Имаме удоволствието да предложим за продажба светъл и просторен тристаен апартамент след ремонт, разположен в тухлена сграда, строена през 60-те години с отлично поддържани общи части, подменена дограма, заключващ се вход и комуникативно локация до многобройни ежедневни услуги, включително възловия бул. Цариградско шосе, Технологично училище за електронни системи (ТУЕС), Тех парк, Мосю Бриколаж, Окръжна болница, Уолтопия – център за катерене, ресторанти, удобни спирки на редовния градски транспорт и др.
Апартаментът (85 кв.м.) има изложение североизток- югозапад и е разположен на 4/5 етаж, с просторна гледка към заобикалящите го сгради, много зеленина и планината Витоша. Състои се от:
• Антре
• Г-образен коридор
• Хол
• Две спални
• Отделна кухня - напълно оборудвана с нови мебели и електроуреди
• Баня с тоалетна
• Тераса, достъпна от кухнята
Апартаментът е след ремонт, с напълно подменена ВиК и Ел. инсталации. Подовете са с теракот и масивен паркет от тиково дърво. ПВЦ дограма и стени – латекс. Жилището е завършено с качествени интериорни и блиндирана входна врата. Отоплението е с ТЕЦ.
Офертата включва мазе - 12.50 кв.м. и таван 5 кв.м. Зад блока е разположен голям паркинг за нуждите на живущите, а в непосредствена близост е изградена детска площадка.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Допълнителни услуги и следпродажбено обслужване
Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на новозакупения имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.
-3%
ПРОДАДЕН
Комфортен тристаен апартамент до ТУЕС и Тех парк в кв. Младост 1
гр. София, кв."Младост 1"Светъл и просторен апартамент след ремонт в поддържана тухлена сграда
Характеристики на имота
Тип на имота
Тристаен апартамент
Реф. номер
Sfa 81975
Площ
85.00 м2
Спални
2
Състояние
добро
Етаж
4 от 5
Североизток, Югозапад
Акт 16
да
Местоположение
гр. София, кв."Младост 1"Удобства в района
- Метростанция "МУСАГЕНИЦА" на 979 м. (12 мин.) - Линия No: M4, M1
- Автобусна спирка "УМБАЛ СВ. АННА" на 182 м. (3 мин.) - Автобус No: 73
- Тролейбусна спирка "УМБАЛ СВ. АННА" на 182 м. (3 мин.) - Тролейбус No: 3, 5
- Детска градина "ДГ 117 Надежда" на 175 м. (3 мин.)
- Детска градина "ДГ 71 „Щастие“" на 347 м. (5 мин.)
- Училище "Технологично училище електронни системи" на 171 м. (3 мин.)
- Училище "118 СУ Людмил Стоянов" на 471 м. (6 мин.)
- Болница "Медицински Център Хармония" на 88 м. (2 мин.)
- Болница "УМБАЛ „Св. Анна“" на 415 м. (5 мин.)
- Медицински център "Софиямед 2" на 379 м. (5 мин.)
- Хранителен магазин на 204 м. (3 мин.)
- Супермаркет "Фантастико" на 12 м. (1 мин.)
- Супермаркет "Стрела" на 265 м. (4 мин.)
- Пазар "Борса "Къра"" на 1.0 км. (13 мин.)
- Пекарна "Вегера БМ" на 276 м. (4 мин.)
- Зоо магазин на 225 м. (3 мин.)
- Мол "Чергата" на 532 м. (7 мин.)
- Банка "Банка ДСК" на 546 м. (7 мин.)
- Банка "ОББ" на 591 м. (8 мин.)
- Аптека "Добрев" на 25 м. (1 мин.)
- Поща/Куриер "ПТТС София 50-1750" на 14 м. (1 мин.)
- Поща/Куриер "Еконт" на 221 м. (3 мин.)
- Фризьорски салон "Salon Ambiance" на 232 м. (3 мин.)
- Химическо чистене "CleanMe" на 650 м. (8 мин.)
- Салон за красота "Serenity" на 428 м. (6 мин.)
- Ветеринарен лекар "Ветеринарен кабинет" на 757 м. (10 мин.)
- Ресторант "Бистро Джани" на 214 м. (3 мин.)
- Ресторант "Механа Младостъ" на 218 м. (3 мин.)
- Кафене "Сладкарница "Малина"" на 128 м. (2 мин.)
- Бар "E-Motion" на 911 м. (11 мин.)
- Казино "Inbet" на 727 м. (9 мин.)
- Фитнес зала "Йога студио 108" на 535 м. (7 мин.)
- Плувен басейн на 182 м. (3 мин.)
- Спортен терен "Momentum Indoor Climbing Sofia" на 192 м. (3 мин.)
- Тенис корт на 609 м. (8 мин.)
- Кино "Arena The Mall" на 726 м. (9 мин.)
- Музей "TechnoMagicLand" на 257 м. (4 мин.)
- Парк на 794 м. (10 мин.)
- Паркинг на 220 м. (3 мин.)
- Бензиностанция "OMV" на 308 м. (4 мин.)
- Зарядна станция на 298 м. (4 мин.)
- Автомивка "Еко" на 656 м. (8 мин.)
- Автосервиз на 409 м. (5 мин.)
- Посолство "Посолство на Либия" на 1.1 км. (14 мин.)
Този имот е продаден
Моля свържете се с нас, за да ви предложим други оферти, които отговарят на вашите изисквания.
175 000 € 180 000 €342 270,25 лв. 352 049,40 лв.
(2 059 €/м2) (4 026,71 лв./м2)
Площ:
85.00 м2
- €
- $
- £
Този имот е продаден
*/ ?>
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ
Реф. номер: Sfa 81975
При обаждане, моля цитирайте референтния номер на имота.
Изпратете запитване
Вижте още имоти в кв. "Младост 1" в град София:
- Тристайни апартаменти в кв. "Младост 1"
- Апартаменти (различни типове) в кв. "Младост 1"
- Къщи в кв. "Младост 1"
- Офиси в кв. "Младост 1"
- Магазини в кв. "Младост 1"
- Земи в кв. "Младост 1"
- Всички имоти в кв. "Младост 1"