Имоти на морето продава и отдава под наем - страница 34
За частни лица
Двустаен апартамент в сграда пред Акт 16 в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Жилище в нова сграда с модерна архитектура и озеленено околоблоково пространство
Представяме за продажба двустаен апартамент в сграда пред Акт 16 в кв. Виница. Апартаментът се намира на 1-ви етаж в сграда с контролиран достъп и асансьор, с модерна архитектура и приятни озеленено околоблоково пространство.
Имотът е с площ разпределена между:
• дневна с
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 074 €/м2) (2 100,90 лв./м2)Площ: 88.44 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Два функционални офиса в центъра на Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Бизнес помещения с отлична локация до Катедралата
Атрактивно предложение за Вашия бизнес в морската столица на България – Варна, в идеалния център, само на 200 м от Катедралата, на 400 м от пешеходната зона и на 450 м от Градска съдебна палата.
Офисите са разположени на приземно ниво един до друг. Единият е с квадратура
Продажба
Изключителни жилища до ключ в морски комплекс
гр. Варна , кв. "Св. Св. Константин и Елена"
Четиристайни и тристайни апартаменти в Св. Св. Константин и Елена
Отлична възможност да станете собственик на приветливо и модерно жилище, завършено до ключ, разположено в луксозен затворен комплекс в м-т Ботаническа Градина, в близост до к.к. „Свети Свети Константин и Елена". Зеленина, Тишина, Чист въздух, Уют и Спокойствие - до Еко-парка, до
от 409 776 €(от 801 452,19 лв.)
(2 543 - 3 248 €/м2)(4 973,68 - 6 352,54 лв./м2)Площ: 152.20 - 189.17 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Четириетажен хотел-къща за гости в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Работещ бизнес с открит плувен басейн, детски кът и прекрасна панорама
Работещ бизнес, включващ четириетажен хотел с външен басейн, градина, детски кът и прекрасна гледка към морето и град Бяла.
Хотелът е с РЗП от 611 кв.м. и има следното разпределение:
• Първи етаж (184 кв.м.) - апартамент (две стаи, коридор, санитарен възел), голям хол
Продажба
-100%
Лукс
Суит Хоумс 6 / Sweet Homes 6
к.к. Слънчев бряг , Супермаркет Младост
Модерни студиа, двустайни и тристайни апартаменти на 15 мин от морето и плажа
Студиа, двустайни и тристайни апартаменти във ваканционен комплекс Суит Хоумс 6 / Sweet Homes 6 в Слънчев Бряг. Представяме Ви най-новият ексклузивен и привлекателен проект от затворен тип на българското Черноморие – Sweet Homes 6 New Line.
Великолепен ансамбъл с елегантен
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Парцел за продажба в спокойния морски курорт Синеморец
с. Синеморец
Парцел за инвестиция непосредствено до комплекс Аполония Палас
Предлагаме за продажба поземлен имот в Синеморец до затворен комплекс Аполония Палас, на 150 м до плажа. Населеното място е построено върху живописен полуостров, южно от устието на река Велека, в най-южната част на нашето Черноморие.
Имотът земеделска, категория 6, НТП Пасище,
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен тристаен апартамент в комплекс Хевън/ Heaven в Слънчев Бряг
к.к. Слънчев бряг , 10 м от плажа
Имот на абсолютна първа линия в центраната част на Слънчев бряг
Предлагаме на вашето внимание напълно и луксозно завършен тристаен апартамент с площ от 250 кв.м. в затворен комплекс "Хевън"/ Heaven в центъра на най-големия и оживен курорт в България - Слънчев бряг, едва на 10 метра от красив пясъчен плаж.
Елитното жилище е разположено на
Продажба
Парцел в регулация на морето
с. Камен бряг , Яилата
Земя в живописна местност
Представяме на Вашето внимание парцел, разположен в живописна местност на българското Черноморие, в село Камен бряг.
Общата площ на парцела по скица е 1 008 кв.м. Параметри за застрояване:
• Плътност на застрояване - до 60%
• Кинг - 1,2
• Височина максимална -
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Четиристаен апартамент в комплекс Естебан / Esteban в кв. Аурелия
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Последен наличен изискан ваканционен апартамент с обзавеждане в работещ комплекс близо до плажа
"Естебан" / Esteban е елегантен и модерен ваканционен комплекс, разположен на 300 м. от плажа (5 мин пеша). Той е част от приятна и тиха местност между Равда и Несебър, като отстои на 5 км от Слънчев Бряг. Комплексът се характеризира с приятна за окото архитектура, а предлаганите
366 500 €(716 811,70 лв.)
(1 600 €/м2) (3 129,09 лв./м2)Площ: 229.08 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 800 м
Етаж от кооперация в Свети Влас близо до центъра и плажа
гр. Свети Влас
Просторен апартамент с южно изложение на 2 мин от центъра
Предлагаме на вашето внимание етаж от къща в тухлена сграда с площ 136 кв.м. Представлява висок първи жилищен етаж, над партер в пететажна къща.
Имотът се намира на 2 минути от центъра на Свети Влас и на пешеходно разстояние от плажа. Жилището е с изцяло южно изложение!
96 000 €(187 759,68 лв.)
(706 €/м2) (1 380,59 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Земеделска земя в кв. Черно море на Бургас
гр. Бургас , кв. "Черно море"
Нива в непосредствена близост до Зоопарк Бургас
Земеделска земя с площ 3975 кв.м. в местност Керван Ойлу, кв. Черно море. Имотът се намира на 12 км от центъра на град Бургас и на 9 км от плажовете на Черно море.
Земята е подходяща за отглеждане на земеделски култури или за други инвестиционни цели. Надморската височина в
Продажба
-36%
Земеделски земи в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Голям парцел разположен в землището на град Бяла
Предлагаме за покупка парцели, разположени в землището на град Бяла, обл. Варна в местностите Шейбали и Дъбрава. В момента се обработват от арендатор. Намират се близо до асфалтов път, в живописен район с красива природа и чист въздух. Отлично местоположение, пълна инфрструктура,
76 785 €119 978 €150 178,41 лв.234 656,57 лв.
(4,80 €/м2) (9,39 лв./м2)Площ: 15 997.00 м2
Тип на имота:
Земеделска земя
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-53%
Плаж на 1 км
Панорамен парцел в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Голям парцел на 200 м от морския бряг
Голям парцел само на 200 м от морето.
Имотът е разположен на склон и има чудесен изглед към морето, град Бяла, в близост е до залива с пясъчен плаж. Парцелът е равен, с правоъгълна форма. Намира се в урбанизираната територия, нужна е промяна на статута на земята.
28 000 €60 000 €54 763,24 лв.117 349,80 лв.
(31 €/м2) (60,38 лв./м2)Площ: 907.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Наем
изгодно
Плаж на 1 км
Готов за нанасяне апартамент с две спални в Орхидея Форт Нокс
к.к. Слънчев бряг
Напълно оборудван апартамент под наем с две спални в комплекс с много зеленина и басейн
Тристаен апартамент под наем в добре поддържания комплекс Орхидея Форт Гардън / Orchid Fort Garden. Апартаментът е тих и уютен, с чудесна гледка към планината и пълно обзавеждане и оборудване. Комплексът е разположен в тих район извън оживения курортен център, на главния път
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(5,81 €/м2) (11,37 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Работещ луксозен 4-звезден апарт-хотел в Кранево
с. Кранево
Целогодишен комплекс с модерни удобства в близост до Северния плаж на ваканционното селище
Луксозен целогодишен апарт-хотел, предлагащ четиризвездно обслужване и редица модерни услуги, в това число солен вътрешен басейн, Спа услуги, комфортни апартаменти и ресторант с разнообразно и вкусно меню. Пешеходното разстояние до Северния плаж прави хотела подходящ за семейства
Продажба
-10%
За частни лица
Плаж на 400 м
Панорамен парцел в района на южния плаж на Бяла
гр. Бяла (Варна)
Отличен парцел за строителство на къща
Представяме ви изключителен имот в регулация в гр. Бяла (Варна) – инвестиционна възможност, която не трябва да пропускате! Разположен в курортна зона Чайка, над най- просторния плаж в Бяла. Отлична възможност за изграждане на вашата мечтана лятна резиденция, ваканционен дом или
47 000 €52 000 €91 924,01 лв.101 703,16 лв.
(53 €/м2) (102,94 лв./м2)Площ: 893.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 800 м
Триетажна къща с просторен двор в приморски град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Масивна къща за гости с морска гледка, бунгала, паркинг и детска площадка в централната градска част
Представяме ви триетажна масивна къща, която работи като къща за гости в сърцето на спокойния град Бяла. Къщата има отлична локация с бърз достъп до всички удобства на града, до красив плаж, до магазини и ресторанти, подходящ както за целогодишно живеене, така и за отдаване под
Продажба
Плаж на 1 км
Чудесен парцел за инвестиция и строителство на вила или комплекс
гр. Несебър
Земеделска земя с възможност за смяна на статута на 1 км от плаж в Несебър
Предлагаме за продажба два съседни парцела земеделска земя от по 2500 кв.м. всеки, с възможност за смяна на статута в земя за застрояване. Имотът се намира в местност Бостанлъка, Несебър, на 1 км от плаж и на 7 км от централните градски удобства.
В съседство вече има
Продажба
Бизнес до центъра на гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Имот, преустроен като работещ бизнес с отлична локация
Много хубав апартамент – уютен, просторен, топъл, с отлично разпределение. Предлагаме за продажба имот плюс работещ бизнес за отдаване под наем.
Обектите заемат целия шести етаж от стилна сграда, която е в експлоатация от 2015 г. Имотът е закупен през 2018 г. и е проектиран и
297 000 €(580 881,51 лв.)
(2 909 €/м2) (5 689,34 лв./м2)Площ: 102.10 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯ
Луксозен мезонет със собствен басейн в Свети Влас
гр. Свети Влас
Стилен апартамент на 200 м. от плажа
Представяме на вашето внимание уникален мезонет в луксозния комплекс "Феникс" / Fenix, в престижния курорт Свети Влас. Комплексът е построен на 5 етажа и разполага с общо 59 апартамента. Разположен е на втора линия от красив пясъчен плаж на курорта и на 200 м от яхтено пристанище
Наем
Тристаен апартамент под наем в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Обзаведен имот с морска гледка
Предлагаме на вашето внимание тристаен обзаведен апартамент под наем с гледка към морето в кв. Бриз. Жилищната сграда е тухлена с озеленен двор и беседка, налични свободни места за паркиране на автомобил.
Имотът се намира на 2 етаж:
• дневна
• 2 спални
• 2 големи тераси
•
500 €/месец(977,92 лв./месец)
(5,21 €/м2) (10,19 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 50 м
Парцел в регулация в гр. Поморие
гр. Поморие
Парцел за инвестиция или еднофамилна къща
Изживейте мечтата си за перфектния крайбрежен имот с този изключителен парцел в регулация, разположен в сърцето на оживения град Поморие. Сгушен само на 50 метра от плажовете на Поморие, този парцел ви позволява да се насладите на златния пясък и освежаващите води на морето.
Продажба
Плаж на 300 м
Работещ хотел на 300 м от плажа във ваканционен курорт Лозенец
с. Лозенец
Напълно обзаведен и оборудван хотел с ресторант, панорамна тераса и двор
Работещ 4-етажен хотел (960 кв.м.) с дворно място (420 кв.м.) в отлична курортна зона на ваканционно селище Лозенец, само на 300 метра от плажа.
Хотелът разполага с 42 легла, разпределени между 4 двойни, 6 тройни стаи и 4 двустайни апартамента с кухненски бокс. Всяка стая
Продажба
Плаж на 300 м
Земеделска земя на първа линия в с. Резово
с. Резово
Имот за инвестиция с красива гледка
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 5,139 кв.м. Имотът е с предназначение земеделска земя с категория 4.
Има възможност за обособяване на къмпинг, вили или изграждане на различни атракционни съоръжения.
Земята се намира в непосредствен близост до
Продажба
Плаж на 100 м
Апартамент в Поморие на два етажа тип мезонет
гр. Поморие
Апартамент в Поморие на два етажа тип мезонет
Отличен апартамент в нова малка 5-етажна сграда в гр. Поморие, на 200 метра от центъра на града и 50 метра от крайбрежната алея - Яворов. Градът се намира на 7 километра от Международното летище в Бургас и на 10-15 километра от Несебър и Слънчев бряг. Поморие се радва на много
204 000 €(398 989,32 лв.)
(1 360 €/м2) (2 659,93 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 4-5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Резервиран
Двустаен апартамент с морска гледка в Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Готов за нанасяне морски имот в крайбрежната зона на Каварна, на 3 минути от плажа
Представяме за продажба панорамен двустаен апартамент с гледка към морето в поддържан затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град). Комплексът разполага с голям басейн с шезлонги
44 800 €(87 621,18 лв.)
(783 €/м2) (1 531,57 лв./м2)Площ: 57.21 м2 Етаж: 4
гр. Бяла (Варна) , гр. Обзор
Парцел 12 дка до главен път Варна-Бургас
В продажба парцел 12 дка до главен път между Варна-Бургас, между градовете Бяла и Обзор, местност Аян Плай. Подходящ за строителство на ваканционен комплекс, къмпинг, логистична база, търговски център. Изградена канализация за района, възможно присъединяване към електрическата и
300 250 €(587 237,96 лв.)
(25 €/м2) (48,90 лв./м2)Площ: 12 010.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 800 м
Парцел в регулация на главен път за Златни пясаци
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Парцел с отлична локация след отбивката за Кабакум
Открийте идеалното място за Вашия бъдещ проект с този прекрасен парцел в регулация, разположен на стратегическо място на главен път за Златни пясъци, след отбивката за Кабакум. С площ от 1,429 кв. м., този имот предлага вълнуващи възможности за развитие в една от най-желаните
149 900 €(293 178,92 лв.)
(105 €/м2) (205,16 лв./м2)Площ: 1 429.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Плаж на 4 км
Земя на 4 км от плаж, район Аспарухово, Варна
гр. Варна , кв. "Аспарухово"
Равен имот до Галата
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 5,500 кв.м. в южен квартал на град Варна, на 8 км от центъра на морската столица, на 15 км от летище Варна, на метри от спирка на градски транспорт, в близост до плажове, супермаркети и магазини.
Земята е лозе, подходяща е
Продажба
Голям парцел за инвестиции в района на гр. Ахелой
гр. Ахелой
Земеделска земя близо до СПА комплекс Винярдс
Атрактивен парцел земеделска земя, категория 3, с площ от 14992 кв.м., със спокойна и живописна локация на 2.2 км от плажа, на 18 км от летище Бургас, на по 10 км от к.к.Слънчев Бряг, гр.Несебър и гр.Поморие, в близост до бензиностанция и до луксозния СПА комплекс Винпярдс в
49 500 €(96 813,59 лв.)
(3,30 €/м2) (6,46 лв./м2)Площ: 14 992.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг