Многостайни апартаменти в София за продажба и под наем - страница 3
За частни лица
Жилищна сграда в непосредствена близост е НСА
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в нова сграда в кв. Малинова долина
Сграда, която ще преобърне представата Ви за градски комфорт!
Новото лице на съвременното и качествено строителство в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на столицата. Това не е просто сграда – това е дом с характер, инвестиция с визия и пространство,
Продажба
Атрактивен четиристаен апартамент в Младост 4 – готов за нанасяне!
гр. София , кв. "Младост 4"
Напълно обзаведен апартамент на атрактивна цена и с потенциал
Предлагаме за продажба просторен и функционален четиристаен апартамент, разположен в една от най-предпочитаните части на кв. Младост 4. Имотът съчетава голяма жилищна площ, отлично разпределение и пълно обзавеждане, което го прави изключително подходящ както за семейно жилище,
424 000 €(829 271,92 лв.)
(3 834 €/м2) (7 499,29 лв./м2)Площ: 110.58 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Бутикова сграда с просторни апартаменти и прекрасни гледки
гр. София , кв. "Витоша"
Жилища с 1, 2 или 3 спални на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен достъп до самия булевард
Представяме ви бутикова жилищна сграда, разположена в сърцето на квартал "Витоша", известен със своята зеленина и чист въздух. Тази нова сграда е проектирана да осигури комфортен начин на живот сред природата, с просторни апартаменти, панорамни гледки към планината и удобна
от 255 000 €(от 498 736,65 лв.)
(2 679 - 3 004 €/м2)(5 239,67 - 5 875,31 лв./м2)Площ: 84.88 - 220.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Многофамилна жилищна сграда с Акт 16 и комуникативна локация в кв. Овча купел
гр. София , кв. "Овча купел"
Последни тристайни жилища до възлови булеварди, учебни заведения, парк, държавни институции
Нова жилищна сграда с Акт 16 в кв. Овча купел, между ул. Любляна, бул. Овча купел, бул. Цар Борис III, Околовръстен път, в близост до фитнес, държавни институции като НАП-офис Витоша, Държавен фонд земеделие, Агенция по геодезия, картография и кадастър, както и супермаркет
от 277 931 €(от 543 585,79 лв.)
(2 690 - 4 772 €/м2)(5 261,18 - 9 333,22 лв./м2)Площ: 103.32 - 270.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Малка бутикова сграда в кв. Симеоново
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Многостаен апартамент в близост до мол Парадайс
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Просторен и светъл модерен апартамент с прекрасна панорама
Представяме ви един наистина забележителен апартамент – истински архитектурен шедьовър от най-висок клас, с три спални и югозападно изложение за максимална светлина през целия ден и спиращи дъха гледки към Витоша и града. Имотът предлага простор, светлина, престиж, прекрасна
782 221 €(1 529 891,30 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,40 лв./м2)Площ: 227.92 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Апартамент с панорамна гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Четиристаен апартамент с удобно разпределение в луксозна сграда
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент с Акт 16, разположен в модерна сграда с впечатляваща архитектура, висок клас строителство и пряк достъп до бул. „Черни връх“. Имотът предлага североизточно изложение и две просторни тераси, от които се откриват вълнуващи
781 466 €(1 528 414,65 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,41 лв./м2)Площ: 227.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Четиристаен апартамент в сграда Lux Building 9 в кв. Малинова долина с акт 14
гр. София , кв. "Малинова долина"
Високо качество на строителството в квартал с отлична инфраструктура
Представяме на вашето внимание просторен изцяло южен апартамент с три спални в кв. Малинова долина, в близост до Бизнес парк , Ринг мол и Икеа, с бърз достъп до бул. Симеоновско шосе, Околовръстен път, Климент Охридски и ул. Проф. д-р Иван Странски,
Апартаментът е с обща площ
357 000 €(698 231,31 лв.)
(1 863 €/м2) (3 643,83 лв./м2)Площ: 191.62 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Комплекс VMV Residence/ВМВ Резидънс до Ловен парк
гр. София , кв. "Дианабад"
Последни жилища с гледки към Витоша и вътрешен двор в кв. Дианабад
Предлагаме на вашето внимание VMV Residence - апартаменти в завършена сграда с топ локация в столичния кв. Дианабад с Акт 16 от 2022 г.
Комплексът се намира в един от най-търсените за инвестиция райони на столицата. Радва се на местоположение на тиха улица до ул. „Никола
от 692 343 €(от 1 354 105,21 лв.)
(2 580 €/м2) (5 046,04 лв./м2)Площ: 268.35 - 321.08 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с фитнес и СПА в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Последен мезонет с 3 спални в елитен комплекс с Акт 16 в район с ново нискоетажно строителство и много зеленина
Луксозен затворен комплекс с общо РЗП от 25 000 кв.м. с класическа архитектура, изключително качество, високо ниво на сигурност, тишина, спокойствие, както и модерни удобства - фитнес, спа център, детски площадки, красиви градини и изцяло достъпен, обезопасен и озеленен покрив и
от 460 542 €(от 900 741,86 лв.)
(1 724 €/м2) (3 372,30 лв./м2)Площ: 267.10 - 267.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Наем
Лукс
Модерно обзаведен апартамент с три спални и топ локация в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Прекрасен семеен дом в престижен район до метростанция и удобства
Отлично обзаведен, четиристаен апартамент в луксозна сграда в кв. Лозенец близо до метростанция „Джеймс Баучер“ и хотел Маринела. Висок клас строителство с панорамен асансьор, луксозно фойае с рецепция, ресторант, видеонаблюдение, пожароизвестяване и денонощна охрана. Сградата е
2 500 €/месец(4 889,58 лв./месец)
(25 €/м2) (49,39 лв./м2)Площ: 99.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Просторен пентхаус с гледка към Витоша в кв. Бели брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Отличен имот на пешеходно разстояние от две метростанции
Многостаен пентхаус на едно ниво до 126 ОУ „Петко Ю. Тодоров“, на пешеходно разстояние от две метростанции. Жилището е част от тухлена сграда (2001 г.) с добре поддържани общи части. Кварталът е сред предпочитаните места за живеене в столицата – предлага отлична среда за спокоен
475 000 €(929 019,25 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 190.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Пентхаус
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
-4%
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент с ТОП локация до УАСГ в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Обзаведено жилище до Римска стена, университет, училища, метростанция, Борисова градина
Комфортно обзаведено и оборудван четиристайно жилище на две нива с топ локация в централния столичен район Лозенец. Имотът се намира на пешеходно разстояние до Университет по архитектура, строителство и геодезия, училища, пазар Римска стена, БНР, булеварди Драган Цанков, Евлоги и
466 000 €485 000 €911 416,78 лв.948 577,55 лв.
(3 329 €/м2) (6 510,12 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент в сграда F на Витоша Вю / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно обзаведен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова Вада
Новообзаведен и оборудван просторен апартамент с три спални в сграда F с Акт 16 на „Витоша Вю” / Vitosha View в кв. Кръстова вада. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски
990 €/месец(1 936,27 лв./месец)
(7,72 €/м2) (15,11 лв./м2)Площ: 128.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Пентхаус с три спални в комплекс Модера Резидънс, кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Просторно жилище с гледка към Витоша в комплекс с детска площадка и зелени площи
Изчистени линии, практичност и комфорт в помещенията, светлина, простор, прекрасна гледка към Витоша планина, са малка част от предимствата на това жилище. Имотът е част от комплекс Модера Резидънс, разположен на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен
395 000 €(772 552,85 лв.)
(1 184 €/м2) (2 315,46 лв./м2)Площ: 333.65 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Уютен тристаен апартамент до РУМ Младост
гр. София , кв. "Младост 2"
Обзаведено жилище с възможност за преустройства
Предлагаме ви обзаведен тристаен апартамент, който лесно може да се преустрои. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано.
Към апартамента има мазе с площ от 4-5 кв.м.
Просторен имот, разположен в панелна сграда с поддържани общи части на удобно разстояние от две
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 726 €/м2) (3 376,14 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
-5%
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в тухлена сграда в кв. Младост 2
гр. София , кв. "Младост 2"
Тристайно жилище с възможност за обособяване на още една спалня
Предлагаме ви обзаведен тристаен апартамент, който лесно може да се преустрои в четиристаен непреходен апартамент, поради наличието на вода и канализация в сегашната всекидневна, а настоящата кухня може да се превърне в трета спалня. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано,
310 000 €324 900 €606 307,30 лв.635 449,17 лв.
(2 067 €/м2) (4 042,05 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент в Oasis Residence до Панчарево
с. Панчарево , гр. София
Ново жилище с двор до Англо-американско училище, с лесен достъп до Околовръстен път
Четиристаен апартамент в модерен затворен комплекс Oasis Residence, успешно съчетаващ модерни удобства и близост до природата – езерото Панчарево (10 минути) и ски курорт Витоша (20 минути), както и удобен достъп до Околовръстен път и Самоковско шосе, на 5 минути от
314 000 €(614 130,62 лв.)
(2 017 €/м2) (3 944,32 лв./м2)Площ: 155.70 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Aпартамент с три спални в поддържана сграда близо до Ловен парк
гр. София , кв. "Дианабад"
Жилище близо до две детски площадки, училище и спирка на градски транспорт
Изключително топъл и светъл апартамент в кв. Дианабад. Районът осигурява отлични условия за спокойно ежедневие, отлични комуникации и оживена среда, достъпът до центъра и важни точки на града се извършва лесно и удобно. В близост се намират основни пътни артерии, спирки на
206 000 €(402 900,98 лв.)
(1 938 €/м2) (3 790,23 лв./м2)Площ: 106.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
-12%
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент в отлично поддържана сграда
гр. София , кв. "Витоша"
Напълно обзаведено жилище в кв. Витоша
Обзаведен апартамент с 3 спални и нови мебели и електроуреди. Жилището е част от столичния квартал Витоша, намира се в нова сграда с отлично поддържани общи части, асансьор и комуникативна локация. В близост се намира спирка на градски транспорт, посолства, хипермаркет
1 100 €/месец1 250 €2 151,41 лв./месец2 444,79 лв.
(7,86 €/м2) (15,37 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Светъл и просторен апартамент с три спални обзаведен в стил „Shabby Chic" в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Драгалевци"
Четиристаен апартамент в поддържана сграда близо до киноцентър „Бояна“
Просторно жилище, намиращо се съвсем близо до киноцентър „Бояна“. Кооперацията е разположена в подножието на Витоша, панорамата към която е прекрасна. В близост се намират множество туристически пътеки. Апартаментът е разположен в един от най-желаните столични райони с улеснен
340 000 €(664 982,20 лв.)
(2 073 €/м2) (4 054,77 лв./м2)Площ: 164.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София