ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Хит
Резервиран
Двустаен апартамент с морска панорама на първа линия до Каварна
гр. Каварна
Идеален ваканционен имот в комплекс с инфинити басейн и директен достъп до плажа
Предлагаме за продажба отличен двустаен апартамент на първа линия в района на Каварна – перфектен избор за ваканционен имот или инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Жилището е разположено на 3-ти етаж и има обща площ от 74,20 кв.м (застроена площ 63,80 кв.м +
59 800 €(116 958,63 лв.)
(806 €/м2) (1 576,26 лв./м2)Площ: 74.20 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Обзаведено студио в затворен комплекс Нестинарка в Царево
гр. Царево
Готово за нанасяне студио със спокойна локация на 100 метра от плаж
Компактно, напълно обзаведено студио в спокоен район на гр. Царево, само на 100 метра от морето. Имотът е част от целогодишен затворен комплекс Нестинарка с налични 2 ресторанта с общо 360 места, 4 бара, 4 басейна, 4 асансьора, СПА Център – 600 кв.м, рецепция, фоайе, лоби бар,
48 230 €(94 329,68 лв.)
(1 000 €/м2) (1 955,83 лв./м2)Площ: 48.23 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Парцел с морска панорама в местност „Иванови колиби“ край Лозенец
с. Лозенец
Земеделска земя в района на село Лозенец
Предлагаме за продажба земеделска земя със статут на нива (категория 4) с площ 5 000 кв. м., разположена в местност „Иванови колиби“ – тиха и живописна зона между селата Лозенец и Велика.
Характеристики на имота:
• Площ - 5 000 кв. м.
• Лице - 25 м към отразен в кадастъра
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Апартаменти в целогодишно работещ луксозен комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас , хипермаркет „Меркурий“
Ваканционни имоти с обзавеждане в цената близо до плаж
Не пропускайте днешното ни предложение за оборудвани и обзаведени апартаменти в комплекс с отлична локация и изградена инфраструктура.
Предлагаме ви чудесни двустайни и тристайни ваканционни жилища в луксозен целогодишно работещ комплекс в курорта Свети Влас. Намира на
от 126 342 €(от 247 103,47 лв.)
(980 €/м2) (1 916,72 лв./м2)Площ: 128.92 - 206.26 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort
гр. Созопол
Новообзаведен ваканционен апартамент в Созопол
Отличен двустаен апартамент в комплекс Грийн Лайф Ризорт/Green Life Resort с голяма зелена територия, множество басейни, разнообразие от ресторанти, барове, магазини, спортни площадки, детски кътове и други услуги. Разположен е на първа линия от морето, само на 30 км от летище
120 000 €(234 699,60 лв.)
(1 967 €/м2) (3 847,53 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 450 м
Луксозна жилищна сграда с Акт 16 в Поморие
гр. Поморие
Апартаменти луксозно ново строителство в сграда на 450 м от морето
Предлагаме на вашето внимание жилищна сграда ново строителство с магазини и гаражи в гр. Поморие, на 450 метра от морето, в близост до до комплексите за рехабилитация.
Проектът представлява жилищна сграда, изградена в дворно място с площ 871 м2, представляващо гр. Поморие. Акт
от 84 204 €(от 164 688,71 лв.)
(1 800 - 2 000 €/м2)(3 520,49 - 3 911,66 лв./м2)Площ: 46.78 - 66.80 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 20 м
Панорамен мезонет на първа линия в Лозенец
с. Лозенец
Просторен апартамент до плажа с 3 спални и гледка море
Добре дошли в този просторен пентхаус с три спални, с красива панорамна гледка към морето и морския залив, разположен само на 20 метра от плажа. Жилищната сграда се намира на пешеходно разстояние до всички удобства в морски курорт Лозенец.
Описваният имот на две нива предлага
370 000 €(723 657,10 лв.)
(2 041 €/м2) (3 992,59 лв./м2)Площ: 181.25 м2 Етаж: 3,4
Тип на имота:
Мезонет
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 140 м
Различни видове апартаменти в комплекс ''Милениум II'', Свети влас
гр. Свети Влас
Апартаменти в к.к Свети Влас на брега на Черно море
Предлагаме за продажба различни видове апартаменти в нов ултра-модерен жилищен комплекс, в оживения курортен град Свети Влас на брега на Черно море. Намират се в тих и спокоен район, само на 140 м от златистия пясъчен плаж и в същото време в центъра на курорта.
Комплекс
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 750 - 2 100 €/м2)(3 422,70 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 68.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 450 м
Къща на 4-ри етажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведена къща в Поморие
Предлагаме на вашето внимание къща с площ 230 кв.м. в сърцето на Поморие.
Имотът е на 4 етажа, всеки включващ дневна, спалня и баня с тоалетна. Наличен е отделен електромер на всяко ниво.
Къщата е с два нотариални акта, може да се ползва като къща за гости или да се продава
Продажба
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Резервиран
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка на първа линия
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Тристаен апартамент в м-т Кабакум, Варна
Представяме ви елегантен тристаен апартамент, разположен в съвременна сграда с Акт 16 от 2019 г., само на няколко метра от плажа в местността Кабакум – една от най-желаните локации по Северното Черноморие. Имотът е разположен на трети етаж, с площ от 82 кв.м и югоизточно
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 951 €/м2) (3 816,25 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Жилища в елитния комплекс Посейдон / Poseidon между Равда и Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Работещ ваканционен комплекс на 5 мин. от плажа
"Посейдон" / Poseidon е величествен ваканционен комплекс, който е олицетворение на най-смелите идеи на своите създатели. Комплексът е разположен в непосредствена близост до работещия комплекс "Естебан", на 350 м. от плажа (5 мин пеша), в приятна местност между Равда и Несебър, на
от 95 000 €(от 185 803,85 лв.)
(1 600 - 1 962 €/м2)(3 129,33 - 3 837,34 лв./м2)Площ: 58.80 - 193.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 7.6 км
Парцел в регулация на 7.6 км от морския бряг
Близо до гр. Обзор , с. Приселци
Атрактивен парцел за застрояване в област Бургас
Представяме на вашето внимание атрактивен парцел земя в регулацията на село Приселци, близо до морето и град Обзор, на 47 км от град Бургас.
Парцелът е с разрешение от 2021г. за проектиране на жилищна сграда, ниско застрояване до 10 м.
Селото е разположено само на 7
Продажба
Просторен парцел в регулация в гр.Бяла
гр. Бяла (Варна)
Подходящ за жилищно строителство
Предлагаме за продажба просторен парцел в градска регулация. Намира се в Гръцката махала на град Бяла, област Варна. Подходящ е за жилищно строителство. Парцелът граничи с три улици, което дава възможност да се раздели на две.
Вода, електричество и канал – на улицата.
79 255 €(155 009,31 лв.)
(55 €/м2) (107,57 лв./м2)Площ: 1 441.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
-6%
ПЪРВА ЛИНИЯ
Двуетажна къща на първа линия море в Камен бряг
с. Камен бряг , Нос Калиакра
Напълно обзаведена къща в битов стил
Село Камен бряг и скалистия морски бряг пред него е притегателно място на поклонниците на девствената природна красота. Самото село е разположено на морския бряг по средата между градовете Шабла и Каварна. То впечатлява със своите спретнати и чисти, уютни селски къщи и е известно
Продажба
Плаж на 6 км
Къща с морска панорама, три спални и басейн на 6 км от плажа
Близо до гр. Балчик , с. Топола
Готов за ползване имот с удостоверение за въвеждане в експлоатация близо до Балчик и Каварна
Готова за ползване къща с двор и басейн на 10 км от Балчик и Каварна (10 минути с кола) и на 60 км от Варна. Много тихо и спокойно място, близо до голф игрища и на 6 км от плажа. Подходяща е както за постоянно живеене, така и за бизнес с цел отдаване под наем.
Къщата (196
Продажба
Лукс
Плаж на 250 м
Обзаведени апартаменти на 250 м от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Модерен ваканционен комплекс с басейн и отлична поддръжка. С Акт 16 за сезон 2024!
Изберете своя нов дом на морето в модерен комплекс с Акт 16 и отлична локация близо до главния път, свързващ Слънчев бряг със Свети Влас и Елените, на кръстовището срещу супермаркет "Меркурий".
Комплексът е на пешеходно разстояние от плажа - само на 250 м.
Съвременен стил,
от 161 835 €(от 316 521,75 лв.)
(1 815 - 1 947 €/м2)(3 549,83 - 3 808 лв./м2)Площ: 83.12 - 100.12 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Тристаен апартамент на 200 м от морето и яхт клуба в Свети Влас
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент с Акт 16 без такса поддръжка
Разгледайте нашето ново предложение от пазара за недвижими имоти - готов за нанасяне тристаен апартамент в жилищна сграда с
Акт 16 и безплатен паркинг, но без такса поддръжка, с отлична локация на 200 м от морето и яхт клуба в Свети Влас, на пет минути пеша от автобусна спирка
135 000 €(264 037,05 лв.)
(1 638 €/м2) (3 203,17 лв./м2)Площ: 82.43 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
-5%
За частни лица
гарантиран наем
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Едностаен апартамент с морска панорама на 80 м от плажа в Бяла
гр. Бяла (Варна) , плаж Бяла
Просторно жилище с тераса, ново обзавеждане и отличен инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба едностаен апартамент с панорамна гледка към морето, с възможност за разделяне на две стаи. Жилището е разположено в един от най-спокойните и предпочитани морски градове по българското Черноморие – Бяла. Жилището се намира на четвърти етаж, със застроена
79 000 €83 000 €154 510,57 лв.162 333,89 лв.
(1 125 €/м2) (2 201,01 лв./м2)Площ: 70.20 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 100 м
Земеделска земя в мс-т Митков мост в Черноморец
гр. Черноморец , Къмпинг Тополи
Парцел до Къмпинг Тополи
Отлична локация до Черноморец – инвестиционна възможност с лице на главния път Бургас–Созопол.
Предлагаме за продажба земеделска земя с отличен потенциал, разположена в местността Митков мост край Черноморец, в близост до Къмпинг Тополи. Имотът е с изключително комуникативна
Продажба
Плаж на 500 м
Парцел за инвестиция в Черноморец
гр. Черноморец
Земеделска земя в района на къмпинг Градина
Предлагаме за продажба земеделска земя с площ 1,858 кв.м., разположена в един от най-предпочитаните райони на Черноморец – в близост до къмпинг Градина.
Локация и предимства:
Атрактивно местоположение с панорамни гледки към морето, града и зелените поляни;
Отличен достъп и
Продажба
Плаж на 600 м
Новa сграда с Акт 16 в гр. Приморско
гр. Приморско
Тристаен, двустайни и едностайни апартаменти с тераси и без такса поддръжка
Предлагаме на вашето внимание едностайни и двустайни апартаменти, както и един тристаен за продажба в новострояща се жилищна сграда на четири етажа и подпокривно ниво с паркоместа в гр. Приморско, с удобен достъп до Северен плаж, на минути от морето и центъра на града. Сградата е
от 54 474 €(от 106 541,88 лв.)
(1 400 - 1 700 €/м2)(2 738,16 - 3 324,91 лв./м2)Площ: 38.64 - 86.35 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Нов жилищен проект в местност Мисарите, Созопол
гр. Созопол
Студиа и двустайни апартаменти в компактна сграда на 500 м от плажа
Имаме удоволствието да представим за продажба студиа и двустайни апартаменти в местност Мисарите, в тихата и спокойна част на гр. Созопол, на пешеходно разстояние от 500 м до плажа, в район с добре изградена инфраструктура, в близост до множество кафенета и ресторанти,
от 73 880 €(от 144 496,72 лв.)
(1 050 €/м2) (2 053,68 лв./м2)Площ: 70.36 - 84.21 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 2 км
Земеделска земя в местност Акра на 2 км от плаж
гр. Черноморец
Поземлен имот в гр. Черноморец
Предлагаме Ви за продажба земеделска земя с площ от 3 007 кв. м., разположена в местност Акра, в морското градче Черноморец и само на 20 км от Бургас.
Имотът е равен, трета категория, без ток и вода, но с лесен достъп до тях в близост. От него се откриват живописни гледки към
Продажба
Плаж на 10 км
Едноетажна къща с двор на 5 км от Балчик
Близо до гр. Балчик , с. Соколово
Имот с нов покрив, нуждаещ се от довършителни дейности
Едноетажна къща (127 кв.м.) с двор (784 кв.м.) в село Соколово, на 5 км от гр. Балчик.
Къщата е със започнат основен ремонт и реновиране. Има два входа и се състои от:
• Три стаи
• Кухня
• Две преддверия
• Коридор
Покривът е нов, има и изградени укрепващи колони. Има
Наем
Лукс
Обзаведена къща с дворно място в м-т Манастирски рид
гр. Варна , кв. "м-т Манастирски рид"
Луксозен имот под наем с отличен район, морска гледка
Прекрасно предложение за изцяло обзаведена луксозна къща под наем в м-т Манастирски рид. В близост до един от най-популярните черноморски курорти в България – „Св. Св. Константин и Елена” недалеч от центъра на морската ни столица Варна.
Къщата е строена през 2023 година и се
Продажба
-17%
За частни лица
Плаж на 100 м
Студио със сервизни помещения за бизнес над плажa в Бяла
гр. Бяла (Варна)
Жилище със складови помещения в отлично поддържана сграда на 100 м от морето
Предлагаме за продажба студио в отлично поддържанa сграда с постоянно живущи, на 100 метра от плажа в град Бяла. Възможност за начисляване на ДДС.
Апартаментът (40 кв.м.) се състои от:
• Общо помещение с кухня и спална част
• Санитарен възел - оборудван
• Тераса
Имотът
70 000 €84 000 €136 908,10 лв.164 289,72 лв.
(124 €/м2) (242,90 лв./м2)Площ: 563.64 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 11 км
Къща с три спални, двор и басейн в село на 5 км. от Балчик
Близо до гр. Балчик , с. Соколово
Готов за живеене имот с три спални и гараж
Представяме ви прекрасно поддържан имот в едно от най-предпочитаните и добре развити села в региона – Соколово, на 55 км от летище Варна и на кратко разстояние от морето.
Къщата е със застроена площ от 152 кв. м, разположена върху голям парцел от 1290 кв. м, който предлага
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 500 м
Панорамен четиристаен апартамент в гр. Царево
гр. Царево
Обзаведено жилище с голяма тераса и гледка към морето, на 500 от плажа
Добре дошли в този добре поддържан апартамент с 3 спални в гр. Царево, разположен близо до супермаркети, търговски център, къщи за гости, куриерски услуги, автогара и др. Един от основните акценти на този апартамент е близостта му до плажа, който се намира само на 500 метра, в
100 000 €(195 583 лв.)
(893 €/м2) (1 746,28 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 50 м
Просторен двустаен апартамент само на 50 метра от морето
к.к. Златни пясъци
Обзаведено жилище в сърцето на к.к. Златни пясъци
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с отлична локация – в самия център на Златни пясъци, един от най-популярните и посещавани летни курорти на българското Черноморие. Със своята площ от 96.37 кв. м. (88.4 кв. м. чиста площ + 7.97 кв. м. общи части) и функционално
108 000 €(211 229,64 лв.)
(1 121 €/м2) (2 191,86 лв./м2)Площ: 96.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с гледка към морето в Маджестик Хотел & Резидънс
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено жилище в комплекс на първа линия в к.к. Слънчев бряг
Двустаен апартамент в луксозния комплекс "Маджестик Хотел & Резидънс" (Majestic Hotel & Residence) в Слънчев бряг, стратегически разположен на първа линия, в северната част на най-известния български морски курорт -Слънчев Бряг. Комплексът е разположен сред зеленината на
100 800 €(197 147,66 лв.)
(1 280 €/м2) (2 503,78 лв./м2)Площ: 78.74 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг