Апартаменти на Северното Черноморие за продажба и под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Новопостроен двустаен апартамент в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Просторен апартамент висок клас строителство с панорамна гледка
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в модерна новострояща се сграда пред Акт 15 в един от най-предпочитаните квартали на града – кв. Възраждане. Районът се отличава с добре изградена инфраструктура, близост до паркове, магазини, училища, детски
139 800 €(273 425,03 лв.)
(1 906 €/м2) (3 728,69 лв./м2)Площ: 73.33 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Студио с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Имот до ключ с възможност за разделяне на две стаи
Предлагаме Студио в сграда с Акт 16 тип затворен комплекс в горната част на кв. Виница, на 10 мин от центъра на град Варна и на 3 км (5 мин с автомобил) до най-близкия плаж, който може да се обособи за двустаен 76.62 кв.м
Всички жилища предлагат невероятна морска панорама и
109 900 €(214 945,72 лв.)
(1 434 €/м2) (2 805,35 лв./м2)Площ: 76.62 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в нов комплекс в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Жилище с морска гледка в сграда ново строителство във Варна
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 110 кв.м. Имотът се радва на морска гледка, част от нов комплекс затворен тип в местност Ален Мак с басейн, спа център, получен Акт 16.
Жилището е без довършителни работи. Представлява дневен тракт с кухненски бокс, 2
149 700 €(292 787,75 лв.)
(1 361 €/м2) (2 661,71 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с гледка към морето в комплекс „Аргищ Палас“
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведено жилище на първа линия в к. к. Златни пясъци
Представяме ви изключителен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в елегантен затворен комплекс на първа линия в к.к. Златни пясъци. Имотът съчетава комфорт, стил и перфектна локация – истинска находка по Черноморието.
Жилището е с площ от 83 кв. м, ситуирано на
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(8,43 €/м2) (16,49 лв./м2)Площ: 83.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Двустаен апартамент пред Акт 16 в кв. Кайсиева градина
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Новопостроен апартамент до възлов булевард във Варна
Предлагаме за продажба новопостроен двустаен апартамент в нова сграда пред Акт 16, на главен булевард в кв. Кайсиева Градина.
Апартаментът (52 кв.м.) се намира на 4/6 етаж в сграда, качествено строителство, с асансьор. Имотът е със западно изложение и се състои от:
• Дневен
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 731 €/м2) (3 385,09 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
-25%
Ексклузивно
Плаж на 200 м
Обзаведен апартамент с две спални и хубава тераса до Морската градина
гр. Варна , кв. "Спортна зала"
Просторно жилище след ремонт близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“
Предлагаме четиристаен, обзаведен апартамент, след основен ремонт до Морската градина, близо до Икономически университет – Варна и Висше военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“ и на 200 метра от плажа. Жилището е част от добре поддържана сграда на 5 етажа (1970 г.) без асансьор.
600 €/месец800 €1 173,50 лв./месец1 564,66 лв.
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 120.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент на тиха улица в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в сграда от 2016 г. с отлична локация в гр. Варна
Предлагаме двустаен апартамент в кв. Виница. Жилището е част от добре поддържана сграда от 2016 г. с асансьор, разположена на тиха и спокойна улица. Паркирането е свободно.
Имотът се намира на партерен етаж с площ 45.90 кв. м. Представлява входно антре, голям хол с кухненски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(1 786 €/м2) (3 494,08 лв./м2)Площ: 45.90 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-6%
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент с гледка море и басейн в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведено жилище в популярен затворен комплекс в гр. Варна
Предлагаме за продажба двустаен обзаведен апартамент с прекрасна морска гледка, разположен в затворен комплекс в кв. Аспарухово, гр. Варна – район, който съчетава спокойствие, зеленина и близост до морето.
Жилището е с площ от 90 кв.м и се намира на 4-ти етаж от 7 в сграда с
190 000 €202 340 €371 607,70 лв.395 742,64 лв.
(2 111 €/м2) (4 128,97 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 5 м
Обзаведен имот на първа линия до собствен плаж в к. к. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Двустаен апартамент с прекрасна гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
Ваканционен дом на първа линия до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чист крайградски район на Варна, с красива морска гледка.
Двустаен апартамент (2016 година) в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства.
256 900 €(502 452,73 лв.)
(2 662 €/м2) (5 206,76 лв./м2)Площ: 96.50 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-14%
Лукс
Плаж на 3 км
Луксозно реновиран тристаен апартамент в Балчик
гр. Балчик , гр. Варна
Изцяло обзаведен и готов за нанасяне дом с дизайнерски мебели
Предлагаме за продажба изцяло реновиран тристаен апартамент с площ 76 кв.м, разположен в най-комуникативната част на Балчик – квартал Балик. Имотът е отличен избор за тези, които търсят уютен и готов за нанасяне дом в престижен район на морския град.
Апартаментът е ситуиран на
124 000 €145 000 €242 522,92 лв.283 595,35 лв.
(1 632 €/м2) (3 191,09 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Имот на 2 нива на първа линия от морето, до парк Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание тристаен мезонет на първа линия море в кв. Аспаруховов. Имотът е част от комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay, разположен на едноминутна разходка до 1 км дълъг плаж, в непосредствена близост до парк, магазини, ресторанти и много други ежедневни
210 000 €(410 724,30 лв.)
(1 265 €/м2) (2 474,24 лв./м2)Площ: 166.00 м2 Етаж: 8,9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Пентхаус с гледка към морето на плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с три спални в комплекс Ла Мер / La Mer на първа линия близо до к.к. Златни пясъци
Просторен пентхаус на две нива с 3 спални и тераса с прекрасна морска панорама в луксозния затворен комплекс Ла Мер / La Mer, разположена на самия морски бряг, до собствен плаж с фин златист пясък, в екологично чистия крайградски район на Варна - „Чайка“, в близост до плаж
980 000 €(1 916 713,40 лв.)
(1 585 €/м2) (3 100,37 лв./м2)Площ: 618.22 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Atea View - луксозна сграда с безкрайна морска панорама до високи скали и зелени хълмове
гр. Каварна
Лукс и уединение на първа линия до морето в едно от най-живописните места на Българското Черноморие
Станете собствени на впечатляващ крайбрежен имот с директна морска панорама!
Лукс и уединение – на метри от водата и с усещане за абсолютна свобода.
Представяме изключителна сграда, разположена само на 10 метра от морето и на 50 метра от плажа, в една от най-живописните и
от 128 920 €(от 252 145,60 лв.)
(1 863 - 2 000 €/м2)(3 643,71 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 64.46 - 145.25 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Луксозен тристаен апартамент с морска панорама и гараж в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Отлично обзаведено жилище в нов комплекс с много удобства
Представяме ви луксозен тристаен апартамент за продажба в един от най-желаните райони на гр. Варна – кв. Чайка, разположен в нова престижна сграда, завършена през 2024 г. Сградата впечатлява с модерна архитектура, висок стандарт на строителство и отлично поддържани общи части –
499 000 €(975 959,17 лв.)
(4 990 €/м2) (9 759,59 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Имот на 2 нива със самостоятелен вход в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Мезонет с 2 спални, възможност да се обособи трета и морска гледа
Голям апартамент на две нива с възможност за обособяване на още една спалня в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене,
392 000 €393 000 €766 685,36 лв.768 641,19 лв.
(2 001 €/м2) (3 912,86 лв./м2)Площ: 195.94 м2 Партер
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Жилищен имот в сграда-паметник на културата
Предлагаме на вашето внимание етаж от къща с площ на парцела на цялата къща 232 кв.м. в сграда-архитектурен паметник в центъра на Варна и предлагания имот за продажба - 3-етаж : 103, 32 кв.м.Имотът се намира в идеалният центъра на града, между баня Гъбата и хотел Черно море, в
Наем
-6%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент с морска гледка в комплекс Ла Мер / La Mer
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот под наем на първа линия на плаж Кабакум
Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент под наем в затворен комплекс Ла Мер / La Mer, предлагащ луксозна среда на живот, множество екстри и удобства. Построен е на брега на морето в курортния комплекс „Чайка“, в близост до плаж Кабакум, до Варненския Свободен
800 €/месец850 €1 564,66 лв./месец1 662,46 лв.
(12 €/м2) (24,07 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Южен апартамент с две спални под наем до Медицински университет в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в поддържана сграда до два университета и училище
Обзаведен апартамент в сграда с добре поддържани общи части и асансьор. Имотът се намира близо до Медицински университет, Икономически университет, училище „Васил Априлов“, спирка на градски транспорт, магазини. Локацията предлага добра комуникативност и лесен автомобилен достъп,
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Новопостроен тристаен апартамент с Акт 15 в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Просторно жилище със спокойна и зелена локация в морската столица
Предлагаме за продажба апартамент с две спални в новострояща се сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово. Очакван Акт 16 - средата на 2026 година. Кварталът е разположен близо до морето и предлага красиви гледки към Варненския залив. Предлага много зелени площи и паркове, което го прави
139 000 €(271 860,37 лв.)
(1 301 €/м2) (2 543,60 лв./м2)Площ: 106.88 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 600 м
Обзаведен едностаен апартамент в комплекс затворен тип в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Едностайно жилище на 50 метра от магазин Лидл и на 600 метра от плажа
Открийте перфектния баланс между лукс и удобство с този прекрасно обзаведен едностаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс само на 50 метра от магазин Лидл в курортния комплекс Свети Константин и Елена. Този модерен дом е идеален за тези, които търсят стил и
155 000 €(303 153,65 лв.)
(3 159 €/м2) (6 177,98 лв./м2)Площ: 49.07 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-9%
За частни лица
Дизайнерски двустаен апартамент в центъра на кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозен слънчев апартамент до магазин Макао, автобусна спирка, детска градина и училище
Представяме на вашето внимание дизайнерски завършен, изключителен светъл, изцяло източен двустаен апартамент в идеален център на ж-к Виница, срещу магазин Макао, на 1 минута от спирка, до детска градина и училище, на 5 минути с кола до комплекс Св. Константин и Елена и плажната
155 000 €171 000 €303 153,65 лв.334 446,93 лв.
(2 153 €/м2) (4 210,47 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Етаж от къща с дворно място в кв. Трошево
гр. Варна , кв. "Трошево"
Поддържан имот в близост до детска градина, училище, хипермаркети и автобусна спирка
Представяме ви очарователно жилище, разположено в сърцето на квартал Трошево, гр. Варна! Този етаж от къща е идеален както за семейства, така и за тези, които търсят тих и спокоен дом. Този поддържан имот се намира в близост до популярни удобства, включително детска градина,
162 000 €(316 844,46 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
Предлагаме тристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Жилището е подходящо както за живеене така и за инвестиция, предлагайки в удобна близост всички ежедневни удобства и услуги.
Имотът се намира на пети етаж с площ 150.00 м2 (чиста площ 130 м2 плюс общи части 20.00
600 000 €(1 173 498 лв.)
(4 000 €/м2) (7 823,32 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-5%
За частни лица
Плаж на 3 км
Тристаен апартамент с морска гледка
гр. Варна , кв. "Виница"
Обзаведено жилище в сграда ново строителство без асансьор
Представяме на вашето внимание слънчев и уютен тристаен апартамент с впечатляваща морска панорама, разположен в тухлена сграда в предпочитания за живеене варненски квартал Виница. Имотът съчетава усещане за комфорт, функционално разпределение и отлично местоположение – идеален
152 000 €159 900 €297 286,16 лв.312 737,22 лв.
(1 590 €/м2) (3 109,04 лв./м2)Площ: 95.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Нов двустаен апартамент в модерна сграда в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Отлична инвестиция и бъдещ дом в град Варна
Предлагаме за продажба просторен апартамент с една спалня, разположен на втори етаж в новострояща се шестетажна сграда с асансьор и контролиран достъп. Жилището е с функционално разпределение и изцяло югоизточно изложение, което гарантира светлина и топлина през целия
90 000 €(176 024,70 лв.)
(1 297 €/м2) (2 536,74 лв./м2)Площ: 69.39 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент в луксозен комплекс до Каварна
Близо до гр. Каварна , Бялата Лагуна
Обзаведен ваканционен имот на първа линия
Предлагаме на Вашето внимание двустаен апартамент в елитен затворен комплекс Роял Бей. Жилището се намира на 3 жилищен етаж в морския комплекс, разположен в романтичен залив между Балчик и Каварна.
Жилището (81.53 кв.м.) включва:
• коридор
• хол с кухня
• спалня,
• баня с
123 000 €(240 567,09 лв.)
(1 509 €/м2) (2 950,66 лв./м2)Площ: 81.53 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 7 км
Тристаен апартамент с южно изложение в кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Новостроящо се просторно семейно жилище на възлов булевард с възможност за довършване „до ключ“
Предлагаме за продажба просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в новострояща се жилищна сграда в кв. Възраждане 1, на възловия бул. „Република“. Локацията осигурява отлична комуникативност, бърз достъп до основни пътни артерии и удобства, като същевременно
165 000 €(322 711,95 лв.)
(1 698 €/м2) (3 320,08 лв./м2)Площ: 97.20 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Мезонет с 4 спални и търговско помещение в м-т Акчелар
гр. Варна , кв. "м-т Акчелар"
Просторен имот с гледка към Варненския залив
Представяме на вашето внимание просторен мезонет с невероятна гледка към Варненския залив, разположен в един от най-престижните райони на Варна – кв. Бриз, м. Акчелар. Този имот предлага комфорт и лукс, съчетани с функционално разпределение и удобства за цялото
320 000 €(625 865,60 лв.)
(1 569 €/м2) (3 067,97 лв./м2)Площ: 204.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Мезонет
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
Лукс
Плаж на 1.2 км
Двустаен луксозно обзаведен апартамент под наем в кв. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Обзаведен имот с отлична локация до Морската градина
Предлагаме под наем елегантно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Чайка. Районът е известен със своята зелена среда, близостта до морето и удобния достъп до централната част на града.
Жилището се намира на 6-ти етаж в
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(11 €/м2) (21,89 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 3 км
Бутикова жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Четириетажна сграда с нескриваема морска панорама до детска градина, автобусна спирка, супермаркети
Предлагаме на Вашето внимание различни по големина апартаменти, с една или две спални, в бутикова жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Виница. Сградата е с три входа, четириетажна, с нескриваема морска панорама. Намира се в близост до детска градина, автобусна спирка,
от 101 500 €(от 198 516,75 лв.)
(1 353 - 1 947 €/м2)(2 646,24 - 3 808 лв./м2)Площ: 58.08 - 118.79 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Витанов
Брокер, Варна