ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Плаж на 1 км
Обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в Созопол
гр. Созопол , Буджака
Жилище в малък комплекс с басейн и барбекю зона
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в малък, уютен комплекс с басейн и зона за барбекю в град Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти в България.
Апартаментът се намира на втори етаж в четириетажна тухлена сграда,
77 000 €(150 598,91 лв.)
(1 132 €/м2) (2 214,69 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 50 м
Тристаен апартамент на плажа в град Обзор
гр. Обзор
Просторно жилище до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната градска част
Предлагаме за продажба голям тристаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип на самия плаж в Обзор, в близост до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната част на града.
Жилището (обща площ - 112.09 м2, чиста площ - 99.31 м2 плюс общи части - 12.78 м2) се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 115 €/м2) (2 181,09 лв./м2)Площ: 112.09 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Урегулиран парцел на Буджака в гр. Созопол
гр. Созопол , Плаж Каваци
Панорамен парцел на 250 м от морето
Представяме за продажба просторен парцел с площ от 919 кв.м., подходящ за самостоятелнa къщa или две вили с малък басейн. Имотът има чудесна локация в местност Буджака на град Созопол, на 250 м от морето и на 500 м от плажа.
Парцелът е с правилна форма, с лека денивелация,
110 500 €(216 119,22 лв.)
(120 €/м2) (235,17 лв./м2)Площ: 919.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка от всяка стая
гр. Обзор
Имот в комплекс от затворен тип на 250 м от морето
Представяме ви стилен тристаен апартамент, разположен на последен – пети етаж, в съвременен жилищен комплекс в курортния град Обзор. Имотът предлага ненадмината панорама към морето от всяка стая, а обширната тераса от 60 кв.м. създава усещане за простор и свобода.
Състои се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(781 €/м2) (1 527,99 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Апартамент с прекрасна морска гледка в Каварна Парадайс
гр. Каварна
Комфортно обзаведен двустаен апартамент в комплекс с басейн близо до плажа
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на двустаен апартамент с морска гледка в затворен комплекс Каварна Парадайз, близо до плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона (на 1.5 км до самия морски град). Комплексът се поддържа добре, като разполага с голям басейн с шезлонги
54 900 €(107 375,07 лв.)
(845 €/м2) (1 651,92 лв./м2)Площ: 65.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз / Kavarna Paradise
гр. Каварна
Комфортно жилище с красива гледка на 3 минути пеша от плажа
Двустаен апартамент в комплекс Каварна Парадайз, разположен на 3 минути от плажа, в тихата и спокойна крайбрежна зона на Каварна (1.5 км до самия морски град).
Жилището има източно изложение и се намира на 1/4 етаж, обща площ – 65.9 кв.м., чиста площ – 58.21 кв.м.:
• хол с
54 900 €(107 375,07 лв.)
(833 €/м2) (1 629,36 лв./м2)Площ: 65.90 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 450 м
Работещ хотелски комплекс с басейн и невероятна морска гледка в Созопол
гр. Созопол
Функциониращ хотелски комплекс с утвърдено онлайн присъствие и висок рейнтинг
Представяме ви изключителна инвестиционна възможност – напълно функциониращ хотелски комплекс с утвърдена репутация, разположен на ключова локация в гр. Созопол. Имотът се отличава с невероятна панорамна гледка към морето, стилна архитектура, развита инфраструктура и редовен
Продажба
-100%
Двуетажна къща с двор, лятна кухня и гараж в Черноморец
гр. Черноморец
Основно ремонтиран имот в тихата част на морския курорт
Предлагаме за продажба двуетажна къща в гр. Черноморец. Намира се в тихата част на морския курорт, далеч от шума и нощния живот.
Къщата (214 кв.м.) е основно ремонтирана през 2009 г., с Акт 16 и нотариален акт. Състои се от:
• Полуподземен етаж – три помещения, баня с
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море
гр. Созопол
Апартамент в Созопол на първа линия
Уникално предложение от пазара за недвижими имоти - стилен двустаен апартамент с голяма тераса-веранда, невероятна панорамна гледка към морето и Созопол и отлична локация на метри от Райския залив. Имотът е част от малък комплекс с инфинити басейн, ресторант и фитнес.
Жилището
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 642 €/м2) (3 211,06 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Урегулиран парцел за строителство на Буджака на 400 м от плажа
гр. Созопол
Парцел за строеж на къща или жилищна сграда с гледка към морето в Созопол
Открийте своето късче рай на Буджака - живописния полуостров, където красотата среща спокойствието! Сгушен в южната част на българското Черноморие, този очарователен район предлага луксозни жилищни имоти, красиви плажове и кристално чисти води.
Насладете се на уединението на
255 000 €(498 736,65 лв.)
(200 €/м2) (391,17 лв./м2)Площ: 1 275.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Резервиран
Двустаен апартамент с невероятна гледка към морето
гр. Созопол
Обзаведен апартамент в комплекс Свети Тома на нос Хумата, до плажа на Аркутино
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – готов за нанасяне двустаен апартамент, където да се насладете на прекрасна почивка, като се потопите в слънчевата атмосфера на Созопол. Комплекс Свети Тома е разположен на първа линия от плажа, нос „Хумата“, в непосредствена
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 292 €/м2) (4 482,11 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 200 м
Кранево-Вилидж / Kranevo Village
с. Кранево , Резерват Балтата
Последна къща във ваканционен комплекс на 200 м от морския бряг
Уникални таунхауси и вили в прекрасен ваканционен комплекс, разположен в южния край на един от най-хубавите плажове на Българско северно Черноморие, Кранево. Намира се на 200 м от морския бряг и граничи с резерват Балтата.
Комплексът е от затворен тип, с отлични условия за
Продажба
Плаж на 4 км
Парцел в регулация на 70 метра от асфалтов път и на 200 метра от село Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Голям парцел с правоъгълна форма подходящ за строителство на къщи или комплекс
Предлагаме за продажба регулиран парцел с площ от 6 113 кв. м., разположен на входа на живописното село Кошарица – само на 4 км от к.к. Слънчев бряг и на 70 метра от асфалтовия път, свързващ селото с морския курорт.
Парцелът се намира в развиваща се зона с вече изградени
238 400 €(466 269,87 лв.)
(39 €/м2) (76,28 лв./м2)Площ: 6 113.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-26%
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Нови апартаменти в малка сграда до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилища с отлична локация – в близост до плажа и пешеходната зона на град Обзор
Апартаменти в нова сграда, в непосредствена близост до плажа на гр. Обзор, градския парк, търговските улици и само на 100 метра от морския бряг. Сградата се състои от шест жилищни етажа с общо 22 апартамента от които студио, двустайни и тристайни.
Насладете се на летния си
58 100 €79 000 €113 633,72 лв.154 510,57 лв.
(716 €/м2) (1 401,16 лв./м2)Площ: 81.10 - 81.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 400 м
Два етажа от къща в гр. Приморско
гр. Приморско
Три отделни апартамента с двор на 400 м от плажа
Представяме на вашето внимание три самостоятелни апартаменти, разположени на два етажа от 4-етажна къща в гр. Приморско, едва на 400 м от плажа.
Площта от 270 кв.м. се разпределя между:
• Етаж 3 - два двустайни апартамента, завършени по БДС.
• Етаж 4 - тристаен апартамент,
Продажба
Плаж на 6 км
Къща с панорамна гледка към Странджа в китното село Писменово
Близо до гр. Приморско , с. Писменово
Стара къща с голям двор на 6 км от Приморско и морето
Представяме ви уникален имот с изключителен потенциал, разположен в спокойно и живописно село само на 6 км от плажовете на MMC Приморско – залив с пясъчни дюни, широка ивица фин златист пясък, топла вода и плитко морско дъно и плажовете на Китен. Районът представлява чудесна
Продажба
-29%
За частни лица
Лукс
Плаж на 700 м
ПРОДАДЕН
Нова къща с просторен двор в морския град Бяла
гр. Бяла (Варна)
Съвременна едноетажна къща на 700 м от морето
Представяме ви съвременна еднофамилна къща ново строителство, разположена в живописния и перспективен черноморски град Бяла. Имотът се намира на тиха и централна улица, в непосредствена близост до магазини и основни удобства, само на 700 метра от плажната ивица. Отлично съчетание
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени морски апартаменти на двойна първа линия в комплекс Гардения Палас / Gardenia Palace
гр. Поморие , Гранд Хотел Поморие
Жилища на морето в луксозен комплекс с много удобства на първа линия от две страни - на море и на езеро
"Гардения Палас" / Gardenia Palace е великолепен ваканционен комплекс с уникално местоположение. Комплексът е разположен на двойна първа линия море, построен е на уникален естествен провлак, отделящ Поморийското езеро от Черно море. Освен с първа линия, комплексът се отличава с
от 186 330 €(от 364 429,80 лв.)
(2 000 - 2 200 €/м2)(3 911,66 - 4 302,83 лв./м2)Площ: 88.73 - 173.42 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Земеделска земя в района на Къмпинг Градина
гр. Черноморец
Парцел за инвестиции с лице на главен път в Черноморец
Предлагаме на Вашето внимание прекрасна възможност за инвестиция в земя в гр. Черноморец, местност Герени, на 23 км от град Бургас и на 6 км от град Созопол. Разстоянието до плажа на къмпинг Черноморец е 300 м, а до плажа на Градина (север) -150 м. Парцелът е подходящ за
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двуетажна къща в луксозния комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Самостоятелна къща с двор на първа линия от морето, близо до Балчик
Предлагаме за продажба самостоятелна двуетажна къща (139 кв.м.) с двор (436 кв.м.) на първа линия от морето, до голф игрище. Имотът е част от луксозния затворен комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, разположен в сърцето на Черноморското голф
Продажба
Плаж на 200 м
Два панорамни парцела над пристанището в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Съседни парцели с денивелация на панорамен хълм
Предлагат се за продажба два съседни парцела, разположени на панорамния хълм над новоразширеното пристанище в Бяла, на пешеходно разстояние (200 м) до плажа. В района вече са изградени малък комплекс от къщи и комплекси с апартаменти.
Парцелът е с денивелация и следните
299 940 €(586 631,65 лв.)
(60 €/м2) (117,35 лв./м2)Площ: 4 999.00 м2
с. Кранево
Парцел с готов инвестиционен проект в Кранево на 500м от морето
ПАРЦЕЛ, област Добрич, с. Кранево, с площ от 3140 кв.м
Парцелът се намира в центъра на Кранево,на около 500 м. от плажа.
УПИ с виза за проектиране със следните показатели: Плътност 60%; Кинт1,2; Височина до 10м;
Предварителни договори с ВиК и ЕоН.
Има разработен и
Продажба
Голям парцел с гледка към морето близо до Кара дере
гр. Бяла (Варна)
Отличен парцел в регулация в района на гр. Бяла
Предлагаме за продажба прекрасно позициониран парцел, ситуиран близо до Кара дере - един от изключително красивите и диви плажове по Българското Черноморие. Град Бяла е перспективен Черноморски град със спокойна и екологично чиста жилищна среда. Разполага с училище, детска
231 360 €(452 500,83 лв.)
(60 €/м2) (117,35 лв./м2)Площ: 3 856.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 400 м
Урбанизирани парцели с красива гледка към морето
гр. Созопол
Шест парцела в регулацията на гр. Созопол
Имаме удоволствието да представим на Вашето внимание шест урегулирани поземлени имота, разположени на южния хълм на м. Мечките в Созопол, с невероятен изглед към морето. Има възможност за продажба на отделни парцели.
Парцелите попадат в Зона Б от ЗУЧК, със следните параметри
Продажба
Плаж на 1 км
Парцел за строеж на къща или вила в с. Атия
Близо до гр. Созопол , с. Атия
Равен парцел с ток и вода в близост до морето
Разгледайте нашето ново предложение за покупка на равен регулиран парцел с площ 576 кв.м. в село Атия, близо до Бургас и Созопол, с лесен достъп до главен път.
Имотът разполага с ток и вода. Подходящ е за строеж на къща или вила със спокойна локация, на 1 км до морето.
Този
Продажба
Лукс
Виниярдс Панорама / Vineyards Panorama - втора фаза на популярния комплекс
Близо до гр. Ахелой , гр. Ахелой
Луксозен комплекс с ваканционни апартаменти с Акт 16
Подарете си прекрасен нов дом с Акт 16 в затворен комплекс Виниярдс Панорама / Vineyards Panorama - част от Виниярдс Ризорт, намиращ се близо до градовете Ахелой (2 км от плажа) и Поморие (10 км), на 5 км от град Несебър и на 15 км от международно летище Бургас. Разположен между
от 94 904 €(от 185 616,09 лв.)
(958 - 2 036 €/м2)(1 873,69 - 3 982,07 лв./м2)Площ: 81.24 - 215.33 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев