Двустайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 28
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до университети в кв. Дървеница
гр. София , кв. "Дървеница"
Апартамент за основен ремонт с потенциал за преустройство в тристаен
Предлагаме за продажба двустаен панелен апартамент, разположен в предпочитан и отлично устроен квартал – Дървеница. Имотът се нуждае от основен ремонт, като предлага отлична възможност за преустройство в тристаен апартамент според нуждите на бъдещия собственик.
Жилището е с
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 764 €/м2) (5 406,47 лв./м2)Площ: 59.69 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на 200 метра от плажа в м. Акротирия, Несебър
гр. Несебър
Светъл и уютен дом в затворен комплекс с басейн
Светъл двустаен апартамент, разположен в добре поддържан затворен комплекс в престижната местност Акротирия, само на 200 метра от морския бряг. Локацията съчетава тишина, зеленина и бърз достъп до плажа – идеална комбинация за ваканционен имот или целогодишно живеене.
Жилището
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 489 €/м2) (2 913,16 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Напълно обзаведен модерен дом с газово отопление и отлична локация
Предлагаме двустаен апартамент под наем, разположен в предпочитания южен квартал Манастирски ливади. Районът се отличава с добра инфраструктура, бърз достъп до бул. „България“ и Околовръстен път, както и удобна близост до магазини, заведения, спортни центрове и спирки на градския
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(7,24 €/м2) (14,15 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Ново поколение бутикова сграда на метри от морето
с. Равда
Апартаменти до ключ на 100 м от плажа в Равда
Нова модерна жилищна сграда, разположена само на 100 метра от морския бряг в Равда и на едва 2 минути пеша от центъра на курортното селище. Локацията съчетава рядка комбинация от удобство, тиха среда и панорамни морски гледки – отличен избор както за ваканционен дом, така и за
от 61 600 €(от 120 479,13 лв.)
(930 €/м2) (1 819,38 лв./м2)Площ: 66.22 - 66.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. „Чолаковци“, гр. Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Чолаковци"
Напълно обзаведено, южно жилище в отлично състояние
Представяме ви изключително поддържан и напълно оборудван двустаен апартамент под наем, разположен в спокоен и предпочитан район на кв. „Чолаковци“ във Велико Търново. Жилището се намира на четвърти етаж от шест в саниран панелен блок с асансьор и отлично поддържани общи
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,56 €/м2) (10,87 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 4
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с Акт 16 във Vitosha View – кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерен дом с отлична локация близо до Paradise Center, метро и Витоша
Представяме ви компактен и функционален двустаен апартамент в един от най-предпочитаните комплекси в южната част на София – Vitosha View, кв. Кръстова вада. Имотът е част от последните сградиа G4 с получен Акт 16 през 2025 г., което го прави готов за довършване и
138 660 €(271 195,39 лв.)
(3 000 €/м2) (5 867,49 лв./м2)Площ: 46.22 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Плаж на 250 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в нов комплекс на 250 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Жилище в модерен ваканционен комплекс с басейн и отлична поддръжка
Представяме ви възхитителен двустаен апартамент в Свети Влас, идеален за ваканционен дом край морето или инвестиция с висока възвръщаемост. Този очарователен имот се намира в нов комплекс, разположен само на 250 метра от плажната ивица, предлагащ лесен достъп до златните пясъци и
162 180 €(317 196,51 лв.)
(1 705 €/м2) (3 334,70 лв./м2)Площ: 95.12 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ски лифт на 800 м
ПРОДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в модерен СПА комплекс в Банско
гр. Банско
Готов за нанасяне имот с функционално разпределение и качествено обзавеждане
Напълно обзаведен двустаен апартамент готов за незабавно нанасяне. Имотът се продава с цялото налично обзавеждане, видимо на снимките, и е с изрядни документи за бърза сделка, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът е с обща
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 522 €/м2) (2 976,26 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ПРОДАДЕН
Имот в историческата част на Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Стара част"
Двустаен апартамент с красива гледка и с емблематична локация на метри от входа на крепостта Царевец
Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ 59 кв.м, разположен на първи етаж в масивна каменна сграда, с една от най-ценните и разпознаваеми локации за Велико Търново – историческата част на града, буквално на метри от входа на крепостта Царевец.
Имотът разполага със
106 000 €(207 317,98 лв.)
(1 797 €/м2) (3 513,86 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Наем
ОТДАДЕН
Компактен двустаен апартамент в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Функционално жилище до Национален исторически музей и Околовръстен път
Компактен двустаен апартамент под наем, ситуиран в кв. Бояна, непосредствено до парка на Национален исторически музей – удобно отдалечен от Околовръстен път, но с бърза връзка към ключовия възел.
Имотът е с площ 52 кв.м. и благоприятно южно изложение, намира се на последен
420 €/месец(821,45 лв./месец)
(8,08 €/м2) (15,80 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Плаж на 450 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Тиха и спокойна жилищна среда с гледка към зеленинина на 450 м от плажа
Предлагаме за продажба уютен и светъл двустаен апартамент, разположен в сърцето на Приморско, само на няколко минути от морето. Апартаментът впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина, създавайки усещане за спокойствие и уют. Локацията
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 157 €/м2) (2 263,17 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Лукс
Плаж на 1 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с морска гледка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Първи наематели в нова луксозна сграда до Морската градина
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, в който ще бъдете първи наематели. Имотът се намира в нова и луксозна сграда с Акт 16 от 2024 г., разположена в непосредствена близост до Морската градина – една от най-желаните локации в града.
Апартаментът е
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-3%
ОТДАДЕН
Двустаен обзаведен апартамент под наем в кв. Виница с паркомясто
гр. Варна , кв. "Виница"
Светъл и напълно обзаведен имот с паркомясто и югоизточно изложение
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания и спокоен квартал Виница в гр. Варна. Имотът се намира в модерна тухлена сграда ново строителство от 2021 г., с асансьор, контролиран достъп и добре поддържани общи части, което осигурява комфорт и
450 €/месец465 €880,12 лв./месец909,46 лв.
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Двустаен апартамент под наем в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Чисто нов, напълно обзаведен апартамент с предпочитана локация
Представяме ви чисто нов двустаен апартамент под наем, разположен в една от най-перспективните и предпочитани жилищни зони на София – кв. Малинова долина. Имотът е завършен през 2025 г., напълно обзаведен и готов за незабавно нанасяне!
Апартаментът (обща площ - 74 кв.м.,
675 €/месец(1 320,19 лв./месец)
(9,12 €/м2) (17,84 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Изцяло южен двустаен апартамент на ТОП локация в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Апартамент под наем с комуникативна локация
Предлагаме на вашето внимание светъл и топъл двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-предпочитаните столични квартали – жк. Белите брези. Локацията е изключително удобна, с бърз достъп до основни булеварди, градски транспорт, търговски обекти и всички необходими
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(7,25 €/м2) (14,17 лв./м2)Площ: 69.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в Роял Бийч Барсело/ Royal Beach Barcelo
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Модерен ваканционен имот в отлично състояние в центъра на Слънчев бряг
Представяме на вашето внимание просторен апартамент луксозния комплекс "Барсело Роял Бийч" (Royal Beach Barcelo), разположен в сърцето на к.к. Слънчев Бряг, на метри от златистите плажове и чисти морски води!
Апартаментът се намира на четвърти етаж и предлага уникална гледка
109 900 €(214 945,72 лв.)
(1 553 €/м2) (3 037,67 лв./м2)Площ: 70.76 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен апартамент с гледка към морето в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светъл апартамент в затворен комплекс със Средиземноморска архитектура в морския град Бяла
Разгледайте нашето ново предложение за продажба на двустаен апартамент на 100 метра от обширна плажна ивица в гр. Бяла. Имотът е част от затворен комплекс със Средиземноморска архитектура, луксозни общи части и асансьор. Уникалното местоположение на град Бяла, чистото море и
63 000 €(123 217,29 лв.)
(1 260 €/м2) (2 464,35 лв./м2)Площ: 50.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-10%
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Новопостроен двустаен апартамент в сграда с Акт 16
гр. София , кв. "Витоша"
Апартамент с панорамна гледка и удобен достъп до Околовръстен път и Симеоновско шосе
Представяме Ви нов двустаен апартамент, разположен в предпочитан и добре развит район, в новопостроена тухлена сграда с Акт 16 от 2025 г. Имотът съчетава модерно строителство, функционално разпределение и отлична локация с бърза връзка към основни пътни артерии, което го прави
135 000 €150 000 €264 037,05 лв.293 374,50 лв.
(2 570 €/м2) (5 026,40 лв./м2)Площ: 52.53 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Ски лифт на 100 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент до кабинковия лифт в Банско
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Светъл апартамент с гледка към Пирин, до ски съоръженията
Предлагаме за продажба комфортно обзаведен и изключително светъл двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Банско – в непосредствена близост до кабинковия лифт и ски зоната. Локацията е отлична както за лична почивка, така и за инвестиция с цел
84 240 €(164 759,12 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 56.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент с голяма тераса в близост до Гребна база
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Жилище с отлична локация и уютна атмосфера в Пловдив
Напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в малка бутикова кооперация с модерна визия, на спокойно място в непосредствена близост до Гребна база, с лесен достъп както от бул. „6-ти септември“, така и от бул. „Пещерско шосе“.
Апартаментът е с площ 61.00 м2 (чиста площ
123 000 €(240 567,09 лв.)
(2 016 €/м2) (3 943,72 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Партерен имот с директен достъп до басейна и градините на комплекса
Представяме за продажба готов за ползване двустаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort с прекрасна гледка към вътрешния двор с басейн и към морето. Отлична локация, на първа линия от морето, в сърцето на т. нар. българска Голф Ривиера.
Апартаментът се
70 000 €(136 908,10 лв.)
(745 €/м2) (1 456,47 лв./м2)Площ: 94.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Ексклузивно
ПРОДАДЕН
Светъл двустаен апартамент до Метростанция „Хаджи Димитър“
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Двустаен апартамент, завършен до ключ, с Aкт 16
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за нанасяне, в столичния квартал Хаджи Димитър, със стратегическа локация, на 420 метра до метростанция и магазин Билла, бензиностанция, моста Чавдар, разнообразие от квартални магазини, аптеки,
179 000 €(350 093,57 лв.)
(2 834 €/м2) (5 542,96 лв./м2)Площ: 63.16 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
ОТДАДЕН
Модерен двустаен апартамент близо до метростанция Дружба
гр. София , кв. "Дружба 2"
Луксозно обзаведен имот в нова представителна сграда в кв. Дружба 2
Луксозен, стилен и просторен двустаен апартамент, разположен в нова и представителна сграда (2022) с контрол на достъпа, жива охрана, видеонаблюдение, просторни и луксозни общи части, 4 асансьора, с комуникативна локация в кв. Дружба 2, обезпечена от разнообразен транспорт – на
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(9,38 €/м2) (18,34 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Чисто нов двустаен апартамент в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Комфортно обзаведено жилище близо до България Мол и магазин Джъмбо
Разгледайте този чисто нов двустаен апартамент, който очаква своите първи наематели. Имотът се намира в един от търсените южни квартали на София - Манастирски ливади, в близост до бул. България и ул. Тодор Каблешков, България Мол, магазин Джъмбо, супермаркет Billa, с лесен достъп
660 €/месец(1 290,85 лв./месец)
(11 €/м2) (20,82 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Плаж на 1.5 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Комфорт, стил и спокойствие в модерен затворен комплекс
Предлагаме под наем напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Комплексът се отличава с контролиран достъп, богато озеленени зони, алеи за разходка, детска площадка и уютни кътове за
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(11 €/м2) (20,59 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в нова сграда с удобен достъп до Нов български университет и метростанция
гр. София , кв. "Овча купел"
Двустайно жилище в сграда с контрол на достъпа и видеонаблюдение в тихата и спокойна част на кв. Овча купел
Разположен в тиха и зелена зона на кв. Овча купел, този елегантен двустаен апартамент предлага перфектна комбинация от стил, функционалност и комфорт. Имотът е част от новопостроена сграда от 2023 г., с отличаваща се визия, модерни общи части, луксозен асансьор, видеонаблюдение и
570 €/месец(1 114,82 лв./месец)
(9,66 €/м2) (18,90 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
-26%
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Нови апартаменти в малка сграда до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилища с отлична локация – в близост до плажа и пешеходната зона на град Обзор
Апартаменти в нова сграда, в непосредствена близост до плажа на гр. Обзор, градския парк, търговските улици и само на 100 метра от морския бряг. Сградата се състои от шест жилищни етажа с общо 22 апартамента от които студио, двустайни и тристайни.
Насладете се на летния си
58 100 €79 000 €113 633,72 лв.154 510,57 лв.
(716 €/м2) (1 401,16 лв./м2)Площ: 81.10 - 81.10 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Имот в поддържана сграда до детска градина и спирка на градски транспорт
Предлагаме за покупка ателие в кв. Банишора. Имотът се намира в добре поддържана, тухлена сграда с асансьор, година на строителство - 2008г. Много комуникативна локация в близост до 45 ДГ „Алиса“, обществени институции, с удобен достъп до идеалния център на града и на 1 км от
130 000 €(254 257,90 лв.)
(2 853 €/м2) (5 580,73 лв./м2)Площ: 45.56 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с гледка към морето
гр. Созопол
Обзаведен двустаен апартамент на Буджака в Созопол
Апартамент с 1 спалня за продажба в крайбрежен курортен град само на 300 метра от плажа. Имотът е на втора линия, на 400м от централната главна улица Републиканска и Ропотамо, където се намират всички ресторанти, барове и магазини.
Имотът е с чиста застроена площ от 50,95
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 668 €/м2) (3 262,92 лв./м2)Площ: 50.95 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
ПЪРВА ЛИНИЯ
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент в курортен комплекс Чайка
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Уютно жилище на първа линия на популярния плаж Кабакум
Предлагаме под наем готов за нанасяне, модерно обзаведен и оборудван двустаен апартамент на първа линия от морето и плаж Кабакум с прекрасна морска панорама. Имотът се намира в кк Чайка, в близост до ресторанти и други удобства, с бърза връзка с Варненски свободен университет, на
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(6,88 €/м2) (13,45 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна