Апартаменти на Северното Черноморие за продажба и под наем - страница 7
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Четиристаен апартамент под наем до пазар Чаталджа във Варна
гр. Варна , кв. "Чаталджа"
Обзаведено жилище с отлична локация във Варна
Предлагаме под наем четиристаен обзаведен апартамент с площ от 104 кв. м., разположен в тухлена сграда с асансьор от 1990 г., на метри от пазар Чаталджа – една от най-атрактивните и предпочитани локации в града.
Жилището е просторно и функционално:
• две самостоятелни
620 €/месец(1 212,61 лв./месец)
(5,96 €/м2) (11,66 лв./м2)Площ: 104.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Ваканционно жилище на първа линия до красивите курортни градове Каварна и Балчик
Готов за нанасяне тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, сред живописна природа близо до красивите курортни градове Каварна и Балчик, както и до голф игрище. Подходящ е за ваканционен дом или жилище за постоянно
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 105 €/м2) (2 161,38 лв./м2)Площ: 134.83 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Хит
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с морска панорама на първа линия до Каварна
гр. Каварна
Идеален ваканционен имот в комплекс с инфинити басейн и директен достъп до плажа
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент на първа линия в района на Каварна – перфектен избор за ваканционен имот или инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Жилището е разположено на 3-ти етаж и има обща площ от 74,20 кв.м (застроена площ 63,80 кв.м +
59 800 €(116 958,63 лв.)
(806 €/м2) (1 576,26 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Обзаведен апартамент до Катедралата в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Жилище с две спални в централен район с всички удобства
Напълно обзаведен тристаен под наем с отлично местоположение в центъра на гр. Варна. Апартаментът се намира до Катедралата, на пешеходно разстояние от Медицинския университет, Военноморския университет. Районът се характеризира с наличие на всички удобства магазини, градски
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(8,70 €/м2) (17,01 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нов мащабен жилищен проект в кв. Кайсиева градина
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Модерна градска визия в динамичен район с удобна инфраструктура и близост до зелени площи - отлична комбинация между удобство, стил и спокойствие
Предлагаме за продажба разнообразие от функционално разпределени апартаменти в нов мащабен проект на доказала се фирма в кв. Кайсиева градина. Отличава се с подчертана градска визия и естетично балансирана фасада, разнообразие в цветовите елементи и функционално разпределение на
от 102 500 €(от 200 472,58 лв.)
(1 037 - 1 612 €/м2)(2 028,20 - 3 152,80 лв./м2)Площ: 68.12 - 194.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Резервиран
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка на първа линия
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Тристаен апартамент в м-т Кабакум, Варна
Представяме ви елегантен тристаен апартамент, разположен в съвременна сграда с Акт 16 от 2019 г., само на няколко метра от плажа в местността Кабакум – една от най-желаните локации по Северното Черноморие. Имотът е разположен на трети етаж, с площ от 82 кв.м и югоизточно
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 951 €/м2) (3 816,25 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-5%
За частни лица
гарантиран наем
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Едностаен апартамент с морска панорама на 80 м от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна) , плаж Бяла
Просторно жилище с тераса, ново обзавеждане и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с панорамна гледка към морето, с възможност за разделяне на две стаи. Жилището е разположено в един от най-спокойните и предпочитани морски градове по българското Черноморие – Бяла. Жилището се намира на четвърти етаж, със застроена
79 000 €83 000 €154 510,57 лв.162 333,89 лв.
(1 125 €/м2) (2 201,01 лв./м2)Площ: 70.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент в модерна жилищна сграда в кв. Бриз-юг
гр. Варна , кв. "Бриз"
Апартамент с централна локация на крачка от Морската градина във Варна
Предлагаме Ви просторен и стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен на висок първи етаж в модерна сграда, построена през 2022 г. Имотът е с чиста площ от 133 кв.м и се отличава със съвременен дизайн, качествени довършителни материали и функционално
295 000 €(576 969,85 лв.)
(2 218 €/м2) (4 338,12 лв./м2)Площ: 133.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Апартамент с две спални и прекрасна гледка в град Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище в нова сграда с Акт 15 в кв. Аспарухово
Предлагаме на вашето внимание чудесен тристаен апартамент, разположен в нова, модерна сграда в квартал Аспарухово – район, съчетаващ спокойствие, зеленина и близост до морето.
Жилището е ситуирано на шести етаж и се отличава с функционално разпределение и простор:
• светла
171 000 €(334 446,93 лв.)
(1 502 €/м2) (2 937,87 лв./м2)Площ: 113.84 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Просторен и светъл мезонет с 3 спални, панорамна тераса и гледка към града във Варна
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Жилище в нова сграда в кв. „Левски 1“
Имаме удоволствието да ви представим този функционален и добре проектиран мезонет, разположен в бутикова сграда с модерна визия, осигуряваща тишина, спокойствие и усещане за уединение – на метри от активния градски живот, но достатъчно далеч от шума и напрежението на
219 000 €(428 326,77 лв.)
(1 872 €/м2) (3 660,91 лв./м2)Площ: 117.00 м2 Етаж: 4,5
Тип на имота:
Мезонет
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
-17%
За частни лица
Плаж на 100 м
Студио със сервизни помещения за бизнес над плажa в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Жилище със складови помещения в отлично поддържана сграда на 100 м от морето
Предлагаме за продажба студио в отлично поддържанa сграда с постоянно живущи, на 100 метра от плажа в град Бяла. Възможност за начисляване на ДДС.
Апартаментът (40 кв.м.) се състои от:
• Общо помещение с кухня и спална част
• Санитарен възел - оборудван
• Тераса
Имотът
70 000 €84 000 €136 908,10 лв.164 289,72 лв.
(124 €/м2) (242,90 лв./м2)Площ: 563.64 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
Луксозен двустаен апартамент в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Комфортно жилище за краткосрочно отдаване до основни градски удобства
Предлагаме за краткосрочен наем луксозно обзаведен двустаен апартамент с комуникативна локация в района на Лятно Кино Тракия, близо до Бул. Васил Левски, бул. Цар Освободител, редица други градски удобства. Подходящ за 4-ма души.
Апартаментът (65 кв.м.) се намира на първи етаж
72 €/нощ(140,82 лв./нощ)
(1,11 €/м2) (2,17 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Нова сграда съчетание от модерна архитектура и естествени елементи в кв. Кайсиева градина
гр. Варна , кв. "Кайсиева градина"
Отлично разпределени жилища с 1, 2 и 3 спални в предпочитан район на град Варна
Открийте своето ново жилище в многофункционална жилищна сграда, разположена в квартал Кайсиева градина. Тази уникална сграда съчетава съвременна архитектура с естествени елементи, подчертавайки вниманието към детайла и качеството.
За покупка се предлагат апартаменти с 1, 2 или
от 100 000 €(от 195 583 лв.)
(1 443 - 1 574 €/м2)(2 822,26 - 3 078,48 лв./м2)Площ: 63.53 - 119.44 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 50 м
Просторен двустаен апартамент само на 50 метра от морето
к.к. Златни пясъци
Обзаведено жилище в сърцето на к.к. Златни пясъци
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с отлична локация – в самия център на Златни пясъци, един от най-популярните и посещавани летни курорти на българското Черноморие. Със своята площ от 96.37 кв. м. (88.4 кв. м. чиста площ + 7.97 кв. м. общи части) и функционално
108 000 €(211 229,64 лв.)
(1 121 €/м2) (2 191,86 лв./м2)Площ: 96.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Апартамент с прекрасна морска гледка в Каварна Парадайс
гр. Каварна
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в комплекс с басейн близо до плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент с морска гледка в затворен комплекс Каварна Парадайз, близо до плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона (на 1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги
54 900 €(107 375,07 лв.)
(845 €/м2) (1 651,92 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Комфортно жилище с красива гледка на 3 минути пеша от плажа
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град).
Жилището има източно изложение и се намира на 1/4 етаж, обща площ – 65.9 кв.м., чиста площ – 58.21 кв.м.:
• хол с
54 900 €(107 375,07 лв.)
(833 €/м2) (1 629,36 лв./м2)Площ: 65.90 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Нов комплекс до плаж Кабакум - комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Жилища в комплекс с много удобства и отлична локация във Варна
Животът на морето, който заслужавате. Съвременен дом комбинация от лукс, стил и абсолютен комфорт!
Добре дошли в модерен жилищен комплекс, който олицетворява съвременния стил, елегантната архитектура и удобството на крайбрежния живот. Разположен само на няколко минути от
от 64 455 €(от 126 063,02 лв.)
(1 691 - 2 095 €/м2)(3 307,31 - 4 097,46 лв./м2)Площ: 36.75 - 77.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Стилна сграда близо до плаж Кабакум - живот с усещане за свобода и сигурност
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Апартаменти в нов комплекс с много удобства и отлична локация
Ново ниво на живот само на крачки от най-красивите плажове на Варна!
Представяме ви модерен двусекционен жилищен комплекс от висок клас, част от престижен проект от осем комплекса. Разположен на втора линия от морето, в непосредствена близост до известните плажове Кабакум и
от 81 982 €(от 160 342,86 лв.)
(1 819 - 2 426 €/м2)(3 557,65 - 4 744,84 лв./м2)Площ: 42.50 - 78.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент в сграда ново строителство с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Необзаведен имот с оборудвана баня и положени настилки
Предлагаме двустаен апартамент на партерен етаж в сграда ново строителство с Акт 16 в горната част на кв. Виница, на 10 мин от центъра на град Варна и на 3 км (5 мин с автомобил) до най-близкия плаж.
Апартаментът се намира на партерен етаж (67,77 кв.м. с общите части, като
99 500 €(194 605,09 лв.)
(1 490 €/м2) (2 914,56 лв./м2)Площ: 66.77 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 14 в район Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Просторно ново жилище със спокойна локация в морската столица Варна
Предлагаме за продажба нов тристаен апартамент, разположен на първи етаж над партер в пететажна сграда с Акт 14 в кв. Долна Трака - тих и спокоен район с добре изградена инфраструктура, с бърз и удобен достъп до главен булевард, на 10 мин от центъра на град Варна. Сградата ще
157 000 €(307 065,31 лв.)
(1 743 €/м2) (3 408,05 лв./м2)Площ: 90.10 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 300 м
Апартамент с две спални в нов комплекс с Акт 16 в Ален Мак
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Просторно жилище с хубава гледка на 300 метра от плаж
Тристаен апартамент в морски комплекс с Акт 16 в Ален Мак с достъп до множество удобства на място, включително плувен и детски басейн, фитнес, детска площадка и зони за отдих. Комплексът е подходящ за целогодишно живеене, като са предвидени още - стрийт фитнес, детска площадка,
168 000 €(328 579,44 лв.)
(1 449 €/м2) (2 833,31 лв./м2)Площ: 115.97 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 100 м
Последни апартаменти с Акт 16 на 100 м от плажа в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Просторни жилища до ключ с панорама в луксозен затворен комплекс за целогодишно обитаване
Уникално съчетание на море, плаж и естествени вековни паркове! Имаме удоволствието да представим за продажба последни апартаменти с Акт 16, завършени до ключ в луксозен жилищен комплекс от затворен тип, подходящ за целогодишно обитаване, разположен на площ от 12 000 кв.м. в
от 281 289 €(от 550 153,46 лв.)
(3 800 - 4 000 €/м2)(7 432,15 - 7 823,32 лв./м2)Площ: 74.02 - 141.12 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двустаен апартамент под наем в първокласен комплекс във Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Обзаведен апартамент в близост до парк Аспарухово
Обзаведен апартамент под наем в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия
1 100 €/сезон(2 151,41 лв./сезон)
(17 €/м2) (33,10 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 7 км
Двустаен апартамент в новострояща се сграда пред Акт 16
гр. Варна , кв. "м-т Пчелина"
Жилище с хубава гледка и южно изложение
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда, пред Акт 16, с отлично местоположение и функционално разпределение. Имотът се намира на втори жилищен етаж и разполага с панорамни прозорци, южно изложение и красива гледка към езерото.
Жилището е с площ
113 500 €(221 986,71 лв.)
(1 594 €/м2) (3 117,79 лв./м2)Площ: 71.20 м2 Етаж: 2
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Панорамен едностаен апартамент над плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведено жилище с прекрасна гледка и без такса поддръжка
Открийте Вашия дом на брега на морето с този великолепен едностаен апартамент в град Бяла, разположен непосредствено над плажа. Предлага се за продажба напълно обзаведен, което го прави перфектен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.
Основни характеристики на
67 474 €(131 967,67 лв.)
(1 100 €/м2) (2 151,41 лв./м2)Площ: 61.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Прoсторни двустайни и тристайни жилища пред Акт 14 в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Апартаменти с обширна панорама и удобни паркоместа в района на УМБАЛ Св. Марина
Предлагаме на вашето внимание просторни нови жилища пред Акт 14 на уединено и спокойно място в кв. Изгрев, сред зеленина, в района на УМБАЛ Св. Марина, близо до супермаркет Лидъл, Военна болница, бул. Христо Смирненски, фитнес, с удобен достъп до Технически университет-Варна,
от 126 546 €(от 247 502,46 лв.)
(1 726 - 2 221 €/м2)(3 375,76 - 4 343,90 лв./м2)Площ: 61.47 - 101.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Ваканционен апартамент с гледка към голф игрището в модерен комплекс с удобства
Предлагаме за продажба необзаведен ваканционен дом с две спални на първа линия от морето, до голф игрище. Имотът е част от луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, разположен в сърцето на Черноморското голф крайбрежие на Калиакра,
59 900 €(117 154,22 лв.)
(515 €/м2) (1 008,04 лв./м2)Площ: 116.22 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 2 км
Самостоятелна жилищно-търговска сграда в кв. Гръцка Махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Търговска част с оборудван кухненски бокс и пет апартамента
Предлагаме за продажба напълно реновиран инвестиционен имот, находящ се в Гръцка махала, близо до пешеходната зона на Варна, до бул. Приморски, жп гара, пристанище Варна, музей, ресторанти, магазини и много други удобства.
Имотът представлява самостоятелна жилищно-търговска
Наем
Плаж на 2 км
Напълно обзаведено студио c включени консумативи в Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортен апартамент с престижна локация близо до пешеходната зона на Варна
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведено, свободно за наемане студио, находящо се в престижния квартал Гръцка махала, близо до пешеходната зона на Варна, до бул. Приморски, жп гара, пристанище Варна, музей, ресторанти, магазини и много други удобства.
Апартаментът (45
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(16 €/м2) (30,42 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Двустаен апартамент в целогодишно населена сграда в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Апартамент в комплекс с басейн и пешеходен достъп до плажа
Двустаен апартамент в отлично състояние в комплекс с басейн в морския град Бяла. Имотът се намира в целогодишно населена сграда на тиха улица, с пешеходен достъп до плаж и магазини в рамките на 10 минути.
Апартаментът (61 кв.м.) е разположен на втори етаж. Състои се от:
•
59 600 €(116 567,47 лв.)
(977 €/м2) (1 910,94 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна