Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 3
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в сърцето на Поморие – само на 150 метра от плажа. Имотът е част от модерен комплекс, създаден с идея за тишина, спокойствие и естетика, в район с отлично развита инфраструктура и собствена паркова
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 727 €/м2) (3 378,25 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Обзаведен двустаен апартамент в Реджина Маре/Regina Mare
гр. Царево
Ваканционен апартамент на първа линия от плаж Нестинарка в гр. Царево
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в затворен комплекс Реджина Маре/Regina Mare на първа линия море в района на плаж Нестинарка в гр. Царево. Имотът съчетава отлична локация, морска атмосфера и удобства, които го правят подходящ както за
102 000 €(199 494,66 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент в Paradise Dreams, Свети Влас
гр. Свети Влас
Уютно жилище на втора линия от морето, само на 4 минути пеша от плажа
Предлагаме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 61 кв.м, разположен на първи етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Свети Влас – Paradise Dreams.
Жилището е с отделен вход и изключително функционално разпределение:
• входно антре;
• просторна дневна с
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 721 €/м2) (3 366,59 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-3%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка към морето и остров Свети Иван
гр. Черноморец
Обзаведено жилище с две спални на първа линия в Черноморец
Представяме ви изключителен ваканционен имот с фронтална морска панорама, разположен на първа линия в един от най-живописните курирти на българското Черноморие – Черноморец, с гледка към остров Свети Иван и стария град на Созопол. Това е място, където всяка пролет морето посреща
187 000 €192 800 €365 740,21 лв.377 084,02 лв.
(1 851 €/м2) (3 620,47 лв./м2)Площ: 101.02 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-3%
Парцел с лице към главен път в квартал Крайморие, Бургас
гр. Бургас , кв. "Крайморие"
Отлична инвестиционна възможност, стратегическа локация в близост до морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 3 510 кв.м, разположен в квартал Крайморие, гр. Бургас – един от най-перспективните и динамично развиващи се крайморски райони в региона.
Имотът има лице към главен път, което го прави изключително подходящ за търговски обект,
340 000 €350 000 €664 982,20 лв.684 540,50 лв.
(97 €/м2) (189,45 лв./м2)Площ: 3 510.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1 км
Просторно студио с потенциал за преустройство в двустаен апартамент
гр. Черноморец
Голям имот „до ключ“ в затворен комплекс с удобства в гр. Черноморец
Предлагаме за продажба просторно студио с площ 86 кв.м, разположено в затворен комплекс в Черноморец. Имотът предоставя отлична възможност за преустройство в двустаен апартамент, благодарение на просторната площ и функционално разпределение.
Жилището е завършено „до ключ“ – с
112 300 €(219 639,71 лв.)
(1 306 €/м2) (2 553,95 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Обзаведено студио в предпочитан курортен комплекс
гр. Созопол
Ваканционен имот в близост до плаж Каваци
Ако търсите уютен морски имот, който да съчетава спокойствие, зеленина и близост до един от най-красивите плажове по българското Черноморие, това студио в Созопол е отличен избор.
Жилището се намира в добре поддържан и функциониращ комплекс, разположен само на около 300 метра
57 900 €(113 242,56 лв.)
(1 316 €/м2) (2 573,69 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Чисто нов двустаен апартамент на 250 метра от плаж в комплекс Етъра 4
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент в отличен комплекс в Свети Влас
Предлагаме за продажба чисто нов компактен двустаен апартамент, разположен на първи етаж в модерния комплекс Етъра 4 в Свети Влас – един от най-предпочитаните райони на града, в непосредствена близост до морето и престижното яхтено пристанище Марина Диневи. Районът предлага
84 000 €(164 289,72 лв.)
(1 495 €/м2) (2 924,35 лв./м2)Площ: 56.18 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Завършен до ключ двустаен апартамент с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Слънчево жилище с приятна гледка до гора, на 3 км от плаж
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ с гледка море в нов комплекс затворен тип с Акт 16, построен в горната част на кв. Виница, до гора и само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като най-близкият,
158 813 €(310 611,23 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,06 лв./м2)Площ: 80.74 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
За частни лица
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 40 м
Тристаен апартамент с прекрасна гледка към морето на първа линия от плажа в кв. Аспарухово
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Жилище с две спални и южно изложение в комплекс Варна Саут Бей/Varna South Bay
Отлично обзаведен апартамент в комплекс „Варна Саут Бей“ / Varna South Bay, уникален по рода си затворен комплекс с луксозни апартаменти, който предлага високо качество на живот, множество екстри и удобства, както и прекрасно местоположение. Комплексът се намира на първа линия от
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(11 €/м2) (22 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Модерен жилищен комплекс с Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Просторни жилища по БДС или до ключ до гора, на 10 минути от центъра на Варна
Предлагаме за продажба избор от двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти с Акт 16 в модерен затворен комплекс, построен в горната част на кв. Виница, до гора и все пак само на 10 мин от центъра на град Варна, с лесен достъп до всички плажове на северното Черноморие, като
от 109 900 €(от 214 945,72 лв.)
(1 434 - 2 052 €/м2)(2 804,66 - 4 013,36 лв./м2)Площ: 66.77 - 159.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Комплекс от две сгради в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Модерен морски дом с панорамна гледка, стилна архитектура и комфортна среда за живот
Представяме Ви нов жилищен комплекс разположен на тихо, зелено място във варненския квартал Виница – един от най-предпочитаните райони за съвременен и спокоен начин на живот. Комплексът съчетава модерна архитектура, функционален дизайн и красота, като предлага впечатляваща гледка
от 191 539 €(от 374 617,72 лв.)
(1 700 - 1 800 €/м2)(3 324,91 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 112.67 - 146.03 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Къща с гараж, работилница и пълно обзавеждане във вилната зона на Балчик
гр. Балчик
Отлична възможност за дом или ваканционен имот близо до морето
Предлагаме за продажба уютен, стилно обзаведен и напълно завършен имот, разположен във вилната зона на Балчик, само на около 2 км от крайбрежната алея и морето. Районът е предпочитан заради тишината, чистия въздух и зеленината, а самият град е известен със своята романтична
Наем
-11%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 100 метра от плажа
Панорамен, тристаен апартамент в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence, на 100 метра до плажа (първа линия), в близост до комплекси с минерална вода, на 20 км от летище Варна (с целогодишен автобусен транспорт до морската столица), в близост до автобусна
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(6,90 €/м2) (13,49 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Обзаведен тристаен апартамент на 200 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Жилище с панорамна тераса в комплекс с басейн, зелени площи и детска площадка
Тристаен апартамент в Свети Влас, разположен на втори етаж в добре поддържан комплекс с удобна инфраструктура и спокойна среда за живот и отдих. Имотът се намира само на около 200 метра пеша от плажа, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с
132 000 €(258 169,56 лв.)
(1 535 €/м2) (3 001,97 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 1.5 км
Новострояща се двуетажна къща в местност Прибой
гр. Варна , кв. "м-т Прибой"
Модерен семеен дом със собствен двор, две паркоместа и нескриваема морска панорама
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на новострояща се двуетажна къща с нескриваема морска панорама в местност Прибой, само на 50 м от главния път, в близост до спирка на градския транспорт, на 1.5 км от центъра на кв. Галата и на 10 км от центъра на гр. Варна. Офертата
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Уютен апартамент в комплекс с басейн и зелени площи в Свети Влас
гр. Свети Влас
Функционален двустаен имот за целогодишно ползване до морето
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в спокоен и отлично поддържан комплекс в гр. Свети Влас, разположен на приблизително 250 метра от плажа. Локацията съчетава близост до морето, зеленина и тишина – среда, която е все по-предпочитана както за ваканционен имот, така и за
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 249 €/м2) (2 441,91 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Наем
Лукс
Плаж на 50 м
Луксозен четиристаен мезонет с морска гледка в комплекс La Mer
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен апартамент на две нива с просторни тераси, паркомясто и престижна локация до плаж Кабакум
Предлагаме под наем елегантен четиристаен апартамент тип мезонет, разположен в затворения комплекс La Mer в к.к. Чайка, район м-т Ален мак – една от най-желаните крайморски локации край Варна. Това е имот, който впечатлява с луксозно обзавеждане, простор, две големи тераси и
2 000 €/месец(3 911,66 лв./месец)
(15 €/м2) (30,09 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Анита с басейн
к.к. Слънчев бряг
Светло и просторно жилище с приятна гледка и удобства, на 200 м от плажа
Светло и функционално жилище с красива гледка, разположено в поддържан затворен комплекс (2011) с басейн, фитнес и контролиран достъп – отличен избор както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с добра доходност.
Двустайният апартамент с площ 66 кв.м. съчетава удобство,
102 650 €(200 765,95 лв.)
(1 556 €/м2) (3 043,75 лв./м2)Площ: 65.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Просторен апартамент с морска панорама в Свети Влас
гр. Свети Влас
Имот само на 500 метра от плажа, в сграда без такса поддръжка
Представяме ви чудесна възможност за покупка на просторен апартамент с директна морска гледка, разположен в тиха жилищна зона на Свети Влас – кв. Русалка, на едва 5 минути пешеходно разстояние от морския бряг. Имотът е идеален както за целогодишно живеене, така и за ваканционен
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 129 €/м2) (2 207,72 лв./м2)Площ: 132.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент в кв. Лазур, на минути от Морската градина
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Просторен, напълно обзаведен имот в една от най-желаните локации на гр. Бургас
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с обща площ 76.76 кв.м, разположен в престижния кв. Лазур в Бургас – на пешеходно разстояние от Морската градина, централната част на града, училища и детски градини.
Апартаментът се намира на 4/6 етаж, с изложение
218 000 €(426 370,94 лв.)
(2 840 €/м2) (5 554,60 лв./м2)Площ: 76.76 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1 км
Затворен комплекс Калитея/Calithea с Акт 16
гр. Каварна
Жилища с паркоместа, включени в цената и панорамна локация в курортната зона на гр. Каварна
Изберете своя нов панорамен дом с паркомясто, включено в цената в нова жилищна сграда с Акт 16, построена в курортната зона на гр. Каварна, на високия бряг на Черно море, едва на 1 км от плажа, на 5 минути от центъра на града, на 12 минути от световноизвестни голф игрища, на 20
от 139 000 €(от 271 860,37 лв.)
(2 279 - 2 326 €/м2)(4 457,34 - 4 549,26 лв./м2)Площ: 60.88 - 65.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент с панорамна гледка в комплекс „Перла“
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Светъл и напълно обзаведен дом на топ локация в кв. Зорница, Бургас
Просторен и изключително светъл тристаен апартамент, разположен на последен 8-ми етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Бургас – „Перла“. Имотът впечатлява с панорамна гледка към града, която създава усещане за простор, свобода и спокойствие всеки ден.
Жилището е с обща
290 000 €(567 190,70 лв.)
(2 458 €/м2) (4 806,70 лв./м2)Площ: 118.00 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Просторен тристаен апартамент в ж.к. Зорница
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Напълно обзаведен rимот в затворен комплекс с басейн и отлична локация в Бургас
Представяме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент в ж.к. Зорница – един от най-предпочитаните квартали на Бургас, известен с близостта си до Морската градина, болници, училища и удобен градски транспорт.
Жилището е разположено на 6-ти етаж от 8 в добре поддържана
290 000 €(567 190,70 лв.)
(2 762 €/м2) (5 401,82 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Двустаен апартамент в ж.к. „Възраждане“, до Борисовата градина
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Kомпактен и функционален партерен имот за постоянно живеене, офис/кабинет или инвестиция за отдаване под наем
Предлагаме за продажба компактен и функционален двустаен апартамент с площ от 36 кв.м, разположен на партерен етаж в тухлена жилищна сграда, построена през 2000 г. и въведена в експлоатация (Акт 16). Имотът се намира в ж.к. „Възраждане“ в Бургас, в непосредствена близост до
72 500 €(141 797,68 лв.)
(2 014 €/м2) (3 938,82 лв./м2)Площ: 36.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 200 м
Просторен апартамент на две нива на 200 м от плаж Делфин
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен двустаен апартамент с панорамна гледка към море и планина
Предлагаме за продажба атрактивен двустаен апартамент на две нива, разположен на последен етаж в престижния комплекс Green Fort Noks, само на 200 метра от плаж „Делфин“, в близост до Свети Влас.
Имотът (98.77 м2) е напълно обзаведен и оборудван, готов за незабавно нанасяне или
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 215 €/м2) (2 376,22 лв./м2)Площ: 98.77 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
ПРОДАДЕН
Голям апартамент с хубава гледка в ж.к. Чайка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Луксозен имот с просторни светли помещения на пешеходно разстояние от плажа
Представете си вашия мечтан дом в престижния квартал Чайка - оживен район на Варна. Предлагаме тристаен тухлен апартамент след основен ремонт, който е готов за незабавно настаняване или отдаване под наем.
Този обзаведен имот предлага комфорт и стил, заема обща площ от 82 кв.м.
264 000 €(516 339,12 лв.)
(3 220 €/м2) (6 296,82 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Напълно обзаведен тристаен апартамент под наем в местност Горна Трака
гр. Варна , кв. "м-т Горна Трака"
Комфортно жилище с морска панорама в комплекс от затворен тип
Напълно обзаведен тристаен апартамент с уникална морска гледка в местност „Траката” – един от най-престижните квартали във Варна. Имотът е част от малък кокетен комплекс, състоящ се от двустайни и тристайни апартаменти, повечето, от които с морска панорама. Живущите могат да се
1 300 €/месец(2 542,58 лв./месец)
(6,70 €/м2) (13,11 лв./м2)Площ: 194.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
-6%
Ексклузивно
Плаж на 500 м
Парцел в градската регулация на град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Хубав парцел подходящ за строителство на къща
Ексклузивна продажба на регулиран парцел с правилна форма, 16 метра лице, разположен в централната част на град Бяла, обл. Варна. Градът е разположен южно от Варна на 50 км. и е населен целогодишно. Разполага с детска градина, училище със закрит басейн, стадион за международни
32 000 €34 000 €62 586,56 лв.66 498,22 лв.
(49 €/м2) (96,44 лв./м2)Площ: 649.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 3 км
Обзаведен четиристаен апартамент в кв. Левски 1
гр. Варна , кв. "Левски 1"
Имот с инвестиционен потенциал в предпочитан район на Варна
Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент в поддържана панелна сграда с асансьор в предпочитания квартал Левски. Районът се отличава със свободна зона за паркиране, отлична инфраструктура и постоянен интерес както за живеене, така и за отдаване под наем.
Жилището
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,33 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна