Апартаменти (различни типове) в София за продажба и под наем - страница 10
Лукс
Малка бутикова сграда в кв. Симеоново
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Луксозна и модерна жилищна сграда в м-т Гърдова глава
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Апартаменти на тихо и спокойно място с чист въздух
Изключителна възможност да притежавате нов дом в този престижен столичен район!
Жилищна сграда разположена в най-хубавата част на местност Гърдова глава, на 250 метра от околовръстния път и бул.“Цар Борис ІІІ“. В околностите има училище, детска градина, хипермаркети Фантастико
от 146 158 €(от 285 860,20 лв.)
(2 310 - 2 814 €/м2)(4 517,97 - 5 503,71 лв./м2)Площ: 58.41 - 153.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Многостаен апартамент в близост до мол Парадайс
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен и светъл модерен апартамент с прекрасна панорама
Представяме ви един наистина забележителен апартамент – истински архитектурен шедьовър от най-висок клас, с три спални и югозападно изложение за максимална светлина през целия ден и спиращи дъха гледки към Витоша и града. Имотът предлага простор, светлина, престиж, прекрасна
782 221 €(1 529 891,30 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,40 лв./м2)Площ: 227.92 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Апартамент с панорамна гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Четиристаен апартамент с удобно разпределение в луксозна сграда
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент с Акт 16, разположен в модерна сграда с впечатляваща архитектура, висок клас строителство и пряк достъп до бул. „Черни връх“. Имотът предлага североизточно изложение и две просторни тераси, от които се откриват вълнуващи
781 466 €(1 528 414,65 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,41 лв./м2)Площ: 227.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Апартамент с Акт 16 и гледка към Витоша в кв. Кръстова Вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен апартамент с панорамна гледка и комфортно разпределение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент с Акт 16, разположен на пети етаж в модерна жилищна сграда с впечатляваща архитектура, висококачествено изпълнение и отлична локация с директен достъп до бул. „Черни връх“. С площ от 125,61 кв.м, този дом съчетава
364 771 €(713 430,06 лв.)
(2 904 €/м2) (5 679,72 лв./м2)Площ: 125.61 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Просторен апартамент с две спални и гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Тристайно жилище в нова сграда с 24/7 видеонаблюдение и охрана
Изключителен тристаен апартамент с Акт 16, част от елегантна и съвременна жилищна сграда, отличаваща се с модерна архитектура, висок стандарт на строителство и престижна локация – с директен достъп до бул. „Черни връх“. Този имот съчетава комфорт, стил и функционалност, като е
385 175 €(753 336,82 лв.)
(3 102 €/м2) (6 066,98 лв./м2)Площ: 124.17 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Нов жилищен проект в кв. Модерно предградие
гр. София , кв. "Модерно предградие"
Комфортни жилища до Национална гимназия за древни езици и култури и бул. Сливница
Просторни двустайни и тристайни апартаменти в нов жилищен проект в кв. Модерно предградие, близо до храм Свети Мина, Национална гимназия за древни езици и култури, бул. Сливница, други градски удобства и услуги, на 1.2 км от метростанция Сливница. Очакван Акт 16 – юли, 2027
от 134 800 €(от 263 645,88 лв.)
(1 440 - 1 707 €/м2)(2 816,40 - 3 338,60 лв./м2)Площ: 78.95 - 117.49 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Етаж от малка сграда в кв. Люлин 4
гр. София , кв. "Люлин 4"
Имот с бизнес потенциал до възлови булеварди, училища, пазар
Продава се първи етаж (360 кв.м.) от малка сграда в кв. Люлин 4, близо до училища, поща, полицейски участък, пазар Люлин, Билла и Лидъл и други магазини, между бул. Панчо Владигеров, бул. Райко Даскалов, бул. Захари Стоянов, бул. Добринова скала, с удобен достъп до бул. Царица
Наем
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент под наем до Ловен парк и болница Токуда
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Напълно обзаведен имот с възможност за наем на подземно паркомясто
Представяме ви тристаен апартамент под наем в район Хладилника, в непосредствена близост до Ловен парк, бизнес сгради и болница „Токуда“. Имотът се намира в тухлена сграда ново строителство от 2005 г., с поддържани общи части, асансьор, двор и подземен паркинг.
Предлага се
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Последен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Манастирски ливади - запад
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище до ключ с лесен достъп до възлови булеварди в столицата
Жилище в нова сграда с Акт 16 от 10.11.2023г. в кв. Манастирски ливади. Малка сграда на пет етажа, само с 8 апартамента, без асансьор. Кварталът успява да съчетае близост до Витоша с лесен достъп до централните части и всички удобства на София. Отличен избор както за живеене така
от 329 000 €(от 643 468,07 лв.)
(2 861 €/м2) (5 595,37 лв./м2)Площ: 115.00 - 115.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 16 между кв. Дианабад и Студентски град
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последни апартаменти близо до Студентски парк, бул. Г. М. Димитров, университети и метро
Представяме на вашето внимание нова бутикова шестетажна жилищна сграда с Акт 16, надземен и подземен паркинг на границата между Дианабад и Студентски град, с пешеходна близост до метростанция Г.М.Димитров, супермаркет Фантастико, аптека, парк Студентски, детски градини, Висше
от 265 000 €(от 518 294,95 лв.)(без ДДС)
(2 505 - 2 970 €/м2)(4 899,35 - 5 808,82 лв./м2)Площ: 89.22 - 219.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Изцяло южен двустаен апартамент в Лукс Билдинг 7
гр. София , кв. "Малинова долина"
Новопостроен апартамент в сграда пред Акт 15 в кв. Малинова долина
Ново предложение за покупка на изцяло южен двустаен апартамент пред Акт 15 в кв. Малинива долина, в близост до Национална Спортна Академия, Зимен Дворец на спорта, висшите учебни заведения и места за забавления, които предлага Студентски град, до новоизградения булевард Проф.
162 610 €(318 037,52 лв.)
(2 300 €/м2) (4 498,41 лв./м2)Площ: 70.70 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен двустаен апартамент в кв. Капузица
гр. София , кв. "Карпузица"
Готов за нанасяне апартамент с луксозни довършителни работи, комфортно обзавеждане и оборудване
Отлично поддържан апартамент с една спалня в квартал Карпузица, близо до бул. Никола Петков, очна клиника, супермаркет, ресторанти, детска градина, спирки на редовния градски транспорт, на 1.2 км от Нов Български Университет и други градски удобства.
Апартаментът (60 кв.м.) се
225 000 €(440 061,75 лв.)
(3 750 €/м2) (7 334,36 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Компактна жилищна сграда в кв. Манастирски Ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортни и стилни апартаменти, подземни гаражи, паркоместа в престижен столичен район
Подарете си луксозен живот в непосредствена близост до природата и само на минути от центъра на София. Вашият нов дом в. Манастирски Ливади – Изток ви очаква. Представяме ви компактна жилищна сграда на 4 етажа, близо до Софийския околовръстен път - изключителен проект, предлагащ
от 134 021 €(от 262 122,29 лв.)(без ДДС)
(2 147 - 2 618 €/м2)(4 199,17 - 5 120,36 лв./м2)Площ: 54.56 - 118.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Четиристаен апартамент в сграда Lux Building 9 в кв. Малинова долина с акт 14
гр. София , кв. "Малинова долина"
Високо качество на строителството в квартал с отлична инфраструктура
Представяме на вашето внимание просторен изцяло южен апартамент с три спални в кв. Малинова долина, в близост до Бизнес парк , Ринг мол и Икеа, с бърз достъп до бул. Симеоновско шосе, Околовръстен път, Климент Охридски и ул. Проф. д-р Иван Странски,
Апартаментът е с обща площ
357 000 €(698 231,31 лв.)
(1 863 €/м2) (3 643,83 лв./м2)Площ: 191.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозен апартамент близо до Мол България в кв. "Манастирски ливади - изток"
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Модерно обзаведено жилище в затворен комплекс висок клас строителство с лесен достъп до Околовръстен път
Разгледайте нашето ново предложение за висок клас тристаен апартамент с функционално разпределен интериор, светли и просторни помещения, луксозни общи части и модерни условия за живот в столичния квартал Манастирски ливади – изток, в близост до последната спирка на автобус № 65,
616 200 €(1 205 182,45 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 237.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Резервиран
Жилище с удобна локация до Mall of Sofia и парк Възраждане
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Двустаен апартамент в сграда луксозно ново строителство в кв. Зона Б-5
Представяме ви стилен двустаен апартамент в чисто новия жилищен комплекс 1HOME – сграда с Акт 16, разположена в тихата и зелена част на Зона Б-5, само на крачки от парк „Възраждане“, детски градини, училища и всички необходими удобства за комфортен градски живот. Локацията е
199 810 €(390 794,39 лв.)
(2 737 €/м2) (5 353,35 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент с Акт 16 до парк Възраждане в кв. Зона Б-5
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Висок клас новопостроено жилище на пешеходно разстояние от Mall of Sofia и Руски паметник
Разгледайте нашето ново предложение от пазара за неджижими имоти - двустаен апартамент, разположен в новопостроен жилищен комплекс 1HOME с Акт 16 в Зона Б-5, разположен на тиха улица, в непосредствена близост до парк „Възраждане“, детски градини, училища и множество удобства, на
209 795 €(410 323,35 лв.)
(2 874 €/м2) (5 620,87 лв./м2)Площ: 73.00 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда във в.з. Американски колеж – лукс и висок стандарт
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустайни, тристайни апартаменти и мезонети в малка луксозна сграда в един от най-престижните квартали на София
Представяме ви елитна жилищна сграда, съчетаваща стилна архитектура, безкомпромисно качество и неподвластен на времето стил. Бутиковият проект е създаден с внимание към всеки детайл и изпълнен с най-висок клас материали и технологии, осигуряващи комфорт, сигурност и
от 218 000 €(от 426 370,94 лв.)(без ДДС)
(1 466 - 2 718 €/м2)(2 867,25 - 5 315,95 лв./м2)Площ: 85.52 - 319.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Комплекс VMV Residence/ВМВ Резидънс до Ловен парк
гр. София , кв. "Дианабад"
Последни жилища с гледки към Витоша и вътрешен двор в кв. Дианабад
Предлагаме на вашето внимание VMV Residence - апартаменти в завършена сграда с топ локация в столичния кв. Дианабад с Акт 16 от 2022 г.
Комплексът се намира в един от най-търсените за инвестиция райони на столицата. Радва се на местоположение на тиха улица до ул. „Никола
от 692 343 €(от 1 354 105,21 лв.)
(2 580 €/м2) (5 046,04 лв./м2)Площ: 268.35 - 321.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с Акт 16 до бул. Черни връх
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в луксозен комплекс с отлична локация до „Квартал фууд парк“ в Кръстова вада
Последен тристаен апартамент с югоизточно изложение, в който ще намерите уют, хармония, красота, спокойствие, сигурност, пространство и не на последно място - усещането, че живеете в изискана и луксозна периферия на града, докато в действителност Вие сте в сърцето му, на едно от
361 270 €(706 582,70 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,16 лв./м2)Площ: 138.95 м2
Тип на имота:
Тристайни апартаменти
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с фитнес и СПА в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Последен мезонет с 3 спални в елитен комплекс с Акт 16 в район с ново нискоетажно строителство и много зеленина
Луксозен затворен комплекс с общо РЗП от 25 000 кв.м. с класическа архитектура, изключително качество, високо ниво на сигурност, тишина, спокойствие, както и модерни удобства - фитнес, спа център, детски площадки, красиви градини и изцяло достъпен, обезопасен и озеленен покрив и
от 460 542 €(от 900 741,86 лв.)
(1 724 €/м2) (3 372,30 лв./м2)Площ: 267.10 - 267.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Просторен тристаен апартамент в сграда висок клас в широкия център на София
гр. София , кв. "Зона Б-5-3"
Слънчев апартамент с две спални в елитна сграда до Mall of Sofia и метростанция "Опълченска"
Представяме Ви просторен и функционално разпределен тристаен апартамент, разположен в елитната жилищна сграда – проект от доказан строител с множество успешно реализирани сгради. Сградата е с Акт 16 от юни 2024 г. и се отличава с високо качество на строителство, прецизно
493 000 €(964 224,19 лв.)
(3 201 €/м2) (6 261,20 лв./м2)Площ: 154.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Жилищно-административна сграда в кв. Бъкстон
гр. София , кв. "Бъкстон"
Модерна сграда в процес на строителство до бул. Цар Борис III
Представяме на вашето внимание ограничен брой офиси, двустайни и тристайни апартаменти в новострояща се сграда в един от търсените южни квартали на столицата - кв. Бъкстон. В района са осигурени всички съвременни удобства, като в съседство се намират учебни заведения, възловия
от 187 350 €(от 366 424,75 лв.)
(2 200 €/м2) (4 302,78 лв./м2)Площ: 85.16 - 92.71 м2
Тип на имота:
Офиси
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Модерно обзаведен апартамент с три спални и топ локация в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Прекрасен семеен дом в престижен район до метростанция и удобства
Отлично обзаведен, четиристаен апартамент в луксозна сграда в кв. Лозенец близо до метростанция „Джеймс Баучер“ и хотел Маринела. Висок клас строителство с панорамен асансьор, луксозно фойае с рецепция, ресторант, видеонаблюдение, пожароизвестяване и денонощна охрана. Сградата е
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(25 €/м2) (49,39 лв./м2)Площ: 99.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Малка сграда със само 16 апартамента и удобен излаз на бул. Симеоновско шосе
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустайни и тристайни апартаменти в нова сграда изпълнена с висок клас материали в кв. Малинова долина
Просторен, функционален и качествен дом, който е изцяло ориентиран към нуждите и очакванията за комфорт и сигурност на модерния човек в столицата.
Нова сграда с добра локация в перспективен и подходящ за млади семейства район. В близост се намират редица удобства, търговски
от 165 000 €(от 322 711,95 лв.)
(2 654 - 2 660 €/м2)(5 190,77 - 5 202,51 лв./м2)Площ: 62.16 - 96.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Луксозно обзаведен апартамент с две спални на знаковия бул. Витоша
гр. София , кв. "Център"
Слънчев и просторен имот в топ центъра на столицата на метри от НДК
Безупречно обзаведен апартамент под наем в столицата. Дом с характер и индивидуалност, който отговаря дори на най-взискателния вкус. Жилището е част от масивна, санирана, тухлена сграда с добре поддържани общи части, видеонаблюдение, 2 асансьора и контрол на достъпа, разположена
1 900 €/месец(3 716,08 лв./месец)
(12 €/м2) (23,23 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Просторен пентхаус с гледка към Витоша в кв. Бели брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Отличен имот на пешеходно разстояние от две метростанции
Многостаен пентхаус на едно ниво до 126 ОУ „Петко Ю. Тодоров“, на пешеходно разстояние от две метростанции. Жилището е част от тухлена сграда (2001 г.) с добре поддържани общи части. Кварталът е сред предпочитаните места за живеене в столицата – предлага отлична среда за спокоен
475 000 €(929 019,25 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 190.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Пентхаус
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
-1%
Ексклузивно
Едностайно жилище в хотелска сграда в кв. Горна Баня
гр. София , кв. "Горна баня"
Обзаведен апартамент под наем с контролиран достъп и панорамна гледка
Днешното ни предложение включва наем на едностайно жилище в хотелска сграда в столичния квартал Горна Баня, до парк, минерална вода, сладкарница, хранителни магазини, автобусни спирки и други градски удобства.
Апартаментът (30 кв.м.) е разположен на 2/9 етаж с просторна гледка
560 €/месец563 €1 095,26 лв./месец1 101,13 лв.
(19 €/м2) (36,51 лв./м2)Площ: 30.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София