Промишлени парцели продава и отдава под наем - страница 2
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Парцел в м-т Пилев Азмак - с. Лозен
Близо до гр. София , с. Лозен
Равен терен за застрояване с производствени, складови, административни и др. сгради
Поземлен имот в с. Лозен , м-т Пилев Азмак. Имотът попада в зона Пмс за застрояване с производствени, складови, административни, търговски и обслужващи сгради, работилници.
Параметри на застрояване:
• Плътност 50%
• Кинт 1,5
• Озеленяване 35%
Селото има магазини,
Продажба
Парцел за производствени и складови дейности
Близо до гр. Пловдив , с. Труд
Голям промишлен парцел на 5 км от град Пловдив
Равен парцел за инвестиция подходящ за производствени и складови дейности. Парцелът е с плою 7150 кв. м., разположен на 5 метра от електричество и вода. Разкрива гледка към околните поля. Селото е сред най-големите български села и третото най-голямо в района. Намира се в
214 500 €(419 525,54 лв.)
(30 €/м2) (58,67 лв./м2)Площ: 7 150.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Регулиран парцел на 50 м от асфалтов път в с. Хераково
Близо до гр. София , с. Хераково
Парцел, отреден за административна сграда и комплекс до бензиностанция и главен път
Представяме на вашето внимание регулиран парцел на 50 м от бул. Европа, близо до бензиностанция в село Хераково. Населеното място се намира на 22 км западно от столицата София и на 35 км източно от сръбската граница, в близост до пътя за Калотина.
Парцелът (4930 кв.м.) е
247 000 €(483 090,01 лв.)
(50 €/м2) (97,99 лв./м2)Площ: 4 930.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
За частни лица
Бизнес имот в село Янково, община Смядово
Близо до гр. Шумен , с. Янково
Масивни едноетажни сгради, производствено хале, оранжерии и голям парцел с ТИР достъп
Представяме на вашето внимание производствен имот с жилищна част и голям парцел от 2135 м2 с бетонова площадка, масивна ограда и портална врата, ТИР достъп, трифазен ток, централно водоснабдяване и канализация.
Имотът включва:
1. Хале с обща площ 200 кв.м, с три гаражни
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Имот за инвестиция в кв. Прослав в Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Прослав"
Парцел с жилищна и производствени сгради
Продава се недвижим имот с обща квадратура на парцела от 2 409 кв.м. , намиращ се в гр. Пловдив, кв. Прослав. Имотът се състои от жилищна и промишлена сгради. Предназначението на промишлената сграда е било месопреработвателно предприятие. Имотът е разположен в предпочитан квартал
Продажба
Промишлен имот в гр. Костенец
гр. Костенец
Парцел с четири халета и обособени по-малки помещения
Промишлен имот в гр. Костенец. Градът е разположен в подножието на Рила планина, на около 61 км югоизточно от София, на 28 км от ски курорт Боровец, на 8 км от СПА курорт Долна Баня, на 17 км от град Ихтиман и на 6 км от автомагистрала „Тракия“.
Имотът е с площ 31 628 кв. м.,
1 500 000 €(2 933 745 лв.)
(47 €/м2) (92,76 лв./м2)Площ: 31 628.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Цех, склад и офиси на 18 км от гр. Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Голям чардак
Голям производствено-административен имот с удобства
Представяме на вашето внимание готов бизнес с отличен потенциал в Горнотракийската низина, едва на 18 км от областния център Пловдив. Намира се на достъпен асфалтов път.
Просторният производствено-административен имот е с обща площ 12000 кв.м., застроена площ - 2000 кв.м., с
Продажба
Парцел за инвестиция на 11 км от Стара Загора
с. Християново , с. Християново
Черешова градина в село Християново
Представяме ви черешова градина с отличен потенциал, разположена в село Християново, област Стара Загора – само на кратко разстояние от главния път Стара Загора – село Калояновец.
Локацията е стратегическа, с удобен и лесен достъп, което прави имота особено подходящ за
Продажба
Голям промишлен парцел на 5 км до град Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Труд
Парцел за производствени и складови дейности до главен път Пловдив - Карлово
Равен парцел за инвестиция с обща квадратура 13335 кв.м., от които 12916 кв.м. за производствени и складови дейности, а 419 кв.м. отредени за достъп. Имотът има лице от 84 м на Карловско шосе – главния път Пловдив-Карлово, едва на 5 км от втория по големина град в страната -
240 000 €(469 399,20 лв.)
(18 €/м2) (35,20 лв./м2)Площ: 13 335.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Регулиран парцел със сграда на главен път Бургас
Близо до гр. Шумен , с. Ивански
Равен парцел, подходящ за промишлени обекти, паркинг, до бензиностанция
Представяме на вашето внимание парцел с площ 790 кв.м. със сграда със застроена площ 39 кв.м., масивна конструкция с частични стоманенобетонни елементи. Намира се в началото на село Ивански, на главен път Бургас, в близост до бензиностанция.
Парцелът е равен, без денивелация.
Продажба
Поземлен имот в гр. Костинброд
гр. Костинброд , гр. София
Земеделска земя до регулация
Предлагаме на вашето внимание поземлен имот с площ от 6 695 кв.м. Парцелът е равен, намира се недалеч от асфалтов път. Костинброд е разположен само на 18 км от столицата и е с добра инфраструктура. Разполага с магазини, кафенета, полицейски участък, здравна служба и редовен
116 017 €(226 909,53 лв.)
(17 €/м2) (33,89 лв./м2)Площ: 6 695.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Комуникативен парцел с масивни постройки близо до Асеновград
Близо до гр. Асеновград , с. Козаново
Крайпътен парцел за строеж на бензиностанция и други бизнес начинания
Предлагаме за продажба крайпътен парцел с лице на оживения път Асеновград-Първомай. Имотът е подходящ за строеж на бензиностанция, газостанция, метанстанция, за производство, търговска дейност и други бизнес проекти.
Парцелът с площ от 3592 кв.м.. разполага с електричество и
750 000 €(1 466 872,50 лв.)(без ДДС)
(209 €/м2) (408,37 лв./м2)Площ: 3 592.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Парцел с възможност за обединение със съседни имоти в строителните граници на София
гр. София , кв. "Суходол"
Парцел на ул. Суходолска с потенциал за строителство и лице на асфалтов път до действащи предприятия
Разгледайте нашето ново предложение за промишлен парцел с отличен инвестиционен потенциал, разположен в строителните граници на София – в район Красна поляна, с лице от 20 метра на ул. Суходолска, до действащи предприятия за удобно присъединяване на ток и вода и срещу ВСУ Любен
154 800 €(302 762,48 лв.)
(120 €/м2) (234,70 лв./м2)Площ: 1 290.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Промишлен парцел на 5 км от град Ихтиман
Близо до гр. Ихтиман , с. Живково
Регулиран парцел за инвестиция, изграждане на производствена или складова дейност
Представяме ви отлична инвестиционна възможност в село Живково, Софийска област. Този промишлен парцел с площ 1920 кв.м. е идеален за изграждане на производствена или складова дейност с лице на асфалтов път.
Местоположението на имота е стратегическо, тъй като се намира на 5 км
Продажба
Огромен парцел в регулация в гр. Перник
гр. Перник , кв. "Куциян"
Промишлен имот с висок инвестиционен потенциал в р-н Железни заводи
Предлагаме урбанизиран индустриален парцел с площ 81 304 кв.м., разположен в гр. Перник, район „Железни заводи“. Имотът има изключително стратегическо местоположение – само 100 м от главния път към София, на 26 км от столицата и 10 км от центъра на Перник.
Парцелът е
3 658 185 €(7 154 787,97 лв.)
(45 €/м2) (88 лв./м2)Площ: 81 304.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Промишлен парцел в регулация в местност Гладното поле на с. Опицвет
Близо до гр. Костинброд , с. Опицвет
Парцел в регулация на 32 км от гр. София
Предлагаме за покупка помишлен парцел в регулация в местност Гладното поле на с. Опицвет. Селото отстои на 17 км северозападно от гр. Костинброд, на 32 км в същата посока от гр. София, на 8 км североизточно от гр. Сливница, на 7 км от гр. Драгоман и на 21 км югоизточно от КПП
118 510 €(231 785,41 лв.)
(70 €/м2) (136,91 лв./м2)Площ: 1 693.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Урбанизиран парцел за производство или складов обект в кв. Враждебна
гр. София , кв. "Враждебна"
Парцел за инвестиция до Северна скоростна тангента
Предлагаме на вашето внимание урбанизиран парцел с площ 2373 кв.м. с комуникативна локация в кв. Враждебна, между Ботевградско и Челопешко шосе, в непосредствена близост до Орбико България, представителство на Хонда и производствени обекти, с лесен достъп до Северна скоростна
355 950 €(696 177,69 лв.)
(150 €/м2) (293,37 лв./м2)Площ: 2 373.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Виктор Вучелийски
Изпълнителен директор "Продажби и операции", София
Продажба
Регулиран парцел с гледка до КЦМ
Близо до гр. Пловдив , гр. Куклен
Просторен имот, подходящ за промишлено строителство
Хубав и просторен промишлен парцел само на 8 км от културната столица на България и на 3 км от летище Пловдив.
Парцелът е с площ от 21 000 кв.м. и е идеален за изграждането на фабрики, цех, складове. Граничи с ток, вода (200 м) като до имота се стига по проходим черен път.
903 000 €(1 766 114,49 лв.)
(43 €/м2) (84,10 лв./м2)Площ: 21 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Цехове с офисна част и дворно място в Асеновград
гр. Асеновград , Месокомбинат Асеновград
Бизнес имот подходящ за различен тип дейност с отлична локация
Предлагаме за покупка цехове с офисна част и дворно място в Асеновград. Градът е добре уреден. През него минава река Асеница и основнните пътища към Смолян и Кърджали.
Имотът е в регулация, с прекарани вода, трифазен ток, готови просторни помещения за оборудване със
Продажба
Промишлен парцел в гр. Добрич
гр. Добрич , кв. "Рилци"
Инвестиционен парцел на главен булевард
Представяме ви регулиран парцел от 30 003 кв.м, разположен на бул. "Добруджа" в Добрич, по пътя за кв. Рилци. Имотът има отличен достъп, голямо лице на пътя – 260 м и възможност за прекарване на ток и вода.
Подходящ е за складови бази, промишлено предприятие, логистичен център
154 000 €(301 197,82 лв.)(без ДДС)
(5,13 €/м2) (10,04 лв./м2)Площ: 30 003.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-100%
Производствена база със складови помещения в индустриална зона на гр. Добрич
гр. Добрич , кв. "Промишлена зона - Запад"
Бизнес имот със стратегическата локация
Предлагаме за продажба бивш завод за производство, разположен в стратегическата индустриална зона на Добрич. Сградите са в добро състояние и предлагат гъвкави възможности за различни видове производствени дейности или за използване като складова база, логистична база.
Обширен
Наем
Парцел в регулация на главен път на входа на гр. Айтос
гр. Айтос
Парцел с промишлена сграда и лице нa път Бургас - София, до бензиностанция Лукойл
Представяме на вашето внимание регулиран парцел на входа на град Айтос, с лице на главен път Бургас - София, в близост до бензиностанция Лукойл.
Предлаганият парцел е с площ 5000 кв.м. и е част от собствена частна база с обща площ 20 дка., като съществува възможност за
Продажба
Парцел в урбанизирана зона град Разлог
гр. Разлог
Парцел без денивелация за обществен обект или комплекс
Предлагаме на вашето внимание парцел в регулация с площ 5 745 кв.м. в гр. Разлог. Имотът е достатъчно голям, има възможност за построяване от жилищни къщи до производствени бази.
Характеристики:
• Ток: 20 м / до фотоволтаични панели
• Вода: 20 м
• Канал: през парцела минава
345 240 €(675 230,75 лв.)
(60 €/м2) (117,53 лв./м2)Площ: 5 745.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Парцел за промишлено строителство на 45 км. от Пловдив
Близо до гр. Пловдив , с. Бяла река
Парцел в регулация до голям трафопост
Парцел в регулация в с. Бяла река. Селото се намира в Южен централен регион на България и е част от община Първомай. Разположено е на 6 км югоизточно от Първомай и на 45 км от Пловдив.
Имотът е с площ 600 кв. м., в регулация, подходящ за промишлено строителство, изграждане на
240 000 €(469 399,20 лв.)
(40 €/м2) (78,23 лв./м2)Площ: 6 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив
Продажба
-14%
За частни лица
Плаж на 12 км
Промишлен парцел до пътя Варна-Бургас
Близо до гр. Варна , с. Старо Оряхово
Равен регулиран парцел за складова дейност в промишлената част на Старо Оряхово, област Варна
Предлагаме за продажба равен парцел в регулация в промишлената част на Старо Оряхово, с ключова локация до пътя Варна-Бургас, на 12 км от морето и на 30 км от морската столица Варна. Имотът е достъпен по асфалтов път.
Парцелът (1999 кв.м.) е със статут – за складова дейност.
95 000 €110 000 €185 803,85 лв.215 141,30 лв.
(48 €/м2) (92,95 лв./м2)Площ: 1 999.00 м2
Тип на имота:
Промишлен парцел
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Земеделска земя в местност “Летището”
гр. Стара Загора , кв. "Кольо Ганчев"
Парцел, подходящ за промишлено строителство, производствена база, складове, сервиз, логистична база
Представяме на вашето внимание земеделска земя с площ 5997 кв.м. в местност “Летището”, подходящ и за инвестиции - за промишлено строителство - производствена база, складове, сервиз, логистична база.
През имота минава електропровод 20 kv. На 10 м от двете страни до крайните
123 500 €(241 545,01 лв.)
(21 €/м2) (40,28 лв./м2)Площ: 5 997.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Мирослав Караколев
Регионален мениджър, Стара Загора
Продажба
Просторен парцел земеделска земя до летище Сарафово
гр. Поморие
Парцел за инвестиции с разработен проект за логистичен център
Представяме на вашето внимание просторен парцел земеделска земя с площ 35 905 м2 и отличен потенциал. Разположен е в местност Кантона на гр. Поморие, близо до летище Сарафово и бензиностанция. Парцелът скоро ще бъде в регулация.
Офертата включва напълно разработен дизайн на
Продажба
Промишлен имот до водопровода с минерална вода в гр. Долна баня
гр. Долна баня
Промишлени и складови сгради и обширен парцел с отличен потенциал
Промишлен имот на изхода на гр. Долна Баня в посока с. Пчелин. Имотът е с площ 19409 кв.м и обща застроена площ на сградите - 2683 кв.м. Подходящ е да се преотреди за ваканционен комплекс или хотел, тъй като се намира в близост до водопровода с минералната вода в
Продажба
Голям парцел с 63 метра лице на път на 20 км от София
Близо до гр. София , с. Храбърско
Имот подходящ за изграждане на склад, халета, логистичен център и др.
Предлагаме за покупка голям парцел в с. Храбърско. Селото е част от община Божурище, построено в североизточното подножие на планината Вискяр, северозападно от София. То е благоустроено, с отлично изградена и поддържана инфраструктура. В близост тече река, а през населеното място
Продажба
Ексклузивно
Промишлен парцел между Пловдив и Асеновград
Близо до гр. Пловдив , с. Крумово
Парцел с 68 метра лице след разклона за с. Крумово
Предлагаме за покупка парцел на пътя между Пловдив и Асеновград. Имотът е с площ 14 008 кв. м., с ПУП и с разрешение за строеж в срок. Подходящ е за строеж на складова база, производствен обект или логистичен парк. Има 68 метра лице на асфалтов път.
Характеристики:
• Ток - в
490 000 €(958 356,70 лв.)
(35 €/м2) (68,41 лв./м2)Площ: 14 008.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Петър Петаларев
Старши брокер, Пловдив