Апартаменти продава и отдава под наем - страница 32
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Гарсониера с просторна гледка в кв. Устрем
гр. Пазарджик , кв. "Устрем"
Едностаен апартамент с отделна кухня до училище и други градски удобства
Предлагаме на вашето внимание едностаен апартамент с отделна кухня, разположен в кв. Устрем – район с удобна градска локация, в близост до бул. Христо Ботев, училища, магазини, спирки на редовния градски транспорт, ресторанти и други ежедневни удобства. Имотът е подходящ както за
42 000 €(82 144,86 лв.)
(1 050 €/м2) (2 053,62 лв./м2)Площ: 40.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 82 765 €(от 161 874,27 лв.)
(1 750 - 2 145 €/м2)(3 422,70 - 4 195,26 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна, само на 3 минути пеша от плажа. Локацията е особено атрактивна – в близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения, което прави имота
76 500 €(149 621 лв.)
(898 €/м2) (1 755,70 лв./м2)Площ: 85.22 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Готово за нанасяне жилище в крайбрежна зона на 3 минути до плажа
Тристаен аапартамент в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути до плажа на красивия морски град.
Комплексът се намира в 40 минути път с кола до морската столица Варна (65 км), на около 30 км от морски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(868 €/м2) (1 696,76 лв./м2)Площ: 94.52 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-6%
Апартамент за продажба в кв. Кючук Париж, Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Просторен апартамент с три спални и мазе в утвърден жилищен район
Многостаен апартамент в Кючук Париж на ул. Георги Кирков, тихо място. Малка 4-етажна кооперация от само 3 апартамента - по един на етаж, монолитно стоманобетонно строителство от преди 35 год., реална чиста жилищна площ 130 кв. м. + допълнително 23 кв. м. изба (153 кв. м.) +
230 000 €245 000 €449 840,90 лв.479 178,35 лв.
(1 769 €/м2) (3 460,31 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Двустаен панорамен апартамент до плажа в град Обзор
гр. Обзор
Обзаведен имот в комплекс от затворен тип на първа линия с отличен потенциал
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в град Обзор, разположен на самия плаж в поддържан комплекс от затворен тип. Имотът е отличен избор за хора, които търсят ваканционен дом на първа линия, съчетаващ комфорт, удобства и много добра перспектива за отдаване под
75 500 €(147 665,17 лв.)
(1 198 €/м2) (2 343,89 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Двустаен апартамент под наем в кв. Възраждане 2
гр. Варна , кв. "Възраждане 2"
Обзаведено жилище до училище и хипермаркети
Двустаен апартамент с отлична локация в тих и спокоен район, на метри от училище, детска градина, няколко хипермаркета - Кауфланд, Лидл, автобусни спирки, магазини и ресторанти.
Имотът (обща площ от 60 кв.м.) се намира на 6 етаж в сграда с поддържани общи части и асансьор.
380 €/месец(743,22 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,39 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални и хубава гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал за лично ползване и отдаване под наем
Тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна – само на 3 минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения. Това е имот, който съчетава отлична морска локация,
83 000 €(162 333,89 лв.)
(865 €/м2) (1 690,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Резервиран
Просторно студио с веранда в комплекс Aspen Golf
Близо до гр. Банско , Pirin Golf & Country Club
Обзаведен ваканционен имот с гледка към вътрешния двор, близо до Пирин Голф и Банско
Предлагаме за продажба просторно студио в затворен комплекс Aspen Golf, разположен в живописен район близо до гр. Банско и в непосредствена близост до Pirin Golf & Country Club – локация, която съчетава спокойствие, красива природа и отлични възможности за отдих през всички
45 500 €(88 990,27 лв.)
(937 €/м2) (1 832,96 лв./м2)Площ: 48.55 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
изгодно
За частни лица
Едностаен апартамент в кв. Тракия, гр. Шумен
гр. Шумен , кв. "Тракия"
Обзаведено и готово за нанасяне жилище с южно изложение и отлична локация
Уютно и функционално жилище, което съчетава комфорт, светлина и удобство в ежедневието. Предлагаме за продажба гарсониера в кв. Тракия, гр. Шумен, разположена на първи висок етаж в сграда с добре поддържани общи части – отличен избор както за лично ползване, така и за
80 000 €(156 466,40 лв.)
(1 951 €/м2) (3 816,25 лв./м2)Площ: 41.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-2%
Двустаен апартамент до метро, парк и West Mall Sofia
гр. София , кв. "Люлин 10"
Функционално жилище с просторна гледка и отлична комуникация до Западен парк в кв. Люлин 10
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с удобна и изключително комуникативна локация в кв. Люлин 10, в непосредствена близост до метростанция „Западен парк“ и търговския център West Mall Sofia, парк, бул. Царица Йоанна, болница, супермаркет, детска градина и др. Районът
162 000 €165 000 €316 844,46 лв.322 711,95 лв.
(2 300 €/м2) (4 498,71 лв./м2)Площ: 70.43 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Просторен тристаен апартамент с впечатляваща тераса и гледка към Родопите, разположен на последен етаж в нова сграда с очакван Акт 16 на 30.05.2026 г. – отлична възможност за покупка на модерен дом с дългосрочна стойност.
Жилището е ситуирано на четвърти (последен) етаж, което
231 900 €(453 556,98 лв.)
(1 680 €/м2) (3 286,64 лв./м2)Площ: 138.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Наем
Ски лифт на 600 м
ОТДАДЕН
Апартамент на пешеходно разстояние от ски съоръженията в Банско
гр. Банско , Перун Лодж
Обзаведен апартамент с една спалня в комплекс със СПА център
Предлагаме под наем напълно обзаведен и готов за нанасяне двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс на тиха улица, само на пешеходно разстояние от ски лифта в гр. Банско. Жителите на сградата могат да се възползват (срещу заплащане) от модерен СПА център, фитнес, джакузи
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,33 €/м2) (12,37 лв./м2)Площ: 55.32 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Студио в комплекс Феста Чамкория Форест Резиденс
к.к. Боровец
Уютно жилище до ключ с Акт 16 и прекрасна гледка към борова гора
Предлагаме за продажба уютен студио апартамент с Акт 16 от 30.09.2023 г., разположен на 4-ти етаж от общо 7 в напълно завършен и целогодишно функциониращ комплекс Festa Chamkoria Forest Residence в сърцето на Боровец.
Имотът е с обща площ от 59.00 кв.м (чиста площ 42.45 кв.м +
68 145 €(133 280,04 лв.)
(1 155 €/м2) (2 258,98 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
Лукс
Резервиран
Луксозен двустаен апартамент под наем до НСА в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Дизайнерски обзаведено жилище с висок клас оборудване и възможност за подземен гараж
Предлагаме под наем изключително стилен двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА). Имотът впечатлява с висок стандарт на изпълнение, модерна визия и внимателно подбран интериор,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент над плажа в град Обзор
гр. Обзор
Южен апартамент в затворен комплекс с Акт 16
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип с Акт 16 над южния плаж в град Обзор. В комплекса са предоставени следните удобства - открит басейн, закрит басейн, ресторант, спа център, фитнес, детски площадки, паркоместа, целогодишна охрана.
68 000 €(132 996,44 лв.)
(895 €/м2) (1 749,95 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Тристаен апартамент в Каварна Парадайз/Kavarna Paradise
гр. Каварна
Просторно жилище с красива гледка на 3 минути от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в добре поддържания затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен в крайбрежната зона на Каварна. Комплексът се намира само на 3 минути пеша от плажа и на около 1.5 км от центъра на града, което осигурява спокойна атмосфера и
66 000 €(129 084,78 лв.)
(737 €/м2) (1 441,64 лв./м2)Площ: 89.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Уютен двустаен апартамент с панорамна гледка в Тетевен
гр. Тетевен
Обзаведено и ремонтирано жилище с инвестиционен потенциал в кв. Пеновото
Представяме ви напълно обзаведен, ремонтиран двустаен апартамент в гр. Тетевен, кв. Пеновото, близо до центъра на града, хранителен магазин, детска градина, пекарна, Изи пей каса, училища и други градски удобства. Имотът съчетава спокойна жилищна среда, впечатляващи планински
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 113 €/м2) (2 176,69 лв./м2)Площ: 67.39 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Пламен Стоянов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
-7%
Резервиран
Едностаен апартамент с гледка към морето межу Гранд Мол Варна и Мол Варна
гр. Варна , кв. "Победа"
Южен апартамент под наем в добре поддържана, тухлена сграда в кв. Победа
Отлично обзаведен апартамент под наем в кв. Победа. Жилището се намира в добре поддържана, тухлена сграда (2020 г.) с асансьор. На пешеходно разстояние ще намерите супермаркет, 13 ОДЗ „Детска радост“, ЦДГ 14 „Успех“, Професионална техническа гимназия, Основно училище „Иван
306 €/месец330 €598,48 лв./месец645,42 лв.
(5,56 €/м2) (10,88 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Ски лифт на 200 м
Луксозно обзведен тристаен апартамент в Пампорово
к.к. Пампорово
Комфортен апартамент на 200 м от лифт Студенец 1 в популярния ски курорт
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-популярните български зимни курорти – Пампорово. Имотът се намира само на 200 метра от ски лифт Студенец 1, което осигурява бърз и удобен достъп до пистите и прави жилището отличен избор както
97 900 €(191 475,76 лв.)
(1 316 €/м2) (2 572,91 лв./м2)Площ: 74.42 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 50 м
Просторен двустаен апартамент на 50 метра от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с морска гледка в модерна сграда
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в модерна жилищна сграда в морския град Бяла. Имотът се намира само на 50 метра от плажа, което го прави отличен избор както за ваканционен дом, така и за инвестиция с потенциал за отдаване под
79 000 €(154 510,57 лв.)
(924 €/м2) (1 806,51 лв./м2)Площ: 85.53 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Уютен апартамент с директна морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Предлагаме за продажба уютно студио, разположено в комплекс July Morning, на първа линия, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на Каварна. Намира се на 15 км от нос Калиакра, на 20 км от красивия град Балчик, с
34 500 €(67 476,14 лв.)
(860 €/м2) (1 681,86 лв./м2)Площ: 40.12 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Луксозно обзаведен двустаен апартамент в централната част на Смолян
гр. Смолян
Комфортно жилище с балкон и мазе в кв. „Невястата“
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район на Смолян – квартал Невястата. Локацията е изключително удобна, в близост до централната част на града, с лесен достъп до магазини, заведения, административни услуги и всички
93 000 €(181 892,19 лв.)
(1 713 €/м2) (3 349,76 лв./м2)Площ: 54.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян