Имоти в област Бургас за продажба и под наем - страница 21
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Продажба
Нова многофамилна сграда в гр. Айтос
гр. Айтос
Комфортни жилища за целогодишно обитаване в тих, спокоен и добре свързан район
Изберете своя нов дом в новострояща се многофамилна жилищна сграда в гр. Айтос, с магазини на партерно ниво и паркоместа в сутерена. Към момента имотът има полученб Акт 14, като Акт 15 се очаква в началото на 2026, а Акт 16 – лятото на 2026. Градът е разположен на около 30
от 50 939 €(от 99 628,02 лв.)
(950 €/м2) (1 858,04 лв./м2)Площ: 53.62 - 145.54 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Двустаен апартамент с отделна кухня в село на 20 км от гр. Бургас
с. Дебелт , гр. Бургас
Обзаведен апартамент в панелна сграда в с. Дебелт
Предлагаме Ви тристаен апартамент в панелна сграда, разположена в с. Дебелт, кв. Металург – тих и спокоен район само на 20 км от град Бургас. Добра инвестиция за основно жилище или имот близо до морето.
Семейно жилище с удобно разпределение на 3 етаж, площ от 61.07 кв.м.,
43 000 €(84 100,69 лв.)
(704 €/м2) (1 377,12 лв./м2)Площ: 61.07 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Елегантна двуетажна къща в затворен комплекс в местност „Лахана“
гр. Бургас , кв. "Сарафово"
Чудесна къща на два етажа между Бургас и Поморие
Предлагаме на вашето внимание изключителен имот, съчетаващ модерна архитектура, висококачествено строителство и отлична локация – в престижната местност „Лахана“, с удобен достъп до центъра на Бургас, летището и очарователния курорт Поморие. Районът е известен със спокойствието
Продажба
Просторна двуетажна къща с панорамна гледка в сърцето на Странджа планина
Близо до гр. Бургас , с. Кирово
Двуетажна къща с дворно място на 30 километра от град Средец
Предлагаме ви отлична възможност да притежавате масивна двуетажна къща в живописното село Кирово, община Средец – само на около 50 км от Бургас и на 30 км от град Средец. Разположено в самата Странджа планина, сред зелени гори и чист въздух, селото предлага спокойствие, тишина и
Продажба
гарантиран наем
Плаж на 500 м
Панорамен четиристаен апартамент в гр. Царево
гр. Царево
Обзаведено жилище с голяма тераса и гледка към морето, на 500 от плажа
Добре дошли в този добре поддържан апартамент с 3 спални в гр. Царево, разположен близо до супермаркети, търговски център, къщи за гости, куриерски услуги, автогара и др. Един от основните акценти на този апартамент е близостта му до плажа, който се намира само на 500 метра, в
100 000 €(195 583 лв.)
(893 €/м2) (1 746,28 лв./м2)Площ: 112.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с гледка към морето в Маджестик Хотел & Резидънс
к.к. Слънчев бряг
Обзаведено жилище в комплекс на първа линия в к.к. Слънчев бряг
Двустаен апартамент в луксозния комплекс "Маджестик Хотел & Резидънс" (Majestic Hotel & Residence) в Слънчев бряг, стратегически разположен на първа линия, в северната част на най-известния български морски курорт -Слънчев Бряг. Комплексът е разположен сред зеленината на
100 800 €(197 147,66 лв.)
(1 280 €/м2) (2 503,78 лв./м2)Площ: 78.74 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Новопостроен медицински център до болница Сърце и Мозък
гр. Бургас , кв. "Мадика"
Имот със статут на медицински център в кв. Мадика
Партерен имот на две нива със статут на ДКЦ Медицински център в новопостроена сграда с Акт 16 в кв. Мадика, в непосредствена близост до МБАЛ Сърце и мозък, супермаркет, магазини, възлови пътни връзки и други градски удобства. Имотът има отличен бизнес потенциал и е подходящ за
Продажба
Плаж на 1 км
Обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в Созопол
гр. Созопол , Буджака
Жилище в малък комплекс с басейн и барбекю зона
Представяме ви напълно обзаведен двустаен апартамент с морска панорама, разположен в малък, уютен комплекс с басейн и зона за барбекю в град Созопол – един от най-предпочитаните морски курорти в България.
Апартаментът се намира на втори етаж в четириетажна тухлена сграда,
77 000 €(150 598,91 лв.)
(1 132 €/м2) (2 214,69 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
гарантиран наем
Плаж на 50 м
Тристаен апартамент на плажа в град Обзор
гр. Обзор
Просторно жилище до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната градска част
Предлагаме за продажба голям тристаен апартамент, разположен в комплекс от закрит тип на самия плаж в Обзор, в близост до магазини, ресторанти, спортни площадки и централната част на града.
Жилището (обща площ - 112.09 м2, чиста площ - 99.31 м2 плюс общи части - 12.78 м2) се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(1 115 €/м2) (2 181,09 лв./м2)Площ: 112.09 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 500 м
Урегулиран парцел на Буджака в гр. Созопол
гр. Созопол , Плаж Каваци
Панорамен парцел на 250 м от морето
Представяме за продажба просторен парцел с площ от 919 кв.м., подходящ за самостоятелнa къщa или две вили с малък басейн. Имотът има чудесна локация в местност Буджака на град Созопол, на 250 м от морето и на 500 м от плажа.
Парцелът е с правилна форма, с лека денивелация,
110 500 €(216 119,22 лв.)
(120 €/м2) (235,17 лв./м2)Площ: 919.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка от всяка стая
гр. Обзор
Имот в комплекс от затворен тип на 250 м от морето
Представяме ви стилен тристаен апартамент, разположен на последен – пети етаж, в съвременен жилищен комплекс в курортния град Обзор. Имотът предлага ненадмината панорама към морето от всяка стая, а обширната тераса от 60 кв.м. създава усещане за простор и свобода.
Състои се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(781 €/м2) (1 527,99 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Плаж на 1.5 км
Парцел със статут на земеделска земя на 1.5 км от морето
Близо до гр. Бургас , гр. Царево
Земеделска земя 5-та категория около Царево
Представяме на вашето внимание атрактивен поземлен имот с площ от 12 505 кв.м., със статут на земеделска земя – ливада. Имотът се намира в едно от най-предпочитаните места по Южното Черноморие – непосредствено срещу къмпинг Арапя, от другата страна на пътя Лозенец–Царево.
Продажба
Двуетажна къща с двор в Странджа планина
Близо до гр. Царево , с. Българи
Приятен селски имот на 20 минути от морския град Царево
Предлагаме за продажба двуетажна къща с практична жилищна площ от 130 кв.м и двор (495 кв.м.) в спокоен селски район, в близост до морето. Имотът разполага със седем спални и три бани, което го прави подходящ за по-големи семейства или за тези, които търсят допълнително
Продажба
Плаж на 450 м
Работещ хотелски комплекс с басейн и невероятна морска гледка в Созопол
гр. Созопол
Функциониращ хотелски комплекс с утвърдено онлайн присъствие и висок рейнтинг
Представяме ви изключителна инвестиционна възможност – напълно функциониращ хотелски комплекс с утвърдена репутация, разположен на ключова локация в гр. Созопол. Имотът се отличава с невероятна панорамна гледка към морето, стилна архитектура, развита инфраструктура и редовен
Продажба
-100%
Двуетажна къща с двор, лятна кухня и гараж в Черноморец
гр. Черноморец
Основно ремонтиран имот в тихата част на морския курорт
Предлагаме за продажба двуетажна къща в гр. Черноморец. Намира се в тихата част на морския курорт, далеч от шума и нощния живот.
Къщата (214 кв.м.) е основно ремонтирана през 2009 г., с Акт 16 и нотариален акт. Състои се от:
• Полуподземен етаж – три помещения, баня с
Продажба
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Двустаен апартамент с фронтална гледка море
гр. Созопол
Апартамент в Созопол на първа линия
Уникално предложение от пазара за недвижими имоти - стилен двустаен апартамент с голяма тераса-веранда, невероятна панорамна гледка към морето и Созопол и отлична локация на метри от Райския залив. Имотът е част от малък комплекс с инфинити басейн, ресторант и фитнес.
Жилището
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 642 €/м2) (3 211,06 лв./м2)Площ: 67.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Урегулиран парцел за строителство на Буджака на 400 м от плажа
гр. Созопол
Парцел за строеж на къща или жилищна сграда с гледка към морето в Созопол
Открийте своето късче рай на Буджака - живописния полуостров, където красотата среща спокойствието! Сгушен в южната част на българското Черноморие, този очарователен район предлага луксозни жилищни имоти, красиви плажове и кристално чисти води.
Насладете се на уединението на
255 000 €(498 736,65 лв.)
(200 €/м2) (391,17 лв./м2)Площ: 1 275.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Логистичен център с работещ автосервиз и пункт за ГТП
гр. Камено
Двуетажна промишлена сграда в гр. Камено близо до Бургас
Предлагаме за продажба двуетажна промишлена сграда, построена прз 2007 година с площ 2000 кв.м., напълно оборудвана с работещ пункт за годишни технически прегледи, автосервиз на леки и товарни автомобили, разположени на парцел с площ от 19000 кв.м. Имотът се намира в Камено -
Продажба
Двуетажна къща в с. Трояново
Близо до гр. Бургас , с. Трояново
Къща с двор в голямо село
Този двуетажен семеен дом предлага перфектната комбинация от съвременен комфорт и селски уют. Със своите 110 кв.м. жилищна площ, имотът предоставя всичко необходимо за спокойния живот на село, като в същото време е само на крачки от основните удобства.
Къщата ви посреща със
Продажба
ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ
Оборудвано заведение в ж.к. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Имот с централна локация, подходящ за различен тип търговска дейност
Напълно оборудвано заведение в централната част на град Бургас, ж.к. Възраждане, близо до Борисова градина, магазин, пазар и други градски удобства. Имотът е подходящ за различен тип търговска дейност.
Имотът (271 кв.м.) се разпределя между два етажа:
• Приземен етаж -
284 000 €(555 455,72 лв.)
(1 048 €/м2) (2 049,65 лв./м2)Площ: 271.00 м2
Тип на имота:
Търговски имот
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Резервиран
Двустаен апартамент с невероятна гледка към морето
гр. Созопол
Обзаведен апартамент в комплекс Свети Тома на нос Хумата, до плажа на Аркутино
Изключително предложение от пазара за недвижими имоти – готов за нанасяне двустаен апартамент, където да се насладете на прекрасна почивка, като се потопите в слънчевата атмосфера на Созопол. Комплекс Свети Тома е разположен на първа линия от плажа, нос „Хумата“, в непосредствена
165 000 €(322 711,95 лв.)
(2 292 €/м2) (4 482,11 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Луксозен имот в квартал Ветрен в гр. Бургас
гр. Бургас , кв. "Ветрен"
Напълно обзаведена къща с двор в добре уреден район на града
Предлагаме на вашето внимание голяма изцяло обзаведена луксозна къща в кв. Ветрен, построена през 2007 г. с площ от 338 кв.м. и самостоятелен двор от 555 кв.м. Имотът се намира на едно от най-добрите места във Ветрен, на тихо, но същевременно комуникативно място с добри
Продажба
Двустаен апартамент в гр. Средец, само на 25 км от гр. ургас
гр. Средец , гр. Бургас
Обзаведен апартамент с Югоизточно изложение
Представяме ви отлично предложение за двустаен апартамент, разположен в тухлена сграда на тихо и удобно място в град Средец – само на 25 минути с автомобил от Бургас и морския бряг. Жилището се намира на втори етаж и разполага с обща площ от 77 кв.м, като към него има и
62 000 €(121 261,46 лв.)
(805 €/м2) (1 574,82 лв./м2)Площ: 77.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 4 км
Парцел в регулация на 70 метра от асфалтов път и на 200 метра от село Кошарица
Близо до к.к. Слънчев бряг , с. Кошарица
Голям парцел с правоъгълна форма подходящ за строителство на къщи или комплекс
Предлагаме за продажба регулиран парцел с площ от 6 113 кв. м., разположен на входа на живописното село Кошарица – само на 4 км от к.к. Слънчев бряг и на 70 метра от асфалтовия път, свързващ селото с морския курорт.
Парцелът се намира в развиваща се зона с вече изградени
238 400 €(466 269,87 лв.)
(39 €/м2) (76,28 лв./м2)Площ: 6 113.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-26%
За частни лица
Плаж на 100 м
ПРОДАДЕН
Нови апартаменти в малка сграда до плажа в Обзор
гр. Обзор
Жилища с отлична локация – в близост до плажа и пешеходната зона на град Обзор
Апартаменти в нова сграда, в непосредствена близост до плажа на гр. Обзор, градския парк, търговските улици и само на 100 метра от морския бряг. Сградата се състои от шест жилищни етажа с общо 22 апартамента от които студио, двустайни и тристайни.
Насладете се на летния си
58 100 €79 000 €113 633,72 лв.154 510,57 лв.
(716 €/м2) (1 401,16 лв./м2)Площ: 81.10 - 81.10 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
Двуетажна къща с голям двор в с. Добриново
Близо до гр. Бургас , с. Добриново
Селски имот – спокойствие, простор и плодородна земя
Имаме удоволствието да ви предложим селски имот с отличен потенциал, разположен в началото на с. Добриново (общ. Бургас), при влизане от с. Житосвят. Имотът е само на 30 км от Карнобат и около 60 км от Ямбол, което го прави леснодостъпен и удобен за постоянно живеене или като
Продажба
Плаж на 400 м
Два етажа от къща в гр. Приморско
гр. Приморско
Три отделни апартамента с двор на 400 м от плажа
Представяме на вашето внимание три самостоятелни апартаменти, разположени на два етажа от 4-етажна къща в гр. Приморско, едва на 400 м от плажа.
Площта от 270 кв.м. се разпределя между:
• Етаж 3 - два двустайни апартамента, завършени по БДС.
• Етаж 4 - тристаен апартамент,
Продажба
Плаж на 6 км
Къща с панорамна гледка към Странджа в китното село Писменово
Близо до гр. Приморско , с. Писменово
Стара къща с голям двор на 6 км от Приморско и морето
Представяме ви уникален имот с изключителен потенциал, разположен в спокойно и живописно село само на 6 км от плажовете на MMC Приморско – залив с пясъчни дюни, широка ивица фин златист пясък, топла вода и плитко морско дъно и плажовете на Китен. Районът представлява чудесна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Обзаведени морски апартаменти на двойна първа линия в комплекс Гардения Палас / Gardenia Palace
гр. Поморие , Гранд Хотел Поморие