Гаражи продава и отдава под наем - страница 6
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерен затворен комплекс в кв. Овча купел 2
гр. София , кв. "Овча купел 2"
Съвременен проект в полите на Витоша с отлична локация до метро
Представяме Ви нов модерен жилищен комплекс, разположен в югозападната част на София, в полите на Витоша, в бързо развиващия се квартал Овча купел 2. Комплексът е проектиран като затворена среда с контролиран достъп, предлагаща високо качество на живот, сигурност и комфорт за
от 113 000 €(от 221 008,79 лв.)(без ДДС)
(1 614 - 1 916 €/м2)(3 156,71 - 3 747,37 лв./м2)Площ: 62.33 - 102.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Висок клас строителство в центъра на гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
16-етажна сграда с модерна архитектура и просторни апартаменти
Още едно архитектурно бижу в централна част на град Пловдив.
Жилищна сграда с модерна архитектура изцяло насочена към удовлетворяването на потребностите на съвременния човек в динамиката на града. Комфортни домове с централна локация, съчетаващи изискан и модерен дизайн,
от 294 872 €(от 576 719,50 лв.)
(2 220 €/м2) (4 341,79 лв./м2)Площ: 132.83 - 132.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Висок клас жилищен комплекс в кв. Прослав
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Комфортни градски апартаменти в най-зеления квартал на Пловдив
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в един от най-зелените и предпочитани райони на Пловдив, на втора линия от главна улица, което гарантира спокойствие, тишина и същевременно отлична комуникация с града. В непосредствена близост ще откриете училище, супермаркети,
от 62 200 €(от 121 652,63 лв.)
(1 149 - 1 827 €/м2)(2 247,25 - 3 573,30 лв./м2)Площ: 48.76 - 141.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Новострояща се жилищна сграда в комуникативния кв. Дружба 2
гр. София , кв. "Дружба 2"
Просторен градски дом до супермаркет Лидъл, магазин Джъмбо, бул. Цариградско шосе
Представяме ви нова жилищна сграда в кв. Дружба 2 – район с отлично развита инфраструктура, удобен градски транспорт и бърз достъп до ключови точки на София. Локацията е особено подходяща както за собствено ползване, така и за инвестиция, благодарение на добрата среда за живот,
от 108 830 €(от 212 852,98 лв.)
(2 145 - 2 824 €/м2)(4 195,26 - 5 523,26 лв./м2)Площ: 50.74 - 139.47 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10
гр. София , кв. "Люлин 10"
Модерен проект с комфортни жилища, качествено строителство и отлична локация до бул. „Сливница“
Представяме Ви нова жилищна сграда в ж.к. Люлин 10, разположена в близост до бул. „Сливница“ и бул. „Петър Дертлиев“. Локацията осигурява удобен достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всичко необходимо за съвременния градски начин на живот. Проектът е
от 122 174 €(от 238 951,57 лв.)
(1 850 €/м2) (3 618,29 лв./м2)Площ: 66.04 - 113.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
West Residence – висок стандарт на модерния градски живот в кв. Левски
гр. София , кв. "Левски"
Модерна архитектура, добра локация и ограничен брой апартаменти в сърцето на развиващ се район в столицата
West Residence не е просто нова сграда – това е внимателно създадена концепция за съвременен живот, в която архитектура, комфорт и локация се срещат в перфектен баланс.
Дом, който се усеща различно за хора търсещи нещо повече от квадратни метри – качество, спокойствие и
от 175 362 €(от 342 978,26 лв.)
(1 600 - 2 400 €/м2)(3 129,33 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 79.71 - 208.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Подземни гаражи и паркоместа в кв. Малинова Долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Гаражи и паркоместа в луксозен комплекс от три многофамилни жилищни сгради с Акт 16
Подземни гаражи и паркоместа в жилищен комплекс с Акт 16 в непосредствена близост до булевард Симеоновско шосе, супермаркети Фантастико и Кауфланд, детски градини, елитни училища, зали и комплекси за спорт, както и до разнообразието от места за забавления в Студентски град. В
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Нова жилищна сграда в кв. Младост 1
гр. София , кв. "Младост 1"
Модерна архитектура, високо качество на изпълнение и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект в един от най-предпочитаните райони на столицата – кв. Младост 1 в София. Отлично съчетание от модерна визия, функционални жилища и висок клас строителство, осигуряващи комфортна среда за живот и отлична инвестиционна стойност.
Сградата е
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(3 079 - 3 266 €/м2)(6 022 - 6 387,74 лв./м2)Площ: 55.58 - 147.95 м2
гр. София , кв. "Банишора"
Модерен проект с ограничен брой апартаменти и отлична градска локация
Представяме нов жилищен проект – малка сграда с апартаменти, разположена в един от комуникативните райони на София – кв. Банишора. Проектът предлага модерна архитектура, висококачествени материали и ограничен брой жилища, което осигурява спокойна и комфортна среда за
от 215 825 €(от 422 117,01 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 86.33 - 202.87 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова сграда с Акт 15 в кв. Бояна
гр. София , кв. "Бояна"
Последен градски апартамент с отлична локация и разпределение
Търсите жилище в един от най-престижните южни райони на столицата, в подножието на планината? Имаме отлично предложение за вас в кв. Бояна! Последен четиристаен апартамент в район с предимно нови, ниско-етажни сгради с добре оформени дворни пространства.
В непосредствена
от 498 500 €(от 974 981,26 лв.)
(2 299 €/м2) (4 496,52 лв./м2)Площ: 216.83 - 216.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Ново строителство в центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Сграда с офис и апартаменти на 1 минута от идеалния център
Предлагаме за продажба обекти в новострояща се сграда с Акт 14, разположена на тиха улица в централната част на Шумен – само на минута пеша от идеалния център на града.
Сградата е с общо осем апартамента, модерна архитектура, стилна фасада и отлично функционално разпределение.
от 98 500 €(от 192 649,26 лв.)
(1 422 - 1 586 €/м2)(2 781,19 - 3 101,95 лв./м2)Площ: 62.09 - 110.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
ЕксклузивноХит
Жилищна сграда в Малинова долина близо до НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Слънчеви апартаменти в оформяща се приятна жилищна зона с Акт 15. Последни двустайни апартаменти!
Представяме на вашето внимание последни двустайни апартаменти в нова сграда с Акт 15 и модерна визия в бързоразвиващия се кв. Малинова долина, проектирана с два входа - вход „А“ и вход „Б“, които се състоят от шест надземни етажа и един подземен етаж, с красиво аранжиран вътрешен
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 597 €/м2) (5 079,70 лв./м2)Площ: 67.38 - 67.38 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Апартаменти с 2 спални в сграда до ул. Г. С. Раковски
гр. София , кв. "Център"
Нова сграда стартирало строителство близо до центъра на столицата
Представяме ви нова сграда стартирало строителството с ограничен избор от нови двустайни и тристайни апартаменти. Качествен жилищен проект в най-спокойната част на центъра само на 10 минути от метростанция и на 20 минути пеша от Храм-паметника "Свети Александър Невски". Идеални
от 260 000 €(от 508 515,80 лв.)
(2 145 €/м2) (4 195,33 лв./м2)Площ: 121.21 - 121.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
За частни лица
Тристаен апартамент с гараж под наем в центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Център"
Напълно обзаведено комфортно жилище с отлична локация
Предлагаме под наем просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент с площ от 110 кв.м. и гараж, разположени в самия център на гр. Шумен, в близост до кафене „Лаваца“, магазини, заведения и всички ключови градски удобства. Имотът се намира на тиха улица, което осигурява
550 €/месец(1 075,71 лв./месец)
(5 €/м2) (9,78 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Резервиран
Просторен апартамент в тих район на гр. Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Казански - изток"
Луксозно обзаведен апартамент с три спални близо до парк Артилерийски и магазин Kaufland
Представяме ви модерен и изключително просторен апартамент с три спални, разположен в предпочитан и спокоен район на град Стара Загора, в непосредствена близост до парк „Артилерийски“ и супермаркет Кауфланд. Имотът е отличен избор както за семейно жилище, така и за дългосрочна
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 233 €/м2) (2 412,19 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Антония Данчева
Брокер, Стара Загора
Продажба
За частни лица
Двустайни апартаменти в нова модерна сграда в кв. Коматево
гр. Пловдив , кв. "Коматево"
Висок клас строителство с отлична локация до парк и възлова улица в южната част на Пловдив
Предлагаме двустайни апартаменти в нова, модерна и представителна жилищна сграда, разположена в предпочитаната югозападна част на Пловдив – квартал Коматево. Локацията съчетава спокойствието на добре оформена жилищна среда с бърз и удобен достъп до централната градска част,
от 85 500 €(от 167 223,47 лв.)
(1 017 - 1 377 €/м2)(1 989,08 - 2 693,18 лв./м2)Площ: 75.19 - 84.07 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Плаж на 8 км
Новострояща се жилищна сграда в ж.к. Меден рудник, зона В
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона В"
Функционални жилища, съвременна архитектура и отлична градска локация
Представяме модерна новострояща се жилищна сграда с ясно изразено градско присъствие, проектирана с внимание към детайла и изискванията на съвременния начин на живот. Архитектурната концепция залага на чисти линии, балансирани пропорции и функционални решения, които създават
от 66 643 €(от 130 342,38 лв.)
(1 100 - 1 150 €/м2)(2 151,41 - 2 249,20 лв./м2)Площ: 57.95 - 120.02 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Хит
Нова жилищна сграда в предпочитания за живеене кв. Възраждане 1
гр. Варна , кв. "Възраждане 1"
Последни двустайни и тристайни апартаменти до парк, магазини, булеварди, учебни заведения
Предлагаме за продажба последни апартаменти в сграда в напреднал етап на строителство в квартал Възраждане 1. Сградата се характеризира с модерен облик и добро изложение. Районът е изключително комуникативен, с бърз и лесен достъп до автобусни спирки и главни булеварди, недалеч
от 120 000 €(от 234 699,60 лв.)
(1 476 - 1 932 €/м2)(2 886,81 - 3 778,66 лв./м2)Площ: 67.29 - 155.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Многофамилна жилищна сграда в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Двустайни и тристайни апартаменти на тихо и спокойно място в един от най-предпочитаните квартали на град Варна
Модерни жилища в новострояща се сграда в кв. Виница, с лесен достъп до центъра на Варна. Сградата се намира на изключително ключова локация, сред зеленина и спокойствие. В близост има автобусна спирка, хубав асфалтов път, много зелени площи. Тихо и спокойно място, предлагащо
от 149 000 €(от 291 418,67 лв.)
(1 533 - 1 559 €/м2)(2 998,29 - 3 049,14 лв./м2)Площ: 95.59 - 97.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с Акт 14 в кв. Стрелбище
гр. София , кв. "Стрелбище"
Висок клас апартаменти с просторна жилищна среда до бул. България и Южен парк
Просторни и комфортни апартаменти с 1 или 2 спални в предпочитания столичен квартал Стрелбище, близо до бул. България, супермаркет Фантастико, удобни спирки на редовния градски транспорт, Южен парк и други градски удобства. Пусков срок - края на 2026 г.
В допълнение може за
от 253 988 €(от 496 757,35 лв.)
(2 476 - 3 200 €/м2)(4 842,64 - 6 258,66 лв./м2)Площ: 79.37 - 129.53 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Тухлен апартамент с гараж в топ центъра на Шумен
гр. Шумен , кв. "Пожарната"
Просторно жилище с отлично разпределение, подобрения и отлична локация
Представяме ви изключително просторен и функционален тухлен апартамент, разположен на ул. Стефан Янев – в сърцето на град Шумен, в непосредствена близост до Пожарната, централната пешеходна зона и всички ключови градски удобства. Имотът се намира на 2-ри етаж в четириетажна
182 000 €(355 961,06 лв.)
(1 238 €/м2) (2 421,50 лв./м2)Площ: 147.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
За частни лица
Пететажна жилищна сграда на 500 м от Нов Български Университет
гр. София , кв. "Овча купел"
Нови апартаменти със спокойна и сигурна жилищна среда близо до парк, детски градини, училища, магазини
Последни налични апартаменти с 1 или 2 спални в тихия и зелен квартал Овча купел в югозападната част на столицата в подножието на Витоша планина. Имотът гарантира спокойствие и сигурност, разположен на 500 м от НБУ и в близост до парк, детски градини, училища, болница,
от 270 000 €(от 528 074,10 лв.)
(2 037 €/м2) (3 984,26 лв./м2)Площ: 132.54 - 132.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Плаж на 4 км
Нови жилища в луксозна сграда с Акт 16 в централната част на Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Апартаменти с 1, 2, 3 спални и външни паркоместа с лесен достъп до Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба апартаменти в новопостроена сграда в централната част на кв. Виница. Отлична локация на пешеходно разстояние от центъра на квартала и основни булеварди, осигуряващи бърз достъп до центъра на Варна.
Сградата се състои от сутеренно ниво с подземни гаражи
от 145 000 €(от 283 595,35 лв.)
(1 330 - 1 870 €/м2)(2 601,25 - 3 657,40 лв./м2)Площ: 77.53 - 159.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Новострояща се сграда в район на Пети километър, гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Пети километър"
Жилища качествено строителство в тих и спокоен район до основна артерия, водеща към центъра на града
Изберете своя нов дом в комплекс от затворен тип без такса поддръжка в гр. Бургас, район Пети километър, близо до спирка на градския транспорт, множество хипермаркети, които могат да задоволят нуждите на всяко домакинство, както и до основна пътна артерия, водеща към центъра на
от 79 400 €(от 155 292,90 лв.)
(1 267 - 1 382 €/м2)(2 478,04 - 2 702,96 лв./м2)Площ: 60.50 - 103.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Красива и функционална сграда на 500 метра от морето
гр. Поморие
Новострояща се сграда в близост до центъра на гр. Поморие