Многостайни апартаменти в София за продажба и под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Модерни жилища в нова сграда с луксозни общи части в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Съвременна архитектура, престиж и качество без компромис
Запознайте се с нов елегантен комплекс в сърцето на квартал Малинова долина, където модерният дизайн среща комфорта и функционалността.
Тук всяко жилище е създадено с внимание към детайла – студиа, апартаменти с 1, 2 или 3 спални, които се отличават с изчистени линии, светли
от 115 000 €(от 224 920,45 лв.)
(2 498 - 2 873 €/м2)(4 885,66 - 5 619,10 лв./м2)Площ: 40.88 - 160.12 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Изискан многостаен апартамент до Народния театър
гр. София , кв. "Център"
Аристократичен просторен имот в сърцето на София
Впечатляващо предложение от пазара за недвижими имоти – многостаен апартамент с високи тавани (3.20 м), заемащ цял етаж в престижна, аристократична сграда в сърцето на столицата, на емблематичната ул. Г.С. Раковски, с възможност за паркиране във вътрешния двор. Истинско бижу,
1 100 000 €(2 151 413 лв.)
(5 903 €/м2) (11 545,01 лв./м2)Площ: 186.35 м2 Етаж: 2
гр. София , кв. "Стрелбище"
Просторни жилища с удобен достъп до метростанция „бул. България“ и Южен парк
Отличен семеен дом, висок клас строителство с удобен достъп до метростанция „бул. България“ и Южен парк!
Нов дом с перфектна локация в един от предпочитаните, южни квартали на столицата. Сградата е разположена както до големи, основни булеварди, така и до парк, детски градини
от 535 000 €(от 1 046 369,05 лв.)
(3 812 - 3 848 €/м2)(7 455,62 - 7 526,03 лв./м2)Площ: 140.35 - 140.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
-3%
Ексклузивно
Лукс
Дизайнерски четиристаен апартамент до Руски паметник
гр. София , кв. "Център"
Ексклузивен луксозно обзаведен имот в централната част на София
Представяме ви просторен и изцяло завършен четиристаен апартамент, разположен на метри от Руски паметник, в една от най-престижните и търсени локации на столицата – централния район „Буката“. Имотът съчетава отлична градска позиция, функционално разпределение и висок клас
580 000 €600 000 €1 134 381,40 лв.1 173 498 лв.
(5 043 €/м2) (9 864,19 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Премиум апартаменти в нова бутикова сграда с Акт 14 в кв. Оборище
гр. София , кв. "Оборище"
Лукс, комфорт и локация. Живот на метри от парк „Заимов“ и метростанция „Театрална“
Престижна локация • Модерна архитектура • Висок клас строителство • Инвестиция с дългосрочна стойност.
Сградата е с получен Акт 14!
Представяме ви изключителен жилищен проект, разположен на една от най-желаните и устойчиви локации в София – на крачки от ул. „Черковна“ и
от 223 000 €(от 436 150,09 лв.)
(2 658 - 3 000 €/м2)(5 198,60 - 5 867,49 лв./м2)Площ: 79.67 - 203.88 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Просторен мезонет с 3 спални в бутикова сграда до Paradise Center и Южен парк
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Жилище в новострояща се сграда с 10 апартамента в кв. Кръстова вада
Представяме ви отлична възможност за семеен дом - мезонет с 3 спални в новострояща се бутикова сграда, разположена в престижния столичен квартал Кръстова вада – само на няколко минути от метростанция „Витоша“, Paradise Center и Южен парк.
Локация с всички предимства на
639 000 €(1 249 775,37 лв.)
(3 399 €/м2) (6 647,74 лв./м2)Площ: 188.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Жилища с паркоместа в нова сграда в кв. Люлин 5
гр. София , кв. "Люлин 5"
Апартаменти с една, две или три спални в съвременен проект в близост до удобства
Изберете нов дом построен и съобразен с най-съвременните и добри интериорни и функционални решения в света на строителството.
В близост до сградата са разположени детски учебни заведения, плувен басейн, различни големи и квартални супермаркети, както и няколко спирки на
от 192 355 €(от 376 213,68 лв.)
(1 609 - 1 828 €/м2)(3 146,93 - 3 575,26 лв./м2)Площ: 112.27 - 150.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Премиум жилища енергиен клас А в столицата
гр. София , кв. "Витоша"
Апартаменти в изключителна сграда близо до Ловен парк, Зоопарк София и Витоша
Изключителен комплекс ново строителство с отлична локация, гледки към Витоша и бърз достъп до удобен транспорт, спортни центрове, търговски център, болници, паркове, училища и др. Впечатляващ проект, включващ две хармонично допълващи се сгради, обединени от обширно зелено
от 201 000 €(от 393 121,83 лв.)(без ДДС)
(2 653 - 3 322 €/м2)(5 188,82 - 6 497,27 лв./м2)Площ: 67.65 - 300.14 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
NV Residences - лукс, качество и впечатляваща архитектура
гр. София , кв. "Дианабад"
Изключителни имоти в комплекс, хармонизиращ с динамичната градска среда
Не пропускайте шанса да придобиете имот от най-висок клас в сграда с отличаваща се модерна архитектура, великолепно вписваща се в динамичната градска среда. NV Residencеs е иновативен проект за многофункционална сграда, разположена в атрактивна зона в югоизточната част на град
от 846 230 €(от 1 655 082,02 лв.)(без ДДС)
(3 850 - 4 200 €/м2)(7 529,95 - 8 214,49 лв./м2)Площ: 210.73 - 243.86 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Наем
-13%
Лукс
Луксозен апартамент с гараж в кв. Лозенец – престижна локация, простор и безкомпромисен комфорт
гр. София , кв. "Лозенец"
Висок стандарт на живот в един от най-търсените и елитни квартали на София
Изключително просторен и светъл апартамент, разположен в кв. Лозенец, един от най-желаните райони на София. Кварталът е символ на престиж, зеленина и отлично качество на живот, предпочитан от семейства, търсещи спокойствие, сигурност и бърз достъп до центъра.
Лозенец съчетава
2 100 €/месец2 400 €4 107,24 лв./месец4 693,99 лв.
(14 €/м2) (27,38 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Бутикова жилищна сграда в полите на Витоша – елегантност, светлина и високи стандарти
гр. София , кв. "Бояна"
Луксозно жилищно пространство сред природа, тишина и престиж
В един от най-желаните и зелени райони на София – кв. Бояна, м-т Гърдова глава, се реализира изключително стилна бутикова жилищна сграда, която съчетава модерна архитектура, премиум материали и усещане за уединение. Сградата е разположена сред нискоетажно застрояване и предлага
от 276 140 €(от 540 082,90 лв.)
(2 972 - 3 713 €/м2)(5 812,73 - 7 262 лв./м2)Площ: 74.38 - 245.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Луксозно енергоефективно строителство до Южен парк, метростанция и големи търговски центрове
Изберете своя нов съвременен градски дом в луксозна жилищна сграда в процес на строителство в кв. Манастирски ливади-изток в полите на Витоша, близо до Южен парк, големите търговски центрове „Paradise center“ и „България мол“ , супермаркет Лидъл, Т-маркет, магазин ДМ, множество
от 239 200 €(от 467 834,54 лв.)
(2 969 - 3 431 €/м2)(5 806,86 - 6 710,45 лв./м2)Площ: 69.72 - 120.94 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс пред Акт 16 в Манастирски ливади - изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Последни жилища с удобно и функционално разпределение и гледка към Витоша
Усещане за живот в хармония, за дом, който отразява теб и същността ти.
Твоят дом прегръдка от емоции.
Изберете дом в комплекс от затворен тип с комуникативна локация и отлични вътрешни разпределения. Комплексът се намира в един от най–бързоразвиващите се квартали на гр.
от 221 676 €(от 433 560,57 лв.)
(2 678 - 3 360 €/м2)(5 237,71 - 6 571,59 лв./м2)Площ: 65.97 - 194.18 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
-17%
Ексклузивно
Лукс
Изключително луксозен апартамент с три подземни гаража в елитния квартал Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Просторен имот на тиха улица до Южен парк и метростанция „Европейски съюз“
Представяме на вашето внимание уникален по своя мащаб, разкош и детайл имот – луксозен апартамент в сърцето на кв. Лозенец, заемащ целия четвърти етаж от представителна жилищна сграда с Разрешение за ползване от 2001 г.
Общата застроена площ е 272,79 кв.м, като имотът
1 050 000 €1 260 000 €2 053 621,50 лв.2 464 345,80 лв.
(3 849 €/м2) (7 528,21 лв./м2)Площ: 272.79 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нов жилищен комплекс – съвременен стандарт на живот в западната част на София
гр. София , кв. "Люлин 8"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и ателиета в нова сграда в кв. Люлин 8
Изберете дом в мащабен нов жилищен проект в столицата – „Люлин 8“, създаден с мисъл за модерния градски човек, който цени комфорта, сигурността и отличната локация.
Тази многофункционална сграда от ново поколение предлага интелигентен архитектурен дизайн, висококачествени
от 108 733 €(от 212 663,26 лв.)
(2 050 - 2 507 €/м2)(4 009,45 - 4 903,27 лв./м2)Площ: 43.37 - 127.82 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозна компактна сграда в подножието на Витоша планина
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Просторни апартаменти в престижния квартал Бояна, местност Гърдова глава
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект стартирало строителство в престижния квартал Бояна, местност Гърдова Глава, в богато озеленен район в полите на Витоша, в близост до главни пътни артерии, включително Околовръстен път и ул. Александър Пушкин за лесна и удобна
от 445 835 €(от 871 977,47 лв.)
(3 270 €/м2) (6 395,61 лв./м2)Площ: 136.34 - 136.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Новострояща се сграда на едно от най-комуникативните места в София
гр. София , кв. "Подуяне"
Жилища в нова сграда на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“
Избери своя нов дом в новострояща се жилищна сграда, в едно от най комуникативните места в столицата!
Отлична локация и същевременно тихо и спокойно място, на пешеходно разстояние от метростанция „Хаджи Димитър“ ( 3 мин.), метростанция „Театрална“ (13 мин), „143 ОУ“ (5 мин),
от 311 050 €(от 608 360,92 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 124.42 - 125.19 м2
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Лукс
Нова модерна сграда, съчетаваща престиж и спокойствие в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Емблематичен проект съчетаващ архитектура, комфорт и добра локация в полите на Витоша
Най-новият и впечатляващ проект на доказан инвеститор, създаден като естествено продължение на успешна концепция от сгради и издигащ модерното градско живеене на изцяло ново ниво.
Това не е просто жилищна сграда. Това е внимателно изградена философия за живот – пространство,
от 299 000 €(от 584 793,17 лв.)
(1 965 - 2 959 €/м2)(3 843,21 - 5 787,30 лв./м2)Площ: 118.49 - 218.84 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
За частни лица
Ограничен брой висок клас апартаменти в кв. Банишора
гр. София , кв. "Банишора"
Бутикова 7-етажна сграда в широкия градски център
Представяме ви бутиков проект с ограничен брой висококачествени апартаменти в седеметажна сграда, разположена в един от перспективните столични райони в широкия градски център – кв. Банишора. Сградата се намира на пешеходно разстояние до метростанция „Мария Луиза“ и 5-та градска
от 228 256 €(от 446 429,93 лв.)
(2 700 - 2 800 €/м2)(5 280,74 - 5 476,32 лв./м2)Площ: 81.52 - 164.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Висок клас жилищен комплекс в Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Съвременен комплекс с отлична локация, зелена среда и дългосрочна инвестиционна стойност
Представяме висок клас жилищен проект, разположен в Манастирски ливади – изток – един от най-динамично развиващите се и перспективни квартали на София, предпочитан от активни градски хора и млади семейства. Проектът е част от модерен жилищен комплекс с обща площ от 21 000 кв. м.,
от 163 827 €(от 320 417,76 лв.)(без ДДС)
(2 260 - 3 075 €/м2)(4 420,18 - 6 014,18 лв./м2)Площ: 71.40 - 180.23 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Лукс
Модерен градски силует в широк център, на минути от метростанция и парк
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Премиум жилища, зелени пространства и отлична локация в една впечатляваща сграда
Представяме ви един впечатляващ нов проект в централната градска част на София – съвременна жилищна сграда, която обединява лукс, архитектурна естетика и изключителна функционалност. Проектирана до последния детайл, тя предлага рядко срещана комбинация от просторни жилища,
от 316 576 €(от 619 168,84 лв.)
(2 300 - 3 204 €/м2)(4 498,41 - 6 266,48 лв./м2)Площ: 115.06 - 308.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Луксозен четиристаен апартамент с паркомясто близо до посолството на САЩ
гр. София , кв. "Лозенец"
Престижно жилище в 4-етажна тухлена сграда ново строителство
Изключително просторен, цялостно реновиран и стилно завършен многостаен апартамент с 3 спални, ситуиран в предпочитания кв. Лозенец, само на 2 км от центъра на града.
Жилището се отличава с големи, приветливи и светли помещения, стилно обзавеждане, комфорт и
2 100 €/месец(4 107,24 лв./месец)
(9,13 €/м2) (17,86 лв./м2)Площ: 230.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Просторен четиристаен апартамент с Акт 14 в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Висок клас строителство на 350 м от метро и на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата
Отлично предложение за четиристаен апартамент с Акт 14 в нова жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър, на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата, в близост до градски удобства, на 350 м от метростанция „Хаджи Димитър“ и на 120 м от автобусна и
410 000 €(801 890,30 лв.)
(2 611 €/м2) (5 106,61 лв./м2)Площ: 157.03 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Последен свободен апартамент с три спални в сграда с Акт 14
гр. София , кв. "Овча купел"
Последен четиристаен апартамент с комуникативна локация до училище, супермаркет, ресторанти, автобусни спирки
Разгледайте нашето ново предложение за нова жилищна сграда с двустайни, тристайни и многостайни апартаменти в добре познатия квартал Овча Купел, на комуникативно място близо до училище, супермаркет Фантастико, дрогерия Lilly, ресторанти, банки, спирка на автобуси, в близост до
от 315 000 €(от 616 086,45 лв.)
(2 398 €/м2) (4 690,06 лв./м2)Площ: 131.36 - 131.36 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади-изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Качествени апартаменти с просторна и комфортна жилищна площ до градски удобства
Изберете своя нов дом в луксозна жилищна сграда на шест надземни и един подземен етаж в кв. Манастирски Ливади-Изток, с удобен достъп до бул. България, бул. Тодор Александров, Околовръстен път, България Мол, МБАЛ Св. София, ресторанти, магазини и други градски удобства.
В
от 199 500 €(от 390 188,09 лв.)(без ДДС)
(2 445 - 3 726 €/м2)(4 782 - 7 287,42 лв./м2)Площ: 81.61 - 180.64 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Нова сграда с Акт 14 в близост до парк и езеро в кв. Дружба 1
гр. София , кв. "Дружба 1"
Комфортни жилища с пешеходен достъп до метростанция, болница, училище
Нов жилищен комплекс с Акт 14 в интензивно обновяващия се район – жк Дружба 1, с отлична локация в близост до парк с езеро, много зелени площи, 28-ми ДКЦ, детски градини, училища, метростанция Искърско шосе, други удобни спирки на редовния градски транспорт, магазини, кафенета,
от 283 104 €(от 553 703,30 лв.)
(1 944 €/м2) (3 802,12 лв./м2)Площ: 145.63 - 145.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София