Апартаменти (различни типове) в София за продажба и под наем - страница 9
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
Представяме ви нова жилищна сграда в кв. Дружба 2 – район с отлично развита инфраструктура, удобен градски транспорт и бърз достъп до ключови точки на София. Локацията е особено подходяща както за собствено ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата среда за живот,
от 108 830 €(от 212 852,98 лв.)
(2 145 - 2 824 €/м2)(4 195,26 - 5 523,26 лв./м2)Площ: 50.74 - 139.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в процес на строителство в кв. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Комуникативни апартаменти в близост до бул. "Сливница" и бул. "Петър Дертлиев"
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“ – локация с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, метро, търговски обекти, учебни заведения и зони за отдих. Проектът е отлична възможност както
от 82 765 €(от 161 874,27 лв.)
(1 750 - 2 145 €/м2)(3 422,70 - 4 195,26 лв./м2)Площ: 47.29 - 123.20 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-2%
Двустаен апартамент до метро, парк и West Mall Sofia
гр. София , кв. "Люлин 10"
Функционално жилище с просторна гледка и отлична комуникация до Западен парк в кв. Люлин 10
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с удобна и изключително комуникативна локация в кв. Люлин 10, в непосредствена близост до метростанция „Западен парк“ и търговския център West Mall Sofia, парк, бул. Царица Йоанна, болница, супермаркет, детска градина и др. Районът
162 000 €165 000 €316 844,46 лв.322 711,95 лв.
(2 300 €/м2) (4 498,71 лв./м2)Площ: 70.43 м2 Етаж: 14
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Резервиран
Луксозен двустаен апартамент под наем до НСА в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Дизайнерски обзаведено жилище с висок клас оборудване и възможност за подземен гараж
Предлагаме под наем изключително стилен двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА). Имотът впечатлява с висок стандарт на изпълнение, модерна визия и внимателно подбран интериор,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Търсите жилище в един от най-престижните южни райони на столицата, в подножието на планината? Имаме отлично предложение за вас в кв. Бояна! Последен четиристаен апартамент в район с предимно нови, ниско-етажни сгради с добре оформени дворни пространства.
В непосредствена
от 498 500 €(от 974 981,26 лв.)
(2 299 €/м2) (4 496,52 лв./м2)Площ: 216.83 - 216.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ЕксклузивноХит
Жилищна сграда в Малинова долина близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Слънчеви апартаменти в оформяща се приятна жилищна зона с Акт 15. Последни двустайни апартаменти!
Представяме на вашето внимание последни двустайни апартаменти в нова сграда с Акт 15 и модерна визия в бързоразвиващия се кв. Малинова долина, проектирана с два входа - вход „А“ и вход „Б“, които се състоят от шест надземни етажа и един подземен етаж, с красиво аранжиран вътрешен
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 - 67.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти с 2 спални в сграда до ул. Г. С. Раковски
гр. София , кв. "Център"
Нова сграда стартирало строителство близо до центъра на столицата
Представяме ви нова сграда стартирало строителството с ограничен избор от нови двустайни и тристайни апартаменти. Качествен жилищен проект в най-спокойната част на центъра само на 10 минути от метростанция и на 20 минути пеша от Храм-паметника "Свети Александър Невски". Идеални
от 260 000 €(от 508 515,80 лв.)
(2 145 €/м2) (4 195,33 лв./м2)Площ: 121.21 - 121.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда до метростанция Сливница
гр. София , кв. "Люлин 8"
Качествени градски жилища с комуникативна локация в кв. Люлин 8
Новострояща се жилищна сграда, разположена в северозападната част на София, в ж.к. Люлин 8 – микрорайон от един от най-големите и добре развити жилищни комплекси в столицата. Локацията осигурява отлична свързаност с ключови пътни артерии като бул. „Сливница“, бул. „Пенчо
от 155 000 €(от 303 153,65 лв.)
(2 012 - 2 151 €/м2)(3 935,13 - 4 206,99 лв./м2)Площ: 77.04 - 103.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Прекрасен източен апартамент със собствен двор в Лукс Билдинг 4
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент с довършителни работи и Акт 16 в кв. Малинова Долина
Разгледайте нашето ново атрактивно предложение за покупка на двустаен апартамент, завършен до ключ с оборудвана баня в качествена модерна сграда с Акт 16 в кв. Малинова долина, с лесен достъп до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път за бърза връзка с всички квартали на София.
190 428 €(372 444,80 лв.)
(2 270 €/м2) (4 439,68 лв./м2)Площ: 83.89 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Ексклузивно
Резервиран
Апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Двустаен апартамент в сграда с Акт 15 и отлична локация до НСА
Предлагаме за продажба двустаен апартамент със собствен двор в LUX Building 7 – модерна сграда ново строителство, разположена в един от най-перспективните и търсени райони на София – кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Националната спортна академия.
Имотът е с Акт
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 953 €/м2) (3 820,66 лв./м2)Площ: 56.31 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент с панорамна гледка в кв. Разсадника
гр. София , кв. "Разсадника"
Просторен апартамент с таванско помещение до парк Св. Св. Петър и Павел, училище и метростанция
Представяме на вашето внимание необзаведен тристаен апартамент, разположен в сърцето на квартал Разсадника, до парк Св. Св. Петър и Павел, училище, болница, възлови булеварди, удобни спирки на редовния градски транспорт. С обща площ от 94 кв.м, апартаментът предлага отлично
225 000 €(440 061,75 лв.)
(2 390 €/м2) (4 673,55 лв./м2)Площ: 94.16 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Атрактивен четиристаен апартамент в Младост 4 – готов за нанасяне!
гр. София , кв. "Младост 4"
Напълно обзаведен апартамент на атрактивна цена и с потенциал
Предлагаме за продажба просторен и функционален четиристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните части на кв. Младост 4. Имотът съчетава голяма жилищна площ, отлично разпределение и пълно обзавеждане, което го прави изключително подходящ както за семейно жилище,
424 000 €(829 271,92 лв.)
(3 834 €/м2) (7 499,29 лв./м2)Площ: 110.58 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на промоционална цена в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Ново жилище с южно изложение и панорамна гледка към Витоша и Копитото
Предлагаме на вниманието ви изключително атрактивен двустаен апартамент, част от модерен жилищен проект с доказан инвеститор, съвременна архитектура и отлична локация. Имотът е изцяло с южно изложение и разкрива впечатляваща панорама към Витоша и Копитото.
Апартаментът (обща
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 763 €/м2) (5 403,67 лв./м2)Площ: 65.15 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 и комуникативна локация в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Последни тристайни жилища до възлови булеварди, учебни заведения, парк, държавни институции
Нова жилищна сграда с Акт 16 в кв. Овча купел, между ул. Любляна, бул. Овча купел, бул. Цар Борис III, Околовръстен път, в близост до фитнес, държавни институции като НАП-офис Витоша, Държавен фонд земеделие, Агенция по геодезия, картография и кадастър, както и супермаркет
от 277 931 €(от 543 585,79 лв.)
(2 690 - 4 772 €/м2)(5 261,18 - 9 333,22 лв./м2)Площ: 103.32 - 270.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
гр. София , кв. "Оборище"
Жилище за ремонт с две спални, мазе и таванско помещение в кв. Оборище
Тристаен апартамент за ремонт в малка сграда (1941 г.) в престижния квартал Оборище, в близост до парк „Заимов“, магазини, метростанция „Театрална“. На територията на парк „Заимов“ се намират и Театър „София“, театрална работилница „Сфумато“, заведения, спортни площадки, детски
259 000 €(506 559,97 лв.)
(2 590 €/м2) (5 065,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент с хубава гледка към Витоша и удобен достъп до метростанция
гр. София , кв. "Люлин 3"
Обзаведено жилище под наем в кв. Люлин 3
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в поддържана сграда ЕПК с контролиран достъп и асансьор, в близост до метростанция и основни удобства в кв. Люлин 3.
Жилището е с площ от 45 кв.м и функционално разпределение:
• Входно антре;
• Дневна с кът за
370 €/месец(723,66 лв./месец)
(8,22 €/м2) (16,08 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Резервиран
Обзаведен тристаен апартамент в престижния кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Голям апартамент с отлична локация и възможност за наемане на паркоместа
Предлагаме под наем изключително просторен и уютен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и престижни квартали на София – Драгалевци. Локацията съчетава удобствата на градската среда с непосредствена близост до планината, което осигурява чист въздух,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Резервиран
Тристаен апартамент с дворни пространства до парк Въртопо
гр. София , кв. "Малинова долина"
Жилище с две спални в нова сграда в близост до Ринг Мол и IKEA
Представяме апартамент с две спални в модерна жилищна сграда в един от перспективните райони на София – кв. Малинова долина. Тук стилната архитектура, функционалните разпределения и градска среда се обединяват, за да създадат отличен дом – тих, комфортен и удобен.
Разположена
166 000 €(324 667,78 лв.)
(1 957 €/м2) (3 827,28 лв./м2)Площ: 84.83 м2 Партер
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-3%
Просторен двустаен апартамент с панорамна гледка в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Панелно жилище за ремонт с удобен достъп до метростанция и Община Младост 3
Представяме на вашето внимание просторен двустаен апартамент, предлагащ практично жилищно пространство в добре устроен район на столицата - кв, Младост 4, близо до бул. Александър Малинов, супермакет Лидъл, търговски център Принцес, парк, учебни заведения, с удобен достъп до
157 000 €162 000 €307 065,31 лв.316 844,46 лв.
(2 427 €/м2) (4 747,45 лв./м2)Площ: 64.68 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Четиристаен апартамент пред Акт 15 в кв. Красна поляна
гр. София , кв. "Красна поляна 2"
Просторен апартамент с панорамна гледка до учебни заведения, магазини, болница, парк
Просторен четиристаен апартамент със спокойна и същевременно комуникативна локация в кв. Красна поляна, с бърз достъп до центъра на София. Намира се до възловия бул. Никола Мушанов, в близост до училища и детски градини, до вериги супермаркети, фитнеси, болница МБАЛ Надежда,
285 000 €(557 411,55 лв.)
(2 335 €/м2) (4 566,33 лв./м2)Площ: 122.07 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София