Апартаменти на Северното Черноморие за продажба и под наем - страница 10
Лукс
Плаж на 1 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с морска гледка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Първи наематели в нова луксозна сграда до Морската градина
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, в който ще бъдете първи наематели. Имотът се намира в нова и луксозна сграда с Акт 16 от 2024 г., разположена в непосредствена близост до Морската градина – една от най-желаните локации в града.
Апартаментът е
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-3%
ОТДАДЕН
Двустаен обзаведен апартамент под наем в кв. Виница с паркомясто
гр. Варна , кв. "Виница"
Светъл и напълно обзаведен имот с паркомясто и югоизточно изложение
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания и спокоен квартал Виница в гр. Варна. Имотът се намира в модерна тухлена сграда ново строителство от 2021 г., с асансьор, контролиран достъп и добре поддържани общи части, което осигурява комфорт и
450 €/месец465 €880,12 лв./месец909,46 лв.
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
ПРОДАДЕН
Студио за продажба в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Отлично състояние, партер с веранда и свободно паркиране в комплекса
Предлагаме за продажба студио апартамент в престижния Lighthouse Golf Resort, разположен на партерен етаж в сграда ново строителство, въведена в експлоатация през 2009 година. Имотът е в много добро състояние и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел
29 000 €(56 719,07 лв.)
(527 €/м2) (1 031,26 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с гледка към морето в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светъл апартамент в затворен комплекс със Средиземноморска архитектура в морския град Бяла
Разгледайте нашето ново предложение за продажба на двустаен апартамент на 100 метра от обширна плажна ивица в гр. Бяла. Имотът е част от затворен комплекс със Средиземноморска архитектура, луксозни общи части и асансьор. Уникалното местоположение на град Бяла, чистото море и
63 000 €(123 217,29 лв.)
(1 260 €/м2) (2 464,35 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент с три спални в района на Катедралата
гр. Варна , кв. "Център"
Просторно жилище след ремонт в централната част на град Варна
Светъл и топъл четиристаен апартамент в района на Катедралата. Жилището е част от добре поддържана, тухлена сграда. Районът е едновременно тих и спокоен и в същото време само на 10 минути пешеходно разстояние от идеалния център на града.
Имотът се намира на първи етаж,
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 400 м
ОТДАДЕН
Луксозно студио под наем с морска гледка в к.к. Чайка с паркомясто
гр. Варна , кв. "Чайка"
Модерен дом в нов комплекс с басейн, СПА зона и гарантирано спокойствие и паркомясто в цената
Предлагаме под наем просторно и стилно обзаведено студио с площ от 63 кв. м., разположено на трети етаж в модерна сграда ново строителство в елитния к.к. Чайка. Жилището е идеално решение за един или двама души, които търсят комфорт, спокойствие и морска гледка в престижна
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(10 €/м2) (20,18 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Обзаведено студио на първа линия в комплекс July Morning
гр. Каварна
Партерен ваканционен имот с морска гледка близо до крайбрежната зона на Каварна
Разгледайте нашето предложения за изцяло обзаведен студио апартамент на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на курортите, но само на 3-4 мин. с кола до Крайбрежната зона на
49 800 €(97 400,33 лв.)
(816 €/м2) (1 595,16 лв./м2)Площ: 61.06 м2 Партер
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Партерен имот с директен достъп до басейна и градините на комплекса
Представяме за продажба готов за ползване двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort с прекрасна гледка към вътрешния двор с басейн и към морето. Отлична локация, на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера.
Апартаментът се
70 000 €(136 908,10 лв.)
(745 €/м2) (1 456,47 лв./м2)Площ: 94.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Модерен апартамент с две спални и отлична локация във Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище в нова сграда до хотел „Черно море“
Модерен тристаен апартамент с отлична локация – само на няколко крачки от хотел „Черно море“ и входа на Морската градина във Варна. Жилището се намира в нова, луксозна сграда (2021 г.) в топ центъра на града, с контролиран достъп и асансьор, и предлага изключителен комфорт, стил
766 €/месец(1 498,17 лв./месец)
(7,66 €/м2) (14,98 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 1
ПРОДАДЕН
Уникален панорамен апартамент с просторна тераса в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Тристаен апартамент с голяма тераса и обзавеждане
Представяме на Вашето внимание просторен и артистичен апартамент на две нива, с две големи панорамни тераси с джакузи в малка сграда без такса поддръжка, тип затворен комплекс в морския град Бяла, област Варна. Сградата се отличава със средиземноморска архитектура, луксозни общи
135 000 €(264 037,05 лв.)
(622 €/м2) (1 216,76 лв./м2)Площ: 217.00 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 1.5 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Комфорт, стил и спокойствие в модерен затворен комплекс
Предлагаме под наем напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Комплексът се отличава с контролиран достъп, богато озеленени зони, алеи за разходка, детска площадка и уютни кътове за
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (20,59 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Панорамен тристаен апартамент в комплекс July Morning на първа линия
гр. Каварна
Просторен апартамент с две спални, две бани и две тераси близо до крайбрежната зона на Каварна
Отлично предложение за комфортно обзаведен и оборудван тристаен апартамент с прекрасна морска гледка от нос Калиакра до нос Емине, на първа линия в комплекс July Morning, разположен в средните части на северното Българско Черноморие, на тихо, усамотено място, далеч от шума на
117 500 €(229 810,03 лв.)
(951 €/м2) (1 859,76 лв./м2)Площ: 123.57 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
изгодно
Плаж на 1.5 м
ПРОДАДЕН
Комфортно обзаведено жилище с две спални до град Каварна
Близо до гр. Каварна , с. Божурец
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Божурец 3 / Boujurec 3
Представяме ви прекрасен ваканционен апартамент с две спални в затворен комплекс „Божурец 3“, разположен в тихата и живописна зона на село Божурец, в непосредствена близост до град Каварна. Само на 70 км от международно летище Варна, този имот предлага отлична възможност за
35 000 €(68 454,05 лв.)
(445 €/м2) (869,70 лв./м2)Площ: 78.71 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на първа линия в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен панорамен апартамент близо до Балчик и Каварна
Имаме удоволствието да предложим за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера, близо до черноморските градове Балчик и Каварна. Комплексът се намира
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 040 €/м2) (2 034,69 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в курортен комплекс Чайка
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Уютно жилище на първа линия на популярния плаж Кабакум
Предлагаме под наем готов за нанасяне, модерно обзаведен и оборудван двустаен апартамент на първа линия от морето и плаж Кабакум с прекрасна морска панорама. Имотът се намира в кк Чайка, в близост до ресторанти и други удобства, с бърза връзка с Варненски свободен университет, на
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(6,88 €/м2) (13,45 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-14%
За частни лица
Плаж на 500 м
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с южно изложение и морска гледка в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен апартамент на 500 метра от плажа в Бяла
Открийте уникалния си дом на морето с този прекрасен тристаен апартамент в град Бяла, разположен в затворен комплекс с перфектно поддържани удобства. Апартаментът ви предоставя всичко необходимо за комфортен и стилен живот.
Основни характеристики:
• Площ - 103.13 кв.м.,
125 000 €145 000 €244 478,75 лв.283 595,35 лв.
(1 214 €/м2) (2 373,58 лв./м2)Площ: 103.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент в поддържан комплекс в м-т Ален мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведено жилище сред зеленина и спокойствие
Открийте идеални имот под наем в този просторен едноспален апартамент с обща площ от 70 кв.м., построен през 2012 година. Разположен в живописния квартал Ален Мак, Варна, този апартамент предлага комфорт, модерен стил и изключителна функционалност, оборудван с климатици за
485 €/месец(948,58 лв./месец)
(6,93 €/м2) (13,55 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 2
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Луксозен имот с високи тавани до Морската градина и басейн Приморски
Днешното ни предложение включва готов за нанасяне обзаведен тристаен апартамент със стилен интериор. Луксозен имот на 50 метра от Морската градина във Варна. Дизайнът на жилището е изпълнен по перфектен начин.
Аристократичната височина на помещенията от 3.20 метра създава
189 900 €(371 412,12 лв.)
(2 499 €/м2) (4 887 лв./м2)Площ: 76.00 м2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна