Апартаменти на Северното Черноморие за продажба и под наем - страница 3
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Плаж на 200 м
Етаж от къща под наем в м-т Евксиноград
гр. Варна , кв. "м-т Евксиноград"
Обзаведен едностаен имот на 200 м от плажа
Обзаведен имот под наем - част от къща с добре поддържано дворно място в местност Евксиноград. Наличието на всички съвременни комуникации, лесният и бърз достъп посредством магистралата Варна - Златни пясъци и непосредствената близост на комплекс Св. Св. Константин и Елена и
460 €/месец(899,68 лв./месец)
(9,20 €/м2) (17,99 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Нов тристаен апартамент с Акт 16 и предпочитана локация в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Просторно жилище с изба до възлови булеварди и учебни заведения
Предлагаме за продажба апартамент с две спални в нова сграда с Акт 16, качествено строителство с луксозни общи части и комуникативна локация в кв. Бриз, до бул. Осми Приморски Полк, бул. Васил Левски, училище, детска градина, медицински център, супермаркети, бензиностанция, с
248 000 €(485 045,84 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,24 лв./м2)Площ: 103.35 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-11%
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Аспарухово –до главен булевард
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в поддържана сграда с отлична локация във Варна
Четиристаен апартамент разположен в поддържана сграда с асансьор в кв. Аспарухово. Районът е изключително удобен за семейно живеене – в непосредствена близост се намират Варненски свободен университет, спирки на градския транспорт, хранителни магазини и услуги.
Жилището е
400 €/месец450 €782,33 лв./месец880,12 лв.
(6,08 €/м2) (11,90 лв./м2)Площ: 65.75 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Четиристаен апартамент с морска панорама до плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Луксозно обзаведено жилище с 3 спални в комплекс от затворен тип Cabacum Beach Residence
Предлагаме за продажба комфортен четиристаен апартамент в престижния комплекс Cabacum Beach Residence, разположен в непосредствена близост до плаж Кабакум – един от най-предпочитаните плажове в района на Варна. Жилището се намира на 7-ми етаж от общо 9, с асансьор и отлично
Продажба
За частни лица
Нов жилищен проект в кв. Погреби
гр. Варна , кв. "Погреби"
Модерни и функционални жилища близо до центъра на Варна
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нов жилищен проект в процес на строителство, съобразен с най-новите тенденции. Състои се от 44 апартамента, разпределени на осем етажа в централната част на града, в непосредствена близост до магазини, училища и важни
от 110 500 €(от 216 119,22 лв.)
(1 669 - 1 700 €/м2)(3 264,28 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 65.40 - 136.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 300 м
Нов луксозен жилищен проект в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Модерна сграда с отлична локация, висок стандарт и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба апартаменти в най-новия луксозен жилищен проект в един от най-престижните и търсени морски курорти – к.к. Св. Св. Константин и Елена. Проектът съчетава модерна архитектура, висококачествено строителство и стратегическа локация, което го прави отличен избор
от 199 020 €(от 389 249,29 лв.)
(3 100 €/м2) (6 063,07 лв./м2)Площ: 64.20 - 149.13 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен проект в Кайсиева градина – функционален дизайн, комфорт и високо качество
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Съвременна сграда с модерна архитектура, просторни жилища и отлично местоположение
Представяме Ви новия жилищен проект в един от най-предпочитаните за живеене райони на Варна – кв. Кайсиева градина. Сградата впечатлява с модерна архитектура, функционални разпределения и съвременни удобства, съобразени с нуждите на съвременния градски човек.
Жилищната сграда
от 87 900 €(от 171 917,46 лв.)
(991 - 1 378 €/м2)(1 938,23 - 2 695,13 лв./м2)Площ: 70.56 - 162.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Обзаведено жилище с хубава гледка на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Двустаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от
165 000 €(322 711,95 лв.)
(842 €/м2) (1 646,49 лв./м2)Площ: 196.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Атрактивен затворен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Нови жилища и паркоместа сред зeлeнинa, чиcт въздyx, мopcĸa пaнopaмa и спокойствие
Изберете вашия нов семеен дом с aтpaĸтивна локация в непосредствена близост до гората и вилната зона на кв. Виница, само на 3 км от плажната ивица и в същото време – c дoбpa тpaнcпopтнa oбeзпeчeнocт, c oтлични ĸoмyниĸaции и нeoбxoдимaтa coциaлнa
от 131 022 €(от 256 256,76 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 72.79 - 211.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Резервиран
Голям апартамент с Акт 16 в Колхозен пазар
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Жилище с гараж и прекрасна гледка към града
Търсите вашия нов дом в района на Колхозен пазар? Имаме чудесно предложение за вас – просторен апартамент в нова тухлена сграда с Акт 16 с комуникативна локация между бул. Владислав Варненчик и бул. Васил Левски, близо до детска градина, училище, хипермаркет, автобусна спирка
273 000 €(533 941,59 лв.)
(1 706 €/м2) (3 337,13 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Висок клас строителство близо до Колхозен пазар
Имаме удоволствието да представим на вашето внимание нова жилищна сграда на 7 етажа с Акт 14, очакван Акт 16 – юни, 2026 година, предлагаща комфортни жилища, включително студиа, апартаменти с една, две или три спални, както и подземни паркоместа. Сградата е проектирана, за да
от 76 500 €(от 149 621 лв.)
(1 650 - 1 994 €/м2)(3 227,12 - 3 899,93 лв./м2)Площ: 38.50 - 92.09 м2
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Комфортно жилище на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 463 €/м2) (4 816,60 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
изгодно
Плаж на 4 км
Тристаен апартамент с голяма веранда в комплекс Екостар
Близо до к.к. Албена , с. Рогачево
Жилище в комплекс с басейн и ресторант в спокоен район на 7 км от Албена
Предлагаме за покупка жилище в комплекс с басейн и ресторант. Комплексът е разположен в сърцето на очарователното село Рогачево, само на 7 км от Албена, 15 км от Балчик и 28 км от морската столица Варна. Селото се характеризира с уникална локация – между хълмовете на северните
57 000 €(111 482,31 лв.)
(518 €/м2) (1 013,48 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Просторен апартамент за ремонт до парк Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Панорамно жилище с паркомясто и удобен достъп до плажа
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент за ремонт с паркомясто с двора на кооперацията до парк Аспарухово, болница, детска градина, супермаркет Била, Лидъл, плаж, ресторант и други градски удобства.
Апартаментът е с РЗП 101 кв.м., чиста площ – 83.36 кв.м., 4.8976%
150 000 €(293 374,50 лв.)
(1 485 €/м2) (2 904,70 лв./м2)Площ: 101.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен обзаведен апартамент с отлично разпределение в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Имот в поддържана сграда в близост до търговски обекти, училища, удобни транспортни връзки
Предлагаме Ви за продажба уютен и функционален тристаен апартамент, разположен на втори етаж в тухлена сграда с асансьор, построена през 2005 година. Имотът е с площ от 70 кв. м., добре поддържан и с удобно разпределение, което създава комфортна жилищна среда както за постоянно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(2 429 €/м2) (4 749,87 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Aпартаменти в нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Функционални и удобни жилища в сграда ситуирана непосредствено до Втори корпус на Икономически университет
Предлагаме апартаменти в нова жилищна сграда в гр.Варна, кв. Изгрев. Сградата е умело ситуирана с много въздух и пространство около нея, като основна цел на проекта е осигуряването на функционално и удобно пространство.
Нова тухлена сграда с добра архитектура и високо качество
от 107 600 €(от 210 447,31 лв.)
(1 993 - 2 136 €/м2)(3 897,97 - 4 177,65 лв./м2)Площ: 54.00 - 96.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нов жилищен комплекс в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Фунционални светли и просторни жилища до детски градини, училища, търговски център, хипермаркети, парк
Предлагаме за продажба разнообразие от просторни жилища в най-новия проект в предпочитания за живеене квартал Възраждане 1, с комуникативна локация само на 3 км от центъра на Варна, на 700 м от “Delta Planet Mall”, на 500 м от ледена пързалка и спортен комплекс, в близост до
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 800 - 2 054 €/м2)(3 520,49 - 4 017,27 лв./м2)Площ: 51.95 - 144.05 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда със съвременни архитектурни линии и функционален дизайн в кв. Младост 2
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Жилища с 1, 2 или 3 спални, с добри изложения, в комуникативен район на гр. Варна
Продажбите на жилища в най-новия проект в кв. Младост 2 вече започнаха! Побързайте да се възползвате от най-изгодните условия за покупка в началото на проекта.
Високо качество, удобна и комуникативна локация, комфортна жилищна среда и атрактивна цена, част от фактори, които
от 105 000 €(от 205 362,15 лв.)
(1 524 - 1 551 €/м2)(2 980,68 - 3 033,49 лв./м2)Площ: 68.90 - 76.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Модерен жилищен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Изискани 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти на 800 м от плажа
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – богат избор от 1-стайни, 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни апартаменти с функционални разпределения и морска панорама в богато озеленен комплекс, състоящ се от 9 сгради с живописна локация, на 800 м от прекрасен плаж със
от 84 700 €(от 165 658,80 лв.)
(1 260 - 2 165 €/м2)(2 464,35 - 4 234,37 лв./м2)Площ: 47.07 - 277.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Aпартаменти в завършен и работещ комплекс в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Панорамни апартаменти на 500 м от центъра и плажа
Представяме на вашето внимание комфортни апартаменти в един от най-зелените градове на морския бряг – град Бяла. Комплексът се намира на 500 метра от центъра на курорта Бяла и черноморското крайбрежие, близо до училище, ресторанти, супермаркет, банка.
Построен е върху участък
от 52 900 €(от 103 463,41 лв.)
(1 088 - 1 360 €/м2)(2 127,94 - 2 659,93 лв./м2)Площ: 45.55 - 78.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда с луксозни общи части в р-на на Централна поща
гр. Варна , кв. "Център"
Последни тристайни апартаменти до Катедралата
Апартаменти ново строителство в сграда, вече с Акт 16 - добра възможност за инвестиция в жилища на пешеходно разстояние от идеалния център на Варна. Изключително комуникативна локация, в близост до Катедралата, Градска болница, Пощата, множество търговски обекти и обществени
от 250 000 €(от 488 957,50 лв.)
(1 975 - 1 983 €/м2)(3 862,76 - 3 878,41 лв./м2)Площ: 126.06 - 126.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Бутикова сграда стартирало строителство в к.к.Чайка, Варна
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Модерни жилища с 1 или 2 спални с включено паркомясто
Представяме за продажба апартаменти с 1 или 2 спално и включено паркомясто в новострояща се бутикова сграда в района на к.к.Чайка, с удобен достъп до плаж Кабакум, хотели, къщи за гости, ресторанти и др. Курортният комплекс се намира на около 12 км северно от центъра на Варна и
от 246 000 €(от 481 134,18 лв.)
(1 629 €/м2) (3 186,74 лв./м2)Площ: 150.98 - 150.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 150 м
Апартаменти с Акт 16 на втора линия море в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Просторни жилища по БДС, с панорамни тераси и пряк достъп до плажа
Bulgarian properties продава ексклузивно студия, двустайни и един тристаен апартамент на втора линия от плажа (с директен достъп) в град Бяла, област Варна, близо до ресторанти, семейни хотели, магазини.
Жилищата се отличават с големи площи и панорамни тераси. Изложение:
от 56 200 €(от 109 917,65 лв.)
(890 - 1 061 €/м2)(1 740,69 - 2 075,14 лв./м2)Площ: 61.32 - 106.48 м2
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Последни апартаменти и търговски площи в един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна
Нова жилищна кооперация в ж.к. „Аспарухово“, Варна – Вашият нов дом или инвестиция в бъдещето!
Представяме ви отлична възможност да станете част от нова жилищна кооперация, разположена в ж.к. „Аспарухово“ – един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна. Сградата,
от 124 218 €(от 242 949,29 лв.)
(1 186 - 1 236 €/м2)(2 319,61 - 2 417,41 лв./м2)Площ: 100.50 - 112.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Панорамен четиристаен апартамент в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторно ново жилище пред Акт 16 със слънчево изложение до гора и удобства
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент по БДС, пред Акт 16 със спокойна и зелена локация до гора, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка и други градски удобства в кв. Виница.
Апартаментът (обща площ 197.71 кв.м., чиста площ – 99.06 кв.м.) се намира
223 004 €(436 157,91 лв.)
(1 128 €/м2) (2 206,05 лв./м2)Площ: 197.71 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Висок клас комплекс с много удобства в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Отлични жилища с 1 или 2 спални в комплекс със зеленина и басейн
Отличен комплекс от ново поколение, създаден с мисъл за модерния градски човек, който търси баланс между динамиката на града и спокойствието на природата. С перфектна локация – в близост до Ботаническата градина и морския курорт „Св. Св. Константин и Елена“ – проектът съчетава
от 155 912 €(от 304 937,37 лв.)
(2 260 - 3 256 €/м2)(4 420,18 - 6 368,18 лв./м2)Площ: 64.96 - 149.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Хит
Лукс
Плаж на 900 м
Нов жилищен комплекс до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозни апартаменти на пешеходно разстояние от плажа
Представяме ви новостроящ се жилищен комплекс, разположен в престижната местност Ален мак, само на няколко минути от центъра на Варна и на пешеходно разстояние от плаж Кабакум, курортен комплекс „Слънчев ден“ и емблематичния курорт Ривиера. Местоположението съчетава удобството на
от 78 500 €(от 153 532,66 лв.)
(1 263 - 2 790 €/м2)(2 470,21 - 5 456,77 лв./м2)Площ: 42.95 - 277 000.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Жилища на първа линия море в елитен комплекс
с. Шкорпиловци
Апартаменти в целогодишен комплекс на метри от плажа