Апартаменти на Северното Черноморие за продажба и под наем - страница 4
За частни лица
Луксозен жилищен комплекс в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
Предлагаме за продажба луксозен жилищен комплекс в процес на строителство в кв. Изгрев. Състои се от 11 етажа, от два жилищни входа и подземни паркоместа, с бърз и удобен достъп до главен булевард, магазини, гимназии.
Старт на строителството - март 2024 г. Акт 16 три години
от 231 500 €(от 452 774,65 лв.)
(995 - 1 445 €/м2)(1 946,05 - 2 826,17 лв./м2)Площ: 174.02 - 237.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 150 м
Апартаменти в сграда с Акт 16 в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Жилища сред уникална паркова среда на 150 м от плажа, с басейн с минерална вода, СПА център и фитнес
Не пропускайте възможността да инвестирате в апартаменти в сграда с Акт 16, разположена сред зеленината на най–стария Черноморски курорт „Св. Св. Константин и Елена“. Топ локация на един от последните свободни терени до морето, непосредствено до всички най-популярни места – Вила
от 195 000 €(от 381 386,85 лв.)
(2 766 - 3 165 €/м2)(5 409,83 - 6 190,20 лв./м2)Площ: 70.49 - 93.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-15%
ОТДАДЕН
Обзаведено студио под наем до магазин Макао в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда в тих и зелен район на гр. Варна
Предлагаме под наем модерно и напълно обзаведено студио, разположено в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на Варна – кв. Виница. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Макао, Конна база, бул. „Цар Борис III-ти“, тенис кортове и разнообразни търговски
299 €/месец350 €584,79 лв./месец684,54 лв.
(6,64 €/м2) (13 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Голям двустаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с възможност за обособяване на допълнителна спалня
Голям двустаен апартамент с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 182 €/м2) (2 312,31 лв./м2)Площ: 142.10 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Предлагаме ексклузивно един изключителен апартамент в Royal Cove Residence – място, създадено за хора, които ценят морската панорама, спокойствието и качественото строителство.
Разположен в сърцето на Каварна, само на 150 метра от златистия плаж, този имот съчетава удобствата
64 900 €(126 933,37 лв.)
(860 €/м2) (1 681,24 лв./м2)Площ: 75.50 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-5%
Лукс
Плаж на 900 м
ПРОДАДЕН
Луксозен тристаен апартамент в елитен комплекс до морето – к.к. Чайка
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Модерен имот с панорамна гледка, висок клас обзавеждане и подземно паркомясто
Предлагаме за продажба луксозен тристаен апартамент в нов, елитен затворен комплекс, разположен в местност Ален мак, в близост до к.к. Чайка и само на няколко минути от плажа. Районът е известен със своя спокойствие, чист въздух и близост до морето, като същевременно предлага
330 000 €349 000 €645 423,90 лв.682 584,67 лв.
(2 414 €/м2) (4 721,81 лв./м2)Площ: 136.69 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна.
Жилището се намира на трети етаж и предлага
249 000 €(487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2) (6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент на 200 м от плажа в Златни Пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Готов за нанасяне панорамен апартамент сред зеленина и чист въздух
Предлагаме на вашето внимание уютен двустаен апартамент (64.6 кв.м.), разположен в един от най-популярните курорти по българското Черноморие – Златни Пясъци. Апартаментът е част от затворен комплекс Аквамарин, само на 200 метра от плажа. Чудесно място за почивка, както през
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 703 €/м2) (3 330,36 лв./м2)Площ: 64.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Просторен двустаен апартамент до плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведено жилище в затворен комплекс сред спокойствие, зеленина в Шкорпиловци
Просторен и уютен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс само на крачки от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и живописни места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и красива природа.
Жилището е с площ от 87 кв. м.
108 900 €(212 989,89 лв.)
(1 252 €/м2) (2 448,16 лв./м2)Площ: 87.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, напълно обзаведен, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна, само на 500 м от морето.
Жилището (119.6 кв.м.) се
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 918 €/м2) (5 707,23 лв./м2)Площ: 119.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 4 км
Нови апартаменти в модерна сграда в кв. Изгрев, Варна
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Избор от жилища с удобни разпределения и отлична локация
Представяме Ви новострояща се жилищна сграда в предпочитания квартал Изгрев на Варна. Районът съчетава спокойна жилищна среда с бърз достъп до централните части на града.
Сградата е проектирана на три надземни етажа, тавански етаж и полуподземно ниво, където са разположени
от 72 900 €(от 142 580,01 лв.)
(1 488 - 1 698 €/м2)(2 910,28 - 3 321 лв./м2)Площ: 46.01 - 113.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Просторен четиристаен апартамент в централен район на Варна
гр. Варна , кв. "ВИНС-Червен площад"
Функционално жилище до ключови булеварди, университети и Морската градина
Търсите просторен семеен дом в комуникативен район с отлична инфраструктура? Представяме Ви четиристаен апартамент, разположен в централен район на Варна.
Жилището е ситуирано на трети етаж в добре поддържана шестетажна сграда с асансьор и предлага обща площ от 97 кв.м.
380 000 €(743 215,40 лв.)
(3 918 €/м2) (7 662,01 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Траката, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Напълно обзаведен дом в затворен комплекс с удобства и престижна локация
Представяме ви елегантен и изключително просторен апартамент с две спални, разположен в малък, бутиков затворен комплекс в един от най-предпочитаните и престижни райони на Варна – кв. Траката. Локацията съчетава най-доброто от крайморския начин на живот – близост до морето,
317 840 €(621 641,01 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.92 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 700 м
Панорамни апартаменти в нова сграда в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Двустайни и тристайни апартаменти с южно изложение в малка сграда в Бяла
Предлагаме за продажба последни, просторни жилища с площ от 71 кв. м. до 97 кв. м., разположени на последен (4-ти) етаж в нова жилищна сграда в град Бяла. Сградата е малка и бутикова, без асансьор, с просторно стълбище и южно изложение, осигуряващо прекрасна панорама към морето
от 100 848 €(от 197 241,54 лв.)
(1 200 - 1 400 €/м2)(2 347 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 80.27 - 97.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-2%
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Предлагаме за продажба прекрасно завършен и напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен на тиха улица в предпочитания район Лятно кино Тракия – зона с отлична инфраструктура, бърз достъп до централната част на града и множество удобства на пешеходно
219 900 €224 900 €430 087,02 лв.439 866,17 лв.
(1 912 €/м2) (3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Двустаен апартамент с фронтална морска гледка
гр. Каварна
Напълно обзаведено жилище в комплекс на първа линия в района на Каварна
Представяме за продажба двустаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тих и уединен комплекс в близост до Каварна – идеално място за почивка, далеч от шума на големите курорти.
Жилището е ситуирано на последен 4-ти етаж и е с обща площ от 74,2 кв.м (63,80
64 900 €(126 933,37 лв.)
(875 €/м2) (1 710,69 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен панорамен апартамент с мазе и паркомясто, близо до плажа на Каварна
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в добре поддържания комплекс Kavarna Hills, в крайбрежната зона на град Каварна. Имотът се намира само на няколко минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
89 700 €(175 437,95 лв.)
(951 €/м2) (1 859,24 лв./м2)Площ: 94.36 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
Обзаведен апартамент в северната част на курорта Златни пясъци
к.к. Златни пясъци , гр. Варна
Двустайно жилище в комплекс MiRaBelle на 300 метра от плажа
Обзаведен апартамент в комплекс MiRaBelle разположен в северната част на курорта Златни пясъци, заобиколен от буйни дървета и предлагащ прекрасен морски гледки. Комплексът е разположен в тих и спокоен район, заобиколен от красива природа.
Апартаментът се намира на трети етаж с
89 000 €(174 068,87 лв.)
(1 487 €/м2) (2 908,42 лв./м2)Площ: 59.85 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Красен Захариев
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 144 000 €(от 281 639,52 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 71.00 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Южно жилище с функционално разпределение и възможност за паркомясто
Представяме за продажба двустаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 – отлична възможност за покупка на имот в модерен жилищен проект с перспектива за бързо въвеждане в експлоатация.
Жилището е разположено на втори етаж от триетажна сграда и е с обща площ от 59.78
94 000 €(183 848,02 лв.)
(1 572 €/м2) (3 075,41 лв./м2)Площ: 59.78 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
За частни лица
Плаж на 800 м
Компактен двустаен апартамент в гр. Бяла, на 800 м от плажа
гр. Бяла (Варна)
Жилище за ремонт в комплекс с басейн и озеленен двор
Предлагаме за продажба компактен двустаен апартамент, разположен в малък и уютен комплекс в гр. Бяла, само на 800 метра от плажа.Без такса поддръжка.
Имотът се намира на 3-ти етаж в 5-етажна сграда с асансьор и Акт 16, и предлага спокойна среда с озеленен двор, басейн и зона
45 000 €(88 012,35 лв.)
(696 €/м2) (1 361,37 лв./м2)Площ: 64.65 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка море в комплекс Калиакрия Ризорт
гр. Каварна , гр. Балчик
Имот на първа линия с басейн и панорамни гледки към морето и залива на Каварна
Предлагаме за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт, разположен на първа линия от морето. Имотът предлага невероятни гледки към вътрешния двор с басейн и към морето, с живописни панорами към голф игрището „Трейшън Клиф“ на Гари Плеър
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 037 €/м2) (2 029,13 лв./м2)Площ: 124.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 5 км
Напълно обзаведен тристаен апартамент с личен СПА център
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Имот в сграда с басейн и паркинг
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на първи партерен етаж в малък затворен комплекс с контролиран достъп, басейн и малък паркинг.
Апартаментът е с площ от 150 кв.м (чиста площ 134.5 кв.м + общи части 15.5 кв.м) и предлага следното
200 000 €(391 166 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент на 50 метра от плажа в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с източно изложение в сграда с басейн – отличен избор за ваканция и инвестиция
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в гр. Бяла, разположен само на 50 метра от плажната ивица – рядка възможност да притежавате имот на толкова близко разстояние до морето.
Жилището е с обща площ от 77.40 кв. м., от които 66.33 кв. м. чиста жилищна площ и 11.07 кв. м.
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 098 €/м2) (2 147,88 лв./м2)Площ: 77.40 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 8 км
Тристаен апартамент във Варна, кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Обзаведено жилище с функционално разпределение и отлична локация в поддържана сграда
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в кв. Възраждане 1, гр. Варна – имот с практично разпределение, добра осветеност и удобна градска локация, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.
Жилището е с площ от 74 кв. м. и се намира на осми етаж от осем в
139 900 €(273 620,62 лв.)
(1 891 €/м2) (3 697,58 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
За частни лица
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент в малка сграда в местност Ален мак
, гр. Варна
Разчупен апартамент с гледка към басейн недалеч от Варненски Свободен университет
Имаме удоволствието да предложим под наем разчупен двустаен апартамент в малка сграда, недалеч от Варненски Свободен университет в местност Ален мак, близо до автобусна спирка (150 м) на две спирки от плаж Кабакум. Имотът е подходящ за целогодишно живеене, като в двора има басейн
430 €/месец(841,01 лв./месец)
(7,82 €/м2) (15,29 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 10 км
Модерен жилищен комплекс в кв."Владислав Варненчик 1"
гр. Варна , кв. "Владислав Варненчик 1"
Функционални и комфортни апартаменти в близост до големи търговски вериги и с бърз достъп до главни булеварди
Представяме ви нов мащабен проект, който съчетава съвременна архитектура, функционалност и комфорт, създавайки цялостна среда за живот и инвестиция в динамично развиващ се район на гр. Варна – кв. „Владислав Варненчик 1“, с удобен достъп до основни пътни артерии
и близост до
от 82 000 €(от 160 378,06 лв.)
(1 291 - 1 320 €/м2)(2 524,98 - 2 581,70 лв./м2)Площ: 62.93 - 116.17 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Комфортно обзаведен апартамент в луксозен голф комплекс на 5 км от Балчик
Изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент в луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, в сърцето на Черноморската голф Ривиера на Калиакра, на 5 км от историческия град Балчик, заобиколен от три професионални голф игрища, само
61 500 €(120 283,55 лв.)
(961 €/м2) (1 879,43 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна