Апартаменти на Северното Черноморие за продажба и под наем - страница 6
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Необзаведен тристаен апартамент за продажба в Lighthouse Golf Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Луксозен комплекс на първа линия до Балчик
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с две спални, разположен в луксозния комплекс Lighthouse Golf Resort, на първа линия до морето и в близост до гр. Балчик. Комплексът е сред най-престижните голф дестинации по Северното Черноморие и предлага отлична среда за
90 000 €(176 024,70 лв.)
(657 €/м2) (1 284,85 лв./м2)Площ: 137.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Плаж на 3 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Светъл и комфортен имот с две тераси и отлична локация
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Левски 1 на Варна. Имотът се намира на втори етаж в сграда с добре поддържани общи части и асансьор, осигуряваща комфорт и удобство за ежедневно обитаване.
Апартаментът е с площ от 65
410 €/месец(801,89 лв./месец)
(6,31 €/м2) (12,34 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 5 км
Едностайно ателие за продажба в района на Лятно кино „Тракия“
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Напълно обзаведено студио с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностайно ателие (студио), разположено в предпочитания и добре уреден район Лятно кино „Тракия“. Имотът се намира на 6-ти (последен) етаж в тухлена, добре поддържана сграда, построена около 2000 г.
Жилището е с площ от 30 кв.м и представлява мансарда, с
69 000 €(134 952,27 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в тухлена сграда ново строителство в кв. Бриз
гр. Варна , кв. "Бриз"
Апартамент с паркомясто
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в сграда в кв. Бриз. Районът е търсен в близост се намира сладкарница , плувен комплекс, стадион, бул. 8-ми Приморски Полк, бул. Княз Борис I-ви, Морската градина и плажа. Апартаментът е завършен по БДС (Акт 16 - юли 2026
135 000 €(264 037,05 лв.)
(2 045 €/м2) (4 000,56 лв./м2)Площ: 66.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Пентхаус с прекрасна гледка в центъра на к.к. Златни пясъци
к.к. Златни пясъци
Престижен морски имот на по-малко от 50 м от плажа - комплекс Иглика 1/Iglika 1
Представяме ви изключително атрактивен пентхаус, разположен в сърцето на к.к. Златни пясъци, в най-активната и предпочитана част на курорта. Локацията е сред безспорните му предимства – в непосредствена близост до магазини, ресторанти, барове, дискотеки и банка, а морето е на
198 000 €(387 254,34 лв.)
(1 032 €/м2) (2 017,58 лв./м2)Площ: 191.94 м2 Етаж: 5,6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Резервиран
Луксозно обзаведено студио под наем в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Голямо студио с двор и паркомясто
Отдаваме под наем луксозно обзаведен едностаен апартамент (просторно студио), разположен на партерен етаж в нова жилищна сграда с акт 16, въведена в експлоатация през 2025 г., в предпочитания и спокоен район кв. Виница, гр. Варна.
Имотът е с югоизточно изложение, което
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(6,36 €/м2) (12,45 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Малка бутикова сграда с тиха локация в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилищна сграда с гаражи, паркоместа и комфортни апартаменти
Представяме на вашето внимание нова жилищен комплекс на доказал се инвеститор, разположен в кв. Виница. Малката бутикова сграда се намира в тих и спокоен район на 20 минути от центъра на града, близо до фитнес, зеленина и конна база, супермаркет, с бърз и удобен достъп до главен
от 82 600 €(от 161 551,56 лв.)
(1 249 - 1 250 €/м2)(2 442,83 - 2 444,79 лв./м2)Площ: 66.11 - 71.20 м2
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен обзаведен апартамент в Kaliakria Resort с морска гледка
гр. Каварна , гр. Балчик
Напълно обзаведен апартамент с гледка море и басейн
Предлагаме за продажба стилен тристаен апартамент, разположен на последен, трети етаж в луксозния затворен комплекс Калиакрия Ризорт (Kaliakria Resort) – емблематично място в сърцето на т.нар. Българска Голф Ривиера.
Имотът е с обща застроена площ от 91 кв.м и чиста площ 81,05
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 077 €/м2) (2 106,28 лв./м2)Площ: 91.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент в центъра на Варна до площад „Независимост“
гр. Варна , кв. "Център"
Стилен апартамент в нова сграда, напълно обзаведен
Предлагаме за продажба изключително стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в сърцето на Варна – на метри от площад „Независимост“, в една от най-търсените и престижни локации на града. Имотът се намира на партерен етаж в нова тухлена сграда от 2020 г. с модерна
237 000 €(463 531,71 лв.)
(4 158 €/м2) (8 132,14 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент с морска панорама в нова сграда с Акт 16
гр. Варна , кв. "Виница"
Напълно обзаведен апартамент с морски изглед в кв. Виница
Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент с неповторима панорама към морето, разположен в нова жилищна сграда с Акт 16 от 2023 г., контрол на достъпа и асансьор. Сградата разполага със собствен двор ,който е на разположение на собствениците.Имотът впечатлява с
199 500 €(390 188,09 лв.)
(2 287 €/м2) (4 473,61 лв./м2)Площ: 87.22 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Ваканционен апартамент сред зеленина на пешеходно разстояние от плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на готов за ползване тристаен апартамент в поддържания комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills, построен в крайбрежната зона на град Каварна, на 3 минути пешеходно разстояние до плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище,
70 000 €(136 908,10 лв.)
(702 €/м2) (1 372,65 лв./м2)Площ: 99.74 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 2 км
Модерен двустаен апартамент в затворен комплекс в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Просторен и светъл апартамент висококачествено строителство с морска панорама
Предлагаме за продажба просторен и светъл двустаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Имотът е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
123 794 €(242 120,02 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,38 лв./м2)Площ: 77.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Долна Трака"
Модерно жилище с морска гледка и включено паркомясто
Предлагаме под наем луксозен новообзаведен двустаен апартамент в местност Долна Трака на град Варна. В цената е включено паркомясто.
Жилището (75 кв.м.) се намира на 2/3 етаж и се състои от:
• Просторен и слънчев дневен тракт с обособени зони - хол, кухня с трапезария •
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(8 €/м2) (15,65 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 600 м
Тристайно жилище със собствен двор в приморския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Самостоятелен етаж от новопостроена къща с Акт 16 в централната градска част
Представяме на вашето внимание самостоятелен етаж от къща със собствен двор (155 кв.м.) и паркоместа в централната част на град Бяла, с Акт 16 от 2025 г. Характеризира се с пешеходен достъп до плажа (10 минути), в близост до магазини и ресторанти, както и други удобства на
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Панорамен тристаен апартамент с гледка към морето в кв. Галата
гр. Варна , кв. "Галата"
Модерно жилище в нов затворен комплекс с охрана, зелени площи и детска площадка
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с панорамна гледка към морето, разположен в новострояща се сграда в квартал Галата – един от най-тихите и зелени райони на Варна.
Сградата е част от модерен затворен комплекс, състоящ се от четири шестетажни жилищни
167 950 €(328 481,65 лв.)
(1 650 €/м2) (3 227,69 лв./м2)Площ: 101.77 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Бутикова сграда на абсолютна първа линия в к.к. Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Нов еталон за морски лукс, изящна архитектура и изживяване на световно ниво
Представяме един от най-елегантните и висококатегорийни проекти по българското Черноморие – нова бутикова сграда, разположена на самия бряг. Проектът съчетава впечатляваща съвременна архитектура, смела дизайнерска линия, панорамни тераси и ексклузивен набор от жилища – студиа,
от 298 035 €(от 582 905,79 лв.)
(5 000 - 7 000 €/м2)(9 779,15 - 13 690,81 лв./м2)Площ: 54.19 - 325.65 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 7 км
Двустаен апартамент за ремонт с потенциал в кв. Младост
гр. Варна , кв. "Младост 2"
Имот в поддържана сграда в един от предпочитаните райони на град Варна
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в един от най-удобните и предпочитани райони на града – кв. Младост. Жилището се намира в панелна сграда, удобно ситуирана в близост до магазини, спирки на градския транспорт, училища и всички необходими градски
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 167 €/м2) (4 237,63 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Поддържан морски имот с ново обзавеждане в крайбрежната зона на Каварна, на 5 минути от плажа
Представяме за продажба новообзаведен двустаен апартамент в затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 5 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги и
55 000 €(107 570,65 лв.)
(887 €/м2) (1 735,01 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Нови жилища в луксозна сграда с Акт 16 в централната част на Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Апартаменти с 1, 2, 3 спални и външни паркоместа с лесен достъп до Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба апартаменти в новопостроена сграда в централната част на кв. Виница. Отлична локация на пешеходно разстояние от центъра на квартала и основни булеварди, осигуряващи бърз достъп до центъра на Варна.
Сградата се състои от сутеренно ниво с подземни гаражи
от 145 000 €(от 283 595,35 лв.)
(1 330 - 1 870 €/м2)(2 601,25 - 3 657,40 лв./м2)Площ: 77.53 - 159.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 3 км
Двустаен апартамент до ключ с морска гледка в нов комплекс във Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с отлично разпределение в модерна сграда с контрол на достъпа и Акт 16
Представяме ви отличен двустаен апартамент, разположен на 3-ти етаж в нов, модерен затворен комплекс във Виница – с Акт 16 и красива морска гледка. Имотът е завършен до ключ, което ви дава възможност да го обзаведете по ваш вкус и да се нанесете бързо и без допълнителни ремонтни
150 360 €(294 078,60 лв.)
(1 966 €/м2) (3 845,67 лв./м2)Площ: 76.47 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Двустайно жилище в комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Апартамент в морски комплекс с множество удобства
Представяме ви двустаен апартамент в модерен морски комплекс с Акт 16, разположен в местност Ален Мак, в близост до плаж Кабакум – един от най-красивите плажове на Северното Черноморие. Имотът е отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
113 600 €(222 182,29 лв.)
(1 450 €/м2) (2 835,77 лв./м2)Площ: 78.35 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-9%
За частни лица
Плаж на 250 м
Резервиран
Tристаен апартамент на две нива до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светъл и топъл апартамент с обзавеждане и красива гледка към морето
Предлагаме за продажба светъл и топъл тристаен апартамент на две нива, разположен на пет минути от плажа на гр. Бяла. Имотът е част от малък, целогодишно населен комплекс с басейн и получен Акт 16.
Жилището (обща площ 109.88 кв.м., чиста площ - 92.31 кв.м.+ общи части - 12.57
82 000 €90 000 €160 378,06 лв.176 024,70 лв.
(782 €/м2) (1 529,16 лв./м2)Площ: 104.88 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Модерен апартамент с две спални в луксозен комплекс на първа линия, на 5 км от Балчик
Готов за нанасяне тристаен апартамент в комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, на 5 км от гр. Балчик. Комплексът включва престижно голф игрище с 18 дупки и 71 голф курса и сграда на клуба, голф училище с площадки за тренировки, патинг грийн,
89 800 €(175 633,53 лв.)
(660 €/м2) (1 291,42 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Наем
Тристаен апартамент под наем в централен район до Бизнес хотела
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Южно жилище с обзавеждане и гледка към града и морето
Предложение за наем на готов за нанасяне тристаен апартамент с южно изложение, прекрасна гледка към морето и града и комуникативна локация в района на Колхозен пазар, близо до Катедралата, бул. Христо Ботев, супермаркет, полицейски участък, други магазини, градинка, с бърз достъп
600 €/месец(1 173,50 лв./месец)
(7,14 €/м2) (13,97 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Резервиран
Студио с панорамна гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Уютно студио на 3 минути до плажа и на 1.5 км до Каварна
Предлагаме за продажба готово за нанасяне студио в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути пеша до плажа на красивия морски град. Годишната такса поддръжка е 800 евро / 1564.66 лв.
Комплексът се намира на
50 000 €(97 791,50 лв.)
(1 008 €/м2) (1 971,60 лв./м2)Площ: 49.60 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент в морски комплекс на 250 м от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна) , гр. Варна
Обзаведено жилище с гледка към парка за целогодишно обитаване
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с обща площ 71 кв.м, разположен на пети етаж в поддържан затворен комплекс в спокойния морски град Бяла. Районът е известен със своята чиста природа, зеленина и близост до плажа – само 250 метра пешеходно разстояние. Комплексът е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(1 056 €/м2) (2 066,02 лв./м2)Площ: 71.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен комплекс с три сгради до Делта Планет Мол
гр. Варна , кв. "Младост 1"
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в кв. Младост 1
Представяме ви модерен жилищен комплекс, състоящ се от три сгради с луксозно завършени общи части, всяка от които разполага с 18 апартамента, разпределени между 6 жилищни етажа. Предлагат се за продажба просторни двустайни и тристайни жилища, създадени за максимален комфорт на
от 115 000 €(от 224 920,45 лв.)
(1 557 - 2 530 €/м2)(3 045,23 - 4 948,25 лв./м2)Площ: 51.38 - 105.99 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Жилищна сграда в кв. Възраждане 4
гр. Варна , кв. "Възраждане 4"
Апартаменти в близост до всички удобства в гр. Варна
Предлагаме на вашето внимание модерна жилищна сграда разположена на изключително ключова локация. сред зеленина и спокойствие. В непосредствена близост се намира Парк Възраждане, Lidl, Кауфланд, търговски центрове.
Характеристики на сградата:
• Монолитна скелетна
от 96 000 €(от 187 759,68 лв.)
(1 359 - 1 825 €/м2)(2 657,97 - 3 569,39 лв./м2)Площ: 66.31 - 142.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Студио до плажа в Бяла на няколко крачки от морето
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен имот в целогодишно обитаема сграда с басейн и удобства
Представяме ви чудесна възможност за покупка на напълно обзаведено студио в курортния град Бяла, само на пет минути пешеходно разстояние от плажа. Имотът се намира в комплекс с басейн, барбекю зона и детска площадка, което го прави идеален както за лично ползване, така и за
46 000 €(89 968,18 лв.)
(1 158 €/м2) (2 263,92 лв./м2)Площ: 39.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Двустаен апартамент до плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Обзаведен апартамент в малък комплекс с басейн в град Бяла
Уютен двустаен апартамент, разположен в малък и добре поддържан комплекс с басейн в крайморския град Бяла, само на 5 минути пешеходно разстояние от плажа. Сградата е целогодишно населена, което прави имота еднакво подходящ за ваканционно ползване, отдаване под наем или постоянно
73 000 €(142 775,59 лв.)
(1 281 €/м2) (2 504,83 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна