Апартаменти продава и отдава под наем - страница 27
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Последен тристаен апартамент в сграда без такса поддръжка в ж.к. Славейков
гр. Бургас , кв. "Славейков"
Тристаен апартамент във висок клас сграда с отличителна архитектура с Акт 15
Жилищната сграда в ж.к. Славейков, на метри от МБАЛ Сърце и Мозък. Имотът се намира в район с отлична, новоизградена инфраструктура - асфалтирана улица с тротоари и ВиК, която вече извежда потока на автомобили директно към главен път Бургас-София. В близост до сградата се
от 137 000 €(от 267 948,71 лв.)
(1 675 €/м2) (3 276,06 лв./м2)Площ: 81.79 - 81.79 м2 Партер
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нова сграда с луксозни общи части в р-на на Централна поща
гр. Варна , кв. "Център"
Последни тристайни апартаменти до Катедралата
Апартаменти ново строителство в сграда, вече с Акт 16 - добра възможност за инвестиция в жилища на пешеходно разстояние от идеалния център на Варна. Изключително комуникативна локация, в близост до Катедралата, Градска болница, Пощата, множество търговски обекти и обществени
от 250 000 €(от 488 957,50 лв.)
(1 975 - 1 983 €/м2)(3 862,76 - 3 878,41 лв./м2)Площ: 126.06 - 126.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Ски лифт на 50 м
Двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Комфортно обзаведен апартамент с красива гледка до ски лифта
Готов за нанасяне двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец, близо до ски лифта в популярния планински курорт (50 м). Имотът е отлична инвестиция за отдаване под наем. Таксата поддръжка е 14 Евро на м2.
Апартаментът (обща площ – 83.3 кв.м., чиста площ –
208 250 €(407 301,60 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 83.30 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в кв. Смирненски близо до Гребната база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Апартаменти с Акт 14 на бул. Пещерско шосе
Представяме на вашето внимание модерна жилищна сграда с Акт 14 в кв. Христо Смирненски, на бул. Пещерско шосе, в близост до Гребната База, Парк Отдих и Култура, ясли, детски градини и училища, бензиностанции и хипермаркети, граничеща с новоизграждащия се супермаркт Лидл.
от 120 704 €(от 236 076,50 лв.)
(1 500 - 1 650 €/м2)(2 933,75 - 3 227,12 лв./м2)Площ: 75.44 - 208.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Бутикова сграда стартирало строителство в к.к.Чайка, Варна
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Модерни жилища с 1 или 2 спални с включено паркомясто
Представяме за продажба апартаменти с 1 или 2 спално и включено паркомясто в новострояща се бутикова сграда в района на к.к.Чайка, с удобен достъп до плаж Кабакум, хотели, къщи за гости, ресторанти и др. Курортният комплекс се намира на около 12 км северно от центъра на Варна и
от 246 000 €(от 481 134,18 лв.)
(1 629 €/м2) (3 186,74 лв./м2)Площ: 150.98 - 150.98 м2
гр. Пловдив , кв. "Остромила"
Комфортни апартаменти с комуникативна локация в Пловдив
Разгледайте нашето ново предложение за просторни апартаменти, гарантиращи комфортна и спокойна жилищна среда с усещане за простор в модерен жилищен проект на строителна компания с богат опит и завършени многобройни обекти. Жилищният комплекс е с топ локация в район Остромила в
от 95 273 €(от 186 337,79 лв.)
(1 326 - 1 602 €/м2)(2 593,43 - 3 133,24 лв./м2)Площ: 66.25 - 110.55 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Нова модерна сграда в сърцето на Бургас – район Трапезица
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Съвременен жилищен проект с функционален дизайн и отлично местоположение
Представяме ви нов жилищен и търговски проект в динамично развиващия се район Трапезица, в ж.к. „Братя Миладинови“ – Бургас, разположен на ключовия булевард „Одрин“. Сградата се намира в непосредствена близост до ЕЛКАБЕЛ, бензиностанция LUKOIL, магазини BILLA, Lidl, JYSK, както и
от 98 798 €(от 193 232,09 лв.)
(1 400 - 1 950 €/м2)(2 738,16 - 3 813,87 лв./м2)Площ: 69.58 - 81.04 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Просторен апартамент в сърцето на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Имот с топ локация и панорамна гледка към хълмовете
Представяме ви просторен апартамент с площ от 110 кв.м., разположен в самия център на Велико Търново, на пешеходно разстояние от автогара „Юг“. Жилището предлага удобно разпределение с две спални, светъл хол, всекидневна, кухня, баня, отделна тоалетна, килер и две тераси, от
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 227 €/м2) (2 400,34 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. "Меден рудник"
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Новострояща се сграда до Кауфланд в Меден рудник зона Д
Представяме модерен жилищен комплекс, разположен сред живописна природа в зона Д на кв. Меден рудник. Сградата е хармонично вписана в борова гора, съчетавайки съвременна градска архитектура, материали от най-висок клас и спиращи дъха гледки към Бургаския залив.
Това е мащабен
61 000 €(119 305,63 лв.)
(1 034 - 950 €/м2)(2 022,33 - 1 858,04 лв./м2)Площ: 36.91 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Многостаен апартамент в центъра на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Център"
Просторен и светъл апартамент с обзавеждане до парк, стадион Ивайло, училище, пазар
Предлагаме за продажба изключително просторен и светъл апартамент с отлично разположение в централната част на гр. Велико Търново, в непосредствена близост до парк, стадион „Ивайло“, ПМГ „Васил Друмев“, Централния пазар и други ключови локации и удобства в града, което го прави
415 000 €(811 669,45 лв.)
(2 243 €/м2) (4 387,40 лв./м2)Площ: 185.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
Жилища в луксозна бутикова сграда с Aкт 16 на входа на Борисовата градина
гр. София , кв. "Изток"
Изискан дом в зелен оазис в престижния кв. Изток, до метростанция Жолио Кюри с Aкт 16
Изключително предложение за покупка на изискан новопостроен семеен дом с престижна локация в предпочитания квартал Изток, на входа на Борисовата градина, до Парк Хотел Москва (100 м), световен търговски център Интерпред, метростанция Жолио Кюри (220 м), посолства, болнични
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 150 м
Апартаменти с Акт 16 на втора линия море в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Просторни жилища по БДС, с панорамни тераси и пряк достъп до плажа
Bulgarian properties продава ексклузивно студия, двустайни и един тристаен апартамент на втора линия от плажа (с директен достъп) в град Бяла, област Варна, близо до ресторанти, семейни хотели, магазини.
Жилищата се отличават с големи площи и панорамни тераси. Изложение:
от 56 200 €(от 109 917,65 лв.)
(890 - 1 061 €/м2)(1 740,69 - 2 075,14 лв./м2)Площ: 61.32 - 106.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Иновативен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни функционални апартаменти на 200 м от бъдеща метростанция
Имаме удоволствието да представим за продажба жилищен комплекс с получен Акт 16, с два входа, включващ едностайни, двустайни и тристайни апартаменти, както и жилища на партерния етаж с индивидуални дворчета, разположени в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на
от 450 000 €(от 880 123,50 лв.)
(2 416 €/м2) (4 724,73 лв./м2)Площ: 186.28 - 186.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Апартамент в центъра на Полски Тръмбеш
Близо до гр. Велико Търново , гр. Полски Тръмбеш
Жилище в добро състояние, готово за живеене
Представяме ви апартамент в Полски Тръмбеш. Градчето е тихо и спокойно, на 38 км от Велико Търново, разположено до главния път Русе-Велико Търново.
Апартаментът се намира на третия етаж в четириетажна кооперация в центъра на града, на тиха и спокойна улица. Жилището е
75 000 €(146 687,25 лв.)
(833 €/м2) (1 629,86 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 3
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Последни апартаменти и търговски площи в един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна
Нова жилищна кооперация в ж.к. „Аспарухово“, Варна – Вашият нов дом или инвестиция в бъдещето!
Представяме ви отлична възможност да станете част от нова жилищна кооперация, разположена в ж.к. „Аспарухово“ – един от най-удобните и предпочитани квартали на Варна. Сградата,
от 124 218 €(от 242 949,29 лв.)
(1 186 - 1 236 €/м2)(2 319,61 - 2 417,41 лв./м2)Площ: 100.50 - 112.81 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 400 м
Нов жилищен проект с модерна архитектура и отлична локация край морето
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Отлични жилища в нова сграда в кв. Сарафово
Представяме новостроящ се жилищен комплекс, състоящ се от две отделни сгради – сграда А и сграда Б, които ще бъдат изградени в хармония със съвременните изисквания за комфорт, функционалност и енергийна ефективност. Всяка от сградите ще включва по 9 апартамента, подземен и
от 128 174 €(от 250 686,55 лв.)
(690 - 1 380 €/м2)(1 349,52 - 2 699,05 лв./м2)Площ: 113.08 - 185.76 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Съвременен комплекс с модерен дизайн и отлична локация в кв. Каменица 2
гр. Пловдив , кв. "Каменица 2"
Безкомпромисно строителство, простор, уют и комфорт до Пловдив Плаза Мол
Нов жилищен проект, съчетаващ съвременна архитектура, модерен дизайн, високи технологии и лукс – отличен избор за модерно и качествено градско жилище в непосредствена близост до Plovdiv Plaza Mall, с директен пешеходен достъп между комплекса и търговския център, за удобен достъп
от 104 822 €(от 205 014,01 лв.)
(986 - 1 600 €/м2)(1 928,45 - 3 129,33 лв./м2)Площ: 67.63 - 329.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 350 м
Новострояща се сграда в Поморие на метри от калните бани
гр. Поморие
Сграда в непосредствена близост до Музея на солта с възможност за издаване до ключ
Жилищна сграда с гаражи в етап на строителство на 350 метра от морето, 400 метра от МБАЛ Поморие и непосредствена близост до централната част на града, известен с лечебната кал, чистото море. Намира се на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15 километра от
от 93 308 €(от 182 494,59 лв.)
(1 450 - 1 527 €/м2)(2 835,95 - 2 986,55 лв./м2)Площ: 64.35 - 79.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Елитен морски комплекс Артур
гр. Свети Влас , На 100 м от плажа
Елегантни апартаменти в затворен комплекс с изискана визия и много екстри на 100 м от плажа в Свети Влас
"Артур" / Arthur е уникален по рода си затворен комплекс от ваканционни апартаменти, който впечатлява с изтънченост и невероятна гледка към морски залив. Разположен в прекрасното курортно градче Свети Влас, комплекс "Артур" отстои едва на 100 метра от плажната ивица и морето,
от 230 240 €(от 450 310,30 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 143.90 - 170.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Панорамен четиристаен апартамент в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторно ново жилище пред Акт 16 със слънчево изложение до гора и удобства
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент по БДС, пред Акт 16 със спокойна и зелена локация до гора, детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка и други градски удобства в кв. Виница.
Апартаментът (обща площ 197.71 кв.м., чиста площ – 99.06 кв.м.) се намира
223 004 €(436 157,91 лв.)
(1 128 €/м2) (2 206,05 лв./м2)Площ: 197.71 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в тих и спокоен квартал на Горна Оряховица
гр. Горна Оряховица
Жилище с потенциал, нуждаещо се от реновиране
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в тих и спокоен квартал на Горна Оряховица – чудесен избор за семейно жилище или инвестиция. Сградата е с асансьор и удобен достъп, а около нея има обособени зони за паркиране.
Имотът е с площ от 77 кв. м., разпределени
65 000 €(127 128,95 лв.)
(844 €/м2) (1 651,03 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
Плаж на 5 км
Сграда ново строителство в луксозен комплекс в квартал Азимут
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Апартаменти от висок клас на 5 км от морето в Бургас
Представяме Ви изключителна сграда ново строителство, част от квартал „Азимут“ – най-бързо развиващата се зона в Бургас. Локацията е отлична, само на 5 км от морето, с бърз достъп до основните пътни артерии и модерна нова инфраструктура.
Сградата е създадена с мисъл за
от 67 733 €(от 132 474,23 лв.)
(1 550 - 1 750 €/м2)(3 031,54 - 3 422,70 лв./м2)Площ: 41.05 - 101 474.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Жилища в Olympia Residence / Олимпия Резиденс на плажа в Равда
с. Равда , плаж Олимпийски надежди
Апартаменти на първа линия в елитен комплекс в процес на строителство на топ място в морския курорт
Olympia Residence / “Олимпия Резиденс” е луксозен комплекс на първа морска линия непосредствено до един от най-красивите и чисти плажове на българското Черноморие – „Олимпийски надежди“. Разположен е на 3 км от историческата част на Несебър – град в списъка на ЮНЕСКО за световно
от 193 200 €(от 377 866,36 лв.)
(1 675 - 2 899 €/м2)(3 276,02 - 5 669,95 лв./м2)Площ: 115.35 - 316.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Висок клас комплекс с много удобства в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Отлични жилища с 1 или 2 спални в комплекс със зеленина и басейн
Отличен комплекс от ново поколение, създаден с мисъл за модерния градски човек, който търси баланс между динамиката на града и спокойствието на природата. С перфектна локация – в близост до Ботаническата градина и морския курорт „Св. Св. Константин и Елена“ – проектът съчетава
от 155 912 €(от 304 937,37 лв.)
(2 260 - 3 256 €/м2)(4 420,18 - 6 368,18 лв./м2)Площ: 64.96 - 149.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Двустаен апартамент в предпочитан комплекс
гр. Приморско
Обзаведен апартамент до северния плаж в Приморско
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан комплекс в непосредствена близост до Северния плаж на Приморско – един от най-красивите и чисти плажове по българското Черноморие.
Приморско е популярен крайморски град, известен със своята
115 000 €(224 920,45 лв.)
(1 554 €/м2) (3 039,47 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Хит
Лукс
Плаж на 900 м
Нов жилищен комплекс до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозни апартаменти на пешеходно разстояние от плажа
Представяме ви новостроящ се жилищен комплекс, разположен в престижната местност Ален мак, само на няколко минути от центъра на Варна и на пешеходно разстояние от плаж Кабакум, курортен комплекс „Слънчев ден“ и емблематичния курорт Ривиера. Местоположението съчетава удобството на
от 78 500 €(от 153 532,66 лв.)
(1 263 - 2 790 €/м2)(2 470,21 - 5 456,77 лв./м2)Площ: 42.95 - 277 000.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Новопостроена сграда с Акт 16 на 100 м от морето в гр. Созопол
гр. Созопол
Разкошен затворен комплекс с басейн на втора линия, близо до плаж Смокиня
Не пропускайте тази уникална възможност да притежавате комфортно обзаведен апартамент на втора линия в Созопол, с панорамни гледки, на 100 м от морето, в непосредствена близост до плаж Смокиня и до едни от най-забележите и класни ресторанти и барове в района, включително „Noir
от 152 064 €(от 297 411,33 лв.)
(2 154 - 2 200 €/м2)(4 212,86 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 69.12 - 107.06 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Жилища на първа линия море в елитен комплекс
с. Шкорпиловци
Апартаменти в целогодишен комплекс на метри от плажа
Радваме се да ви представим изключително висок клас имоти на първа линия море, на метри от плажа в Шкорпиловци. Разкошен комплекс, разположен в непосредствена близост до един от най-красивите плажове на черноморския бряг и био резервата „Камчийски пясъци“. Един проект,
от 79 900 €(от 156 270,82 лв.)
(1 083 - 1 712 €/м2)(2 118,16 - 3 348,38 лв./м2)Площ: 66.45 - 111.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 600 м
Мезонети с една спалня в комплекс Сий Даймънд/Sea Diamond
к.к. Слънчев бряг , Cacao Beach
Обзаведени мезонети в комплекс за целогодишно ползване в района на Cacao Beach
Предлагаме на вашето внимание светли и просторни мезонети в комплекс "Сий Даймънд" в Слънче бряг. Комплексът се намира на 600 метра от плажа, в близост до центъра на курортния комплекс, на 950 метра от Несебър и само на 500 метра от ресторанти, барове, дискотеки и нощния живот на
от 95 113 €(от 186 024,86 лв.)
(1 123 - 1 136 €/м2)(2 196,40 - 2 221,82 лв./м2)Площ: 83.71 - 103.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Пететажна сграда с Акт 16 на 700 м от морето в гр. Поморие
гр. Поморие
Последно жилище до училище, детска градина и други градски удобства
Комфортни апартаменти в нова сграда с Акт 16 и отлична локация, на 700 м от морето, в близост до центъра на гр. Поморие, до комплексите за рехабилитация, училище, детска градина, магазини, болница и други градски удобства.
Проектът представлява жилищна сграда, изградане в
от 89 775 €(от 175 584,64 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 66.50 - 66.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас