Апартаменти (различни типове) в София за продажба и под наем - страница 11
За частни лица
Апартаменти в сграда с Акт 15 на 800 метра от НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нови апартаменти с отлична локация в кв. Малинова долина
Нови жилища с отлична локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски вериги, училища и детски градини, здравни заведения, ресторанти и кафенета, магазини, супермаркети, основни улици за бърза връзка с всяка част на
от 129 999 €(от 254 255,94 лв.)
(2 450 - 3 377 €/м2)(4 791,78 - 6 604,84 лв./м2)Площ: 38.50 - 151.83 м2
ОТДАДЕН
Едностаен апартамент с отлична локация в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Обзаведено жилище в панелна сграда с добре поддържани общи части
Топъл и функционален имот в кв. Младост 1. Имотът е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, подменена дограма на целия вход, контрол на достъп, в непосредствена близост до градски транспорт, много хранителни магазини и заведения. Локацията е изключително
300 €/месец(586,75 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
изгодно
ПРОДАДЕН
Едностаен апартамент в нова сграда в кв. Дружба 1, София
гр. София , кв. "Дружба 1"
Светло жилище с отлична локация и очакван Акт 16 до края на 2026 г.
Предлагаме за продажба компактен и функционален едностаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда в квартал Дружба 1, един от добре развитите и предпочитани райони на София.
Имотът се намира в сграда с Акт 14, като се очаква получаване на Акт 16 до края на 2026 г.
115 000 €(224 920,45 лв.)
(3 594 €/м2) (7 028,76 лв./м2)Площ: 32.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Едностаен апартамент с удобен достъп до метростанция „Горна баня“
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Обзаведено жилище до Т-маркет и пазар в кв. Овча купел 2
Едностаен апартамент с площ от 45 кв. м., разположен в жилищен район „Овча купел 2“, в близост до метростанция „Горна баня“, супермаркет Т-Маркет, пазар и спирки на градския транспорт.
Жилището се намира на първи етаж в девететажна сграда с асансьор и добре поддържани общи
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(7,78 €/м2) (15,21 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до университети в кв. Дървеница
гр. София , кв. "Дървеница"
Апартамент за основен ремонт с потенциал за преустройство в тристаен
Предлагаме за продажба двустаен панелен апартамент, разположен в предпочитан и отлично устроен квартал – Дървеница. Имотът се нуждае от основен ремонт, като предлага отлична възможност за преустройство в тристаен апартамент според нуждите на бъдещия собственик.
Жилището е с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 764 €/м2) (5 406,47 лв./м2)Площ: 59.69 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Напълно обзаведен модерен дом с газово отопление и отлична локация
Предлагаме двустаен апартамент под наем, разположен в предпочитания южен квартал Манастирски ливади. Районът се отличава с добра инфраструктура, бърз достъп до бул. „България“ и Околовръстен път, както и удобна близост до магазини, заведения, спортни центрове и спирки на градския
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във Vitosha View – кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен дом с отлична локация близо до Paradise Center, метро и Витоша
Представяме ви компактен и функционален двустаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в южната част на София – Vitosha View, кв. Кръстова вада. Имотът е част от последните сградиа G4 с получен Акт 16 през 2025 г., което го прави готов за довършване и
138 660 €(271 195,39 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 46.22 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Просторен тристаен апартамент близо до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Белите брези"
Функционално жилище с отлична локация и бърз достъп до центъра
Предлагаме тристаен апартамент с площ 103,37 кв. м., разположен на 5-ти етаж от 6 в тухлена сграда с асансьор, построена през 1994 г. Имотът се намира в непосредствена близост до метростанция „Красно село“, в предпочитания и добре уреден район Белите брези – място, което съчетава
330 000 €(645 423,90 лв.)
(3 192 €/м2) (6 243,82 лв./м2)Площ: 103.37 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Компактен двустаен апартамент в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Функционално жилище до Национален исторически музей и Околовръстен път
Компактен двустаен апартамент под наем, ситуиран в кв. Бояна, непосредствено до парка на Национален исторически музей – удобно отдалечен от Околовръстен път, но с бърза връзка към ключовия възел.
Имотът е с площ 52 кв.м. и благоприятно южно изложение, намира се на последен
420 €/месец(821,45 лв./месец)
(8,08 €/м2) (15,80 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Мезонет в Зона Б-19 – светъл, просторен и с отлична локация
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Тристаен апартамент на две нива, на тиха улица до метростанция „Константин Величков“ и всички градски удобства
Представяме ви светъл и просторен мезонет на две нива, разположен в централната градска част – район Зона Б-19, в близост до метростанция „Константин Величков“, пазар „Димитър Петков“, Мол София и Националния дворец на децата.
Имотът се намира на тиха и спокойна улица, но
250 000 €272 000 €488 957,50 лв.531 985,76 лв.
(2 577 €/м2) (5 040,80 лв./м2)Площ: 97.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
ПРОДАДЕН
Просторен и уютен частично обзаведен апартамент в кв. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Апартамент с две спални, две бани, паркомясто, мазе и отлична локация в поддържана сграда с контролиран достъп
Представяме ви просторен тристаен апартамент с отлична локация в един от най-предпочитаните квартали на София – кв. Лагера. Имотът се намира на ул. Евстатий Пелагонийски, в непосредствена близост до бул. Акад. Иван Евстратиев Гешов, което осигурява бърз и удобен достъп до центъра
365 000 €(713 877,95 лв.)
(3 057 €/м2) (5 978,88 лв./м2)Площ: 119.40 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Чисто нов, напълно обзаведен апартамент с предпочитана локация
Представяме ви чисто нов двустаен апартамент под наем, разположен в една от най-перспективните и предпочитани жилищни зони на София – кв. Малинова долина. Имотът е завършен през 2025 г., напълно обзаведен и готов за незабавно нанасяне!
Апартаментът (обща площ - 74 кв.м.,
675 €/месец(1 320,19 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,84 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Изцяло южен двустаен апартамент на ТОП локация в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Апартамент под наем с комуникативна локация
Предлагаме на вашето внимание светъл и топъл двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните столични квартали – жк. Белите брези. Локацията е изключително удобна, с бърз достъп до основни булеварди, градски транспорт, търговски обекти и всички необходими
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,25 €/м2) (14,17 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 3
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент ново строителство с акт 16 до метро и пазара „Красно село“
гр. София , кв. "Славия"
Просторно и функционално жилище с отлично разпределение в престижен комплекс
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в модерен затворен комплекс, разположен на 50 метра от метростанция „Красно село“ и пазара. Апартаментът е идеален както за семейно жилище, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем. Към имота се предлага много
318 000 €(621 953,94 лв.)
(2 450 €/м2) (4 790,89 лв./м2)Площ: 129.82 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Модерно обзаведен двустаен апартамент в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Комфортен апартамент с една спалня и удобен достъп до бул. Симеоновско шосе
Предлагаме под наем отлично поддържан апартамент с 1 спалня и прекрасна гледка към града и планината в предпочитания район Малинова долина, близо до новопостроени жилищни комплекси, бул. Симеоновско шосе, супермаркет Фантастико, ресторанти, учебните заведения на Студентски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,09 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
-10%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Новопостроен двустаен апартамент в сграда с Акт 16
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент с панорамна гледка и удобен достъп до Околовръстен път и Симеоновско шосе
Представяме Ви нов двустаен апартамент, разположен в предпочитан и добре развит район, в новопостроена тухлена сграда с Акт 16 от 2025 г. Имотът съчетава модерно строителство, функционално разпределение и отлична локация с бърза връзка към основни пътни артерии, което го прави
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,40 лв./м2)Площ: 52.53 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-12%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведено студио в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент на две нива в стилния комплекс Модера Резидънс/Modera Residence
Предлагаме за продажба стилно студио на две нива, разположено в престижния затворен комплекс Модера Резидънс/Modera Residence, в кв. Витоша, в близост до ключовия бул. Симеоновско шосе. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
115 000 €130 000 €224 920,45 лв.254 257,90 лв.
(3 165 €/м2) (6 189,34 лв./м2)Площ: 36.34 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Светъл двустаен апартамент до Метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Двустаен апартамент, завършен до ключ, с Aкт 16
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за нанасяне, в столичния квартал Хаджи Димитър, със стратегическа локация, на 420 метра до метростанция и магазин Билла, бензиностанция, моста Чавдар, разнообразие от квартални магазини, аптеки,
179 000 €(350 093,57 лв.)
(2 834 €/м2) (5 542,96 лв./м2)Площ: 63.16 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Модерен двустаен апартамент близо до метростанция Дружба
гр. София , кв. "Дружба 2"
Луксозно обзаведен имот в нова представителна сграда в кв. Дружба 2
Луксозен, стилен и просторен двустаен апартамент, разположен в нова и представителна сграда (2022) с контрол на достъпа, жива охрана, видеонаблюдение, просторни и луксозни общи части, 4 асансьора, с комуникативна локация в кв. Дружба 2, обезпечена от разнообразен транспорт – на
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(9,38 €/м2) (18,34 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 7
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в сграда с Акт 16 до метростанция „Красно село“
гр. София , кв. "Красно село"
Модерно, светло и функционално жилище с отлично разпределение и възможност за подземно паркомясто
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в нов, престижен затворен комплекс с Акт 16, разположен само на 50 метра от метростанция „Красно село“ и пазара. Локацията е изключително удобна и предпочитана — с отличен достъп до обществения транспорт, магазини, училища, парк и
318 000 €(621 953,94 лв.)
(2 450 €/м2) (4 790,89 лв./м2)Площ: 129.82 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно обзаведено жилище близо до България Мол и магазин Джъмбо
Разгледайте този чисто нов двустаен апартамент, който очаква своите първи наематели. Имотът се намира в един от търсените южни квартали на София - Манастирски ливади, в близост до бул. България и ул. Тодор Каблешков, България Мол, магазин Джъмбо, супермаркет Billa, с лесен достъп
660 €/месец(1 290,85 лв./месец)
(11 €/м2) (20,82 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент на 250 метра от метростанция „Опълченска“
гр. София , кв. "Център"
Обзаведено жилище след ремонт с централна локация
Отличен тристаен апартамент в централната част на София!
Представяме ви ремонтиран тристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните и централни градски зони – в близост до метростанция „Опълченска“, основни булеварди, училище, магазини и заведения. Имотът се
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(6,50 €/м2) (12,71 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в нова сграда с удобен достъп до Нов български университет и метростанция
гр. София , кв. "Овча купел"
Двустайно жилище в сграда с контрол на достъпа и видеонаблюдение в тихата и спокойна част на кв. Овча купел
Разположен в тиха и зелена зона на кв. Овча купел, този елегантен двустаен апартамент предлага перфектна комбинация от стил, функционалност и комфорт. Имотът е част от новопостроена сграда от 2023 г., с отличаваща се визия, модерни общи части, луксозен асансьор, видеонаблюдение и
570 €/месец(1 114,82 лв./месец)
(9,66 €/м2) (18,90 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 3
гр. София , кв. "Банишора"
Имот в поддържана сграда до детска градина и спирка на градски транспорт
Предлагаме за покупка ателие в кв. Банишора. Имотът се намира в добре поддържана, тухлена сграда с асансьор, година на строителство - 2008г. Много комуникативна локация в близост до 45 ДГ „Алиса“, обществени институции, с удобен достъп до идеалния център на града и на 1 км от
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 853 €/м2) (5 580,73 лв./м2)Площ: 45.56 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент на пешеходно разстояние от метростанция Надежда
гр. София , кв. "Надежда 1"
Просторен и слънчев апартамент в панелна сграда
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент в Надежда 1. Жилището е част от панелна сграда с добре поддържани общи части, контрол на достъпа, подменени входни врати. Намира се на тиха уличка, на пешеходно разстояние от метростанция Надежда, училища и детски градини. В
159 990 €(312 913,24 лв.)
(1 818 €/м2) (3 555,83 лв./м2)Площ: 88.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-4%
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент с ТОП локация до УАСГ в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Обзаведено жилище до Римска стена, университет, училища, метростанция, Борисова градина
Комфортно обзаведено и оборудван четиристайно жилище на две нива с топ локация в централния столичен район Лозенец. Имотът се намира на пешеходно разстояние до Университет по архитектура, строителство и геодезия, училища, пазар Римска стена, БНР, булеварди Драган Цанков, Евлоги и
466 000 €485 000 €911 416,78 лв.948 577,55 лв.
(3 329 €/м2) (6 510,12 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в комуникативния кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Обзаведен апартамент в панелна сграда с поддържани общи части и асансьор
Тристаен апартамент на тиха и спокойна улица, в панелен блок заобиколен от много простор и зеленина с възлова локация в кв. Младост 4, в близост до Бизнес парк София, магазини, кафене, училище, детска градина, парк, възлови булеварди, супермаркети Билла и Лидл, Околовръстен път,
175 000 €(342 270,25 лв.)
(1 985 €/м2) (3 882,82 лв./м2)Площ: 88.15 м2 Етаж: 8
ПРОДАДЕН
Детска занималня в топ сграда до Парадайс Център
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с търсена локация в кв. Кръстова вада на метри от метростанция
Детска занималня и паркоместа в жилищна сграда ново строителство, построена в началото на кв. "Кръстова Вада", до Южния парк. Районът се отличава с развита инфраструктура и близост до Парадайз Мол, болница "Токуда", посолствата на САЩ, Сирия, Индонезия и Афганистан, множество
Наем
Ексклузивно
Лукс
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент в сграда F на Витоша Вю / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно обзаведен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова Вада
Новообзаведен и оборудван просторен апартамент с три спални в сграда F с Акт 16 на „Витоша Вю” / Vitosha View в кв. Кръстова вада. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски
990 €/месец(1 936,27 лв./месец)
(7,72 €/м2) (15,11 лв./м2)Площ: 128.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Тристаен апартамент под наем в кв. Витоша
гр. София , кв. "Студентски град"
Луксозен апартамент с достъп до метро
Голям, просторен, луксозно обзаведен и изцяло източен тристаен апартамент, намиращ се в удобна близост до метростанция Г.М. Димитров, Била, Национална художествена академия. Районът осигурява отлични условия за живеене. В близост се намират основни пътни артерии, спирки на
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)(без ДДС)
(6 €/м2) (11,73 лв./м2)Площ: 125.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София