Луксозни имоти за продажба и под наем - страница 10
Лукс
Тристаен апартамент с панорамна тераса и гледка към Родопите
гр. Пловдив , кв. "Западен"
Просторен дом с югоизточно изложение в нова сграда с отлини общи части и локация
Просторен тристаен апартамент с впечатляваща тераса и гледка към Родопите, разположен на последен етаж в нова сграда с очакван Акт 16 на 30.05.2026 г. – отлична възможност за покупка на модерен дом с дългосрочна стойност.
Жилището е ситуирано на четвърти (последен) етаж, което
231 900 €(453 556,98 лв.)
(1 680 €/м2) (3 286,64 лв./м2)Площ: 138.00 м2 Етаж: 4
Лукс
Чисто нов тристаен апартамент с Акт 16 в кв. Съдийски
гр. Пловдив , кв. "Съдийски"
Стилно обзаведено жилище с две бани и просторна тераса
Предлагаме за продажба чисто нов тристаен апартамент с Акт 16, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Пловдив – кв. Съдийски.
Имотът се намира на трети етаж от четириетажна модерна сграда, завършена през 2025 г., и впечатлява с функционално
228 000 €(445 929,24 лв.)(без ДДС)
(2 235 €/м2) (4 371,86 лв./м2)Площ: 102.00 м2 Етаж: 3
Лукс
Последен апартамент в модерна сграда с Акт 16 до бул. България
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Жилище с три спални и кабинет в престижна сграда с детска ясла и цялостна модерна визия
Имаме изключително предложение за вас – жилище в луксозна сграда с Акт 16, със смесено предназначение, представляваща съвкупност от модерен дизайн, изтънчен вкус и внимание към детайла. Тя ви дава възможност за живот или работа в комуникативната и модерна част на бул. България,
от 540 000 €(от 1 056 148,20 лв.)
(2 832 €/м2) (5 538,56 лв./м2)Площ: 190.69 - 190.69 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
ново
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Апартхотел на първа линия в Ахтопол
гр. Ахтопол
Напълно обзаведени апартаменти в елитен комплекс
Комплексът е сбъдната мечта за всеки, който иска да избяга от шумните морски курорти и да се радва на тишина, спокойствие и чист, морски въздух.
Създадена с вдъхновение, деликатен дизайн и безкомпромисно качество, тази морска резиденция предлага подчертана елегантност и стил
от 71 736 €(от 140 303,42 лв.)
(2 100 - 2 400 €/м2)(4 107,24 - 4 693,99 лв./м2)Площ: 32.92 - 73.60 м2
Лукс
Луксозен жилищен комплекс с модерна визия в София
гр. София , кв. "Дружба 2"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални и впечатляващи мезонети, разположени в сграда с луксозни общи части и отлична локация
Нов луксозен жилищен комплекс, създаден с ясна визия – да предложи висок стандарт на живот, модерна архитектура и усещане за престиж още от първата крачка във входа. Естествено продължение след силния интерес и успешната реализация на предходни проекти на
от 182 735 €(от 357 398,60 лв.)(без ДДС)
(2 200 - 2 350 €/м2)(4 302,83 - 4 596,20 лв./м2)Площ: 79.30 - 200.24 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Плаж на 100 м
Търговско помещение с офис обзавеждане в гр. Свети Влас
гр. Свети Влас , Хотел Берлин
Готов бизнес имот с отлична видимост в оживен район с постоянен поток от хора
Предлагаме за продажба напълно оборудвано търговско помещение, разположено в един от най-предпочитаните курорти по Южното Черноморие – Свети Влас, в непосредствена близост до хотел „Берлин“ и едва на 100 м от плажа.
Имотът е позициониран на комуникативно място с целогодишен
215 000 €(420 503,45 лв.)
(2 048 €/м2) (4 004,79 лв./м2)Площ: 105.00 м2 Партер
Тип на имота:
Магазин
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Наем
Лукс
Плаж на 100 м
Четиристаен апартамент под наем в гр. Поморие
гр. Поморие
Обзаведен имот в близост до плажа – подходящ за летния сезон
Предлагаме под наем четиристаен апартамент, разположен в близост до плажа (100 м) в гр. Поморие. Имотът е напълно обзаведен и оборудван, като се отдава за летните месеци.
Жилището е с площ от 100 кв.м и разполага с функционално разпределение:
• две спални
• просторен хол
•
1 000 €/месец(1 955,83 лв./месец)
(10 €/м2) (19,56 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Георги Иванов
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 6 км
Нова къща с двор край с. Приселци близо до красиви плажове
Близо до гр. Варна , с. Приселци
Къща в тоскански стил с 3 спални, 3 бани, самостоятелен двор и веранда
Предлагаме за продажба къща в тоскански стил с 3 спални, 3 бани с тоалетни, самостоятелен двор (650 кв.м.), веранда, с гараж и 2 паркоместа. Къщата ще бъде завършена по БДС и ще бъде въведена в експлоатация през 2027 г. Намира се на тихо, спокойно и сигурно място край село
Продажба
Лукс
Плаж на 3 км
Бутиков жилищен комплекс сред зеленина в кв. Виница, Варна
гр. Варна , кв. "Виница"
Луксозни апартаменти в „оазис“ от тишина, природа и съвременен комфорт
Нов луксозен жилищен проект в кв. Виница, създаден с идея за хармония между модерния начин на живот и природната среда. Разположен върху терен от 5000 кв. м., комплексът включва две бутикови сгради, заобиколени от иглолистна гора, алеи за разходка и богато озеленени
от 135 000 €(от 264 037,05 лв.)
(1 698 - 2 044 €/м2)(3 321 - 3 997,72 лв./м2)Площ: 78.25 - 172.10 м2
гр. Шумен , кв. "Гривица"
Обзаведен тристаен апартамент на две нива, южно изложение
Предлагаме за продажба просторен и светъл тристаен апартамент тип мезонет, разположен в тих и предпочитан район на гр. Шумен – кв. Гривица.
Жилището е част от сграда ново строителство с асансьор и отлично поддържани общи части, като се отличава с изцяло южно
170 000 €(332 491,10 лв.)
(1 717 €/м2) (3 358,50 лв./м2)Площ: 99.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Галина Кирилова
Регионален мениджър, Шумен
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
Грийн Лайф Бийч Резидънс Таун Хаусис / Green Life Beach Residence Town Houses
Близо до гр. Созопол , до плаж Каваци
Нова фаза от редови къщи в луксозния курорт Грийн Лайф Бийч Резидънс на първа линия море и плаж
Грийн Лайф Бийч Резидънс Таун Хаусис/ Green Life Beach Residence Town Houses е най-новата фаза на луксозният мини курорт Green Life Beach Resort, носител на наградата "Най-добър ваканционен комплекс" за 2011г. Състоящ се от няколко фази, мини курортът е разположен на първа линия
Продажба
-6%
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент в модерна жилищна сграда в кв. Манастирски ливади
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Премиум качество, функционално разпределение и отлична локация
Тристаен апартамент с обща площ от 97.99 кв.м. (80.44 кв. м. чиста площ + 17.55 кв. м. общи части), разположен в нова модерна жилищна сграда в един от най-предпочитаните южни квартали на София – Манастирски ливади.
Апартаментът е проектиран с акцент върху комфорта и
294 000 €313 568 €575 014,02 лв.613 285,70 лв.
(3 000 €/м2) (5 868,09 лв./м2)Площ: 97.99 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Михаил Кръстев
Брокер , София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент с гледка море в комплекс Калиакрия Ризорт
гр. Каварна , гр. Балчик
Имот на първа линия с басейн и панорамни гледки към морето и залива на Каварна
Предлагаме за продажба готов за нанасяне тристаен апартамент в затворен комплекс Калиакрия Ризорт, разположен на първа линия от морето. Имотът предлага невероятни гледки към вътрешния двор с басейн и към морето, с живописни панорами към голф игрището „Трейшън Клиф“ на Гари Плеър
129 000 €(252 302,07 лв.)
(1 037 €/м2) (2 029,13 лв./м2)Площ: 124.34 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Модерен градски силует в широк център, на минути от метростанция и парк
гр. София , кв. "Зона Б-5"
Премиум жилища, зелени пространства и отлична локация в една впечатляваща сграда
Представяме ви един впечатляващ нов проект в централната градска част на София – съвременна жилищна сграда, която обединява лукс, архитектурна естетика и изключителна функционалност. Проектирана до последния детайл, тя предлага рядко срещана комбинация от просторни жилища,
от 316 576 €(от 619 168,84 лв.)
(2 300 - 3 204 €/м2)(4 498,41 - 6 266,48 лв./м2)Площ: 115.06 - 308.60 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Даниел Тонев
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент в нова сграда в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Модерен дом с отлична локация до метро и бърз достъп до центъра на София
Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Хаджи Димитър, разположен в една от най-предпочитаните зони на столицата, съчетаваща удобна комуникация, зелена среда и бърз достъп до централните части на града.
Жилището е с обща площ 107.94 кв. м.
285 000 €(557 411,55 лв.)
(2 640 €/м2) (5 164,09 лв./м2)Площ: 107.94 м2 Етаж: 7
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Наем
Лукс
Луксозен четиристаен апартамент с паркомясто близо до посолството на САЩ
гр. София , кв. "Лозенец"
Престижно жилище в 4-етажна тухлена сграда ново строителство
Изключително просторен, цялостно реновиран и стилно завършен многостаен апартамент с 3 спални, ситуиран в предпочитания кв. Лозенец, само на 2 км от центъра на града.
Жилището се отличава с големи, приветливи и светли помещения, стилно обзавеждане, комфорт и
2 100 €/месец(4 107,24 лв./месец)
(9,13 €/м2) (17,86 лв./м2)Площ: 230.00 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
Луксозен комплекс от 13 сгради с 30 дка зелени площи, 9 детски площадки и 18 търговски обекта
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Модерни градски жилища до Ловен парк, с удобен достъп до метростанция Витоша
Kомплекс, хармонично вписан в средата, в която е ситуиран, разположен в една от най-съвременните зони на гр. София – район Лозенец. Елегантните, изчистени обеми и естествените материали, дават възможност на всеки да се потопи в атмосферата на комплекса.
В комплекса са
от 280 000 €(от 547 632,40 лв.)(без ДДС)
(2 492 - 5 866 €/м2)(4 873,93 - 11 472,90 лв./м2)Площ: 76.08 - 308.09 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Просторен четиристаен апартамент с Акт 14 в кв. Хаджи Димитър
гр. София , кв. "Хаджи Димитър"
Висок клас строителство на 350 м от метро и на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата
Отлично предложение за четиристаен апартамент с Акт 14 в нова жилищна сграда с два отделни входа в кв. Хаджи Димитър, на пешеходно разстояние от идеалния център на столицата, в близост до градски удобства, на 350 м от метростанция „Хаджи Димитър“ и на 120 м от автобусна и
410 000 €(801 890,30 лв.)
(2 611 €/м2) (5 106,61 лв./м2)Площ: 157.03 м2 Етаж: 8
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Магдалена Цоклинова
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Висок клас строителство в центъра на гр. Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
16-етажна сграда с модерна архитектура и просторни апартаменти
Още едно архитектурно бижу в централна част на град Пловдив.
Жилищна сграда с модерна архитектура изцяло насочена към удовлетворяването на потребностите на съвременния човек в динамиката на града. Комфортни домове с централна локация, съчетаващи изискан и модерен дизайн,
от 294 872 €(от 576 719,50 лв.)
(2 220 €/м2) (4 341,79 лв./м2)Площ: 132.83 - 132.83 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Ски лифт на 2 км
Резервиран
Двустаен апартамент с камина в луксозния комплекс Лъки Банско
гр. Банско , кв. "Център"
Апартамент с камина в целогодишно работещ апартхотел в центъра
Предлагаме за продажба светъл и уютен двустаен апартамент с камина, разположен в престижния комплекс Лъки Банско, който работи целогодишно и предлага на собствениците и гостите си петзвездно обслужване и богата инфраструктура.
Имотът се намира на трети етаж, с площ 70,07
35 000 €(68 454,05 лв.)
(500 €/м2) (976,94 лв./м2)Площ: 70.07 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Четиристаен апартамент с морска панорама в Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Просторен апартамент с 3 спални и комфортна жилищна среда във висок клас комплекс близо до Балчик и Каварна
Просторен апартамент до ключ с оборудвани бани, 3 спални и прекрасна морска панорама в комплекс "Калиакрия Ризорт" / Kaliakria Resort, на 55 км северно от гр. Варна и на около 45 мин. от международно летище Варна. Известните черноморски градове Балчик и Каварна са също наблизо, а
235 000 €(459 620,05 лв.)
(890 €/м2) (1 740,99 лв./м2)Площ: 264.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Плаж на 350 м
Стилно обзаведен двустаен апартамент с гараж в жк Лазур
гр. Бургас , кв. "Лазур"
Луксозно жилище с предпочитана локация близо до Морската градина
Предлагаме за продажба стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент с гараж, разположен в един от най-предпочитаните райони на Бургас – ж.к. Лазур, в непосредствена близост до Морската градина и морето.
Жилището е с обща площ от 74.35 кв.м и впечатлява с функционално
180 000 €(352 049,40 лв.)
(2 400 €/м2) (4 693,99 лв./м2)Площ: 75.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Плаж на 2 км
Тристаен апартамент до Борисовата градина в кв. Възраждане
гр. Бургас , кв. "Възраждане"
Светъл и просторен апартамент в широкия център на гр. Бургас
Предлагаме за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в широкия център на Бургас – кв. Възраждане, в непосредствена близост до Борисовата градина. Локацията съчетава спокойствие, зеленина и удобен достъп до всички ключови точки в града.
Жилището е след
260 000 €(508 515,80 лв.)
(2 364 €/м2) (4 622,87 лв./м2)Площ: 110.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Мариян Димитров
Брокер, Бургас
Продажба
За частни лица
Лукс
Комплекс от пет еднофамилни къщи пред Акт 16 сред гора и чист въздух
с. Панчарево , комплекс Бяла черква
Просторни къщи с дворни места, две паркоместа и впечатляваща гледка към планината
Комплекс от пет еднофамилни, редови къщи разположени в две групи.
Комплексът е с получен Акт 15 и очакван Акт 16 през май 2026 г.
Предлагаме ви отлична възможност да закупите семеен дом в комплекс разположен в Панчарево, местност „Косанин дол ”. Районът осигурява отлични
Наем
Лукс
Резервиран
Луксозен двустаен апартамент под наем до НСА в кв. Малинова долина
гр. София , кв. "Малинова долина"
Дизайнерски обзаведено жилище с висок клас оборудване и възможност за подземен гараж
Предлагаме под наем изключително стилен двустаен апартамент, разположен в предпочитаната част на кв. Малинова долина, в непосредствена близост до Национална спортна академия (НСА). Имотът впечатлява с висок стандарт на изпълнение, модерна визия и внимателно подбран интериор,
700 €/месец(1 369,08 лв./месец)
(11 €/м2) (21,73 лв./м2)Площ: 63.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 80 м
Луксозен комплекс Солемаре / Solemare residences с прекрасна морска панорама
гр. Ахелой
Модерни морски апартаменти на първа линия с комфортна жилищна среда, удобства и потенциал за отдаване под наем
Разположен на живописния морски бряг в гр. Ахелой, само на 80 метра от брега и на 15 минути от Слънчев бряг, комплекс СолеМаре / Solemare residences съчетава съвременен комфорт и природна красота, прекрасни панорамни гледки и модерни удобства, което го прави както атрактивен за
от 57 708 €(от 112 867,04 лв.)
(1 408 - 2 560 €/м2)(2 753,81 - 5 006,92 лв./м2)Площ: 36.87 - 205.30 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Диана Петкова
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Ски лифт на 200 м
Луксозно обзведен тристаен апартамент в Пампорово
к.к. Пампорово
Комфортен апартамент на 200 м от лифт Студенец 1 в популярния ски курорт
Предлагаме за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-популярните български зимни курорти – Пампорово. Имотът се намира само на 200 метра от ски лифт Студенец 1, което осигурява бърз и удобен достъп до пистите и прави жилището отличен избор както
97 900 €(191 475,76 лв.)
(1 316 €/м2) (2 572,91 лв./м2)Площ: 74.42 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
адв. Зоя Бенкова
Регионален Мениджър, Смолян
Продажба
изгодно
Лукс
Имот без съседи с красива панорамна гледка и просторен двор в село Градище
с. Градище
Реновирана двуетажна къща с кладенец и около 2 дка земя в тих планински район
Предлагаме за продажба очарователен селски имот с голям двор и красива природна панорама, разположен в края на живописното село Градище, община Севлиево.
Селото се намира на около 18 км северно от Севлиево и се отличава със спокойна атмосфера и липса на натоварено движение,
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Резервиран
Апартамент с две спални в престижен комплекс до морето и голф игрища
гр. Каварна , гр. Балчик
Тристайно жилище с гледка към морето в комплекс Kaliakria Resort
Просторен апартамент с две спални, разположен на втори етаж в престижния ваканционен комплекс Kaliakria Resort – едно от най-красивите и предпочитани места по Северното Черноморие. Апартаментът е с обща застроена площ от 129.46 кв. м. и впечатлява с функционално разпределение,
107 000 €(209 273,81 лв.)
(827 €/м2) (1 616,51 лв./м2)Площ: 129.46 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
-5%
За частни лица
Лукс
Партерен апартамент с дворно място в нов комплекс в кв. Христо Смирненски
гр. Пловдив , кв. "Христо Смирненски"
Двустайно жилище с удобен достъп до Околовръстния път и центъра на Пловдив
Представяме ви двустаен апартамент за продажба в най-новия бутиков комплекс в Пловдив – проект, съчетаващ модерна архитектура, комфорт на обитаване и отлична локация, само минути от Околовръстния път и центъра на града.
Това е предложение с висока добавена стойност както за
122 080 €128 100 €238 767,73 лв.250 541,82 лв.
(1 606 €/м2) (3 141,68 лв./м2)Площ: 76.00 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Зоя Деянова
Старши брокер, Пловдив