ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Нова сграда без такса поддръжка в жк. Меден Рудник
гр. Бургас , кв. "Меден рудник - зона Д"
Просторни нови апартаменти в комплекс от затворен тип до супермаркет, училище и детска градина
Представяме на вашето внимание нова жилищна сграда в гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник, зона Д до Кауфланд и на метри от бул. Захари Стоянов, основна пътна артерия, водеща към центъра на града. В близост ще откриете спирка на градския транспорт, хипермаркет, училище и детска градина.
от 68 000 €(от 132 996,44 лв.)
(970 - 1 129 €/м2)(1 897,16 - 2 208,13 лв./м2)Площ: 62.46 - 101.01 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 3 км
Резервиран
Голям апартамент с Акт 16 в Колхозен пазар
гр. Варна , кв. "Колхозен пазар"
Жилище с гараж и прекрасна гледка към града
Търсите вашия нов дом в района на Колхозен пазар? Имаме чудесно предложение за вас – просторен апартамент в нова тухлена сграда с Акт 16 с комуникативна локация между бул. Владислав Варненчик и бул. Васил Левски, близо до детска градина, училище, хипермаркет, автобусна спирка
273 000 €(533 941,59 лв.)
(1 706 €/м2) (3 337,13 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Луксозен затворен комплекс Пенелопе Палас / Penelope Palace
гр. Поморие
Ваканционни апартаменти в 4-звезден комплекс на първа линия в Поморие
Изберете своя нов ваканционен дом в спокойния и тих спа и морски курорт – Поморие, на 7 км от Летище Бургас (кв. Сарафово) и на 15 км северно от центъра на Бургас. Комплекс "Пенелопа Палас" е разположен в непосредствена близост до брега на морето и хотел "Сънсет Ризорт", недалеч
от 106 425 €(от 208 149,21 лв.)
(2 250 - 4 340 €/м2)(4 400,62 - 8 488,30 лв./м2)Площ: 47.30 - 355.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент до плаж Хармани в Созопол
гр. Созопол
Апартамент с две спални в малка сграда с отлично поддържани общи части
Просторен тристаен апартамент, разположен в предпочитан район на Созопол, в непосредствена близост до плаж Хармани. Локацията е сред най-търсените в града – тиха, но същевременно на пешеходно разстояние от плажа, заведения, магазини и атрактивната „весела уличка“, което прави
133 000 €(260 125,39 лв.)
(1 478 €/м2) (2 890,28 лв./м2)Площ: 90.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 800 м
Парцел в регулация зад Стадиона в гр. Несебър
гр. Несебър
Три съседни парцела всеки с площ 980 кв. м., с възможност да се закупят отделно или заедно
Предлагаме на вашето внимание парцел с обща площ от 2941 кв. м. ,разположен в района зад Стадиона в гр. Несебър. Имотът е в регулация. В момента не се използва и е обрасъл с храсти и ракита. Отличен избор за строителство на къща, вила или малък комплекс. Плажът е на около 800 м.
Продажба
-3%
Плаж на 1.4 км
Чудесно обзаведена къща в комплекс Алмонд хил до Слънчев Бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , Almond Hill Villas
Хубава къща в добре подържан комплекс за целогодишно ползване
Чудесна двуетажна къща за спокойни семейни почивки в затворен комплекс „Алмонд Хил Вилас“ /Almond Hill Villas във вилна зона Чолакова чешма, разположен на хълм с красиви морски гледки, в близост до Слънчев Бряг (1 км) и на 30 км от летище Бургас.
Къщата (143 кв.м.) е
Продажба
Лукс
Триетажен имот с морска гледка в гр. Свети Влас
гр. Свети Влас , Buongiorno ! Premium
Работеща къща за гости с отличен рейтинг и без такса поддръжка
Предлагаме за продажба триетажна къща с морска гледка, разположена в затворен комплекс в гр. Свети Влас. Имотът е с обща застроена площ 320 кв.м, построен през 2010 г., с Акт 16, присъединен към градската канализация.
Къщата функционира успешно като къща за гости и е
Продажба
Лукс
Новострояща се жилищна сграда в квартал Хоризонт
гр. Бургас , кв. "Хоризонт"
Луксозни жилища в района на Метро Бургас, с бърз достъп до магистралата и градски удобства
Изберете модерен семеен дом в новострояща се сграда, впечатляваща с елегантна и модерна архитектура – истински символ на лукс, комфорт и изтънченост. Имотът е разположен в кв. Хоризонт, с бърз достъп до магистралата и в непосредствена близост до всички градски удобства:
Продажба
Плаж на 600 м
Новoстрояща се жилищна сграда в ж.к. Зорница, Бургас
гр. Бургас , кв. "Зорница"
Двустайни и тристайни апартаменти без такса поддръжка на 600 м от морето
Направете своя избор от останалите налични тристайни и един двустаен апартамент без такса поддръжка в двете 4-етажни сгради на калкан в процес на строителство в ж.к. Зорница, на 600 м от морето в гр. Бургас.
Жилищата се предлагат на шпакловка и замазка, за да може да ги
от 220 638 €(от 431 530,42 лв.)
(1 800 - 1 930 €/м2)(3 520,49 - 3 774,75 лв./м2)Площ: 114.32 - 134.22 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ексклузивно
Плаж на 900 м
Резервиран
Тристаен апартамент с голяма тераса в затворен комплекс в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Южно изложение, спокойна локация и отлична инвестиционна възможност
Предлагаме за продажба тристаен апартамент с голяма тераса и южно изложение, разположен на втория етаж в поддържан затворен комплекс в западната, тиха част на к.к. Слънчев бряг.
Жилището е просторно, светло и топло, подходящо както за целогодишно живеене, така и за ваканционно
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Последни наличности в елитния комплекс на първа линия Olympia Beach
с. Равда , плаж „Олимпийски надежди“
Съвременен жилищен комплекс на първа линия с перфектен пясъчен плаж
"Олимпия Бийч" / Olympia Beach е жилищен комплекс с просторни апартаменти, разположен на първа линия море и плаж в симпатичния черноморски курорт Равда. Комплексът е разположен в тих и зелен район, недалеч от живописния старинен град Несебър. В непосредствена близост е също
от 134 000 €(от 262 081,22 лв.)(без ДДС)
(1 239 €/м2) (2 423,31 лв./м2)Площ: 108.15 - 108.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Жилища в кoмплекс Грийн Парадайз IV / Green Paradise IV в Приморско
гр. Приморско
Напълно обзаведени апартаменти за целогодишно ползване с удобен достъп до Южен плаж
Предлагаме на вашето внимание последни налични двустайни апартаменти в затворен комплекс Грийн Парадайз IV/Green Paradise IV за целогодишно или сезонно ползване с приятни гледки вътрешен двор, басейн, гора и към града. Комплексът е построен в гъста дъбова гора, като локацията
от 78 000 €(от 152 554,74 лв.)
(1 319 - 1 821 €/м2)(2 579,74 - 3 561,57 лв./м2)Площ: 59.13 - 63.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент близо до морето в Обзор
гр. Обзор
Обзаведено жилище със съвременен дизайн в затворен комплекс със спокойна и екологично чиста локация
Представяме на вашето внимание панорамен тристаен апартамент (105 кв.м.) в модерен затворен комплекс с Акт 16 и прекрасна локация на 200 м от морето в Обзор. Сградата е целогодишно населена, с малък брой апартаменти и всички комуникации в близост.
Апартаментът е панорамен, с
125 000 €(244 478,75 лв.)
(758 €/м2) (1 481,69 лв./м2)Площ: 165.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 100 м
Обзаведен тристаен апартамент на първа линия в Приморско
гр. Приморско , Южен плаж Приморско
Апартамент с две спални в комплекс от затворен тип с много удобства
Представяме ви тристайно жилище в комплекс от затворен тип, разположен на първа линия в централната част на град Приморско, директно пред Южния плаж и само на 2 минути пешеходно разстояние от централния площад и всички удобства, които курортният град предлага.
Сградата е
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 737 €/м2) (5 352,80 лв./м2)Площ: 95.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Резервиран
Етаж от къща в комплекс Sun House на 2 км от Слънчев бряг
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Втори етаж от къща в затворен комплекс с паркинг и басейн до село Кошарица
Предлагаме на вашето внимание втори етаж от къща в Sun House близо до Кошарица, на 2 км от плажа на Слънчев бряг. Комплексът е от затворен тип и разполага с басейн, барбекю зона и детска площадка.
Жилището (обща площ - 92.00 м2, чиста площ - 78 м2 плюс общи части - 14.00 м2) е
68 990 €(134 932,71 лв.)
(750 €/м2) (1 466,66 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Мезонет с 3 спални в комплекс Съни Дей 3/ Sunny Day 3
к.к. Слънчев бряг , супермаркет
Изцяло оборудван имот в затворен комплекс
Предлагаме за продажба просторен мезонет с 3 спални и 3 тераси, разположен на 3/4 етаж в сграда от комплекс Съни дей 3.
Апартаментът е обзаведен преди една година и всички мебели са почти нови, а уредите са в гаранция и от висок клас, монтирани са нови инверторни
Продажба
Плаж на 50 м
Новопостроена жилищна сграда в Ахтопол
гр. Ахтопол , гр. Бургас
Жилища на 50 метра от плажовете на Ахтопол
Предлагаме на вашето внимание апартаменти в сграда в морския град на любовта - Ахтопол. Не пропускайте възможността да имате отлично жилище на добра цена!
Топ морски имоти:
• На крачка от морето и Централния плаж
• Разсрочено плащане по схема
• Възможност за отдаване под
от 87 129 €(от 170 409,51 лв.)
(2 100 - 3 706 €/м2)(4 107,24 - 7 248,31 лв./м2)Площ: 39.39 - 103.31 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Луксозен комплекс с директен достъп до плажа между Бяла и Обзор
гр. Обзор
Завършени „до ключ“ жилища в комплекс с басейн, кафене, СПА център, детска площадка и много зеленина
Апартаменти с нова визия, съвременен дизайн и високо качество на обслужването в нов комплекс на морето в Обзор. Луксозният комплекс от затворен тип се намира само на 50 метра от морския бряг, сред обширен парк, потънал в зеленина и предлага широка морска панорама.
Сградата
от 79 030 €(от 154 569,24 лв.)
(1 500 - 2 300 €/м2)(2 933,75 - 4 498,41 лв./м2)Площ: 41.66 - 128.93 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Aпартаменти в завършен и работещ комплекс в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Панорамни апартаменти на 500 м от центъра и плажа
Представяме на вашето внимание комфортни апартаменти в един от най-зелените градове на морския бряг – град Бяла. Комплексът се намира на 500 метра от центъра на курорта Бяла и черноморското крайбрежие, близо до училище, ресторанти, супермаркет, банка.
Построен е върху участък
от 52 900 €(от 103 463,41 лв.)
(1 088 - 1 360 €/м2)(2 127,94 - 2 659,93 лв./м2)Площ: 45.55 - 78.59 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 500 м
Апартаменти на първа линия в Приморско с панорамна морска гледка
гр. Приморско
Нов модерен комплекс с висок стандарт на строителство и отлична инвестиционна перспектива
Представяме ви нов жилищен проект на първа линия в Приморско, отличаващ се със своята елегантна архитектура, висококачествено изпълнение и директен изглед към морето.
Строителството на комплекса стартира през април 2025 г. и ще бъде завършено в рамките на 24 месеца – през 2027
41 400 €(80 971,36 лв.)
(1 238 €/м2) (2 420,67 лв./м2)Площ: 33.45 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 300 м
Нов жилищен проект в Китен – само на 300 метра от плажа
гр. Китен
Модерна архитектура, високо качество и перфектна локация на морето
Представяме ви новия жилищен проект в Китен, създаден да предложи съвременен морски комфорт, функционалност и усещане за стилен живот край морето. Строителството започва през ноември 2025 г., а завършването е планирано за 2027 г. – срок, в който ще бъде реализирана сграда от
Продажба
Хит
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Стилен комплекс на първа линия до централния плаж на Лозенец
с. Лозенец
Обзаведени студиа и двустайни апартаменти с красиви гледки
Този елегантен комплекс е разположен само на 50 метра от плажа и морето в предпочитан за отдих район в Лозенец.
Лозенец е заобиколен от Странджа планина между градовете Царево и Китен. Комплексът привлича не само с неговата изискана архитектура, но също с много удобна
от 61 947 €(от 121 157,80 лв.)
(1 618 - 1 988 €/м2)(3 164,53 - 3 888,19 лв./м2)Площ: 37.17 - 110.11 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Комплекс от къщи с морска панорама в живописния Черноморец
гр. Черноморец
Къщи с две спални, паркомясто и прекрасни гледки пред Акт 16
Представяме ви модерен комплекс от еднофамилни къщи с панорамна гледка към морето, разположен в едно от най-красивите и предпочитани кътчета по Южното Черноморие – Черноморец. Локацията съчетава в себе си тишината и спокойствието на природата с удобството на бърз достъп до плаж,