Имоти в планината продава и отдава под наем - страница 3
ТЪРСИ
Търсене
Използвайте AI търсене
Наем
Ски лифт на 2.3 км
Просторно помещение за търговска дейност на главен път в гр. Банско
гр. Банско
Идеална локация за шоурум, магазин или представителен офис
Търговско помещение с отлична видимост и директен достъп от главен път, разположено на ул. „Патриарх Евтимий“ в гр. Банско — една от най-комуникативните и оживени локации в града. Имотът е с площ от 674.39 кв. м., предлага простор, функционалност и възможност за разнообразно
920 €/месец(1 799,36 лв./месец)
(1,36 €/м2) (2,67 лв./м2)Площ: 674.39 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Голям регулиран парцел близо до ски писта Боричо в Самоков
гр. Самоков , Ски писта Боричо
Парцел за строеж на вилно селище в крайната южна част на града
Урегулиран поземлен имот с площ от 5807 кв.м., разположен в крайната южна част на град Самоков, близо до ски писта Боричо. Подходящ е за изграждане на вилно селище, с удобен достъп до яз. Искър с отлични възможностите за водни спортове и до най-големия и предпочитан курорт за
319 385 €(624 662,76 лв.)
(55 €/м2) (107,57 лв./м2)Площ: 5 807.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Къща в полите на Стара планина на 24 км от Стара Загора
гр. Мъглиж , гр. Стара Загора
Масивна двуетажна къща в спокоен район в град Мъглиж
Предоставяме на Вашето внимание двуетажна къща в Мъглиж. Градът е на 24 км от областния град Стара Загора и на 14 км от град Казанлък. Мястото е тихо и спокойно, с чист въздух, предоставящо възможност за почивка и разходки.
Къщата е с РЗП 96 кв.м. и двор 640 кв.м., изградена
Продажба
-10%
Ексклузивно
Ски лифт на 200 м
Просторен двустаен апартамент до ски лифта в Банско с гледка към Пирин
гр. Банско
Обзаведен имот в комплекс с басейн и СПА, на пешеходно разстояние от пистите и Стария град
Представяме ви светъл и функционален двустаен апартамент, разположен в поддържан комплекс в близост до ски лифта в Банско – отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през зимния и летния сезон.
От имота се разкриват красиви гледки
80 000 €89 000 €156 466,40 лв.174 068,87 лв.
(1 057 €/м2) (2 067,75 лв./м2)Площ: 75.67 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
Ски лифт на 2 км
Двустаен апартамент с изба в центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Комфортно обзаведен апартамент с южно изложение и обширна тераса
Готов за нанасяне апартамент с една отделна спалня и просторна и слънчева всекидневна, част от жилищна сграда до училища, детска градина, автогара, пазар, супермаркет Билла, парк, Стария град на Банско. Възможност за паркиране в района.
Апартаментът (обща площ - 59.83 м2,
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(5,85 €/м2) (11,44 лв./м2)Площ: 59.83 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Студио на партерен етаж в комплекс Чамкория Чалетс / Chamkoria Chalets
к.к. Боровец
Завършен имот, готов за обзавеждане, на 10 минути от центъра на Боровец
Уютно студио в комплекс Chamkoria Chalets, Боровец – само на 10 минути от ски пистите!
Представяме ви чудесна възможност да притежавате завършен и готов за обзавеждане имот в един от най-популярните зимни курорти в България – Боровец. Студиото се намира на партерен етаж в
45 000 €(88 012,35 лв.)
(1 207 €/м2) (2 360,85 лв./м2)Площ: 37.28 м2 Партер
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Наем
Ски лифт на 2 км
Обзаведено и просторно студио близо до центъра на Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Студио с паркомясто в подземен общ гараж
Просторно студио в жилищна сграда, намираща се на главна улица, водеща към начална станция на кабинков лифт с прекрасна гледка към Пирин планина. Имотът разполага с паркомясто в подземен гараж, чието ползване и включено в наемната цена. На 20 минути без автомобил до кабинков
260 €/месец(508,52 лв./месец)
(4,95 €/м2) (9,68 лв./м2)Площ: 52.55 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Упи на изхода на град Долна Баня в посока Боровец
гр. Долна баня
Голям парцел с лице на пътя Долна Баня-Боровец и прекрасна панорама към Рила
Урегулиран поземлен имот с площ от 5608 кв.м., разположен на изхода на град Долна баня в посока Боровец, с прекрасна панорама към Рила планина. Населеното място се намира на 72 км от столицата София и на 115 км от втория по големина град в страната - Пловдив, южно от магистралата
112 160 €(219 365,89 лв.)
(20 €/м2) (39,12 лв./м2)Площ: 5 608.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
-16%
Къща с уникална панорама към скали и залези над Тетевенската долина
гр. Тетевен
Имот с огромен потенциал и нужда от внимание в сърцето на Стара планина
Уникален имот в сърцето на Тетевенския Балкан, разположен само на 2 км от центъра на града и с невероятни гледки към планината и залезите над Тетевенската долина. Тетевен е малко райско кътче в подножието на върховете Петрахиля, Трескавец, Острич и Червен, само на час и половина
Продажба
Ски лифт на 50 м
Обзаведено студио в комплекс Флора / Flora
к.к. Боровец
Едностаен апартамент с красива гледка до ски лифта в центъра на Боровец
Предлагаме за продажба напълно обзаведено студио, разположено в утвърдения комплекс Flora, в самото сърце на курорта Боровец, само на 50 метра от ски лифта. Локацията е изключително атрактивна както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем през зимния и
104 000 €(203 406,32 лв.)
(2 567 €/м2) (5 021,14 лв./м2)Площ: 40.51 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Самостоятелна къща в центъра на Банско до църквата „Света Троица”
гр. Банско , кв. "Център"
Къща с едновековна история, основно ремонтирана и осъвременена
Уникална възможност да станете собственик на къща с едновековна история, основно ремонтирана и осъвременена през 2000 година.
Просторна къща в сърцето на Банско, с уникална и добре запазена автентична възрожденска архитектура, характерна за града. Укрепените възрожденски къщи
Продажба
Ски лифт на 800 м
Прекрасно реновирано студио в затворен комплекс близо до лифта в Банско
гр. Банско
Обзаведено студио с прекрасна гледка към Пирин планина
Предлагаме на вашето внимание напълно реновирано и обзаведено студио, разположено в уютен затворен комплекс с отлична локация – само на 800 метра от началната станция на кабинковия лифт и на 10 минути пешеходно разстояние от центъра на Банско.
Жилището е разположено на 4-ти
39 800 €(77 842,03 лв.)
(1 508 €/м2) (2 949,68 лв./м2)Площ: 26.39 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Парцел в регулация до комплекс Вила Спаго в Бистрица
с. Бистрица , Вила Спаго
Панорамен парцел за строителство на 200 метра от главния път
Парцел с удобна локация до комплекс Вила Спаго в предпочитаното село Бистрица. Имотът е равен и с правилна форма, разположен на 200 метра от главния път. Селото се намира в подножието на Витоша, между кв. Симеоново и Панчарево в близост до „Околовръстния път”. Предлага красива
592 250 €(1 158 340,32 лв.)
(250 €/м2) (488,96 лв./м2)Площ: 2 369.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Уникален инвестиционен имот в сърцето на Природен парк Витоша
гр. София , кв. "в.з.Бояна"
Високопланински комплекс с целогодишен достъп, развит бизнес модел и изключителен потенциал
Днешното ни предложение включва изключително рядък недвижим имот, разположен в сърцето на Природен парк Витоша, на 1 850 м надморска височина, сред борова гора, тишина и впечатляващи панорамни гледки. Имотът съчетава автентична природна среда с целогодишен и лесен достъп от София
Продажба
За частни лица
Ски лифт на 100 м
Търговско помещение на топ локация до кабинковия лифт в Банско
гр. Банско , кв. "Кабинков лифт (Гондола)"
Работещ имот с отлична видимост и инвестиционен потенциал
Предлагаме за продажба луксозно и представително търговско помещение, разположено на една от най-престижните и търсени локации в Банско – в района на кабинковия лифт, на ул. „Пирин“, само на около 100 метра от началната станция. Районът е с изключително интензивен туристически
Продажба
Двустаен апартамент в Еуфория Клуб Хотел и Ризорт / Euphoria Club Hotel & Resort
к.к. Боровец
Жилище в модерен комплекс с всички удобства в Боровец
Прекрасна възможност да станете собственик на ваканционен имот сред боровите гори на Рила планина в прекрасния ски курорт Боровец, разположен само на около 72 км от столицата (един час път с кола). Апартаментът е готов за нанасяне и е част от модерния затворен комплекс „Еуфория
116 000 €(226 876,28 лв.)
(1 643 €/м2) (3 213,55 лв./м2)Площ: 70.60 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
Ски лифт на 50 м
Двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец
к.к. Боровец
Комфортно обзаведен апартамент с красива гледка до ски лифта
Готов за нанасяне двустаен апартамент в комплекс Флора / Flora в центъра на Боровец, близо до ски лифта в популярния планински курорт (50 м). Имотът е отлична инвестиция за отдаване под наем. Таксата поддръжка е 14 Евро на м2.
Апартаментът (обща площ – 83.3 кв.м., чиста площ –
208 250 €(407 301,60 лв.)
(2 500 €/м2) (4 889,58 лв./м2)Площ: 83.30 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Лукс
Луксозна компактна сграда в подножието на Витоша планина
гр. София , кв. "м-т Гърдова глава"
Просторни апартаменти в престижния квартал Бояна, местност Гърдова глава
Представяме на вашето внимание нов жилищен проект стартирало строителство в престижния квартал Бояна, местност Гърдова Глава, в богато озеленен район в полите на Витоша, в близост до главни пътни артерии, включително Околовръстен път и ул. Александър Пушкин за лесна и удобна
от 445 835 €(от 871 977,47 лв.)
(3 270 €/м2) (6 395,61 лв./м2)Площ: 136.34 - 136.34 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Николай Попов
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Ски лифт на 400 м
Villaggio Del Sole - ново еко-селище, разположено сред планини и само на 400 метра от ски пистите в Банско
гр. Банско
Къщи перфектната комбинация от спокойствие и достъпност на 700 метра от центъра на града
Ново еко-селище, разположено сред планините, само на 400 метра разстояние от ски пистите и 700 метра разстояние от центъра на Банско. Проектирано за хора, които искат да се потопят в природата, като същевременно се наслаждават на удобствата на градския живот.
Перфектната
Продажба
ново
Резервиран
Тристаен апартамент с гледка към борова гора в комплекс „Камелия“
к.к. Пампорово
Ваканционен имот до ски пистите в Пампорово
Представяме Ви прекрасно ваканционно жилище, разположено в един от най-слънчевите ски курорти в България – Пампорово. Имотът се намира в затворен комплекс „Камелия Хотел Пампорово“, отличаващ се с високо качество на строителството, модерна визия и отлична поддръжка.
Локацията
100 000 €(195 583 лв.)
(1 052 €/м2) (2 057,69 лв./м2)Площ: 95.05 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
изгодно
Ски лифт на 700 м
Двустаен апартамент с приятна гледка в комплекс Неро/Nero
к.к. Пампорово
Имот със спокойна локация в живописен район на 700 метра от лифта
Обзаведен апартамент с тиха и живописна локация в комплекс Nero, разположен сред красивата природа на курортен комплекс Пампорово, само на 700 метра от ски лифта „Студенец“. Комплексът съчетава уюта на планинския дом с множество удобства и отлични условия за пълноценна почивка
50 000 €(97 791,50 лв.)
(722 €/м2) (1 411,34 лв./м2)Площ: 69.29 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
Ски лифт на 150 м
Двустаен апартамент в комплекс Лапландия / Laplandia до ски пистите
к.к. Пампорово
Уютно ваканционно жилище на 150 метра от лифт-станция Студенец, на главния път Пловдив-Смолян
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в комплекс Laplandia, разположен в сърцето на Пампорово – един от най-предпочитаните планински курорти в България. Имотът се намира само на 150 метра от лифт-станция „Студенец“, на главния път Пловдив–Смолян, на около 260 км от София и
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 145 €/м2) (2 239,68 лв./м2)Площ: 82.96 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Двустаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
ново
Поземлен имот в Бистрица в зона за нискоетажно строителство
с. Бистрица , гр. София
Парцел с отлични параметри и природна среда в полите на Витоша
Представяме за продажба поземлен имот, разположен в една от най-предпочитаните зони край София – в близост до с. Бистрица, в местността „Богдана“.
Локацията се отличава със спокойствие, чист въздух и красиви природни гледки, като същевременно предлага бърз достъп до града.
526 000 €(1 028 766,58 лв.)
(250 €/м2) (488,96 лв./м2)Площ: 2 104.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
Работещ хотел с ресторант в центъра на Сапарева баня
гр. Сапарева баня
Готов бизнес с целогодишен потенциал в СПА курорт
Предлагаме за продажба модерен и напълно оборудван семеен хотел с ресторант, разположен в централната част на гр. Сапарева баня – един от най-популярните СПА курорти в България, известен с най-горещите минерални извори в Европа.
Имотът представлява отлична инвестиционна
Продажба
Ски лифт на 1 км
ПРОДАДЕН
Студио след основен ремонт и ново обзавеждане
гр. Банско , кв. "Център"
Едностаен апартамент в жилищна сграда с и подземен паркинг близост до центъра
Представяме ви югоизточно студио, разположено в жилищна кооперация с ниска такса за поддръжка на общите части. Имотът е след основен ремонт, готов за незабавно нанасяне и е чудесен както за лично ползване, така и за инвестиция.
Локация и предимства:
• Намира се в тих и
45 500 €(88 990,27 лв.)
(1 077 €/м2) (2 107,28 лв./м2)Площ: 42.23 м2 Етаж: 3
с. Черни Вит , гр. Ябланица
Голям имот в края на село Черни Вит с поточе и потенциал за развитие
Предлагаме за продажба имот, разположен в живописното село Черни Вит, на 8 км от град Тетевен и около час и половина път от София. Мястото предлага спокойствие, чист планински въздух и лесен достъп до основни пътни артерии, което го прави подходящо както за отдих, така и за
Продажба
Ски лифт на 50 м
Резервиран
Тристаен апартамент в комплекс Манастира 3 / Monastery 3
к.к. Пампорово
Комфортно обзаведено ваканционно жилище до ски лифта в Пампорово с прекрасна панорама
Готов за нанасяне планински дом с прекрасна панорама в живописния ски курорт Пампорово. Имотът е част от затворен комплекс "Манастира 3", в района на Студенец, в непосредствена близост до ски лифтовете (50 м) до връх Снежанка и ски пистите на популярния курорт.
Имотът се
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 181 €/м2) (2 309,37 лв./м2)Площ: 93.16 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
Лукс
Ски лифт на 2 км
Резервиран
Двустаен апартамент с камина в луксозния комплекс Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Апартамент с камина в целогодишно работещ апартхотел в центъра
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент с камина, разположен в престижния комплекс Лъки Банско, който работи целогодишно и предлага на собствениците и гостите си петзвездно обслужване и богата инфраструктура.
Имотът се намира на трети етаж, с площ 70,07
35 000 €(68 454,05 лв.)
(500 €/м2) (976,94 лв./м2)Площ: 70.07 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Регулиран парцел с панорамна гледка в район Княжево
гр. София , кв. "Княжево"
УПИ с идеен проект за две жилищни сгради със спокойна локация
Представяме на вашето внимание УПИ с площ 1208 кв.м., разположен в кв. Княжево, на изхода на гр. София в посока Владая. Офертата включва идеен проект за строежа на две жилищни сгради. Княжево е спокоен и зелен квартал, който предлага комфортен начин на живот, съчетан с удобен
250 000 €(488 957,50 лв.)
(207 €/м2) (404,77 лв./м2)Площ: 1 208.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Стефан Абанозов
Регионален мениджър, Боровец
Продажба
За частни лица
Просторен едноетажен дом в живописен планински район
гр. Батак
Къща с две спални в Батак
Предлагаме за продажба едноетажна къща с площ от 141 кв. м., разположена в гр. Батак – живописен планински град, известен със своята природа, история и близост до язовир Батак.
Имотът е в отлично състояние и предлага функционално разпределение с просторна дневна зона с