- страница 2
ново
Тристаен апартамент в комплекс Diplomatic Club Gloria Palace Residence
гр. София , кв. "Овча купел"
Стилно обзаведен имот сред зеленина и спокойствие в подножието на Витоша
Предлагаме на вашето внимание елегантен и просторен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните затворени комплекси в столицата – Diplomatic Club Gloria Palace Residence. Имотът съчетава спокойствие, комфорт, модерна среда и отлична локация в подножието на
298 500 €(583 815,26 лв.)
(2 618 €/м2) (5 121,19 лв./м2)Площ: 114.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София
Наем
ново
Резервиран
Инвестиционно помещение под наем до метростанция Жолио Кюри в кв. Изгрев
гр. София , кв. "Изгрев"
Помещение с висок бизнес потенциал, идеална локация и голям човекопоток
Представяме Ви многофункционално помещение под наем със статут на кафе-аперитив, разположено на ключова локация в кв. Изгрев, в непосредствена близост до Метростанция Жолио Кюри.
Имотът разполага със застроена площ от 62 кв.м и предлага отлична възможност за развитие на
Наем
ново
Двустаен апартамент с паркомясто в кв. Младост 4
гр. София , кв. "Младост 4"
Просторно жилище близо до метростанция Бизнес парк
Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк „Младост 4“, бул. „Александър Малинов“, училища, детски
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (20,37 лв./м2)Площ: 72.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Тристаен апартамент с панорамни гледки и гараж на висок етаж в София
гр. София , кв. "Банишора"
Светло жилище с Акт 16 и функционално разпределение
Представяме Ви нов тристаен апартамент, разположен на висок 15-ти етаж в модерна жилищна сграда с разрешение за ползване от 23.10.2025 г. Имотът впечатлява със светлина, простор и красиви гледки към града.
Жилището е с чиста площ от 81.93 кв.м и обща площ 96.28 кв.м,
295 000 €(576 969,85 лв.)
(3 064 €/м2) (5 992,62 лв./м2)Площ: 96.28 м2 Етаж: 15
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Сергей Пеловски
Старши брокер, София
Наем
ново
Тристаен апартамент под наем в до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“
гр. София , кв. "Център"
Апартамент в нова сграда с отлична локация
Предлагаме под наем тристаен апартамент с обща площ от 80 кв.м, разположен на 6-ти етаж от 9 в съвременна тухлена сграда ново строителство в самия център на София, в непосредствена близост до Mall of Sofia и бул. „Александър Стамболийски“.
Имотът предлага модерен комфорт,
800 €/месец(1 564,66 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 80.00 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
ново
Лукс
Тристаен апартамент във Vitosha View с паркомясто и склад в София
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Имот с гледка към детска площадка в кв. Кръстова вада
Търсите нов апартамент в една от най-предпочитаните южни части на София? Представяме Ви тристаен апартамент в комплекс Vitosha View – съвременна жилищна среда с отлична локация и високо качество на строителството.
Жилището е разположено на пети етаж от шестетажна сграда пред
348 460 €(681 528,52 лв.)
(3 389 €/м2) (6 628,37 лв./м2)Площ: 102.82 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯ
Почивна база на първа линия на язовир Искър
Близо до гр. София , с. Яз. Искър
Имот с бизнес потенциал, отлична инфраструктура и престижна локация
Предлагаме за покупка почивна база на първа линия на язовир Искър. Красивите околности привличат туристите с отлични условия за водни и ски спортове, разходки с лодка, водно колело или джет, катерене и други приятни дейности на открито. Регионът благоприятства практикуването на
Продажба
ново
Подземен гараж на топ локация в Манастирски ливади – Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Гараж с отлични параметри в София
Представяме за продажба подземен гараж, разположен в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на София – кв. Манастирски ливади – Изток.
Имотът се намира на ниво -1 в жилищна сграда, построена през 2006 г., с лесен достъп и удобна маневреност. Районът се
Наем
ново
Подземен гараж под наем в кв. Манастирски ливади – изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Гараж с удобен излаз на бул. „Тодор Каблешков“
Предлагаме под наем подземен гараж в поддържана сграда, в кв. Манастирски ливади – изток – един от бързо развиващите се райони на София с интензивно застрояване и повишено търсене на места за паркиране.
Гаражът е с удобен достъп и добро пространство за маневриране, което го
Наем
ново
Ексклузивно
Лукс
Прекрасен тристаен апартамент с паркомясто до България Мол
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Южен, напълно обзаведен дом в луксозна сграда в кв. Манастирски ливади
Стилен и изключително светъл тристаен апартамент с площ от 115.37 кв. м., разположен на 4-ти етаж от общо 5 в модерна и отлично поддържана сграда в кв. Манастирски ливади. Локацията е една от най-предпочитаните в района – само на 270 метра от бул. „България“ и бул. „Тодор
1 200 €/месец(2 347 лв./месец)
(10 €/м2) (20,34 лв./м2)Площ: 115.37 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
инж. Даниела Тотева
Старши брокер, София
Продажба
ново
Ексклузивно За частни лица
Подземен гараж в сграда с Акт 16 в кв. Люлин - център
гр. София , кв. "Люлин - център"
Гараж в центъра на оживения столичен квартал Люлин
Предлагаме на вашето внимание подземен гараж в тухлена сграда ново строителство в центъра на оживения столичен квартал Люлин. Отлично местоположение, близо до метростанция Люлин.
Достъпът до подземния паркинг е безпроблемен. В рамките на паркинга маневреността също не е
Наем
ново
Обзаведен апартамент в нова сграда до бул. Г.М. Димитров и Ловен парк
гр. София , кв. "Витоша"
Жилище в нова сграда с отлична локация до парк и много зеленина
Обзаведен, двустаен апартамент в нова сграда, в южната част на столицата, качествено изпълнение с Акт 16 от 2019 г., в близост до много зеленина, Ловен парк, бул. „Г.М. Димитров“ и бул. „Симеоновско шосе“ за бърз достъп до центъра, до Околовръстен път и до други възлови точки в
730 €/месец(1 427,76 лв./месец)
(9,86 €/м2) (19,29 лв./м2)Площ: 74.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Наем
ново
За частни лица
Просторен гараж със стратегическа локация в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Премиум подземен гараж с автоматични врати и видеонаблюдение
Предлагаме под наем просторен подземен гараж, разположен в кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Арката на НСА и ул. Тодор Недков. Имотът се намира в модерна и добре поддържана сграда на ул. Борис Василев – Боркиша, в район с ново строителство и отлична
Продажба
За частни лица
Просторен двустаен апартамент с двор в Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Модерен имот с отлично изложение, в нова сграда с елегантна архитектура
Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с двор и паркомясто, разположен в нова сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и модерни зони на София. Имотът съчетава съвременен дизайн, качество на строителството и удобство, превръщайки се в отличен
166 000 €(324 667,78 лв.)
(2 224 €/м2) (4 350,37 лв./м2)Площ: 74.63 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Тристаен апартамент с гледка към парк „Въртопо“ и Витоша
гр. София , кв. "Малинова долина"
Светъл тристаен апартамент с два балкона и отлично изложение
Предлагаме модерен и функционален апартамент в нова бутикова сграда в кв. Малинова долина – едно от най-динамично развиващите се места в София, предпочитано заради добрата инфраструктура, спокойната среда и близостта до природата.
Сграда с модерна визия и висок
238 000 €(465 487,54 лв.)
(2 422 €/м2) (4 737,79 лв./м2)Площ: 98.25 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент с изложение Изток–Запад и огромен хол
гр. София , кв. "Малинова долина"
Апартамент с 2 спални, 2 бани, 2 балкона и голям хол
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент с отлично изложение и функционално разпределение, разположен в нова жилищна сграда в кв. Малинова долина – една от най-бързо развиващите се и предпочитани зони на София. Имотът е идеален за семейно жилище или инвестиция,
286 000 €(559 367,38 лв.)
(2 447 €/м2) (4 786,65 лв./м2)Площ: 116.86 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Наем
Двоен подземен гараж със склад в жк. Белите брези
гр. София , кв. "Белите брези"
Гараж с електромер, автоматична врата и удобен достъп
Отдава се под наем функционален двоен гараж разположен на етаж -1 в модерна и добре поддържана сграда в кв. Белите брези. Към гаража има и просторен склад, който предлага комфортно място за съхранение или допълнителни нужди.
Основни характеристики:
• РЗП - 40 м2 по НА.
• ЗП
Продажба
Лукс
Уникална двуетажна къща с висок клас довършителни работи и голям озеленен двор
Близо до гр. София , с. Гурмазово
Просторен имот с 5 спални, паркоместа и хубав двор само на 15 минути от София
Впечатляващ имот, който олицетворява идеалната комбинация между уют, модерно строителство и близост до столицата. Разположена в спокойно и живописно село само на 15 минути от София, тази луксозна двуетажна къща с РЗП 226.42 кв. м. и двор 732 кв. м. е създадена с мисъл за комфорт,
Продажба
Подземно паркомясто до The Mall
гр. София , кв. "Полигона"
Отлична инвестиция в район с високо търсене и ограничено предлагане
Предлагаме подземно паркомясто с площ от 14 кв. м., разположено в един от най-динамичните бизнес райони на София – в непосредствена близост до The Mall и голям брой офис сгради.
Имотът се намира в подземен гараж с:
• контролиран достъп с бариера
• автоматична входна врата
•
Наем
Резервиран
Тристаен апартамент до НДК и бул. Витоша в сърцето на София
гр. София , кв. "Център"
Стилно обзаведен имот на топ локация с отлична комуникация
Предлагаме на вашето внимание тристаен апартамент с площ 75 кв.м, разположен в централната част на София, в непосредствена близост до ключови точки като НДК, Александровска болница, бул. Витоша и бул. Генерал Скобелев. Локацията предлага бърз достъп до удобни спирки на градския
750 €/месец(1 466,87 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Ексклузивно
Жилищна сграда с Акт 14 и удобен достъп до парк „Света Троица” и метростанция „Константин Величков“
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Последни апартаменти и офис, качество и комуникативна локация в столицата
Твоят нов дом те очаква!
Жилищна сграда с подземни, надземни гаражи, паркоместа и офис.
Сградата е с получен Акт 14.
Отлична комбинация от съвременен дизайн, удобни и просторни разпределения на жилищната площ и комуникативна локация и това са само малка част от
от 183 000 €(от 357 916,89 лв.)
(2 134 - 2 601 €/м2)(4 173,74 - 5 087,11 лв./м2)Площ: 70.35 - 176.29 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Ремонтиран тристаен апартамент в центъра на София
гр. София , кв. "Център"
Напълно обзаведен имот с отлична локация до метростанция и ул. Пиротска
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен на изключително комуникативно място в сърцето на столицата – на кръстовището на ул. „Пиротска“ и ул. „Софроний Врачански“. Имотът се намира само на 3 минути пеша от метростанция Опълченска и на 5
312 995 €(612 165,01 лв.)
(3 235 €/м2) (6 326,63 лв./м2)Площ: 96.76 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
УПИ за еднофамилна къща в с. Храбърско, близо до АМ „Европа“
Близо до гр. София , с. Храбърско
Парцел в махала Старо село с бърз достъп до София и язовир Храбърско
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот (УПИ), подходящ за изграждане на еднофамилна къща, разположен в махала Старо село, с. Храбърско, община Божурище, област София.
Имотът е с площ 560 кв.м и е със статут урбанизирана територия – за друг вид застрояване. Парцелът е
Наем
-9%
Напълно оборудван стоматологичен кабинет в кв. Дианабад
гр. София , кв. "Дианабад"
Дентален кабинет под наем със собствен вход и удобен достъп до транспорт и паркиране
Предлагаме под наем напълно оборудван дентален кабинет, разположен в района на Дианабад, в София. Имотът се намира в самостоятелна едноетажна постройка в търговската част на квартала и предлага отлични условия за практикуване на дентална дейност.
Помещението е с площ 50 кв.м и
500 €/месец550 €977,92 лв./месец1 075,71 лв.
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 50.00 м2
Тип на имота:
Офис
Михаил Кръстев
Брокер , София
Наем
Ексклузивно
Магазин под наем до Bulgaria Mall с престижна локация и голям човекопоток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Просторен магазин 200 кв.м. с впечатляващо лице и два входа
Предлагаме под наем просторен магазин с престижна локация в един от най-динамичните райони на София – кв. Манастирски ливади, само на метри от бул. „България“ и в непосредствена близост до Bulgaria Mall. Районът се характеризира с интензивен човекопоток и отлично развита
3 100 €/месец(6 063,07 лв./месец)(без ДДС)
(16 €/м2) (30,32 лв./м2)Площ: 200.00 м2
Тип на имота:
Магазин
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Парцел за инвестиции с панорамна гледка в с. Бистрица
с. Бистрица , к.с. Богдана
Поземлен имот до к.с. „Богдана“, в подножието на Витоша планина
Предлагаме за продажба поземлен имот с целогодишен достъп, разположен в живописната част на с. Бистрица, до комплекс Богдана. Районът е сред най-предпочитаните в южните покрайнини на София, благодарение на съчетанието между природа, спокойствие и бърз достъп до града.
Имотът е
750 000 €(1 466 872,50 лв.)
(250 €/м2) (488,96 лв./м2)Площ: 3 000.00 м2
Тип на имота:
Парцел за инвестиция
Стойчо Бугов
Старши брокер, София
Продажба
За частни лица
Нова жилищна сграда с 23 апартамента и паркоместа в ж.к. Люлин
гр. София , кв. "Люлин 9"
Модерен проект с висок клас строителство и отлична локация в София
Представяме нов жилищен проект в ж.к. Люлин – модерна сграда, съчетаваща качествено строителство, функционални разпределения и удобна градска локация в София.
Сградата е с обща разгъната застроена площ от 2540 кв.м и включва 23 апартамента, проектирани с мисъл за комфорт,
от 129 100 €(от 252 497,65 лв.)
(1 811 - 2 021 €/м2)(3 542,01 - 3 952,73 лв./м2)Площ: 70.34 - 103.40 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Ексклузивно
Студио с Акт 14 в комплекс AMur Gardens
Близо до гр. София , гр. Костинброд
Новопостроено жилище в модерен комплекс до BILLA парк, гр. Костинброд
Представяме ви студио в нов модерен жилищен комплекс в гр. Костинброд, разположен на отлична локация непосредствено до BILLA парк – съчетание от градски удобства, зелена среда и спокойствие, само на около 15 км от София.
Жилището е с обща площ 44.67 кв.м (37.48 кв.м чиста площ
84 873 €(165 997,16 лв.)
(1 900 €/м2) (3 716,08 лв./м2)Площ: 44.67 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Търговско помещение в близост до нови комплекси в кв. Витоша
гр. София , кв. "Витоша"
Търговско помещение с две зали и голям английски двор
Просторно помещение на кота -1 в кв. „Витоша“ – подходящо за бизнес с различно предназначение!
Предлагаме ви отличен търговски обект с площ 188 кв. м., разположен на оживена улица с удобен излаз на бул. Симеоновско шосе в един от предпочитаните столични квартали – кв.
282 000 €(551 544,06 лв.)
(1 500 €/м2) (2 933,75 лв./м2)Площ: 188.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Иван Каменов
Старши брокер, София
Продажба
Слънчев двустаен апартамент в кв. Младост 4 до хипермаркет Kaufland
гр. София , кв. "Младост 4"
Модерно жилище с отлична локация, функционално разпределение и висок клас строителство
Двустаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в кв. Младост 4, отличаваща се с впечатляваща архитектура, модерни технологии и прецизно изпълнение. Локацията е една от най-търсените в района – в непосредствена близост до Kaufland, Technopolis, Sport Depot, с бърз достъп до
174 569 €(341 427,29 лв.)
(2 520 €/м2) (4 928,93 лв./м2)Площ: 69.27 м2 Етаж: 9
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Николай Попов
Старши брокер, София