За частни лица
Плаж на 1 км
Парцел близо до регулация в град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Имот с потенциал за застрояване на 1 км от морето
Предлагаме за продажба парцел с неправилна форма, разположен в близост до местност Поляните в Бяла – район с нарастващ интерес и отлични перспективи за развитие.
Имотът се намира само на около 100 метра от градската регулация, което го прави подходящ за бъдеща промяна на
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТПлаж на 300 м
Къща за гости с панорамна морска гледка в Свети Влас
гр. Свети Влас
Работещ бизнес на 300 метра от плаж със син флаг и възможност за преустройство в апартаменти
Пететажна къща за гости в курортен комплекс Свети Влас, разположена само на около 300 метра от плаж със син флаг – символ за чистота, безопасност и високо качество на крайбрежната среда. Имотът впечатлява с невероятна панорамна гледка към морето, Слънчев бряг, Несебър и яхтеното
Продажба
Плаж на 5 км
Напълно обзаведен тристаен апартамент с личен СПА център
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Имот в сграда с басейн и паркинг
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на първи партерен етаж в малък затворен комплекс с контролиран достъп, басейн и малък паркинг.
Апартаментът е с площ от 150 кв.м (чиста площ 134.5 кв.м + общи части 15.5 кв.м) и предлага следното
200 000 €(391 166 лв.)
(1 333 €/м2) (2 607,77 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Плаж на 3.5 км
Механа Кашер във вилно селище Свети Влад
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Баня
Изцяло оборудвана механа със 150 места в традиционен стил с голяма камина с чеверме и пещ
Предлагаме под наем уютна и напълно оборудвана традиционна механа „Кашер“, с капацитет 150 места, близо до с. Баня - район, който съчетава спокойствие, природна красота и отличен потенциал за развитие на ресторантьорство близо до морето и планината. Обектът е част от модерно
20 000 €/месец(39 116,60 лв./месец)
(67 €/м2) (130,39 лв./м2)Площ: 300.00 м2
Тип на имота:
Заведение
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Наем
За частни лица
Търговско помещение под наем в кв. Победа
гр. Бургас , кв. "Победа"
Функционален обект на партерно ниво в гр. Бургас
Предлагаме под наем търговско помещение, разположено в кв. Победа в гр. Бургас – район с отлична достъпност и развита инфраструктура, подходящ за различни бизнес дейности.
Имотът е с площ от 50 кв.м и се намира на партерен етаж в административна сграда, в която функционира и
Продажба
За частни лица
Плаж на 50 м
Двустаен апартамент на 50 метра от плажа в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Светло жилище с източно изложение в сграда с басейн – отличен избор за ваканция и инвестиция
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в гр. Бяла, разположен само на 50 метра от плажната ивица – рядка възможност да притежавате имот на толкова близко разстояние до морето.
Жилището е с обща площ от 77.40 кв. м., от които 66.33 кв. м. чиста жилищна площ и 11.07 кв. м.
85 000 €(166 245,55 лв.)
(1 098 €/м2) (2 147,88 лв./м2)Площ: 77.40 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 1 км
Панорамен парцел с гледка море в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Имот в урбанизирана зона с отличен потенциал за жилищно или ваканционно застрояване
Предлагаме за продажба панорамен парцел в северната част на гр. Бяла, разположен в урбанизирана зона с целогодишно обитавани къщи – район, който съчетава спокойствие, морски климат и добра инфраструктура. Имотът е с лека денивелация, което позволява оптимално проектиране и
Продажба
Плаж на 7 км
Урегулиран парцел в с. Писменово
Близо до гр. Созопол , с. Писменово
Парцел с проект и разрешение за строеж, с морска панорама и спокойна локация
Търсите място, където да изградите своя дом сред природа и тишина, но с лесен достъп до всичко необходимо? Представяме ви урегулиран поземлен имот в с. Писменово – предпочитана дестинация за ваканционни имоти и целогодишно живеене.
Парцелът е с площ от 920 кв.м, разположен във
Наем
Плаж на 500 м
Обзаведен тристаен апартамент под наем в к.к. Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг
Апартамент с нова кухня, офис кът и тераса с барбекю в малък комплекс с басейн
Търсите имот под наем в спокоен морски район, който съчетава удобство, уют и възможност за работа от вкъщи? Представяме ви напълно обзаведен тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг.
Жилището е с площ от 85 кв.м и се намира в добре поддържана сграда, построена през 2006 г.
650 €/месец(1 271,29 лв./месец)
(7,65 €/м2) (14,96 лв./м2)Площ: 85.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Парцел с разрешение за строеж и проект в гр. Бяла
гр. Бяла (Варна)
Парцел с готов архитектурен проект, морска панорама и отлична локация на 500 метра от плажа
Инвестиционен проект с издадено разрешение за строеж, разположен в северната част на гр. Бяла, област Варна – район с нарастващ интерес, съчетаващ спокойствие, морска природа и отличен потенциал за развитие.
Имотът включва парцел с площ 906 кв. м., предназначен за ниско
130 000 €(254 257,90 лв.)
(120 €/м2) (233,91 лв./м2)Площ: 1 087.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Комфортно обзаведен апартамент в луксозен голф комплекс на 5 км от Балчик
Изцяло обзаведен и оборудван двустаен апартамент в луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, в сърцето на Черноморската голф Ривиера на Калиакра, на 5 км от историческия град Балчик, заобиколен от три професионални голф игрища, само
61 500 €(120 283,55 лв.)
(961 €/м2) (1 879,43 лв./м2)Площ: 64.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Четиристаен апартамент с морска панорама в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Просторен апартамент с 3 спални и комфортна жилищна среда във висок клас комплекс близо до Балчик и Каварна
Просторен апартамент до ключ с оборудвани бани, 3 спални и прекрасна морска панорама в комплекс "Калиакрия Ризорт" / Kaliakria Resort, на 55 км северно от гр. Варна и на около 45 мин. от международно летище Варна. Известните черноморски градове Балчик и Каварна са също наблизо, а
235 000 €(459 620,05 лв.)
(890 €/м2) (1 740,99 лв./м2)Площ: 264.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 350 м
Стилно обзаведен двустаен апартамент с гараж в жк Лазур
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Луксозно жилище с предпочитана локация близо до Морската градина
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с гараж, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Лазур, в непосредствена близост до Морската градина и морето.
Жилището е с обща площ от 74.35 кв.м и впечатлява с функционално
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
-38%
Плаж на 5 км
Парцел със сглобяема къща с три спални в кв. Виница
гр. Варна , кв. "Виница"
Имот на тиха улица на 5 км от морето
Предлагаме за продажба парцел с площ от 626 кв.м, заедно с сглобяема къща с обща площ 64 кв.м, разположена на тиха и спокойна улица с удобен достъп и напълно изградени партиди към ВиК и Енерго-Про.
Къщата е изградена върху здрав бетонен фундамент и разполага с носeща метална
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯ
Урегулиран парцел в местност Лафина, Царево
гр. Царево
Урбанизиран поземлен имот за строителство
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот в местност Лафина, Царево – отлична възможност за реализиране на вилно или жилищно строителство в район с перспективно развитие и приятна природна среда. Имотът е подходящ за хора, които търсят място за изграждане на ваканционен
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 5 км
Двустаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort
Близо до гр. Каварна , гр. Балчик
Обзаведен апартамент с красива гледка в престижен комплекс
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в Lighthouse Golf & Spa Resort / Лайтхаус Голф & СПА Ризорт – модерен ваканционен имот, разположен в един от най-предпочитаните комплекси по Северното Черноморие. Жилището е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с
64 000 €(125 173,12 лв.)
(853 €/м2) (1 668,97 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна, само на 3 минути пеша от плажа. Локацията е особено атрактивна – в близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения, което прави имота
76 500 €(149 621 лв.)
(898 €/м2) (1 755,70 лв./м2)Площ: 85.22 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Тристаен апартамент в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Готово за нанасяне жилище в крайбрежна зона на 3 минути до плажа
Тристаен аапартамент в модерния затворен комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills в крайбрежната зона, на 1.5 км до Каварна и на 3 минути до плажа на красивия морски град.
Комплексът се намира в 40 минути път с кола до морската столица Варна (65 км), на около 30 км от морски
82 000 €(160 378,06 лв.)
(868 €/м2) (1 696,76 лв./м2)Площ: 94.52 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 100 м
Двустаен панорамен апартамент до плажа в град Обзор
гр. Обзор
Обзаведен имот в комплекс от затворен тип на първа линия с отличен потенциал
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в град Обзор, разположен на самия плаж в поддържан комплекс от затворен тип. Имотът е отличен избор за хора, които търсят ваканционен дом на първа линия, съчетаващ комфорт, удобства и много добра перспектива за отдаване под
75 500 €(147 665,17 лв.)
(1 198 €/м2) (2 343,89 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Регулиран парцел на 400 метра от плажа на град Бяла
гр. Бяла (Варна) , гр. Варна
Парцел с правилна форма в зелена зона, подходящ за къща или жилищно строителство
Предлагаме за продажба регулиран парцел с площ от 700 кв.м, разположен в град Бяла, област Варна, само на 400 метра от плажа. Имотът се намира в зелена паркова зона на града, което съчетава спокойна среда, чист въздух и удобна близост до морето.
Парцелът е с правилна форма и е
Продажба
Плаж на 10 км
Урегулиран парцел в с. Царичино на 5 км от Балчик
Близо до гр. Балчик , с. Царичино
Равен поземлен имот за строителство в спокойно и предпочитано село близо до морето
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот с площ от 1331 кв. м., разположен в с. Царичино, община Балчик – район, предпочитан за целогодишно живеене и ваканционни имоти, само на 5 км от Балчик .
Парцелът е равен, с правоъгълна форма и лице към път от 25 метра, което го
Продажба
Плаж на 250 м
Апартамент с две спални и хубава гледка в комплекс Каварна Хилс / Kavarna Hills
гр. Каварна
Обзаведен ваканционен имот на 3 минути от плажа с отличен потенциал за лично ползване и отдаване под наем
Тристаен апартамент в поддържания комплекс Kavarna Hills, разположен в крайбрежната зона на гр. Каварна – само на 3 минути пеша от плажа, в непосредствена близост до яхтеното пристанище, ресторанти, магазини и заведения. Това е имот, който съчетава отлична морска локация,
83 000 €(162 333,89 лв.)
(865 €/м2) (1 690,98 лв./м2)Площ: 96.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 1 км
Четириетажна къща за гости с доказана доходност в гр. Приморско
гр. Приморско
Напълно оборудван имот с функциониращ бизнес и отлична локация в морски курорт
Изключително атрактивен имот с инвестиционен потенциал в гр. Приморско – един от най-предпочитаните морски курорти в България. Къщата е преустроена и функционираща като къща за гости, с изградена база, редовни наематели и възможност за незабавно продължаване на
Продажба
Голям парцел за застрояване близо до Несебър и Слънчев бряг
Близо до гр. Несебър , с. Гюльовца
Парцел за инвестиция на път, с ток, вода и възможност за разделяне
Предлагаме за продажба голям парцел за застрояване, разположен в землището на Гюльовца, община Несебър, област Бургас. Имотът предлага отлични възможности за развитие на жилищен проект, като може да бъде разделен на по-малки парцели за изграждане на еднофамилни къщи.
Общата
290 000 €(567 190,70 лв.)
(21 €/м2) (41,36 лв./м2)Площ: 13 712.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Двустаен апартамент над плажа в град Обзор
гр. Обзор
Южен апартамент в затворен комплекс с Акт 16
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип с Акт 16 над южния плаж в град Обзор. В комплекса са предоставени следните удобства - открит басейн, закрит басейн, ресторант, спа център, фитнес, детски площадки, паркоместа, целогодишна охрана.
68 000 €(132 996,44 лв.)
(895 €/м2) (1 749,95 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
изгодно
Плаж на 300 м
Тристаен апартамент в Каварна Парадайз/Kavarna Paradise
гр. Каварна
Просторно жилище с красива гледка на 3 минути от плажа
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в добре поддържания затворен комплекс Каварна Парадайз, разположен в крайбрежната зона на Каварна. Комплексът се намира само на 3 минути пеша от плажа и на около 1.5 км от центъра на града, което осигурява спокойна атмосфера и
66 000 €(129 084,78 лв.)
(737 €/м2) (1 441,64 лв./м2)Площ: 89.54 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Два парцела за инвестиция на главен път Поморие-Ахелой
гр. Поморие
Земеделска земя в местност Кротиря
Предлагаме за продажба два съседни парцела, разположени на главния път между Поморие и Ахелой, в местност Кротиря. Локацията е комуникативна и перспективна, с удобен достъп до морето и основните курорти по Южното Черноморие.
Имотите са със статут на земеделска земя и предлагат
Продажба
За частни лица
Двуетажна къща на 15 минути път с кола от курорта Слънчев бряг
Близо до гр. Поморие , с. Порой
Имот в затворен комплекс от къщи с общ басейн в село Порой
Предлагаме за продажба напълно обзаведена двуетажна къща, разположена в уютен и добре поддържан затворен комплекс в с. Порой. Локацията съчетава спокойствие, красива природна среда и удобна близост до морето – само на около 15 минути с автомобил от Слънчев бряг и
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2