Имоти близо до морето за продажба и под наем - страница 8
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Пететажна сграда с Акт 16 на 700 м от морето в гр. Поморие
гр. Поморие
Последно жилище до училище, детска градина и други градски удобства
Комфортни апартаменти в нова сграда с Акт 16 и отлична локация, на 700 м от морето, в близост до центъра на гр. Поморие, до комплексите за рехабилитация, училище, детска градина, магазини, болница и други градски удобства.
Проектът представлява жилищна сграда, изградане в
от 89 775 €(от 175 584,64 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 66.50 - 66.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Апартаменти в малка сграда с двор в м-ст „Траката“
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
3 жилища с гаражи и паркоместа
Ако търсите имот в малка сграда качествено ново строителство - не пропускайте този имот. Три апартамента в малка тухлена кооперация на 3 етажа (360 кв.м.) с озеленен двор (585 кв.м.) в м-ст „Траката“ в гр. Варна. В непосредствена близост са центъра на квартала, детска градина и
от 265 568 €(от 519 405,86 лв.)
(1 600 - 1 700 €/м2)(3 129,33 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 165.98 - 170.39 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Затворен комплекс от седем къщи в квартал Ветрен
гр. Бургас , кв. "Ветрен"
Просторни къщи с три спални, двор и веранда в спокоен квартал на град Бургас
Представяме ви иновативен проект за затворен комплекс от 7 еднотипни къщи, разположен в предпочитания квартал Ветрен, гр. Бургас, на главна улица – отлична локация с бърз достъп до центъра на града, съчетана със спокойствие, зеленина и усещане за уединение.
Характеристики на
Продажба
Лукс
Плаж на 1 км
Къщи и просторни апартаменти в Еко комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас
Комплекс в стил „стара българска къща“ с морска панорама
Станете собственик на изключителен морски имот без аналог в екологична среда на брега на морето - комплекс от най-висок клас в Свети Влас. Имоти с панорамна гледка към морето и заобикалящата зеленина. Великолепна среда, съчетаваща морски бриз и горска прохлада на метри от плажа.
от 105 080 €(от 205 518,62 лв.)
(1 800 - 4 320 €/м2)(3 520,49 - 8 449,19 лв./м2)Площ: 51.51 - 312.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Нови къщи в близост до Минерални бани и боровата гора в кв. Ветрен
гр. Бургас , кв. "Ветрен"
Просторни къщи с две паркоместа и дворно място
Просторни къщи в непосредствена близост до парк Минерални бани и свежия въздух на боровата гора!
Проектът включва 18 къщи, 2 от които са по 350 кв. м. с по 800 кв. м. двор, останалите 16 къщи са с квадратури около 180 кв. м. с по 400 кв. м. двор. Разположени са в кв. Ветрен,
Продажба
Плаж на 6 км
Нова голяма къща в село Кошарица
с. Кошарица , к.к. Слънчев бряг
Нова къща на акт 15 с таванско помещение и мазе
Представяме ви новопостроена къща с Акт 15, разположена в живописното село Кошарица, само на няколко километра от морския бряг.
Имотът е с обща площ от 320 кв.м., включващ два етажа, таванско помещение за багаж и мазе от 20 кв.м.
• Първи етаж (150 кв.м.):
Два входа,
Продажба
За частни лица
Луксозен жилищен комплекс в кв. Изгрев
гр. Варна , кв. "Изгрев"
Атрактивен жилищен проект стартирало висок клас строителство до възлов булевард, магазини, училища
Предлагаме за продажба луксозен жилищен комплекс в процес на строителство в кв. Изгрев. Състои се от 11 етажа, от два жилищни входа и подземни паркоместа, с бърз и удобен достъп до главен булевард, магазини, гимназии.
Старт на строителството - март 2024 г. Акт 16 три години
от 231 500 €(от 452 774,65 лв.)
(995 - 1 445 €/м2)(1 946,05 - 2 826,17 лв./м2)Площ: 174.02 - 237.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-15%
ОТДАДЕН
Обзаведено студио под наем до магазин Макао в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда в тих и зелен район на гр. Варна
Предлагаме под наем модерно и напълно обзаведено студио, разположено в един от най-предпочитаните и спокойни квартали на Варна – кв. Виница. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Макао, Конна база, бул. „Цар Борис III-ти“, тенис кортове и разнообразни търговски
299 €/месец350 €584,79 лв./месец684,54 лв.
(6,64 €/м2) (13 лв./м2)Площ: 45.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 150 м
Обзаведен апартамент с морска гледка в комплекс Роял Коув Резидънс/Royal Cove Residence
гр. Каварна
Двустайно жилище в отличен комплекс на 150 метра от плажа
Просторен двустаен апартамент в престижния комплекс Royal Cove Residence, разположен в гр. Каварна – едно от най-красивите и търсени места по Северното Черноморие, известно със своята спокойна атмосфера, чист въздух и впечатляващи морски пейзажи.
Жилището се намира на 5-ти
98 000 €(191 671,34 лв.)
(1 337 €/м2) (2 615,25 лв./м2)Площ: 73.29 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ново
Лукс
Бутиков хотел – архитектурна перла в сърцето на стара Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Емблематичен бутиков хотел в историческия център на Варна, съчетаващ аристократичен стил, модерни удобства и отличен инвестиционен потенциал
Изключителна възможност за придобиване на действащ бутиков хотел, разположен в една от най-престижните и исторически значими части на Варна – площад „Буров“, само на метри от Морската градина, Морска гара и централната пешеходна зона на града.
Хотелът представлява напълно
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 500 м
Уютен апартамент в сърцето на Бяла – на пешеходно разстояние от плажа
гр. Бяла (Варна)
Светъл и напълно обзаведен апартамент с паркомясто и отлична локация в спокоен морски град
Уютен и слънчев апартамент, разположен в централната част на град Бяла – едно от най-предпочитаните морски кътчета по Българското Черноморие, известно с чистото море, спокойната атмосфера и красивите плажове.
Жилището впечатлява с южното си изложение, което осигурява много
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 350 €/м2) (2 640,37 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Парцел земеделска земя в ж.к. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона А"
Отлична инвестиционна възможност в района на гр. Бургас
Предлагаме за продажба парцел земеделска земя с площ 7639 кв.м., разположен в гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник, местност „Кара Баир – Е“.
Имотът е относително равен и е изключително подходящ за изграждане на складова или производствена база, като има възможност за промяна на
Наем
ново
Плаж на 200 м
Пентхаус с две спални под наем в центъра на кв. Сарафово
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Уютно жилище с паркомясто и панорамна гледка на 200 м от плажа
Предлагаме под наем просторен апартамент на последния 5/5 етаж в централната част на кв. Сарафово, с впечатляваща гледка към морето.
Имотът е с обща площ 124 кв.м., от които 80 кв.м. чиста жилищна площ, 2 затворени зимни градини с обща площ 30 кв.м. и открит балкон 14
720 €/месец(1 408,20 лв./месец)
(5,81 €/м2) (11,36 лв./м2)Площ: 124.00 м2 Етаж: 5
с. Топола
Два съседни парцела близо до голф игрища Black Sea Rama and Thracian Cliffs
Предлагаме за продажба два съседни регулирани парцела, разположени в село Топола – утвърждаваща се и все по-търсена дестинация по Северното Черноморие, благодарение на близостта си до едни от най-елитните голф комплекси в България – Black Sea Rama и Thracian Cliffs Golf & Beach
Продажба
ново
Студио в нова модерна сграда в кв. Братя Миладинови
гр. Бургас , кв. "Братя Миладинови"
Отлична инвестиция и локация близо до парк
Предлагаме ви студио с площ от 47 кв. м., разположено в нова сграда в един от най-предпочитаните квартали на Бургас – ж.к. „Братя Миладинови“. Имотът се намира на тиха и спокойна улица, в непосредствена близост до парк, детска градина, училище и спирки на градския транспорт,
98 000 €(191 671,34 лв.)
(2 085 €/м2) (4 078,11 лв./м2)Площ: 47.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в курорта Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Напълно обзаведен апартамент на 500 метра от морето
Предлагаме на вашето внимание напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна.
Жилището се намира на трети етаж и предлага
249 000 €(487 001,67 лв.)
(3 276 €/м2) (6 407,92 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Тристаен напълно обзаведен апартамент в Св. Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Комфортен апартамент в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн, на 500 м от плажа
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, напълно обзаведен, разположен в затворен комплекс с богато озеленяване и басейн в курорта Св. Св. Константин и Елена – един от най-престижните и спокойни морски райони край Варна, само на 500 м от морето.
Жилището (119.6 кв.м.) се
349 000 €(682 584,67 лв.)
(2 918 €/м2) (5 707,23 лв./м2)Площ: 119.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 2.9 км
Автентична механа в центъра на Каварна
гр. Каварна
Заведение в традиционен български стил с готова концепция за бизнес в Каварна
Представяме за продажба заведение с характер и атмосфера – механа, разположена в самия център на Каварна. Локацията е изключително удобна и комуникативна, с постоянен поток от хора и лесен достъп, което създава отлични условия за развитие на успешен ресторантьорски
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Комуникативен регулиран парцел в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с жилищен проект с отлична локация на 400 м от централния плаж
Предлагаме за продажба атрактивен регулиран парцел, разположен в една от най-предпочитаните части на град Бяла, само на около 400 метра от централния плаж. Локацията съчетава удобството на близостта до морето с добре развита градска среда.
Имотът се намира в урбанизирана зона,
105 000 €(205 362,15 лв.)
(233 €/м2) (456,36 лв./м2)Площ: 450.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка в Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Просторно жилище с престижна локация и комфортно обзавеждане на 1 км от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент, разположен на последен етаж в малък бутиков комплекс в престижния район Траката, само на около 1 км от морето. Сградата е четириетажна, с отлично поддържани общи части и спокойна жилищна среда.
Апартаментът е с обща площ
317 440 €(620 858,68 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 158.72 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 500 м
Урбанизиран поземлен имот с идеен проект
гр. Созопол
Урбанизиран парцел в район Мапи, до къмпинг Каваци и гр. Созопол
Представяме за продажба урбанизиран поземлен имот, разположен в района Мапи – Каваци, в близост до Созопол – една от най-предпочитаните локации по Южното Черноморие.
Имотът представлява обединение от пет самостоятелни урегулирани поземлени имота, които се предлагат като
375 000 €(733 436,25 лв.)
(142 €/м2) (276,77 лв./м2)Площ: 2 650.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-2%
Напълно обзаведен тристаен апартамент с паркомясто в района на Лятно кино Тракия
гр. Варна , кв. "Лятно кино Тракия"
Апартамент с две спални в малка сграда на четири етажа
Предлагаме за продажба прекрасно завършен и напълно обзаведен апартамент с две спални, разположен на тиха улица в предпочитания район Лятно кино Тракия – зона с отлична инфраструктура, бърз достъп до централната част на града и множество удобства на пешеходно
219 900 €224 900 €430 087,02 лв.439 866,17 лв.
(1 912 €/м2) (3 739,89 лв./м2)Площ: 115.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Външно паркомясто за продажба с отлична локация близо до главен път
гр. Варна , кв. "Виница"
Паркомясто на 150 метра от пътя Виница – Св. Св. Константин и Елена
Предлагаме за продажба паркомясто, разположено в нова сграда в района между квартал Виница и курорта Св. Св. Константин и Елена, само на около 150 метра от главния път. Локацията е изключително удобна и с лесен достъп, което прави имота подходящ както за собствени нужди, така и
Продажба
Лукс
Плаж на 100 м
Търговско помещение с офис обзавеждане в гр. Свети Влас
гр. Свети Влас , Хотел Берлин
Готов бизнес имот с отлична видимост в оживен район с постоянен поток от хора
Предлагаме за продажба напълно оборудвано търговско помещение, разположено в един от най-предпочитаните курорти по Южното Черноморие – Свети Влас, в непосредствена близост до хотел „Берлин“ и едва на 100 м от плажа.
Имотът е позициониран на комуникативно място с целогодишен
215 000 €(420 503,45 лв.)
(2 048 €/м2) (4 004,79 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 400 м
Парцел на 400 метра от плажа в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Отлична възможност за строителство на ваканционен или целогодишен дом
Предлагаме за продажба парцел, разположен само на 400 метра от плажа в Бяла, област Варна – спокоен морски град, предпочитан както за почивка, така и за целогодишно живеене.
Имотът е с правилна форма и се намира в регулация, с налични вода и канализация на улицата. За
Продажба
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Нова сграда в кв. Левски - качество, комфорт и функционалност
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Просторни жилища близо до всички градски удобства
С удоволствие ви представяме новия жилищен проект в кв. Левски, гр. Варна – съвременна сграда, която съчетава качество, комфорт и функционалност на едно от най-добрите местоположения в града.
Сграда с визия и удобства за съвременния градски живот!
Разположена в тих и
от 144 000 €(от 281 639,52 лв.)
(2 028 - 2 215 €/м2)(3 966,42 - 4 332,16 лв./м2)Площ: 71.00 - 107.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 11 км
Къща с голям двор и стопански постройки в с. Брястово
с. Брястово , с. Брястово
Просторен имот с двор за земеделие или семеен проект близо до Балчик
Предлагаме за продажба просторен селски имот, разположен в с. Брястово, само на 7 км от Балчик – район, съчетаващ спокойствие, чист въздух и близост до морето.
Имотът впечатлява с голямо дворно място с площ 3647 кв.м, оградено с масивна каменна ограда, осигуряваща уединение и
Продажба
изгодно
За частни лица
Плаж на 800 м
Компактен двустаен апартамент в гр. Бяла, на 800 м от плажа
гр. Бяла (Варна)
Жилище за ремонт в комплекс с басейн и озеленен двор
Предлагаме за продажба компактен двустаен апартамент, разположен в малък и уютен комплекс в гр. Бяла, само на 800 метра от плажа.Без такса поддръжка.
Имотът се намира на 3-ти етаж в 5-етажна сграда с асансьор и Акт 16, и предлага спокойна среда с озеленен двор, басейн и зона
45 000 €(88 012,35 лв.)
(696 €/м2) (1 361,37 лв./м2)Площ: 64.65 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Парцел за инвестиции с удобен достъп до плаж Каваци
гр. Созопол
Горски парцел с хубава локация и гледка море на асфалтов път
Атрактивно предложение за покупка на горски парцел с площ от 2772 кв.м. с отлична локация в гр. Созопол едва на 2 минути пешеходно разстояние от плаж Каваци.
Имотът е разположен на асфалтов път, на 20 м от електричество и вода. Разкрива прекрасна гледка към гора и морето.
249 000 €(487 001,67 лв.)
(90 €/м2) (175,69 лв./м2)Площ: 2 772.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас