Апартаменти продава и отдава под наем - страница 30
ново
Резервиран
Тристаен апартамент с гледка към борова гора в комплекс „Камелия“
к.к. Пампорово
Ваканционен имот до ски пистите в Пампорово
Представяме Ви прекрасно ваканционно жилище, разположено в един от най-слънчевите ски курорти в България – Пампорово. Имотът се намира в затворен комплекс „Камелия Хотел Пампорово“, отличаващ се с високо качество на строителството, модерна визия и отлична поддръжка.
Локацията
100 000 €(195 583 лв.)
(1 052 €/м2) (2 057,69 лв./м2)Площ: 95.05 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
ново
За частни лица
Комфортен двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Обзаведено жилище близо до Южен парк, училище „Владислав Граматик“, детска градина
Разгледайте нашето ново предложение за наем на готов за ползване двустаен апартамент в непосредствена близост до 73 СУ „Владислав Граматик“, удобни спирки на редовния градски транспорт, детска градина, Южен парк, с удобен достъп до бул. България.
Апартаментът (63 кв.м.) е
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
изгодно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с приятна гледка в комплекс Неро/Nero
к.к. Пампорово
Имот със спокойна локация в живописен район на 700 метра от лифта
Обзаведен апартамент с тиха и живописна локация в комплекс Nero, разположен сред красивата природа на курортен комплекс Пампорово, само на 700 метра от ски лифта „Студенец“. Комплексът съчетава уюта на планинския дом с множество удобства и отлични условия за пълноценна почивка
50 000 €(97 791,50 лв.)
(722 €/м2) (1 411,34 лв./м2)Площ: 69.29 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Наем
-8%
ново
За частни лица
Двустаен апартамент под наем до новата Община в ж.к. Тракия
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Напълно обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните квартали на Пловдив – ж.к. Тракия. Имотът се намира в близост до новата Община, бул. Освобождение, МБАЛ „Св. св. Козма и Дамян“, парк Лаута, Ротари парк, стадион „Локомотив Пловдив“, спортни
450 €/месец490 €880,12 лв./месец958,36 лв.
(6 €/м2) (11,73 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартхотел на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Напълно обзаведени апартаменти в елитен комплекс
Комплексът е сбъдната мечта за всеки, който иска да избяга от шумните морски курорти и да се радва на тишина, спокойствие и чист, морски въздух.
Създадена с вдъхновение, деликатен дизайн и безкомпромисно качество, тази морска резиденция предлага подчертана елегантност и стил
от 71 736 €(от 140 303,42 лв.)
(2 100 - 2 400 €/м2)(4 107,24 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 32.92 - 73.60 м2
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Плаж на 6 км
Панорамен пентхаус в комплекс Sunset Kosharitsa
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Просторен тристаен апартамент с високи тавани и впечатляващи гледки към морето и планината
Представяме изключителен пентхаус за продажба в комплекс Sunset Kosharitsa, разположен в подножието на Стара планина – място, където спокойствието на природата се съчетава с уюта и комфорта на съвременния дом.
Апартаментът е с площ от 103.77 кв. м. и се намира на последен етаж
118 000 €(230 787,94 лв.)
(1 137 €/м2) (2 224,03 лв./м2)Площ: 103.77 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Ски лифт на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Лапландия / Laplandia до ски пистите
к.к. Пампорово
Уютно ваканционно жилище на 150 метра от лифт-станция Студенец, на главния път Пловдив-Смолян
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в комплекс Laplandia, разположен в сърцето на Пампорово – един от най-предпочитаните планински курорти в България. Имотът се намира само на 150 метра от лифт-станция „Студенец“, на главния път Пловдив–Смолян, на около 260 км от София и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 145 €/м2) (2 239,68 лв./м2)Площ: 82.96 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 700 м
Панорамни апартаменти в нова сграда в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Двустайни и тристайни апартаменти с южно изложение в малка сграда в Бяла
Предлагаме за продажба последни, просторни жилища с площ от 71 кв. м. до 97 кв. м., разположени на последен (4-ти) етаж в нова жилищна сграда в град Бяла. Сградата е малка и бутикова, без асансьор, с просторно стълбище и южно изложение, осигуряващо прекрасна панорама към морето
от 100 848 €(от 197 241,54 лв.)
(1 200 - 1 400 €/м2)(2 347 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 80.27 - 97.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-2%
ново
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Предлагаме за продажба прекрасно завършен и напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен на тиха улица в предпочитания район Лятно кино Тракия – зона с отлична инфраструктура, бърз достъп до централната част на града и множество удобства на пешеходно
219 900 €224 900 €430 087,02 лв.439 866,17 лв.
(1 912 €/м2) (3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Югоизточен двустаен апартамент с комуникативна локация в кв. Златен рог
гр. Ямбол , кв. "Златен рог"
Светъл и функционален дом с голяма тераса и мазе
Двустаен апартамент с площ от 67 кв. м. (без включена голяма тераса от 7 кв. м.), разположен в предпочитания квартал Златен рог. Жилището се намира в поддържана сграда построена през 1989 г. и е с практично разпределение, което осигурява удобство и комфорт.
Апартаментът се
78 000 €(152 554,74 лв.)
(1 164 €/м2) (2 276,94 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Пакетна оферта - ресторант и двустаен апартамент в комплекс „Боров Рид“
Близо до к.к. Боровец , с. Маджаре
Готов бизнес и жилище в подножието на Рила, близо до Боровец
Представяме за продажба атрактивно пакетно предложение от два имота в затворения комплекс „Боров Рид“, разположен в живописното село Маджаре – в сърцето на Рила планина, само на 14 км от Боровец и на 11 км от Самоков.
Комплексът предлага спокойствие, чист въздух и целогодишен
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Двустаен апартамент с фронтална морска гледка
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище в комплекс на първа линия в района на Каварна
Представяме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тих и уединен комплекс в близост до Каварна – идеално място за почивка, далеч от шума на големите курорти.
Жилището е ситуирано на последен 4-ти етаж и е с обща площ от 74,2 кв.м (63,80
64 900 €(126 933,37 лв.)
(875 €/м2) (1 710,69 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен панорамен апартамент с мазе и паркомясто, близо до плажа на Каварна
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс Kavarna Hills, в крайбрежната зона на град Каварна. Имотът се намира само на няколко минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
89 700 €(175 437,95 лв.)
(951 €/м2) (1 859,24 лв./м2)Площ: 94.36 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Модерен комплекс от две сгради в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни двустаен и тристаен апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Луксозно изпълнение, модерен дизайн и отлични разпределения! Изберете дом в комплекс от затворен тип, състоящ се от две сгради с отлична локация в кв. Малинова долина.
Комплексът се състои от две сгради всяка на 4 етажа. За покупка се предлагат двустайни и тристайни жилища,
от 258 000 €(от 504 604,14 лв.)
(2 037 - 2 179 €/м2)(3 984,03 - 4 261,75 лв./м2)Площ: 118.39 - 164.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Плаж на 100 м
Четиристаен апартамент под наем в гр. Поморие
гр. Поморие
Обзаведен имот в близост до плажа – подходящ за летния сезон
Предлагаме под наем четиристаен апартамент, разположен в близост до плажа (100 м) в гр. Поморие. Имотът е напълно обзаведен и оборудван, като се отдава за летните месеци.
Жилището е с площ от 100 кв.м и разполага с функционално разпределение:
• две спални
• просторен хол
•
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
Обзаведен апартамент в северната част на курорта Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Двустайно жилище в комплекс MiRaBelle на 300 метра от плажа
Обзаведен апартамент в комплекс MiRaBelle разположен в северната част на курорта Златни пясъци, заобиколен от буйни дървета и предлагащ прекрасен морски гледки. Комплексът е разположен в тих и спокоен район, заобиколен от красива природа.
Апартаментът се намира на трети етаж с
89 000 €(174 068,87 лв.)
(1 487 €/м2) (2 908,42 лв./м2)Площ: 59.85 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение до езерото в Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Жилище с отлична локация, пред Акт 14 – идеално за семейство или инвестиция
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в един от най-зелените и добре уредени квартали на София – Дружба 1, в непосредствена близост до езерото, метростанция, детски градини, магазини и спирки на градски транспорт. Локацията съчетава спокойствието на паркова среда с
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 054 €/м2) (4 016,44 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с паркомясто в нова сграда с Акт 14 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Жилище с две спални и четири тераси в малка бутикова сграда
Апартамент с две спални и паркомясто в кв. Бояна – един от най-предпочитаните райони на София, известен със своята спокойна атмосфера, чист въздух и висок стандарт на живот. Имотът е отличен избор за семейство, което търси простор, комфорт и качествена жилищна среда.
Сградата
216 900 €(424 219,53 лв.)
(2 060 €/м2) (4 028,68 лв./м2)Площ: 105.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 139 900 €(от 273 620,62 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 63.32 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Green Life Secret Garden/Грийн Лайф Сикрет Гарден
гр. Созопол , до плаж Каваци
Нови апартаменти с 1, 2 или 3 спални в мини курорт разположен до плаж „Каваците“
Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен до плаж „Каваците“, едва на 2 км. от древния град Созопол и на 5 км от курортите Дюни и Черноморец. Комплексът се радва на собствен частен плаж от златист пясък, където са осигурени спокойствие и възможност за релаксация на
от 102 900 €(от 201 254,91 лв.)
(1 325 - 1 798 €/м2)(2 591,47 - 3 516,58 лв./м2)Площ: 65.07 - 125.56 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Ексклузивно За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в нова сграда
гр. София , кв. "Овча купел"
Отлично жилище с удобно разпределение в хубав район
Ако търсите да наемете просторен имот до парк в хубава част на Овча купел - днешната ни оферта ви очаква. Напълно готово и обзаведено жилище в хубав район, с лесен достъп до метростанция от третия диаметър на метрото, парк „Овча купел“ и спортните терени на стадион Славия.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,14 €/м2) (13,97 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Южно жилище с функционално разпределение и възможност за паркомясто
Представяме за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 – отлична възможност за покупка на имот в модерен жилищен проект с перспектива за бързо въвеждане в експлоатация.
Жилището е разположено на втори етаж от триетажна сграда и е с обща площ от 59.78
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 572 €/м2) (3 075,41 лв./м2)Площ: 59.78 м2 Етаж: 2
гр. Шумен , кв. "Гривица"
Обзаведен тристаен апартамент на две нива, южно изложение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент тип мезонет, разположен в тих и предпочитан район на гр. Шумен – кв. Гривица.
Жилището е част от сграда ново строителство с асансьор и отлично поддържани общи части, като се отличава с изцяло южно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 717 €/м2) (3 358,50 лв./м2)Площ: 99.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Етаж от къща с двор в широкия център на Дупница
гр. Дупница
Имот с потенциал за преустройство на тиха улица
Предлагаме за продажба етаж от къща, разположен в широкия център на гр. Дупница – район, който съчетава удобството на централната локация с тишина и спокойствие.
Имотът се намира на първи етаж от двуетажна тухлена сграда и е с площ от 93 кв.м, като към него има и идеални части
Продажба
Тристаен апартамент с гледка към планината в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Светъл и просторен апартамент в модерна, енергийно ефективна сграда с Акт 16, на пешеходно разстояние от метро и Paradise Center
Разгледайте нашето ново предложение за тристаен апартамент, впечатляващ с функционално разпределение, естествена светлина и усещане за простор – дом, създаден за пълноценен начин на живот в динамичната градска среда на южна София. Имотът е част от съвременна сграда с Акт 16 от
438 000 €(856 653,54 лв.)
(3 369 €/м2) (6 589,64 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София