Разгледайте нашата селекция от апартаменти, разположени в курорти и населени места по Северното черноморско крайбрежие на България, в градовете и курортите в и около областните центрове гр. Варна и гр. Добрич - Златни Пясъци, Албена, Свети Контантин и Елена, Ривиера, Бяла, Шкорпиловци, Каварна, Балчик, Шабла и др.
Предлаганите от нас отделни обекти (жилища, апартаменти, студия в комплекси от затворен тип или отделни апартаментни и жилищни сгради) са прецизно внимателно от уважавани специалисти в областта на недвижимите имоти и инвеститори. Като една от най-авторитетните агенции за недвижими имоти в България BULGARIAN PROPERTIES договаря за клиентите си най-изгодните цени и условия за покупка на апартамент. Купувайки жилище на Северното Черноморие именно с нашата компания, Вие правите отличен избор и си гарантирате най-голям избор от оферти, най-добри цени, най-изгодни условия за плащане както и редица допълнителни бонуси, отстъпки и безплатни екстри в зависимост от конкретната оферта.
Апартаменти на Северното Черноморие за продажба и под наем
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Хит
Лукс
Жилищен комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Последни наличности! Луксозни апартаменти с директен достъп до плажа
Последни наличности на мезонети с фронтална морска гледка и тристаен апартамент в премиум жилищен комплекс от затворен тип с Акт 16 и функциониращ басейн, построен върху парцел с площ 8 500 кв.м. Разположен е само на минути от град Варна по булеварден път, с лесен достъп до
от 256 000 €(от 500 692,48 лв.)
(1 199 - 2 100 €/м2)(2 345,04 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 186.80 - 213.49 м2 Партер
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Уютно студио с просторна веранда на 100 метра от плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведен ваканционен имот в целогодишно обитаем комплекс със спокойна локация в Шкорпиловци
Уютно и напълно обзаведено студио с просторна веранда, разположено само на 100 метра от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и предпочитани места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и природна красота.
Жилището е отличен избор
56 000 €(109 526,48 лв.)
(1 167 €/м2) (2 281,80 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Напълно обзаведен апартамент с великолепна гледка в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Галата"
Двустаен апартамент в нова сграда в кв. Галата
Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент в малка сграда, качествено строителство до хотел Людо. Район с удобен автобусен транспорт до центъра, пешеходен достъп до плаж, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка. Намира се в м. Зеленика, до кв.
198 000 €(387 254,34 лв.)
(3 414 €/м2) (6 676,80 лв./м2)Площ: 58.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент с голяма тераса в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Напълно обзаведено жилище с гледка към езерото, в близост до детска градина
Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в гр. Варна, кв. Погреби – комуникативен район с удобен достъп до централната част на града и всички необходими удобства за ежедневието.
Жилището е с площ от 67 кв. м. и впечатлява с голяма тераса,
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(9,70 €/м2) (18,97 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
ново
Плаж на 1 км
Тристаен апартамент под наем в района на Чаталджа, Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Просторно и напълно обзаведено жилище с югозападно изложение на пешеходно разстояние от центъра и Морската градина
Предлагаме под наем просторен тристаен апартамент в района на Чаталджа, гр. Варна – отличен избор за комфортен градски живот в една от най-предпочитаните и комуникативни локации на града.
Жилището е с обща площ 108 кв. м. (95 кв. м. чиста площ) и е разположено на трети етаж от
1 220 €/месец(2 386,11 лв./месец)
(11 €/м2) (22,09 лв./м2)Площ: 108.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-6%
ново
Ексклузивно
Готово за нанасяне студио с паркомясто до Майчин дом в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нов апартамент с частична морска гледка до учебни заведения, възлов булевард, зеленина
Разгледайте нашето ексклузивно предложение за изцяло обзаведен и оборудван едностен апартамент, ново строителство в кв. Виница, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, бул. Цар Борис III, автобусна спирка, Майчин дом, на 16 км от летище Варна, на 6 км от центъра на
330 €/месец350 €645,42 лв./месец684,54 лв.
(7,02 €/м2) (13,73 лв./м2)Площ: 47.01 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Завършен до ключ двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с приятна гледка до гора, на 3 км от плаж
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ с гледка море в нов комплекс затворен тип с Акт 16, построен в горната част на кв. Виница, до гора и само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като най-близкият,
158 813 €(310 611,23 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,06 лв./м2)Площ: 80.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(11 €/м2) (22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Предлагаме за продажба избор от двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти с Акт 16 в модерен затворен комплекс, построен в горната част на кв. Виница, до гора и все пак само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като
от 109 900 €(от 214 945,72 лв.)
(1 434 - 2 052 €/м2)(2 804,66 - 4 013,36 лв./м2)Площ: 66.77 - 159.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Комплекс от две сгради в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен морски дом с панорамна гледка, стилна архитектура и комфортна среда за живот
Представяме Ви нов жилищен комплекс разположен на тихо, зелено място във варненския квартал Виница – един от най-предпочитаните райони за съвременен и спокоен начин на живот. Комплексът съчетава модерна архитектура, функционален дизайн и красота, като предлага впечатляваща гледка
от 191 539 €(от 374 617,72 лв.)
(1 700 - 1 800 €/м2)(3 324,91 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 112.67 - 146.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-11%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 100 метра от плажа
Панорамен, тристаен апартамент в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence, на 100 метра до плажа (първа линия), в близост до комплекси с минерална вода, на 20 км от летище Варна (с целогодишен автобусен транспорт до морската столица), в близост до автобусна
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(6,90 €/м2) (13,49 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 50 м
Луксозен четиристаен мезонет с морска гледка в комплекс La Mer
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен апартамент на две нива с просторни тераси, паркомясто и престижна локация до плаж Кабакум
Предлагаме под наем елегантен четиристаен апартамент тип мезонет, разположен в затворения комплекс La Mer в к.к. Чайка, район м-т Ален мак – една от най-желаните крайморски локации край Варна. Това е имот, който впечатлява с луксозно обзавеждане, простор, две големи тераси и
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(15 €/м2) (30,09 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Затворен комплекс Калитея/Calithea с Акт 16
гр. Каварна
Жилища с паркоместа, включени в цената и панорамна локация в курортната зона на гр. Каварна
Изберете своя нов панорамен дом с паркомясто, включено в цената в нова жилищна сграда с Акт 16, построена в курортната зона на гр. Каварна, на високия бряг на Черно море, едва на 1 км от плажа, на 5 минути от центъра на града, на 12 минути от световноизвестни голф игрища, на 20
от 139 000 €(от 271 860,37 лв.)
(2 279 - 2 326 €/м2)(4 457,34 - 4 549,26 лв./м2)Площ: 60.88 - 65.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Голям апартамент с хубава гледка в ж.к. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Луксозен имот с просторни светли помещения на пешеходно разстояние от плажа
Представете си вашия мечтан дом в престижния квартал Чайка - оживен район на Варна. Предлагаме тристаен тухлен апартамент след основен ремонт, който е готов за незабавно настаняване или отдаване под наем.
Този обзаведен имот предлага комфорт и стил, заема обща площ от 82 кв.м.
264 000 €(516 339,12 лв.)
(3 220 €/м2) (6 296,82 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Напълно обзаведен тристаен апартамент под наем в местност Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Комфортно жилище с морска панорама в комплекс от затворен тип
Напълно обзаведен тристаен апартамент с уникална морска гледка в местност „Траката” – един от най-престижните квартали във Варна. Имотът е част от малък кокетен комплекс, състоящ се от двустайни и тристайни апартаменти, повечето, от които с морска панорама. Живущите могат да се
1 300 €/месец(2 542,58 лв./месец)
(6,70 €/м2) (13,11 лв./м2)Площ: 194.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Тристаен апартамент в затворен комплекс в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен имот с паркоместа и отлична локация близо до морето
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна, едва на 500 м от морето.
Жилището е разположено на
299 000 €(584 793,17 лв.)
(2 821 €/м2) (5 516,92 лв./м2)Площ: 106.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
ПРОДАДЕН
Апартамент с две спални в нова сграда пред Акт 16 в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Тристайно жилище с отлична локация в град Варна
Предлагаме за продажба отличен тристаен апартамент, който съчетава светлина, простор и функционалност – идеален избор както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Имотът е с обща площ от 87.76 кв. м. (чиста 76.99 кв. м. + общи части 10.77 кв. м.) и се намира на 3-ти етаж в
180 900 €(353 809,65 лв.)
(2 061 €/м2) (4 031,56 лв./м2)Площ: 87.76 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 5 км
Тристаен апартамент с гараж в затворен комплекс в м-т Св. Никола
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Модерен имот в сграда със зелени площи в гр. Варна
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с гараж, разположен в модерен затворен комплекс в м-т Св. Никола – една от най-предпочитаните и престижни зони на гр. Варна.
Имотът се намира на първи етаж в нова сграда (2025 г.) с Акт 16 и се отличава с функционално
289 000 €(565 234,87 лв.)
(1 727 €/м2) (3 377,16 лв./м2)Площ: 167.37 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Партерен тристаен апартамент с Акт 16 до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Просторно морско жилище в премиум жилищен комплекс от затворен тип на метри от к.к. Слънчев ден
Имаме удоволствието да представим за продажба партерен тристаен в премиум жилищен комплекс от затворен тип с Акт 16 25/06/2024 и функциониращ басейн, построен върху парцел с площ 8 500 кв.м. Разположен е само на минути от град Варна по булеварден път, с лесен достъп до всички
276 000 €(539 809,08 лв.)
(1 293 €/м2) (2 528,50 лв./м2)Площ: 213.49 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Riviera Park 1
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Уютно жилище с отлична локация, ниска такса поддръжка и възможност за целогодишно ползване
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент с една спалня, разположен в комплекс Riviera Park 1 – място, което съчетава спокойствие, зеленина и близост до морето, за да ви осигури комфортен живот и пълноценна почивка през всеки сезон.
Жилището се намира на първи висок
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 646 €/м2) (3 218,34 лв./м2)Площ: 63.81 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 500 м
Обзаведен четиристаен апартамент до Морската градина и ВИНС
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Простор, стил и престижна локация в сърцето на Варна
Предлагаме за продажба елегантен и просторен четиристаен апартамент, разположен в една от най-желаните и престижни зони на Варна – в непосредствена близост до ВИНС, Морската градина и Летния театър. Локацията съчетава динамиката на централния градски живот с близостта до морето,
360 000 €(704 098,80 лв.)
(3 600 €/м2) (7 040,99 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Новопостроен двустаен апартамент в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Просторен апартамент висок клас строителство с панорамна гледка
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в модерна новострояща се сграда пред Акт 15 в един от най-предпочитаните квартали на града – кв. Възраждане. Районът се отличава с добре изградена инфраструктура, близост до паркове, магазини, училища, детски
139 800 €(273 425,03 лв.)
(1 906 €/м2) (3 728,69 лв./м2)Площ: 73.33 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Студио с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Имот до ключ с възможност за разделяне на две стаи
Предлагаме Студио в сграда с Акт 16 тип затворен комплекс в горната част на кв. Виница, на 10 мин от центъра на град Варна и на 3 км (5 мин с автомобил) до най-близкия плаж, който може да се обособи за двустаен 76.62 кв.м
Всички жилища предлагат невероятна морска панорама и
109 900 €(214 945,72 лв.)
(1 434 €/м2) (2 805,35 лв./м2)Площ: 76.62 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с морска гледка в сграда ново строителство във Варна
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 110 кв.м. Имотът се радва на морска гледка, част от нов комплекс затворен тип в местност Ален Мак с басейн, спа център, получен Акт 16.
Жилището е без довършителни работи. Представлява дневен тракт с кухненски бокс, 2
149 700 €(292 787,75 лв.)
(1 361 €/м2) (2 661,71 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с гледка към морето в комплекс „Аргищ Палас“
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведено жилище на първа линия в к. к. Златни пясъци
Представяме ви изключителен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в елегантен затворен комплекс на първа линия в к.к. Златни пясъци. Имотът съчетава комфорт, стил и перфектна локация – истинска находка по Черноморието.
Жилището е с площ от 83 кв. м, ситуирано на
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(8,43 €/м2) (16,49 лв./м2)Площ: 83.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент пред Акт 16 в кв. Кайсиева градина
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Новопостроен апартамент до възлов булевард във Варна
Предлагаме за продажба новопостроен двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16, на главен булевард в кв. Кайсиева Градина.
Апартаментът (52 кв.м.) се намира на 4/6 етаж в сграда, качествено строителство, с асансьор. Имотът е със западно изложение и се състои от:
• Дневен
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 731 €/м2) (3 385,09 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-25%
Ексклузивно
Плаж на 200 м
Обзаведен апартамент с две спални и хубава тераса до Морската градина
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище след ремонт близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“
Предлагаме четиристаен, обзаведен апартамент, след основен ремонт до Морската градина, близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ и на 200 метра от плажа. Жилището е част от добре поддържана сграда на 5 етажа (1970 г.) без асансьор.
600 €/месец800 €1 173,50 лв./месец1 564,66 лв.
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент на тиха улица в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в сграда от 2016 г. с отлична локация в гр. Варна
Предлагаме двустаен апартамент в кв. Виница. Жилището е част от добре поддържана сграда от 2016 г. с асансьор, разположена на тиха и спокойна улица. Паркирането е свободно.
Имотът се намира на партерен етаж с площ 45.90 кв. м. Представлява входно антре, голям хол с кухненски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(1 786 €/м2) (3 494,08 лв./м2)Площ: 45.90 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-6%
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент с гледка море и басейн в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведено жилище в популярен затворен комплекс в гр. Варна
Предлагаме за продажба двустаен обзаведен апартамент с прекрасна морска гледка, разположен в затворен комплекс в кв. Аспарухово, гр. Варна – район, който съчетава спокойствие, зеленина и близост до морето.
Жилището е с площ от 90 кв.м и се намира на 4-ти етаж от 7 в сграда с
190 000 €202 340 €371 607,70 лв.395 742,64 лв.
(2 111 €/м2) (4 128,97 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 5 м
Обзаведен имот на първа линия до собствен плаж в к. к. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Двустаен апартамент с прекрасна гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
Ваканционен дом на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Двустаен апартамент (2016 година) в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства.
256 900 €(502 452,73 лв.)
(2 662 €/м2) (5 206,76 лв./м2)Площ: 96.50 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна