Продажба на апартаменти в София - страница 3
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ексклузивно
Студио с Акт 14 в комплекс AMur Gardens
Близо до гр. София , гр. Костинброд
Новопостроено жилище в модерен комплекс до BILLA парк, гр. Костинброд
Представяме ви студио в нов модерен жилищен комплекс в гр. Костинброд, разположен на отлична локация непосредствено до BILLA парк – съчетание от градски удобства, зелена среда и спокойствие, само на около 15 км от София.
Жилището е с обща площ 44.67 кв.м (37.48 кв.м чиста площ
84 873 €(165 997,16 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 44.67 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Слънчев двустаен апартамент в кв. Младост 4 до хипермаркет Kaufland
гр. София , кв. "Младост 4"
Модерно жилище с отлична локация, функционално разпределение и висок клас строителство
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в кв. Младост 4, отличаваща се с впечатляваща архитектура, модерни технологии и прецизно изпълнение. Локацията е една от най-търсените в района – в непосредствена близост до Kaufland, Technopolis, Sport Depot, с бърз достъп до
174 569 €(341 427,29 лв.)
(2 520 €/м2) (4 928,93 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент ново строителство в ж.к. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Жилище с югозападно изложение до метро и бизнес парк в София
Представяме за продажба двустаен апартамент в нов модерен жилищен проект в ж.к. Младост 4.
Жилището е разположено на последен 10-ти етаж и предлага впечатляващи гледки и отлична осветеност благодарение на югозападното изложение. С обща площ от 69.27 кв.м (59.09 кв.м чиста
179 857 €(351 769,72 лв.)
(2 596 €/м2) (5 078,24 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Жилище с удобно разпределение близо до училище и университет
Двустаен апартамент под наем в кв. Овча купел. Жилището се намира в отлично уреден район в близост до спирка на градски транспорт, магазини, 66 СУ „Филип Станиславов“, близо до НБУ. Овча купел е тих и спокоен район с много зеленина, прекрасни гледки към планината, чист въздух.
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(6,25 €/м2) (12,22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
ОТДАДЕН
Втори етаж от къща в кв. Драгалевци
гр. София , кв. "Драгалевци"
Обзаведено жилище с 3 спални, 3 бани, 3 тераси и гледка към планината
Простор, комфорт и гледка към Витоша. Предлагаме под наем просторен и светъл втори етаж от къща с усещане за самостоятелен дом, разположен в един от най-предпочитаните южни райони на София – кв. Драгалевци, близо до учебни заведения, магазини, бул. Черни връх, Околовръстен път,
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(5,56 €/м2) (10,87 лв./м2)Площ: 180.00 м2
Тип на имота:
Етаж от къща
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Двустаен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно градско жилище в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II
Отличен двустаен апартамент с Акт 16 в луксозния комплекс РУхаус II/ RUHouse II с комуникативна локация до бул. Черни връх, в близост до планината, планирана метростанция от разширението на линия 2, учебни заведения и детски градини, здравни заведения, магазини и ресторанти,
296 000 €(578 925,68 лв.)
(3 709 €/м2) (7 254,71 лв./м2)Площ: 79.80 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Луксозен двустаен апартамент в Бояна с впечатляваща панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "Бояна"
Простор, стил и тишина – дом, който ще ви накара да се влюбите още от първия поглед
Предлагаме под наем изключително красив и просторен двустаен апартамент с площ от 100 кв. м., разположен в престижния квартал Бояна – място, където градът среща природата. Това е имот, който се отличава не просто с качество, а с усещане за лукс, простор и хармония.
Още с
1 100 €/месец(2 151,41 лв./месец)
(11 €/м2) (21,51 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Жилище в комуникативен централен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на ул. „Одрин“ в София – изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“.
Локацията осигурява бърз достъп до централната градска
301 500 €(589 682,75 лв.)
(2 600 €/м2) (5 085,23 лв./м2)Площ: 115.96 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Стилен и светъл двустаен апартамент под наем с южно изложение в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Напълно обзаведен и оборудван апартамент в един от най престижните квартали на София
Елегантен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните и предпочитани квартали на София – Бояна. Районът е известен със своята тиха атмосфера, чист въздух и близостта си до природата, като същевременно осигурява удобен достъп до централните
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(13 €/м2) (26,08 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Югоизточен апартамент с една спалня в жк. Лагера
гр. София , кв. "Лагера"
Напълно обзаведен двустаен апартамент близо до метростанция Красно село и бул. Цар Борис III
Aртистично обзаведен уютен двустаен апартамент в жк. Лагера, близо до метростанция Красно село и други удобни спирки на редовния градски транспорт, бул. Цар Борис III, училище, супермаркети и др.
Добре поддържаният апартамент (обща площ - 64.00 кв.м., чиста площ - 57 кв.м.
255 000 €(498 736,65 лв.)
(3 984 €/м2) (7 792,76 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Слънчев мезонет с 3 спални и панорамна гледка към Витоша
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Просторен имот без довършителни работи в сграда с Акт 16 на ул. „Филип Кутев“
Предлагаме за продажба слънчев и просторен мезонет с три спални, разположен на 10-ти етаж в модерна сграда с Акт 16 от 2023 г., на ул. „Филип Кутев“ в района на Хладилника / Витоша, в частта, позната като „белия квартал“. Локацията е изключително атрактивна, в непосредствена
619 000 €(1 210 658,77 лв.)
(2 881 €/м2) (5 634,64 лв./м2)Площ: 214.86 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Елегантен двустаен апартамент в Бояна с джакузи и вътрешен двор
гр. София , кв. "Бояна"
Модерен, уютен и изключително комфортен дом в престижна и тиха среда
Предлагаме под наем стилен двустаен апартамент с площ от 70 кв.м, разположен на сутерен в една от най-предпочитаните части на кв. Бояна – район, който се отличава с тишина, чист въздух и усещане за уединение, съчетани с бърз достъп до града.
Жилището се намира в представителна
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (22,35 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Елегантна жилищна сграда в централен столичен район
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Функционални двустайни и тристайни апартаменти до ключ висок клас строителство с удобни транспортни връзки
Представяме ви елегантна и функционална жилищна сграда, създадена да осигури качествена среда на живот, с модерна архитектура и отлично градско местоположение. Проектът предлага двустайни и тристайни апартаменти до ключ, надземно и подземно паркиране на две нива.
Сградата е
от 202 800 €(от 396 642,32 лв.)
(2 322 - 2 675 €/м2)(4 541,44 - 5 231,85 лв./м2)Площ: 78.71 - 131.98 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Тристаен апартамент в луксозен комплекс до парк „Възраждане“
гр. София , кв. "Сердика"
Имот с отлична локация и висок инвестиционен потенциал в София
Представяме ви съвременен тристаен апартамент, разположен в елегантен затворен комплекс в кв. Сердика. Локацията съчетава удобството на градската среда с близостта до зелени пространства като Парк Възраждане и Аквапарк Възраждане, както и отлична свързаност чрез Метростанция
299 961 €(586 672,72 лв.)
(2 648 €/м2) (5 179,42 лв./м2)Площ: 113.27 м2 Етаж: 10
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент в кв. Павлово
гр. София , кв. "Павлово"
Жилище с инвестиционен потенциал в сграда без асансьор в София
Представяме за продажба двустаен апартамент, разположен в предпочитания столичен квартал Павлово. Районът съчетава спокойствие, зеленина и бърз достъп до центъра на София.
Имотът е с площ от 50 кв.м и се намира на последен, седми етаж в панелна сграда, като е важно да се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
Модерен двустаен апартамент под наем в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Стилно обзаведено жилище на пешеходно разстояние от метро „Витоша“ и Paradise Center
Предлагаме под наем просторен двустаен апартамент с площ от 72 кв. м., разположен на 2-ри етаж от 3 в предпочитания квартал Кръстова вада – район, който съчетава спокойствие, модерна среда и отлична комуникация. Сградата се намира на около 950 метра от метростанция „Витоша“ и
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Луксозен четиристаен апартамент с панорамна тераса в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторно жилище с 3 спални и гледка към Витоша на минути от Paradise Center
Представяме за продажба изключително просторен и светъл четиристаен апартамент с три спални, разположен в кв. Кръстова вада - една от най-предпочитаните и модерни зони на София.
Локацията е безспорно едно от най-силните предимства на имота, на тиха улица в непосредствена
490 000 €(958 356,70 лв.)
(2 535 €/м2) (4 957,36 лв./м2)Площ: 193.32 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Двустаен апартамент в луксозен комплекс в широкия център на София
гр. София , кв. "Сердика"
Модерно жилище пред Акт 15 до Парк Възраждане
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в нов луксозен комплекс в широкия център на София – на тиха улица, с бърз достъп до всички ключови точки на града.
Локацията е изключително комуникативна, като на пешеходно разстояние се намират Парк Възраждане, Mall of
194 000 €(379 431,02 лв.)
(2 760 €/м2) (5 398,85 лв./м2)Площ: 70.28 м2 Етаж: 16
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Тристаен апартамент в луксозен затворен комплекс до парк „Възраждане“
гр. София , кв. "Сердика"
Модерен семеен дом с отлична локация, комфорт и висока инвестиционна стойност
Модерен дом със стил, пространство и усещане за баланс в столицата
Представяме ви изключителна възможност да притежавате съвременен тристаен апартамент, разположен в елегантен затворен комплекс в кв. Сердика – район, който все по-уверено се утвърждава като предпочитано място
284 602 €(556 633,13 лв.)
(2 513 €/м2) (4 914,21 лв./м2)Площ: 113.27 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозна сграда от най-висок клас с отлична локация в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Жилища в нова сграда с 24-часова охрана, консиерж, видеонаблюдение и контролиран достъп
Високо качество, завладяваща визия и блясък, светли помещения и спиращи дъха гледки - перфектният нов дом в столицата! Домът на светлината, качеството без компромис и сбъднатите мечти.
Изберете дом в жилищната сграда с модерна архитектурна визия залагаща на класическите
от 349 229 €(от 683 032,56 лв.)
(5 640 - 6 840 €/м2)(11 030,88 - 13 377,88 лв./м2)Площ: 61.92 - 189.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Обзаведен апартамент с две спални на 650 м. от метростанция „Европейски съюз“
гр. София , кв. "Лозенец"
Тристайно жилище под наем в предпочитания квартал Лозенец
Тристаен апартамент в кв. Лозенец на пешеходно разстояние от парк „Резиденция Лозенец“ и метростанция „Европейски съюз“. Жилището е разположено в поддържана сграда, заобиколена от перфектно поддържани междублокови пространства, множество места за отдих и разходка. Отлично
830 €/месец(1 623,34 лв./месец)
(7,55 €/м2) (14,76 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 3
гр. София , кв. "Полигона"
Изискана сграда с богато озеленяване, детска площадка, фитнес до The Mall и Мегапарк
Имаме удоволствието да представим за продажба луксозни апартаменти в жилищна сграда с фитнес и богато озеленяване с предвидени кътове за почивка, детска площадка в един от новоразвиващите се елитни квартали на гр. София, в непосредствена близост до THE MALL, ЕТС, МЕГАПАРК и СОФИЯ
от 235 359 €(от 460 322,19 лв.)
(2 166 - 4 245 €/м2)(4 236,33 - 8 302,50 лв./м2)Площ: 60.44 - 310.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Ексклузивно
изгодно
Двустаен апартамент с югоизточно изложение в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Нов дом в престижен комплекс с озеленена среда и панорамни гледки
Предлагаме за продажба изключително функционален двустаен апартамент с обща площ 67.79 кв.м, разположен в един от най-перспективните и динамично развиващи се райони на София – кв. Малинова долина. Имотът е с предпочитано югоизточно изложение, което осигурява изобилие от
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 139 €/м2) (4 183,44 лв./м2)Площ: 67.79 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
-6%
За частни лица
Южен двустаен апартамент с две тераси в ж.к. Люлин 8
гр. София , кв. "Люлин 8"
Светъл, топъл и функционален дом с отлична поддръжка на сградата и потенциал за модерно обновяване
Изцяло южен двустаен апартамент в ж.к. Люлин 8, разположен на 4-ти етаж от 8 в панелна сграда от 1985 г., с добре поддържани общи части и подобрения през последните години. Имотът е с чиста площ от 65 кв. м. (без включени тераси) и впечатлява с функционално разпределение и
149 900 €160 000 €293 178,92 лв.312 932,80 лв.
(2 306 €/м2) (4 510,44 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
,
Продажба
За частни лица
Новострояща се модерна сграда в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последен апартамент с 3 спални и магазин с добри разпределения в търсен район на столицата
Ново строителство в Малинова долина. Търсен столичен район, който разполага с търговски центрове, офиси в сферата на услугите и комуникациите, спирки на градски транспорт и училища, а достъпът до важни точки на столицата се извършва лесно и удобно. Близостта до бул. „Симеоновско
от 367 063 €(от 717 912,83 лв.)
(1 979 €/м2) (3 869,73 лв./м2)Площ: 185.52 - 185.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно За частни лица
Тристаен апартамент в комплекс без такса поддръжка в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Жилище в комплекс с голям парк, алеи, детски кът и футболно игрище близо до метростанция
Тристаен апартамент в „Линкълн Резидънс“ - семеен комплекс с голям парк, алеи, детски кът и футболно игрище. Комплексът е в процес на строителство с получен Акт 15 и очакван Акт 16 през месец юни 2026 г. Изгражда се върху терен с панорамни гледки към Стара планина, Витоша и Люлин
211 000 €(412 680,13 лв.)
(2 505 €/м2) (4 899,44 лв./м2)Площ: 84.23 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Двустаен апартамент в нова сграда с Акт 14 на ул. „Одрин“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Модерен дом с отлична локация до метро, парк и центъра на София
Двустаен апартамент в новострояща се сграда на ул. „Одрин“, разположен в изключително комуникативен район, в близост до метростанция „Константин Величков“ и парк „Света Троица“. Локацията осигурява бърз достъп до централната част на София, както и удобство в ежедневието с всичко
183 000 €(357 916,89 лв.)
(2 601 €/м2) (5 087,66 лв./м2)Площ: 70.35 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Двустаен апартамент в жк. Люлин 5
гр. София , кв. "Люлин 5"
Слънчево градско жилище до възлови булеварди и удобства
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с функционално разпределение и удобна локация в кв. Люлин 5, разположен в поддържана сграда с контролиран достъп, в район с бърз достъп до основни пътни артерии, включително до бул. „Д-р Петър Дертлиев“ и Околовръстен път за удобна
102 500 €(200 472,58 лв.)
(1 926 €/м2) (3 766,87 лв./м2)Площ: 53.22 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда с модерна визия в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Малка сграда, премиум изпълнение с отлична централна локация
Представяме ви нова жилищна сграда с изключителен характер, разположен в един от най-добре свързаните райони на София – кв. Банишора, в непосредствена близост до Лъвов мост и ключови транспортни артерии.
Локацията осигурява бърз достъп до централната част на града,
от 204 526 €(от 400 018,09 лв.)
(2 333 - 3 592 €/м2)(4 562,95 - 7 025,34 лв./м2)Площ: 77.51 - 131.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София