Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 38
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Просторен магазин в комплекс Sunny View Central
к.к. Слънчев бряг , На 500 м от "Какао Бийч"
Голям магазин на партерен етаж до плаж "Какао"
Три магазина на една линия, на партерен етаж, част от изградения и работещ комплекс Sunny View Central. Помещенията се намират в топ курорта Слънчев Бряг, на около 500 м от "Какао Бийч". Два от магазините са свързани, а третият е долепен за тях и може също да бъде свързан към
Продажба
Лукс
Обзаведен пентхаус в Sunny View Central
к.к. Слънчев бряг , На 300 м от "Какао Бийч"
Луксозен четиристаен апартамент до плаж Cacao Beach
Изключително луксозен и просторен пентхаус апартамент с три спални и три бани (апт. 99), част от комплекс Sunny View Central. Комплексът се намира на 300 метра от два плажа "Какао Бийч" и "Бедрум", като е недалеч от най-добрите ресторанти, кафенета и магазини в центъра на
298 529 €(583 871,97 лв.)
(1 275 €/м2) (2 493,79 лв./м2)Площ: 234.13 м2
Удобен парцел в град Обзор
Предлагаме ви много удобен парцел в град Обзор на самия главен път за Бургас.
Курортът Обзор се намира на границата между областите Варна и Бургас. Отдалечен е на 65 км южно от Варна. От Бургас е на 74 км и на 37 км от Несебър, към чиято общинска система принадлежи. На
Продажба
Панорамен парцел за застрояване край Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг , Ресторант Ханска Шатра
Парцел за инвестиция на 200 метра от главния път Бургас-Варна
Представяме за продажба парцел за застрояване с площ от 8868 кв.м., разположен на север от курорта Слънчев Бряг, на приблизително 200 м. от главния път Бургас-Варна, високо над морето на надморска височина 80 м. сред богати природни дадености, осигурявайки комбинация от
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Инвестиционен проект
с. Шкорпиловци
Проект на плажа в КК Шкорпиловци с готови документи
Предлагаме на Вашето внимание нвестиционен проект с площ от 8 081 м2 на плажа в КК Шкорпиловци готови документи за сграда с РЗП от 22 500 кв.м. Комплексът предлага удобствата на петзведен хотел в съчетание със спокойствие, тишина, девствена природа и обширна брегова линия.
2 400 000 €(4 693 992 лв.)
(107 €/м2) (208,62 лв./м2)Площ: 22 500.00 м2
к.к. Слънчев бряг , кв. "Център"
Комфортен двустаен апартамент с гледка към море и басейн
Отличен, изцяло обзаведен двустаен апартамент с панорамна гледка към морето и басейна и топ локация – на втора линия море (50 метра от плажа) в супер центъра на престижен морски курорт Слънчев бряг, в близост до много развлечения и магазини, включително търговски център с около
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 211 €/м2) (2 368,44 лв./м2)Площ: 78.45 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Обзаведен двустаен апартамент в луксозен комплекс "Манастира 2"
гр. Свети Влас , Марина Диневи
Ваканционно жилище на първа линия
Апартаментът се намира в комплекс “Манастира 2” разположен на първа линия над яхтено пристанище “Марина Диневи”. Комплексът разполага с голям паркинг, красива градина, голам басейн, два бара, ресторант, магазини. В "Манастира 2 " има 120 апартамента. Архитектурата на комплекса е
230 000 €(449 840,90 лв.)
(2 233 €/м2) (4 366,54 лв./м2)Площ: 103.02 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Просторен тристаен апартамент в комплекс "Рич"
гр. Несебър
Жилище на първа линия от морето
Днешното ни предложение включва уютен тристаен апартамент в затворен комплекс от затворен тип "Рич". Комплексът се намира в гр. Несебър, в спокоен и красив залив на самия морски бряг с изглед към невероятната синя лагуна. Комплексът разполага със собствен плаж и се намира само на
194 700 €(380 800,10 лв.)
(2 318 €/м2) (4 533,33 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс "Рич"
гр. Несебър
Ваканционно жилище на първа линия
Искаме да ви преложим луксознен двустаен апартамент в затворен комплекс "Рич". Комплексът се намира в г. Несебър, в спокоен и красив залив на самия морски бряг с изглед към невероятната синя лагуна. Комплексът разполага със собствен плаж и се намира само на 1 км от стария-град
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен тристаен апартамент в комплекс "Рич"
гр. Несебър
Отличен имот само на 20 метра до морето
Днешното ни предложение включва тристаен апартамент в комплекс от затворен тип "Рич". Комплексът се намира в г. Несебър, в спокоен и красив залив на самия морски бряг с изглед към невероятната синя лагуна. Хотелът отговаря на изискванията за категоризация на хотел 4 звезди.
Продажба
-38%
Земя за продажба в Резово
с. Резово , Резово
Инвестиционна възможност на морето
Предлагаме на вниманието ви за продажба парцел с площ 2300 кв.м. в с. Резово с панорама към морето. Парцелът се намира близо до регулация с лице на пътя, има ток и вода в близост до парцела. Подходящ за строителство на семейна вила или къща с басейн, или няколко къщи.
Резово е
64 400 €103 500 €125 955,45 лв.202 428,41 лв.
(28 €/м2) (54,76 лв./м2)Площ: 2 300.00 м2
Тип на имота:
Земя
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-21%
Продажба на парцел в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Хубав парцел, равен с панорамна гледка към морето и гр. Обзор в гр. Бяла, област Варна
Предлагаме за продажба хубав, голям парцел в Бяла с хубава гледка към морето, планината и залива. Той се намира в близост до главния път, свързващ двата големи града на българското Черноморие - Варна и Бургас.
В парцела има стара къща, за събоаряне.
Парцелът е с лесен
77 000 €97 500 €150 598,91 лв.190 693,43 лв.
(59 €/м2) (115,85 лв./м2)Площ: 1 300.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Проект за таунхауз в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Хубав парцел за строителство на малък, затворен комплекс от 6 къщи на морето
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС предлага за продажба парцел с площ от 1900 кв.м с готов проект включващ всички специалности за изграждане на 6 къщи ( тип А и Б). Земята се продава с проекта, който може веднага да се внесе в община Бяла за издаване на строително разрешение.
Парцелът е с
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Земя в регулация, с проект за строителство в Обзор
гр. Обзор
Отлична инвестиционна възможност!
Предлагаме на Вашето внимание отлична инвестиционна възможност!
Парцел на първа линия между Бяла и Обзор 3174 кв.м. одобрени технически проекти и издадени 2 бр.разрешения за строеж
• на хотел/ 40 бр. Двойни стаи, 15 бр. Апартаменти, ресторант 120 места, лоби-бар, панорамен
Продажба
Земя за продажба в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Парцел с отлична локация!
Предлагаме за продажба парцел в популярния курортен комплекс Слънчев бряг , разположен на главния път, на входа в курорта от село Тънково. Парцелът е ъглов и е един от първите при влизане в курорта.
Слънчев бряг е най-големият и най-популярният Български Черноморски курорт,
Продажба
-50%
Парцел в град Бяла
гр. Бяла (Варна) , Белите Скали
Регулиран парцел в град Бяла, близо до един от най-чистите плажове
BULGARIAN PROPERTIES предлагат парцел за продажба, разположен в град Бяла.
Бяла се намира във Варненска област. Най-близкият град е Обзор. Варна и летището са на 50 км на север от Бяла, а Бургас е на 70 км на юг. В града има етнографски парк, на близо е разположен палео –
133 518 €266 000 €261 138,51 лв.520 250,78 лв.
(42 €/м2) (82,14 лв./м2)Площ: 3 179.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Парцел за инвестиция за продажба в гр. Бургас
гр. Бургас
22,130 кв.м. земя в регулация до Бургас
Предлагаме на вашето внимание голям парцел с площ от 22 130 кв.м., разположен само на около километър от град Бургас, като имотът ще стане част от бъдещата регулация. Благодарение на постоянния прогрес на града и нарастващите инвестиции в района, местната администрация е
2 434 300 €(4 761 076,97 лв.)
(110 €/м2) (215,14 лв./м2)Площ: 22 130.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Наем
ново
Двустаен апартамент под наем в района на Макдрайв
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище на среден етаж до Лятно кино Тракия
Двустаен апартамент, намиращ се между Макдрайв и Гранд Мол. Луксозно обзаведено жилище с нови мебели в близост до идеалния център на Варна и всички културни обекти, банкови офиси и магазини, на тихо и спокойно място.
Имотът е разположен на 4-ти етаж, заема обща площ от 62
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(8,06 €/м2) (15,77 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 50 м
ПРОДАДЕН
Двустаен луксозен апартамент до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилище със съвременна визия в нов комплекс с удобства
Имаме удоволствието да предложим за продажба двустаен апартамент със съвременна визия и дизайн в нов комплекс, предлагащ комфорт и изискана обстановка за ценители, разположен в уникално красив район с борова гора и море, с директен достъп до плажа (50 м), само на 3 минути
114 784 €(224 497,99 лв.)
(1 938 €/м2) (3 789,64 лв./м2)Площ: 59.24 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 800 м
ПРОДАДЕН
Стилно студио в Tarsis Nova в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Компактен ваканционен имот с отличен потенциал за отдаване под наем
Предлагаме за продажба светло и функционално студио, разположено на трети етаж в комплекс Tarsis Nova – част от популярния Tarsis Club & SPA в Слънчев бряг.
Жилището е проектирано с акцент върху практичността и комфорта – оптимално организирано пространство, добра естествена
55 000 €(107 570,65 лв.)
(1 824 €/м2) (3 566,67 лв./м2)Площ: 30.16 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-8%
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент с топ локация в район Гръцка махала
гр. Варна , кв. "Гръцка махала"
Комфортно обзаведено жилище до Морската градина и Фестивален комплекс
Предлагаме за продажба готов за нанасяне двустаен апартамент с изключителна локация в сърцето на Варна, в района на Гръцка махала, до Фестивален комплекс и Морската градина (на 50 метра от входа и пешеходната зона), до магазини, детски градини, Основно училище "Климент Охридски
229 900 €249 000 €449 645,32 лв.487 001,67 лв.
(2 986 €/м2) (5 839,55 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Лукс
Плаж на 500 м
ОТДАДЕН
Луксозен двустаен апартамент в Св.Св. Константин и Елена
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Обзаведен апартамент с паркомясто, интернет и кабелна телевизия, включени в наема
Предлагаме на вашето внимание стилен и луксозно обзаведен двустаен апартамент под наем, разположен в един от най-престижните морски курорти край Варна – Св. св. Константин и Елена. Имотът се намира само на 500 метра от плажа и предлага отлична възможност за целогодишно
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(11 €/м2) (21,19 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на 200 метра от плажа в м. Акротирия, Несебър
гр. Несебър
Светъл и уютен дом в затворен комплекс с басейн
Светъл двустаен апартамент, разположен в добре поддържан затворен комплекс в престижната местност Акротирия, само на 200 метра от морския бряг. Локацията съчетава тишина, зеленина и бърз достъп до плажа – идеална комбинация за ваканционен имот или целогодишно живеене.
Жилището
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 489 €/м2) (2 913,16 лв./м2)Площ: 57.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Ново поколение бутикова сграда на метри от морето
с. Равда
Апартаменти до ключ на 100 м от плажа в Равда
Нова модерна жилищна сграда, разположена само на 100 метра от морския бряг в Равда и на едва 2 минути пеша от центъра на курортното селище. Локацията съчетава рядка комбинация от удобство, тиха среда и панорамни морски гледки – отличен избор както за ваканционен дом, така и за
от 61 600 €(от 120 479,13 лв.)
(930 €/м2) (1 819,38 лв./м2)Площ: 66.22 - 66.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Просторно студио с голяма тераса и морска гледка в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Готов за нанасяне имот на 5 минути пеша от плажа, включено паркомясто
Представяме ви преустроено светло студио с впечатляваща, просторна тераса и красива гледка към морето, разположено в малък и добре поддържан комплекс в град Бяла, област Варна.
Имотът се намира в зелена и спокойна зона над пристанището на Бяла – място, което съчетава тишина,
84 200 €(164 680,89 лв.)
(1 365 €/м2) (2 669,92 лв./м2)Площ: 61.68 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 250 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент в нов комплекс на 250 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Жилище в модерен ваканционен комплекс с басейн и отлична поддръжка
Представяме ви възхитителен двустаен апартамент в Свети Влас, идеален за ваканционен дом край морето или инвестиция с висока възвръщаемост. Този очарователен имот се намира в нов комплекс, разположен само на 250 метра от плажната ивица, предлагащ лесен достъп до златните пясъци и
162 180 €(317 196,51 лв.)
(1 705 €/м2) (3 334,70 лв./м2)Площ: 95.12 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 250 м
ПРОДАДЕН
Двустаен апартамент на метри от морето в Свети Влас
гр. Свети Влас
Ваканционен имот с прекрасна морска панорама
Изключителен двустаен апартамент с невероятен изглед към морето и планината, идеален за ползване през цялата година. Имот на метри от яхтеното пристанище Марина Диневи в Свети Влас, плажа, на 300 м от автобусна спирка, на 40 км от летище Бургас. Апартаментът е част от добре
85 500 €(167 223,47 лв.)
(1 276 €/м2) (2 495,87 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 450 м
ПРОДАДЕН
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Тиха и спокойна жилищна среда с гледка към зеленинина на 450 м от плажа
Предлагаме за продажба уютен и светъл двустаен апартамент, разположен в сърцето на Приморско, само на няколко минути от морето. Апартаментът впечатлява със своето югоизточно изложение, големи прозорци и гледка към зеленина, създавайки усещане за спокойствие и уют. Локацията
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 157 €/м2) (2 263,17 лв./м2)Площ: 70.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Лукс
Плаж на 1 км
ОТДАДЕН
Напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с морска гледка
гр. Варна , кв. "Чайка"
Първи наематели в нова луксозна сграда до Морската градина
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, в който ще бъдете първи наематели. Имотът се намира в нова и луксозна сграда с Акт 16 от 2024 г., разположена в непосредствена близост до Морската градина – една от най-желаните локации в града.
Апартаментът е
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(13 €/м2) (24,45 лв./м2)Площ: 56.00 м2 Етаж: 12
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
-3%
ОТДАДЕН
Двустаен обзаведен апартамент под наем в кв. Виница с паркомясто
гр. Варна , кв. "Виница"
Светъл и напълно обзаведен имот с паркомясто и югоизточно изложение
Предлагаме под наем обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания и спокоен квартал Виница в гр. Варна. Имотът се намира в модерна тухлена сграда ново строителство от 2021 г., с асансьор, контролиран достъп и добре поддържани общи части, което осигурява комфорт и
450 €/месец465 €880,12 лв./месец909,46 лв.
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 78.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна