Гаражи продава и отдава под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Подземно паркомясто под наем в AMUR Homes
гр. София , кв. "Банишора"
Паркомясто в престижна сграда на бул. Сливница
Предлагаме под наем подземно паркомясто, разположено на ниво -1в новата и модерна сграда AMUR Homes – емблематичен комплекс с отлична локация на бул. „Сливница“. Имотът се намира в район с отлично развита инфраструктура и бърз достъп до основни пътни артерии, центъра на града и
130 €/месец(254,26 лв./месец)
(7,10 €/м2) (13,89 лв./м2)Площ: 18.30 м2 Партер
Тип на имота:
Паркомясто
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 100 м
Нови жилищни сгради в Приморско – модерен комплекс на 100 м от Южния плаж
гр. Приморско , Пожарната
Четири новостроящи се сгради в спокойна и централна част на курорта
Представяме ви нов жилищен комплекс в Приморско, включващ четири модерни новостроящи се сгради, разположени в тиха и предпочитана част на града, само на 100 метра от Южния плаж и на 100 метра от главната търговска улица. Локацията предлага идеален баланс между морска близост,
от 45 733 €(от 89 445,97 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 35.18 - 101.73 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 400 м
Двустаен апартамент с гараж в Созопол
гр. Созопол
Обзаведен апартамент в сграда на 400 м от морето
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с гараж, разположен на втори етаж в престижна сграда в Созопол, само на 400 метра от плажа и няколко крачки от яхтено пристанище.
Имотът е с площ от 52 кв.м и се отличава с функционално разпределение:
• светла всекидневна
160 000 €(312 932,80 лв.)
(3 077 €/м2) (6 017,94 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Новострояща се модерна сграда в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Последен апартамент с 3 спални и магазин с добри разпределения в търсен район на столицата
Ново строителство в Малинова долина. Търсен столичен район, който разполага с търговски центрове, офиси в сферата на услугите и комуникациите, спирки на градски транспорт и училища, а достъпът до важни точки на столицата се извършва лесно и удобно. Близостта до бул. „Симеоновско
от 367 063 €(от 717 912,83 лв.)
(1 979 €/м2) (3 869,73 лв./м2)Площ: 185.52 - 185.52 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти в модерна нова сграда
Представяме за продажба различни типове апартаменти в новострояща се 7-етажна сграда с Акт 16 и модерна архитектура в кв. Виница, с приятни озеленено околоблоково пространство.
Проектирани са едностайни, двустайни и тристайни жилища с панорамни прозорци и просторни стаи. Има
от 97 000 €(от 189 715,51 лв.)
(798 - 852 €/м2)(1 560,75 - 1 666,37 лв./м2)Площ: 113.89 - 161.16 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се жилищна сграда в кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Последни оставащи апартаменти на 500 м от плажа
Нова жилищна сграда в гр. Бургас, строяща се в една от най-предпочитаните зони на кв. Сарафово – новата част, отличаваща се с тишина, простор и бърз достъп до морето. Изберете своя модерен нов дом на комуникативно, но същевременно спокойно място, само на няколко минути пеша от
от 92 032 €(от 179 998,95 лв.)
(1 250 €/м2) (2 444,64 лв./м2)Площ: 73.63 - 73.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Апартаменти в бутикова сграда с модерна визия в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Малка сграда, премиум изпълнение с отлична централна локация
Представяме ви нова жилищна сграда с изключителен характер, разположен в един от най-добре свързаните райони на София – кв. Банишора, в непосредствена близост до Лъвов мост и ключови транспортни артерии.
Локацията осигурява бърз достъп до централната част на града,
от 204 526 €(от 400 018,09 лв.)
(2 333 - 3 592 €/м2)(4 562,95 - 7 025,34 лв./м2)Площ: 77.51 - 131.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в кв. Зона Б-19
гр. София , кв. "Зона Б-19"
Модерен градски дом до парк и възлови булеварди
Изберете своя нов семеен дом, съчетаващ по прекрасен начин динамиката и удобствата на големия град с близост до зеленина и пешеходен достъп до основните удобства на София. Намира се в централния столичен район Зона Б-19, до парк Св. Св. Петър и Павел, булеварди Константин
от 115 224 €(от 225 358,56 лв.)
(2 022 €/м2) (3 954,35 лв./м2)Площ: 56.99 - 133.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Ексклузивно За частни лица
Надземен самостоятелен гараж с площ 21 кв. м. и паркомясто с площ 12 кв. м. в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Практично решение за паркиране в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем просторен надземен самостоятелен гараж и паркомясто, разположени на ул. „Еньо Вълчев“ в кв. Малинова долина – един от най-бързо развиващите се райони на София.
Локацията е изключително удобна, в близост до бул. „Симеоновско шосе“, супермаркет Fantastico,
Продажба
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда в централната част на гр. Китен
гр. Китен
Модерни морски апартаменти без такса поддръжна на 200 м от плажа
Представяме ви нова жилищна сграда, разположена в самия център на гр. Китен – един от най-привлекателните курорти по българското Черноморие, едва на 200 м от плажа.
Модерният и елегантен комплекс съчетава комфорт и функционалност, създавайки идеална среда за целогодишно
от 40 469 €(от 79 150,48 лв.)
(1 300 - 1 400 €/м2)(2 542,58 - 2 738,16 лв./м2)Площ: 31.13 - 252.05 м2
Промо
Апартаменти в луксозен комплекс с ресторант, градина и детска площадка
гр. София , кв. "Сердика"
Ново строителство в близост до Mall of Sofia и парк Възраждане
Търсите имот без компромис с качеството с централна столична локация с добри транспортни връзки в всички райони на София? Не пропускайте тази оферта - първокласни апартаменти в модерен жилищен комплекс от затворен тип в широкия център на София на тиха улица. На пешеходно
от 215 942 €(от 422 345,84 лв.)(без ДДС)
(1 610 - 3 205 €/м2)(3 148,89 - 6 268,44 лв./м2)Площ: 104.74 - 303.40 м2
гр. Пловдив , кв. "Кючук Париж"
Висок клас жилища в бързоразвиващ се район с ново строителство
Изберете своя нов дом с една или две спални с отлична локация в кв. Кючук Париж, до ул. Коматевско шосе, удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркет, ритейл парк, бул. Александър Стамболийски, с удобен достъп до Младежки хълм и Факултет по
от 96 750 €(от 189 226,55 лв.)
(908 - 1 118 €/м2)(1 775,89 - 2 186,62 лв./м2)Площ: 106.52 - 129.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Сграда ново строителство с паркоместа и гаражи в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Жилища с Акт 14 до градски удобства, център, метростанция
Не пропукайте новото ни предложение за самостоятелна жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър. Благодарение на добре организираната инфраструктура, придвижването от квартала е безпроблемно. Транспортната инфраструктура е отлична - на 350 м от метростанция „Хаджи
от 199 000 €(от 389 210,17 лв.)
(2 582 - 2 640 €/м2)(5 049,95 - 5 163,39 лв./м2)Площ: 75.93 - 157.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 600 м
Нов проект в Поморие – модерна архитектура и комфорт до морето
гр. Поморие
Сграда с двустайни и тристайни апартаменти, паркоместа и гаражи
Представяме ви нов модерен жилищен проект в курортния град Поморие – едно от най-предпочитаните места за живеене и инвестиция по българското Черноморие.
Сградата е разположена в тих и спокоен район, който същевременно предлага отлична инфраструктура и удобства. Само на няколко
от 84 093 €(от 164 471,61 лв.)
(900 - 1 300 €/м2)(1 760,25 - 2 542,58 лв./м2)Площ: 67.27 - 144.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен комплекс в жк Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Модерни апартаменти с отлична локация и инвестиционен потенциал в района на бившия битак
Представяме Ви нов жилищен проект, разположен в динамично развиващия се ж.к. Меден рудник в Бургас, в района на бившия битак. Локацията е изключително комуникативна, с директен достъп до основни транспортни артерии и удобства от първа необходимост.
Проектът се намира на
от 64 454 €(от 126 061,07 лв.)
(721 - 1 000 €/м2)(1 410,15 - 1 955,83 лв./м2)Площ: 64.45 - 177.36 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Модерни жилища в един от най-предпочитаните райони на гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Тракия"
Широк избор от апартаменти - от уютни едностайни до просторни многостайни в кв. Тракия
Модерени жилища в един от най-предпочитаните райони на града.
Голям избор от квадратури. От уютни едностайни до просторни многостайни жилища.
При плащане до Акт 14 клиентът получава отстъпка 5%, при плащане до 30.12.2026 г., клиентът получава 10% отстъпка от
от 62 376 €(от 121 996,85 лв.)
(878 - 1 664 €/м2)(1 717,22 - 3 254,50 лв./м2)Площ: 45.53 - 261.32 м2
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Висок клас строителство до Аквапарк Санкт Петербург в кв. Кършияка
Нова жилищна сграда висок клас строителство в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство в кв. Кършияка, до бул. България, с удобен градски транспорт, детски градини, училища, 3 болници, аптеки, супермаркети и много други ежедневни удобства. Дата на завършване -
от 137 373 €(от 268 678,23 лв.)
(1 201 - 2 134 €/м2)(2 348,95 - 4 173,74 лв./м2)Площ: 83.38 - 396.28 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Бутиков жилищен комплекс в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Функционални и просторни апартаменти висок клас строителство сред зеленина до детска градина, с лесен достъп до възлови булеварди
Имаме удоволствието да представим за продажба функционални и просторни апартаменти, 2-ст., 3-ст., 4 стайни с модерни разпределения, съобразени с нуждите на съвременния дом. Бутиковият жилищен комплекс е разположен сред зеленина и тишина, съчетавайки удобства с уютна парковa
от 225 000 €(от 440 061,75 лв.)
(2 608 - 4 275 €/м2)(5 100,80 - 8 361,17 лв./м2)Площ: 82.20 - 202.75 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Б"
Просторни апартаменти с функционални разпределения, качествено строителство
Изберете своя нов дом в модерна жилищна сграда, комбинация от удобство, комфорт и стил, с отлична локация в Меден рудник - в най-развитата и предпочитана част на квартала, на крачка от магазин Jysk, както и множество училища, детски градини и паркове. Районът е тих и спокоен, с
от 43 843 €(от 85 749,45 лв.)
(950 - 980 €/м2)(1 858,04 - 1 916,71 лв./м2)Площ: 46.15 - 92.98 м2
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Апартаменти, гаражи и паркоместа с комуникативна локация в Пловдив
Нов жилищен проект в кв. Гагарин, в близост до парк „Рибница“, супермаркет „Кауфланд“, МБАЛ „Св. Иван Рилски“, до училища и детски градини и ключовите булеварди „България“ и „Васил Левски“ в Пловдив.
Отлична сграда, чието завършване и планирано за началото на 2027
от 106 500 €(от 208 295,90 лв.)
(1 303 - 1 669 €/м2)(2 548,45 - 3 264,28 лв./м2)Площ: 71.12 - 203.61 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Нов комплекс с апартаменти в кв. Беломорски
гр. Пловдив , кв. "Беломорски"
Две малки сгради в тих район с модерно строителство
Апартаменти в жилищен проект от две 4-етажни сгради със стартиращо строителство. Очакван Акт 16 - 30.12.2026г. Комплексът се намира в кв. Беломорски с бърз и лесен достъп до центъра на Пловдив. Районът предлага отлична инфраструктура.
Имотът включва две 4-етажните жилищни
от 67 300 €(от 131 627,36 лв.)
(822 - 2 028 €/м2)(1 607,69 - 3 966,42 лв./м2)Площ: 48.54 - 146.95 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Двустайни и тристайни апартаменти в зеления кв. Беломорски
гр. Пловдив , кв. "Беломорски"
Четириетажни сгради на тихо място в бързоразвиващ се район с ново, модерно строителство
Двустайни и тристайни апартаменти в жилищен проект, стартиращо строителство в края на януари, 2025 година. Очакван Акт 16 - 30.10.2026г. Имотът се намира в най-зеления квартал на Пловдив – Беломорски, на втора линия - на тихо място в бързоразвиващ се район с ново, модерно
от 66 400 €(от 129 867,11 лв.)
(830 - 1 359 €/м2)(1 623,34 - 2 657,97 лв./м2)Площ: 69.83 - 113.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
изгодно
Функционални апартаменти в кв. Меден рудник-зона А
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Модерна жилищна сграда с магазини, подземен паркинг, иновативна детска площадка, дъбова горичка
Новострояща се жилищна сграда с 13 етажа и комуникативна локация в кв. Меден рудник-зона А, близо до супермаркети Кауфланд, Била, Лидъл и други магазини, бензиностанция, училища, поща, полицейски участък, МБАЛ Бургасмед, редица други ежедневни удобства и услуги, с бърз достъп до
от 46 350 €(от 90 652,72 лв.)
(1 053 - 1 073 €/м2)(2 059,49 - 2 098,61 лв./м2)Площ: 43.18 - 102.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с модерна архитектура в кв. Христо Смирненски с акт 14
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
9-етажна сграда с разнообразни по разпределение и изложение двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти
Апартаменти е нова, жилищна сграда с отлична локация в гр. Пловдив. Модерна, стилна визия с красиво аранжиран вътрешен двор. Концепцията е вдъхновена от стремежа за създаване на комфортна и балансирана градска среда. Изисканата му елегантност, лукс и високото ниво на изпълнение
от 110 400 €(от 215 923,63 лв.)
(1 546 - 1 607 €/м2)(3 023,71 - 3 143,02 лв./м2)Площ: 68.89 - 138.25 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 500 м
Новострояща се сграда в центъра на гр. Приморско
гр. Приморско
Последно студио на 500 м от плажа
Представяме на вашето внимание последно студио в четириетажна жилищна сграда в процес на строителство, на 500 м от плажа в гр. Приморско, в близост до ресторанти, магазини, къщи за гости, други градски удобства. Очакван Акт 16 - 11.2026.
Сградата се състои от един тристаен, 8
от 60 000 €(от 117 349,80 лв.)
(862 €/м2) (1 685,58 лв./м2)Площ: 69.62 - 69.62 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Нов жилищен проект в к-с Меден рудник, зона Д
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Модерен комплекс с отличен инвестиционен потенциал до бул. „Захари Стоянов“
Представяме Ви нов съвременен жилищен и търговски проект, разположен в зона Д на к-с Меден рудник – една от най-бързо развиващите се части на Бургас. Локацията е стратегическа – на метри от бул. „Захари Стоянов“, с бърз достъп до всички ключови точки на града и удобна
от 53 800 €(от 105 223,65 лв.)
(720 - 1 163 €/м2)(1 408,20 - 2 274,63 лв./м2)Площ: 47.76 - 205.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда с магазини, гаражи и подземен паркинг в кв. Гагарин
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"
Модерни апартаменти, съчетаващи удобство и уют, близо до центъра на Пловдив
Възползвайте се от удобството и уюта на модерния нов дом, като разгледате нашата оферта за жилищен комплекса, разположен на бул. Северен в кв. Гагарин, близо до центъра на града, до супермаркет Била, магазин Mr. Bricolage, KFC, Mc.Donalds, учебни заведения, спирки на редовния
от 105 773 €(от 206 874,01 лв.)
(841 - 1 261 €/м2)(1 644,85 - 2 466,30 лв./м2)Площ: 125.75 - 155.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Промо
Модерен комплекс с 4 блока съчетаващ удобство и уют, близо до центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Гагарин"