Многостайни апартаменти продава и отдава под наем - страница 8
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Просторен апартамент под наем близо до Медицински университет
гр. Варна , кв. "Център"
Обзаведено жилище под наем с три спални в центъра на Варна
Отлично предложение за наем на модерно обзаведен апартамент в центъра на Варна, близо до Медицински университет, бул.Цар Освободител, Трета природоматематическа гимназия „Акад. Методий Попов“, Висше училище по мениджмънт, магазини и заведения.
Имотът е разположен на пети етаж
920 €/месец(1 799,36 лв./месец)
(6,81 €/м2) (13,33 лв./м2)Площ: 135.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Лукс
Многостаен апартамент с три спални до Морската градина
гр. Варна , кв. "Център"
Луксозен апартамент с дворно място до Южния плаж
Предлагаме на Вашето внимание изключителен апартамент с три спални, собствен двор и усещане за къща, в централната част на Варна, граничещ с Морска градина (10 метра) и на 100 метра от южния плаж, в близост до детска градина, училище, хипермаркети, до автобусна спирка, Римски
468 650 €(916 599,73 лв.)(без ДДС)
(2 589 €/м2) (5 064,09 лв./м2)Площ: 181.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Новo жилище в многофамилна, жилищна сграда в централната част на гр. Велико Търново
гр. Велико Търново , кв. "Варуша"
Просторен имот близо до Американски колеж Аркус и пл. „Пенчо Славейков“
Просторен апартамент в тухлена сграда от 2006 г., в близост до Американски колеж, пл. „Пенчо Славейков“, магазини, заведения и др. Кварталът се отличава с добре развита инфраструктура, като по централните пътни артерии на района бързо се стига до всички възлови части на града.
160 000 €(312 932,80 лв.)
(991 €/м2) (1 937,66 лв./м2)Площ: 161.50 м2 Партер
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Симеон Карапенчев
Брокер, Велико Търново
Продажба
Лукс
Дизайнерски бутиков апартамент във Велинград
гр. Велинград
Ново, луксозно обзаведено жилище в боров парк в СПА курорт
Представяме на вашето внимание модерен четиристаен апартамент с площ от 200 кв.м. Намира се на пети етаж в нова тухлена сграда с асансьор и портиер, построена в красив боров парк в в централната част на СПА курорт Велинград. Жилището се състои от антре, хол с кухня и трапезария,
240 000 €(469 399,20 лв.)
(1 200 €/м2) (2 347 лв./м2)Площ: 200.00 м2 Етаж: 5/5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Адмирал / Admiral
гр. Свети Влас , На 200 м от море, плаж и яхтено пристанище
Последен апартамент в модерен комплекс на 200 м. от море, плаж и яхтено пристанище
"Адмирал" / Admiral е изискан и луксозен ваканционен комплекс, който се намира в изключително
луксозния курорт Свети Влас. Комплексът отстои на 200 м от плажа, морето и яхтеното пристанище "Марина Диневи", което е с капацитет за над 300 яхти.
В комплекса е свободен само един
от 250 000 €(от 488 957,50 лв.)
(745 €/м2) (1 456,57 лв./м2)Площ: 335.69 - 335.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Четиристаен апартамент в гр.Хасково
гр. Хасково
Стилно обзаведен апартамент в центъра на града
Луксозно обзаведен четиристаен апартамент за продажба в широкия център гр. Хасково. Намира се в комуникативен район в близост до парк Кенана.
Жилището е разположено на втори етаж в четириетажна кооперация. Изложения: изток, запад и север. Апартаментът е с площ от 113.70 кв.м
139 500 €(272 838,29 лв.)
(842 €/м2) (1 646,58 лв./м2)Площ: 165.70 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Наем
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент под наем в централната част на Стара Загора
гр. Стара Загора , кв. "Център"
Просторен и комфортен апартамент в близост до ПМГ "Гео Милев" и ОУ "Кирил Христов"
Представяме Ви апартамент под наем в централния район на Стара Загора, на пешеходно разстояние от ПМГ "Гео Милев" и ОУ "Кирил Христов". Апартаментът се намира на първия етаж над магазини в триетажна тухлена сграда и предлага комфортна и просторна жилищна площ от 91.5 кв.м, с
400 €/месец(782,33 лв./месец)
(3,29 €/м2) (6,44 лв./м2)Площ: 121.50 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Наем
За частни лица
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент в поддържана сграда с отлична локация в гр. Варна
гр. Варна , кв. "Център"
Четиристайно жилище до Община - Варна
Предлагаме четиристаен апартамент с централна локация в гр. Варна. Не пропускайте да се възползвате от тази фантастична възможност да наемете просторен апартамент в сърцето на Варна. Със своята отлична локация, желани характеристики и отлично състояние, този имот със сигурност ще
1 400 €/месец(2 738,16 лв./месец)
(9,33 €/м2) (18,25 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Наем
Ексклузивно
ОТДАДЕН
Обзаведен апартамент с три спални в района на Катедралата
гр. Варна , кв. "Център"
Просторно жилище след ремонт в централната част на град Варна
Светъл и топъл четиристаен апартамент в района на Катедралата. Жилището е част от добре поддържана, тухлена сграда. Районът е едновременно тих и спокоен и в същото време само на 10 минути пешеходно разстояние от идеалния център на града.
Имотът се намира на първи етаж,
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(5,77 €/м2) (11,28 лв./м2)Площ: 130.00 м2 Етаж: 1
гр. Павликени , близо до църквата
Просторно жилище с гараж и чудесна локация
Представяме Ви просторен многостаен апартамент в сърцето на Павликени – имот, който впечатлява с отлична локация, функционалност и потенциал. Разположен е в топ центъра на града, само на няколко метра от пощата и полицията, като същевременно предлага тиха и спокойна среда за
83 000 €(162 333,89 лв.)
(716 €/м2) (1 399,43 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Ивайло Игнатов
Брокер, Велико Търново
Продажба
-4%
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент с ТОП локация до УАСГ в кв. Лозенец
гр. София , кв. "Лозенец"
Обзаведено жилище до Римска стена, университет, училища, метростанция, Борисова градина
Комфортно обзаведено и оборудван четиристайно жилище на две нива с топ локация в централния столичен район Лозенец. Имотът се намира на пешеходно разстояние до Университет по архитектура, строителство и геодезия, училища, пазар Римска стена, БНР, булеварди Драган Цанков, Евлоги и
466 000 €485 000 €911 416,78 лв.948 577,55 лв.
(3 329 €/м2) (6 510,12 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент в сграда F на Витоша Вю / Vitosha View
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Модерно обзаведен апартамент с Акт 16 на бул. Черни връх в кв. Кръстова Вада
Новообзаведен и оборудван просторен апартамент с три спални в сграда F с Акт 16 на „Витоша Вю” / Vitosha View в кв. Кръстова вада. Сградата се намира на пешеходно разстояние до магазин Фантастико в квартал Драгалевци, с лесен достъп до Околовръстния път на столицата, търговски
990 €/месец(1 936,27 лв./месец)
(7,72 €/м2) (15,11 лв./м2)Площ: 128.16 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Пентхаус с три спални в комплекс Модера Резидънс, кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Просторно жилище с гледка към Витоша в комплекс с детска площадка и зелени площи
Изчистени линии, практичност и комфорт в помещенията, светлина, простор, прекрасна гледка към Витоша планина, са малка част от предимствата на това жилище. Имотът е част от комплекс Модера Резидънс, разположен на тиха и спокойна улица, пряка на бул. Симеоновско шосе с директен
395 000 €(772 552,85 лв.)
(1 184 €/м2) (2 315,46 лв./м2)Площ: 333.65 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Уютен тристаен апартамент до РУМ Младост
гр. София , кв. "Младост 2"
Обзаведено жилище с възможност за преустройства
Предлагаме ви обзаведен тристаен апартамент, който лесно може да се преустрои. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано.
Към апартамента има мазе с площ от 4-5 кв.м.
Просторен имот, разположен в панелна сграда с поддържани общи части на удобно разстояние от две
145 000 €(283 595,35 лв.)
(1 726 €/м2) (3 376,14 лв./м2)Площ: 84.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
-5%
ПРОДАДЕН
Тристаен апартамент в тухлена сграда в кв. Младост 2
гр. София , кв. "Младост 2"
Тристайно жилище с възможност за обособяване на още една спалня
Предлагаме ви обзаведен тристаен апартамент, който лесно може да се преустрои в четиристаен непреходен апартамент, поради наличието на вода и канализация в сегашната всекидневна, а настоящата кухня може да се превърне в трета спалня. Жилището е напълно обзаведено и оборудвано,
310 000 €324 900 €606 307,30 лв.635 449,17 лв.
(2 067 €/м2) (4 042,05 лв./м2)Площ: 150.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Четиристаен апартамент в Oasis Residence до Панчарево
с. Панчарево , гр. София
Ново жилище с двор до Англо-американско училище, с лесен достъп до Околовръстен път
Четиристаен апартамент в модерен затворен комплекс Oasis Residence, успешно съчетаващ модерни удобства и близост до природата – езерото Панчарево (10 минути) и ски курорт Витоша (20 минути), както и удобен достъп до Околовръстен път и Самоковско шосе, на 5 минути от
314 000 €(614 130,62 лв.)
(2 017 €/м2) (3 944,32 лв./м2)Площ: 155.70 м2 Партер
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
ПРОДАДЕН
Aпартамент с три спални в поддържана сграда близо до Ловен парк
гр. София , кв. "Дианабад"
Жилище близо до две детски площадки, училище и спирка на градски транспорт
Изключително топъл и светъл апартамент в кв. Дианабад. Районът осигурява отлични условия за спокойно ежедневие, отлични комуникации и оживена среда, достъпът до центъра и важни точки на града се извършва лесно и удобно. В близост се намират основни пътни артерии, спирки на
206 000 €(402 900,98 лв.)
(1 938 €/м2) (3 790,23 лв./м2)Площ: 106.30 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
-12%
ОТДАДЕН
Четиристаен апартамент в отлично поддържана сграда
гр. София , кв. "Витоша"
Напълно обзаведено жилище в кв. Витоша
Обзаведен апартамент с 3 спални и нови мебели и електроуреди. Жилището е част от столичния квартал Витоша, намира се в нова сграда с отлично поддържани общи части, асансьор и комуникативна локация. В близост се намира спирка на градски транспорт, посолства, хипермаркет
1 100 €/месец1 250 €2 151,41 лв./месец2 444,79 лв.
(7,86 €/м2) (15,37 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
ПРОДАДЕН
Светъл и просторен апартамент с три спални обзаведен в стил „Shabby Chic" в подножието на Витоша
гр. София , кв. "Драгалевци"
Четиристаен апартамент в поддържана сграда близо до киноцентър „Бояна“
Просторно жилище, намиращо се съвсем близо до киноцентър „Бояна“. Кооперацията е разположена в подножието на Витоша, панорамата към която е прекрасна. В близост се намират множество туристически пътеки. Апартаментът е разположен в един от най-желаните столични райони с улеснен
340 000 €(664 982,20 лв.)
(2 073 €/м2) (4 054,77 лв./м2)Площ: 164.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Даниел Тонев
Старши брокер, София