ваш обект ново строителство!
BULGARIAN PROPERTIES е лидер в продажбата на имоти ново строителство с милиони кв.м. реализирани продажби на сгради и комплекси в жилищния и ваканционния сегмент. Възползвайте се от нашия опит и доказан успех!
Свържете се с нас в най-ранен етап, за да можем да ви съдействаме максимално много. Обадете ни се на 0886 033 033.
Вижте още
Жилища ново строителство в гр. Пловдив - вашият нов дом ви очаква тук!
Новото строителство в Пловдив е хит за поредна година и повече от половината от закупените жилища са в нови сгради. Вижте нашите топ оферти и направете своя избор още сега!

Отлични цени и много предложения БЕЗ КОМИСИОННА от купувача!
Вижте още

Още Новини

Фирмени
Брокери на месец август 2025 🏆

Вижте кои са вашите надеждни партньори в един ключов момент за имотния пазар!

Юли беше исторически месец – България официално влиза в еврозоната от 1 януари 2026 г. На фона на тази ключова новина, пазарът в цялата страна остана изключително активен и това е видно от постигнатите резултати.

С гордост ви представяме брокерите на месеца – професионалистите на BULGARIAN ...

04 Август, 2025
последни новини
Сделките с имоти в София през второто тримесечие са на най-високото си ниво от 2008 г.

Сделките с имоти в София през второто тримесечие са на най-високото си ниво за периода от 2008 г. насам. Сред големите градове в страната Пловдив, Русе и Стара Загора също отбелязват покачване на изповяданите сделки между април и юни, докато във Варна и Бургас те намаляват на годишна база, сочат изчисления на Investor.bg на база данните на Агенцията по вписванията.

В столицата през ...

15 Юли, 2025
Медиите за нас
БНТ: Очаква ли ни промяна в цените на имотите с приемането на еврото? (видео)

Браншът отчита нарастване от близо 30% при търсенето на имоти от началото на годината

Над 20 години недвижимите имоти у нас се предлагат в евро. С това са свикнали и купувачите, и продавачите. Често обаче сделките се сключват в лева - заради по-изгодния лихвен процент при теглене на банков кредит.

С влизането ни в еврозоната, продажбите най-сетне ще се ...

11 Юли, 2025
последни новини
България влиза в еврозоната от 1 януари 2026 г.

Съветът на Европейския съюз даде окончателното си одобрение – България ще приеме еврото като своя официална валута от 1 януари 2026 г., превръщайки се в 21-вата държава, членка на еврозоната.

Това историческо решение е доказателство за последователния ангажимент на страната към европейската интеграция и бележи важен етап в икономическото ѝ развитие.

Присъединява...

09 Юли, 2025

Изпратете запитване