Имоти близо до град за продажба и под наем - страница 5
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Студио на партерен етаж в комплекс Чамкория Чалетс / Chamkoria Chalets
к.к. Боровец
Завършен имот, готов за обзавеждане, на 10 минути от центъра на Боровец
Уютно студио в комплекс Chamkoria Chalets, Боровец – само на 10 минути от ски пистите!
Представяме ви чудесна възможност да притежавате завършен и готов за обзавеждане имот в един от най-популярните зимни курорти в България – Боровец. Студиото се намира на партерен етаж в
45 000 €(88 012,35 лв.)
(1 207 €/м2) (2 360,85 лв./м2)Площ: 37.28 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Плаж на 1.2 км
Напълно обзаведен апартамент в луксозния комплекс Harmony Suites 15
к.к. Слънчев бряг
Тиха зелена среда, висок стандарт и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент в един от най-предпочитаните и елегантни комплекси на к.к. Слънчев бряг – Harmony Suites 15. Имотът е разположен на партерен етаж и е с площ 44 кв.м, като се намира в спокойна и зелена част на комплекса, с директен достъп до
96 200 €(188 150,85 лв.)
(2 186 €/м2) (4 276,16 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Модерен логистичен център в с. Лозен – стратегическа локация до София
с. Лозен , гр. София
Голям логистичен център подходящ за логистични и дистрибуционни компании, складове за търговия на едро и др.
Представяме модерен логистичен център, разположен в село Лозен, едно от най-предпочитаните и динамично развиващи се населени места в непосредствена близост до гр. София. Локацията съчетава бърз достъп до столицата, основни пътни артерии и отлични условия за развиване на складова,
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 500 м
Стилен тристаен апартамент в комплекс „Амара“, Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Напълно обзаведено жилище с отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба елегантен и напълно завършен тристаен апартамент с площ 78,05 кв.м, разположен в утвърдения и предпочитан комплекс „Амара“ в курортен комплекс Слънчев бряг. Имотът е в отлично състояние и се продава с цялото налично обзавеждане и оборудване, което позволява
101 400 €(198 321,16 лв.)
(1 462 €/м2) (2 860,13 лв./м2)Площ: 69.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Наем
За частни лица
Плаж на 300 м
Магазин под наем на 300 м от плажа в Слънчев бряг – отлична локация за сезонен бизнес
к.к. Слънчев бряг
Търговско помещение с тротоарна площ и силен човекопоток, подходящо за летен сезон
Предлагаме под наем търговски обект с площ 30 кв.м, разположен на изключително атрактивна локация в к.к. Слънчев бряг, само на около 300 метра от плажа. Към помещението вървят и тротоарна площ 15 кв.м. Имотът се намира на оживена улица с интензивен пешеходен трафик, което го
Продажба
За частни лица
Лукс
Двуетажна съвременна къща в новостроящия се комплекс “Верея Вила Парк”
гр. Стара Загора , кв. "м-т Беш Бунар"
Къща с модерен дизайн и архитектура във вилна зона на гр. Стара Загора
Представяме на вашето внимание двуетажна къща в новостроящия се комплекс от затворен тип "Верея Вила Парк" във вилна зона на Стара Загора. Комплексът е богато озеленен, с панорамна гледка към града и борова гора. Имотът се характеризира с уникално местоположение сред живописна
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 300 м
Комфортен тристаен апартамент в елитен комплекс Tarsis Club & SPA
к.к. Слънчев бряг
Имот с гарантиран наем на 300 м от плажа в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с площ 65 кв.м., разположен в един от най-зелените и добре поддържани комплекси в Слънчев бряг – „Tarsis Club & SPA“. Локацията на комплекса съчетава тишина и уединение с удобен достъп до централните части на курорта, което го
102 714 €(200 891,12 лв.)
(1 580 €/м2) (3 090,63 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-16%
Къща с уникална панорама към скали и залези над Тетевенската долина
гр. Тетевен
Имот с огромен потенциал и нужда от внимание в сърцето на Стара планина
Уникален имот в сърцето на Тетевенския Балкан, разположен само на 2 км от центъра на града и с невероятни гледки към планината и залезите над Тетевенската долина. Тетевен е малко райско кътче в подножието на върховете Петрахиля, Трескавец, Острич и Червен, само на час и половина
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Двустаен апартамент в Роял Бийч Барсело/Royal Beach Barcelo
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Ваканционен дом в сърцето на Слънчев бряг, на 150 метра от плажа
Напълно обзаведен, двустаен имот в луксозния комплекс Барсело Роял Бийч/Royal Beach Barcelo в центъра на к.к. Слънчев бряг, на метри от златистите плажове и морската шир на курорта. Комплексът се намира само на 150 метра от плажа и разполага с градини (9000 кв. м.) и басейни,
87 999 €(172 111,08 лв.)
(1 250 €/м2) (2 445,45 лв./м2)Площ: 70.38 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Прекрасен двустаен апартамент с морска панорама в Равда
с. Равда
Модерен апартамент в луксозна сграда, само на 50 метра от морския бряг
Предлагаме Ви прекрасен двустаен апартамент, разположен в модерна и луксозна сграда в Равда, само на 50 метра от морския бряг. Жилището с площ от 75,44 кв.м предлага идеалната комбинация от комфорт, простор и неповторима морска атмосфера.
Апартаментът разполага с:
• Светъл и
175 000 €(342 270,25 лв.)
(2 320 €/м2) (4 536,99 лв./м2)Площ: 75.44 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-6%
Къща в живописно село на 26 км от Стара Загора
с. Сладък кладенец , гр. Стара Загора
Имот за реновиране в село Сладък Кладенец
Предлагаме на Вашето внимание селска къща с площ 70 кв.м. и дворно място 801 кв.м., на 27 км от центъра на областния град Стара Загора. Районът е тих и спокоен, с красива природа, с гледка към планината и към селото.
Къщата е тухлена, с гредоред и бетонна плоча, строена през
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Просторни апартамети с прекрасни гледки на плаж Аркутино
гр. Созопол , Аркутино
Апартаменти завършени „до ключ“ в нов комплекс в сърцето на южното Черноморие
Отлични жилища с морска панорама, в луксозен комплекс в местността Аркутино! Място, предлагащо комфорт и безкомпромисно качество на живот.
Прекрасно предложение за покупка на нов ваканционен дом на брега на морето.
Жилища в нов комплекс разположен в сърцето на южното
от 99 091 €(от 193 805,15 лв.)
(1 788 - 3 135 €/м2)(3 497,02 - 6 131,53 лв./м2)Площ: 48.26 - 400.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ски лифт на 50 м
Обзаведено студио в комплекс Флора / Flora
к.к. Боровец
Едностаен апартамент с красива гледка до ски лифта в центъра на Боровец
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио, разположено в утвърдения комплекс Flora, в самото сърце на курорта Боровец, само на 50 метра от ски лифта. Локацията е изключително атрактивна както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през зимния и
104 000 €(203 406,32 лв.)
(2 567 €/м2) (5 021,14 лв./м2)Площ: 40.51 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Лукс
Прекрасен имот в живописния Тетевенски Балкан
гр. Тетевен
5-звездна триетажна сграда с ресторант, бар-библиотека с детски кът, 14 стаи с панорамни гледки, СПА център, открит паркинг
Имаме удоволствието да представим за продажба изключителен имот с живописна локация и висок клас жилищна среда, с отличен бизнес потенциал. Имотът се характеризира със съвкупност от качествено подбрани детайли по отношение на стил, комфорт, естетика, които гарантират безупречни
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 800 м
Парцел в регулация зад Стадиона в гр. Несебър
гр. Несебър
Три съседни парцела всеки с площ 980 кв. м., с възможност да се закупят отделно или заедно
Предлагаме на вашето внимание парцел с обща площ от 2941 кв. м. ,разположен в района зад Стадиона в гр. Несебър. Имотът е в регулация. В момента не се използва и е обрасъл с храсти и ракита. Отличен избор за строителство на къща, вила или малък комплекс. Плажът е на около 800 м.
Продажба
Равен правоъгълен парцел земеделска земя в село Герман
с. Герман , гр. София
Парцел за инвестиция до регулация във формираща се индустриална зона
Земя с площ 2880 кв.м. в непосредствена близост до регулацията на село Герман. Имотът попада в очертаващата се индустриална зона на селото. Имота е с лице от 20 м на асфалтов път и дължина на парцела 145 м. Има възможност за покупка и на съседния имот, което ще даде възможност
460 800 €(901 246,46 лв.)
(160 €/м2) (312,93 лв./м2)Площ: 2 880.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 900 м
Резервиран
Тристаен апартамент с голяма тераса в затворен комплекс в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Южно изложение, спокойна локация и отлична инвестиционна възможност
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с голяма тераса и южно изложение, разположен на втория етаж в поддържан затворен комплекс в западната, тиха част на к.к. Слънчев бряг.
Жилището е просторно, светло и топло, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционно
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Уникален инвестиционен имот в сърцето на Природен парк Витоша
гр. София , кв. "в.з.Бояна"
Високопланински комплекс с целогодишен достъп, развит бизнес модел и изключителен потенциал
Днешното ни предложение включва изключително рядък недвижим имот, разположен в сърцето на Природен парк Витоша, на 1 850 м надморска височина, сред борова гора, тишина и впечатляващи панорамни гледки. Имотът съчетава автентична природна среда с целогодишен и лесен достъп от София
Продажба
Мезонет с 3 спални в комплекс Съни Дей 3/ Sunny Day 3
к.к. Слънчев бряг , супермаркет
Изцяло оборудван имот в затворен комплекс
Предлагаме за продажба просторен мезонет с 3 спални и 3 тераси, разположен на 3/4 етаж в сграда от комплекс Съни дей 3.
Апартаментът е обзаведен преди една година и всички мебели са почти нови, а уредите са в гаранция и от висок клас, монтирани са нови инверторни
Продажба
Двуетажна къща с голям двор в центъра на 30 км от Свищов
с. Масларево
Масивен имот с отлична локация в едно от най-комуникативните села в Северна България
Предлагаме за продажба двуетажна къща с двор от 1 060 кв.м, разположена на асфалтирана улица с канализация в самия център на село Масларево, община Полски Тръмбеш.
Имотът впечатлява с много добро местоположение и лесен достъп през всички сезони. Селото е с изключително
Продажба
Лукс
Плаж на 7 км
Комплекс от къщи до Варна и морето - устойчив лукс сред природата
с. Близнаци , гр. Варна
Къщи в комплекс на 7 км от плажа
Ново и модерно жилищно селище, разположено в живописното село Близнаци, само на 15 минути от Варна и на 5 минути от най-големия плаж в България – Камчия. Комплексът съчетава в себе си устойчиво строителство, висококачествени материали от водещи европейски производители и
Продажба
Парцели в регулация до Black Sea Rama
с. Топола
Голям парцел в регулация до голф игрище Black Sea Rama в землището на с. Топола
Предлагаме за продажба атрактивен урегулиран парцели до Black Sea Rama Golf, само на около 60 метра от входа. В района има много нови ваканционни къщи и вилни селища, в близост до няколко голф игрища като Thracian Cliffs, Lighthouse Golf and SPA Resort и Topola Skies Golf & Spa
Продажба
Хит
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Стилен комплекс на първа линия до централния плаж на Лозенец
с. Лозенец
Обзаведени студиа и двустайни апартаменти с красиви гледки
Този елегантен комплекс е разположен само на 50 метра от плажа и морето в предпочитан за отдих район в Лозенец.
Лозенец е заобиколен от Странджа планина между градовете Царево и Китен. Комплексът привлича не само с неговата изискана архитектура, но също с много удобна
от 61 947 €(от 121 157,80 лв.)
(1 618 - 1 988 €/м2)(3 164,53 - 3 888,19 лв./м2)Площ: 37.17 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ски лифт на 50 м
Двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Комфортно обзаведен апартамент с красива гледка до ски лифта
Готов за нанасяне двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец, близо до ски лифта в популярния планински курорт (50 м). Имотът е отлична инвестиция за отдаване под наем. Таксата поддръжка е 14 Евро на м2.
Апартаментът (обща площ – 83.3 кв.м., чиста площ –
208 250 €(407 301,60 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 83.30 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 200 м
Вила с двор и морска панорама
с. Кранево , гр. Варна
Имот на 200 метра от плажа в Кранево
Предлагаме за продажба имот с голямо дворно място и открита морска панорама, в Кранево, само на 200 метра от плажа. Парцелът е разположен в район, подлежащ на геотехнически контрол, тъй като има специфични теренни особености, характерни за крайбрежната зона.
• Площ на вилата:
Продажба
-4%
Голям промишлен парцел до бъдещата индустриална зона на гр. Варна
гр. Варна , кв. "Западна промишлена зона"
Леснодостъпен регулиран парцел с лице на път Девня-Варна
Представяме на вашето внимание промишлен парцел с обща площ от 2490 кв.м., намиращ се в землището на с. Тополи - местност "Таш Тарла". УПИ с ПУП-ПРЗ, за "Производствени и складови дейности".
Парцелът се намира само на 150 м. от бъдещия Индустриален парк на Варна – мащабен
191 999 €199 500 €375 517,40 лв.390 188,09 лв.
(77 €/м2) (150,81 лв./м2)Площ: 2 490.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Николай Витанов
Брокер, Варна
Продажба
Модерна къща с панорамна гледка в подножието на Витоша – с. Бистрица
с. Бистрица , гр. София
Имот с 4 спални, дворно място и гараж за 4 автомобила на 15 км от центъра на София
Предлагаме на вашето внимание уникален имот с впечатляваща архитектура и отлична локация – само на 15 км от центъра на София, на 5 км от Околовръстното шосе и едва на 57 км от популярния зимен курорт Боровец. Къщата се намира в с. Бистрица – един от най-престижните райони край
Продажба
Хит
Лукс
Плаж на 900 м
Нов жилищен комплекс до плаж Кабакум, Варна
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Луксозни апартаменти на пешеходно разстояние от плажа
Представяме ви новостроящ се жилищен комплекс, разположен в престижната местност Ален мак, само на няколко минути от центъра на Варна и на пешеходно разстояние от плаж Кабакум, курортен комплекс „Слънчев ден“ и емблематичния курорт Ривиера. Местоположението съчетава удобството на
от 78 500 €(от 153 532,66 лв.)
(1 263 - 2 790 €/м2)(2 470,21 - 5 456,77 лв./м2)Площ: 42.95 - 277 000.00 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Жилища на първа линия море в елитен комплекс
с. Шкорпиловци
Апартаменти в целогодишен комплекс на метри от плажа
Радваме се да ви представим изключително висок клас имоти на първа линия море, на метри от плажа в Шкорпиловци. Разкошен комплекс, разположен в непосредствена близост до един от най-красивите плажове на черноморския бряг и био резервата „Камчийски пясъци“. Един проект,