Ваканционни имоти за продажба и под наем - страница 2
Лукс
Плаж на 800 м
Елегантен тристаен апартамент в комплекс Nessebar Fort Residence
к.к. Слънчев бряг
Просторен имот с модерни удобства, подово отопление и отлична локация на 800 метра от плажа
Изключителен тристаен апартамент, разположен в престижен затворен комплекс в Слънчев бряг, който се отличава с простор и висококачествено изпълнение до най-малкия детайл. Имотът е изграден с материали от висок клас и предлага отлична шумо- и топлоизолация благодарение на двойните
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 848 €/м2) (3 614,03 лв./м2)Площ: 92.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
За частни лица
Плаж на 100 м
Уютно студио с просторна веранда на 100 метра от плажа в Шкорпиловци
с. Шкорпиловци
Напълно обзаведен ваканционен имот в целогодишно обитаем комплекс със спокойна локация в Шкорпиловци
Уютно и напълно обзаведено студио с просторна веранда, разположено само на 100 метра от плажа в Шкорпиловци – едно от най-спокойните и предпочитани места по българското Черноморие, известно с широката си плажна ивица, чист въздух и природна красота.
Жилището е отличен избор
56 000 €(109 526,48 лв.)
(1 167 €/м2) (2 281,80 лв./м2)Площ: 48.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна
Продажба
ново
Плаж на 450 м
Обзаведен двустаен апартамент в гр. Приморско
гр. Приморско
Уютно жилище сред зеленина и спокойствие в предпочитан морски комплекс
Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните комплекси в Приморско, известен със своята спокойна атмосфера, богато озеленяване и отлични удобства, които го превръщат в предпочитано място както за почивка, така и за
81 000 €(158 422,23 лв.)
(1 373 €/м2) (2 685,12 лв./м2)Площ: 59.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Четири парцела в регулация в кв. Каменар – Поморие
гр. Поморие , с. Каменар
Парцели в спокоен и бързо развиващ се район с удобен достъп и близост до морето
Предлагаме за продажба четири урегулирани поземлени имота, разположени в кв. Каменар – спокоен и бързо развиващ се район към град Поморие, съчетаващ удобен достъп, природа и близост до морето.
Всеки от парцелите е с площ от 520 кв.м, като разполагат с:
• ток, вода и изграден
Продажба
ново
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен луксозен апартамент в Голдън Рейнбоу/Golden Rainbow
к.к. Слънчев бряг
Обзаведен апартамент с уникална гледка на първа линия в района на Какао Бийч в Слънчев бряг
Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в елегантния комплекс Golden Rainbow на първа линия в Слънчев бряг, в престижния район на Cacao Beach. Имотът се намира на 5-ти етаж от общо 6 и предлага впечатляваща панорамна гледка към морето, която създава усещане за
179 900 €(351 853,82 лв.)
(2 006 €/м2) (3 923 лв./м2)Площ: 89.69 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel
к.к. Слънчев бряг , кв. "Какао Бийч"
Напълно обзаведен апартамент с морска панорама в Слънчев бряг, до Какао Бийч
Предлагаме на вашето внимание просторен двустаен апартамент във Фаворит Апартхотел/Favorit Aparthotel, разположен в Слънчев бряг, само на 250 метра от емблематичния плаж Какао Бийч. Имотът предлага впечатляваща панорамна гледка към морето и защитените пясъчни дюни „Бабата“ –
114 000 €(222 964,62 лв.)
(1 355 €/м2) (2 650,87 лв./м2)Площ: 84.11 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
ново
Плаж на 200 м
Нова жилищна сграда до плаж Смокиня, Созопол
гр. Созопол
Нова жилищна сграда с акт 14 в района на Каваци
Представяме Ви нова сграда, разположена на първа линия до плаж Смокиня, в един от най-желаните райони на Созопол – залива Каваци.
Проектът е достигнал етап Акт 14 и се отличава с модерна визия, високо качество на изпълнение и внимание към всеки детайл. Сградата е изградена с
от 74 300 €(от 145 318,17 лв.)
(2 000 €/м2) (3 911,66 лв./м2)Площ: 37.15 - 111.63 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Двустаен апартамент на първа линия море в гр. Поморие
гр. Поморие
Ново строителство с простор, морска атмосфера и отличен инвестиционен потенциал
Стилен двустаен апартамент с площ от 81 кв. м., разположен на първи етаж в модерна новопостроена сграда на първа линия в гр. Поморие – един от най-предпочитаните морски и СПА курорти по българското Черноморие.
Имотът съчетава отлична локация, качествено строителство и
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 975 €/м2) (3 863,37 лв./м2)Площ: 81.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Лукс
Плаж на 450 м
Двустаен апартамент с гараж в предпочитан комплекс в Приморско
гр. Приморско
Обзаведено жилище с огромна тераса и отлична локация близо до плажа
Предлагаме за продажба просторен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в модерен комплекс в курортния град Приморско, само на 450 метра от плажа. Имотът съчетава комфорт, функционалност и отлични условия за отдих или инвестиция.
Жилището е ситуирано на пети
155 000 €(303 153,65 лв.)
(1 140 €/м2) (2 229,07 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
ново
Плаж на 100 м
Нов жилищен проект до плаж Каваци в Созопол
гр. Созопол
Бутиков комплекс сред борова гора, на 100 метра от морето, без такса поддръжка
Представяме ви модерен жилищен проект, разположен в една от най-предпочитаните зони по Южното Черноморие – районa на Каваци, в близост до Созопол. Проектът е създаден с концепция за живот в хармония с природата, съчетавайки морска атмосфера, тишина и висок клас
от 95 480 €(от 186 742,65 лв.)
(1 550 - 1 800 €/м2)(3 031,54 - 3 520,49 лв./м2)Площ: 61.60 - 137.50 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 500 м
Двустаен апартамент до ключ в Созопол
гр. Созопол
Двустаен апартамент в предпочитан ваканционен комплекс
Представяме за продажба двустаен апартамент, завършен до ключ и готов за ползване, разположен в един от най-предпочитаните ваканционни комплекси на Южното Черноморие – Green Life Resort в Созопол.
Комплексът се намира на първа линия от морето и разполага със собствен плаж с
106 000 €(207 317,98 лв.)
(2 038 €/м2) (3 986,88 лв./м2)Площ: 52.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 150 м
Двустаен апартамент в затворен комплекс на 150 м от плажа в Поморие
гр. Поморие
Обзаведено жилище в предпочитан район с отлична инфраструктура
Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в сърцето на Поморие – само на 150 метра от плажа. Имотът е част от модерен комплекс, създаден с идея за тишина, спокойствие и естетика, в район с отлично развита инфраструктура и собствена паркова
95 000 €(185 803,85 лв.)
(1 727 €/м2) (3 378,25 лв./м2)Площ: 55.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Ски лифт на 200 м
Двустаен апартамент в Belvedere Holiday Club – на 200 метра от лифта в Банско
гр. Банско
Стилен ваканционен имот с източно изложение и гледка към външен басейн
Представяме ви изключителна възможност за покупка на уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в един от най-търсените комплекси в Банско – Belvedere Holiday Club. Разположен само на 200 метра от кабинковия лифт, този имот съчетава комфорт, престижна локация и отличен
110 250 €(215 630,26 лв.)
(1 918 €/м2) (3 750,74 лв./м2)Площ: 57.49 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
изгодно
Ски лифт на 700 м
Студио с панорамна гледка към Пирин в гр. Банско
гр. Банско , кв. "Грамадето"
Обзаведено жилище под наем с уникална комбинирана оферта – планина и море
Предлагаме под наем уютно студио с прекрасна гледка към върховете на Пирин, разположено в един от най-предпочитаните планински курорти – Банско. Имотът съчетава спокойствие, чист въздух и удобна локация в близост до планината.
Жилището е разположено на трети етаж в сграда с
250 €/месец(488,96 лв./месец)
(5,61 €/м2) (10,98 лв./м2)Площ: 44.55 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
За частни лица
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Напълно обзаведен двустаен апартамент в Paradise Dreams, Свети Влас
гр. Свети Влас
Уютно жилище на втора линия от морето, само на 4 минути пеша от плажа
Предлагаме Ви напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 61 кв.м, разположен на първи етаж в един от най-предпочитаните комплекси в Свети Влас – Paradise Dreams.
Жилището е с отделен вход и изключително функционално разпределение:
• входно антре;
• просторна дневна с
105 000 €(205 362,15 лв.)
(1 721 €/м2) (3 366,59 лв./м2)Площ: 61.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
-3%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Тристаен апартамент с фронтална гледка към морето и остров Свети Иван
гр. Черноморец
Обзаведено жилище с две спални на първа линия в Черноморец
Представяме ви изключителен ваканционен имот с фронтална морска панорама, разположен на първа линия в един от най-живописните курирти на българското Черноморие – Черноморец, с гледка към остров Свети Иван и стария град на Созопол. Това е място, където всяка пролет морето посреща
187 000 €192 800 €365 740,21 лв.377 084,02 лв.
(1 851 €/м2) (3 620,47 лв./м2)Площ: 101.02 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 1 км
Просторно студио с потенциал за преустройство в двустаен апартамент
гр. Черноморец
Голям имот „до ключ“ в затворен комплекс с удобства в гр. Черноморец
Предлагаме за продажба просторно студио с площ 86 кв.м, разположено в затворен комплекс в Черноморец. Имотът предоставя отлична възможност за преустройство в двустаен апартамент, благодарение на просторната площ и функционално разпределение.
Жилището е завършено „до ключ“ – с
112 300 €(219 639,71 лв.)
(1 306 €/м2) (2 553,95 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Плаж на 400 м
Обзаведено студио в предпочитан курортен комплекс
гр. Созопол
Ваканционен имот в близост до плаж Каваци
Ако търсите уютен морски имот, който да съчетава спокойствие, зеленина и близост до един от най-красивите плажове по българското Черноморие, това студио в Созопол е отличен избор.
Жилището се намира в добре поддържан и функциониращ комплекс, разположен само на около 300 метра
57 900 €(113 242,56 лв.)
(1 316 €/м2) (2 573,69 лв./м2)Площ: 44.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Наем
Ски лифт на 1 км
Двустаен апартамент с перфектна локация в гр. Банско
гр. Банско
Едноспален апартамент в жилищна сграда с изба в ски курорт
Обзаведен и готов за нанасяне апартамент под наем в близост както до центъра, така и до начална станция на кабинков лифт в планински град Банско. Имотът се намира на 3/5 етаж в жилищната сграда, разположена в тих и спокоен квартал, в близост до детски градини, училища,
350 €/месец(684,54 лв./месец)
(5,86 €/м2) (11,46 лв./м2)Площ: 59.73 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 250 м
Чисто нов двустаен апартамент на 250 метра от плаж в комплекс Етъра 4
гр. Свети Влас
Обзаведен апартамент в отличен комплекс в Свети Влас
Предлагаме за продажба чисто нов компактен двустаен апартамент, разположен на първи етаж в модерния комплекс Етъра 4 в Свети Влас – един от най-предпочитаните райони на града, в непосредствена близост до морето и престижното яхтено пристанище Марина Диневи. Районът предлага
84 000 €(164 289,72 лв.)
(1 495 €/м2) (2 924,35 лв./м2)Площ: 56.18 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 2 км
Къща с гараж, работилница и пълно обзавеждане във вилната зона на Балчик
гр. Балчик
Отлична възможност за дом или ваканционен имот близо до морето
Предлагаме за продажба уютен, стилно обзаведен и напълно завършен имот, разположен във вилната зона на Балчик, само на около 2 км от крайбрежната алея и морето. Районът е предпочитан заради тишината, чистия въздух и зеленината, а самият град е известен със своята романтична
Наем
-11%
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка към морето в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence
гр. Варна , кв. "к.к. Чайка"
Напълно обзаведен апартамент с две спални на 100 метра от плажа
Панорамен, тристаен апартамент в комплекс Кабакум Бийч Резиденс / Cabacum Beach Residence, на 100 метра до плажа (първа линия), в близост до комплекси с минерална вода, на 20 км от летище Варна (с целогодишен автобусен транспорт до морската столица), в близост до автобусна
800 €/месец900 €1 564,66 лв./месец1 760,25 лв.
(6,90 €/м2) (13,49 лв./м2)Площ: 116.00 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
За частни лица
Плаж на 200 м
Обзаведен тристаен апартамент на 200 метра от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Жилище с панорамна тераса в комплекс с басейн, зелени площи и детска площадка
Тристаен апартамент в Свети Влас, разположен на втори етаж в добре поддържан комплекс с удобна инфраструктура и спокойна среда за живот и отдих. Имотът се намира само на около 200 метра пеша от плажа, което го прави отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с
132 000 €(258 169,56 лв.)
(1 535 €/м2) (3 001,97 лв./м2)Площ: 86.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 250 м
Уютен апартамент в комплекс с басейн и зелени площи в Свети Влас
гр. Свети Влас
Функционален двустаен имот за целогодишно ползване до морето
Предлагаме за продажба двустаен апартамент в спокоен и отлично поддържан комплекс в гр. Свети Влас, разположен на приблизително 250 метра от плажа. Локацията съчетава близост до морето, зеленина и тишина – среда, която е все по-предпочитана както за ваканционен имот, така и за
84 900 €(166 049,97 лв.)
(1 249 €/м2) (2 441,91 лв./м2)Площ: 68.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Плаж на 200 м
Обзаведен двустаен апартамент в комплекс Анита с басейн
к.к. Слънчев бряг
Светло и просторно жилище с приятна гледка и удобства, на 200 м от плажа
Светло и функционално жилище с красива гледка, разположено в поддържан затворен комплекс (2011) с басейн, фитнес и контролиран достъп – отличен избор както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с добра доходност.
Двустайният апартамент с площ 66 кв.м. съчетава удобство,
102 650 €(200 765,95 лв.)
(1 556 €/м2) (3 043,75 лв./м2)Площ: 65.96 м2 Етаж: 6
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Плаж на 500 м
Просторен апартамент с морска панорама в Свети Влас
гр. Свети Влас
Имот само на 500 метра от плажа, в сграда без такса поддръжка
Представяме ви чудесна възможност за покупка на просторен апартамент с директна морска гледка, разположен в тиха жилищна зона на Свети Влас – кв. Русалка, на едва 5 минути пешеходно разстояние от морския бряг. Имотът е идеален както за целогодишно живеене, така и за ваканционен
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 129 €/м2) (2 207,72 лв./м2)Площ: 132.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Многостаен апартамент
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
Ски лифт на 800 м
Нива 7 категория в местността Герачни улици
гр. Банско
Парцел без денивелация на границата с урбанизираната зона
Предлагаме на вашето внимание земеделска земя с площ 908 кв.м. Теренът е равен и с лесен достъп. Сгушен в подножието на планината, районът е предпочитана туристическа дестинация за български и чуждестранни туристи през цялата година. Еднакво атрактивен през четирите сезона на
Продажба
Плаж на 1 км
Затворен комплекс Калитея/Calithea с Акт 16
гр. Каварна
Жилища с паркоместа, включени в цената и панорамна локация в курортната зона на гр. Каварна
Изберете своя нов панорамен дом с паркомясто, включено в цената в нова жилищна сграда с Акт 16, построена в курортната зона на гр. Каварна, на високия бряг на Черно море, едва на 1 км от плажа, на 5 минути от центъра на града, на 12 минути от световноизвестни голф игрища, на 20
от 139 000 €(от 271 860,37 лв.)
(2 279 - 2 326 €/м2)(4 457,34 - 4 549,26 лв./м2)Площ: 60.88 - 65.15 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Регулиран парцел за бензиностанция в м. Забиница
гр. Банско
Инвестиционен имот със стратегическа локация и готов статут в планински курорт Банско
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот, разположен в местност Забиница, в района на Банско – една от най-динамично развиващите се зони с туристически и автомобилен поток.
Основни характеристики:
• Площ: 2 333 кв.м
• Статут: Урегулиран поземлен имот за
280 000 €(547 632,40 лв.)
(120 €/м2) (234,73 лв./м2)Площ: 2 333.00 м2
Тип на имота:
Парцел в регулация
Иван Пинчов
Брокер, Банско
Продажба
Работеща бензиностанция с отлична локация край Разлог
гр. Разлог
Бизнес имот с голям паркинг и потенциал за развитие до главен път Разлог – Велинград
Предлагаме за продажба утвърден и функциониращ търговски имот – бензиностанция, разположен в гр. Разлог, в непосредствена близост до главния път Разлог – Велинград – локация с постоянен автомобилен поток и отлична видимост.
Имотът е с обща площ от 1 909 кв. м. и включва