Луксозни имоти за продажба и под наем - страница 12
Лукс
Малка бутикова сграда в кв. Симеоново
гр. София , кв. "Симеоново"
Апартаменти с прекрасни гледки и близост до Витоша планина
Нова жилищна сграда сред зеленина и чист въздух на границата с Природен Парк Витоша в кв. Симеоново. Отлични апартаменти с удобни разпределения в район, гарантиращ спокойствие, сиryрност, здравословен начин на живот.
Прекрасни гледки към София и планината, лесен и бърз достъп
от 175 000 €(от 342 270,25 лв.)
(2 465 - 2 516 €/м2)(4 821,12 - 4 920,87 лв./м2)Площ: 70.08 - 139.71 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Магдалена Тошева
Старши брокер, София
Продажба
Лукс
Ски лифт на 800 м
Просторен четиристаен апартамент с 3 спални в затворен комплекс близо до ски лифта в Банско
гр. Банско
Напълно реновиран апартамент с прекрасна гледка към Рила
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент, напълно реновиран и обзаведен с вкус, разположен в елегантен затворен комплекс само на 10 минути пешеходно разстояние от начална станция на кабинковия лифт и от централната улица „Пирин“ в гр. Банско. Това е имот, който
185 000 €(361 828,55 лв.)
(1 716 €/м2) (3 355,86 лв./м2)Площ: 107.82 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Гергана Сотирова
Брокер, Банско
Продажба
Лукс
Плаж на 300 м
Двустайно жилище в комплекс с Акт 16 до плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Апартамент в морски комплекс с множество удобства
Представяме ви двустаен апартамент в модерен морски комплекс с Акт 16, разположен в местност Ален Мак, в близост до плаж Кабакум – един от най-красивите плажове на Северното Черноморие. Имотът е отлична възможност както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под
113 600 €(222 182,29 лв.)
(1 450 €/м2) (2 835,77 лв./м2)Площ: 78.35 м2 Партер
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort
Близо до гр. Балчик , гр. Балчик
Модерен апартамент с две спални в луксозен комплекс на първа линия, на 5 км от Балчик
Готов за нанасяне тристаен апартамент в комплекс Лайтхаус Голф & СПА ризорт / Lighthouse Golf and Spa Resort, на 5 км от гр. Балчик. Комплексът включва престижно голф игрище с 18 дупки и 71 голф курса и сграда на клуба, голф училище с площадки за тренировки, патинг грийн,
89 800 €(175 633,53 лв.)
(660 €/м2) (1 291,42 лв./м2)Площ: 136.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Нов дизайнерски двустаен апартамент в кв. Победа
гр. Варна , кв. "Победа"
Стилно обзаведено жилище близо до Гранд Мол Варна
Предлагаме на вашето внимание дизайнерски двустаен апартамент с уникални тераси, oбзаведен с вкус и стил в нова сграда (2023) с асансьор до Гранд Мол Варна, детска градина, училище, хипермаркети, автобусна спирка, бул. Сливница, бул. Цар Освободител, супермаркет Билла и други
145 000 €(283 595,35 лв.)
(2 339 €/м2) (4 574,12 лв./м2)Площ: 62.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Тристаен апартамент с огромна тераса и морска гледка в кв. Бриз, Варна
гр. Варна , кв. "Бриз"
Луксозно обзаведен апартамент с гараж, паркомясто и несравнима панорама
Предлагаме за продажба впечатляващ панорамен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз, само на 10 км от летище Варна. Към апартамента са включени гараж и открито паркомясто – рядко предимство в района.
Имотът се намира на пети (последен)
450 000 €(880 123,50 лв.)
(2 113 €/м2) (4 132,04 лв./м2)Площ: 213.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
Апартамент с панорамна гледка към Витоша в кв. Кръстова вада
гр. София , кв. "Кръстова вада"
Четиристаен апартамент с удобно разпределение в луксозна сграда
Представяме ви изключителен четиристаен апартамент с Акт 16, разположен в модерна сграда с впечатляваща архитектура, висок клас строителство и пряк достъп до бул. „Черни връх“. Имотът предлага североизточно изложение и две просторни тераси, от които се откриват вълнуващи
781 466 €(1 528 414,65 лв.)
(3 432 €/м2) (6 712,41 лв./м2)Площ: 227.70 м2 Етаж: 13
Тип на имота:
Четиристаен апартамент
Кирил Календерски
Брокер, София
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 50 м
Обзаведен двустаен апартамент до южния плаж в Приморско
гр. Приморско
Ваканционен имот с гледка море в луксозен затворен комплекс Грийн Парадайз/Green Paradise
Стилно обзаведен двустаен апартамент в луксозна бутикова сграда от затворен тип, която се намира на първа линия в централната част на град Приморско, пред Южния плаж, само 2 минути пеш до централния площад и всички удобства.
Функционално разпределеният апартамент (60 кв.м.) е
133 000 €(260 125,39 лв.)(без ДДС)
(2 217 €/м2) (4 335,42 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Хаус Гардън / House Garden
Близо до к.к. Слънчев бряг , Sunset Kosharitsa
Стилни вили в елегантен затворен комплекс на 1.5 км от морето
House Garden е великолепен затворен комплекс с ваканционни вили. Той се намира в тихият курорт Кошарица, на 1.5 км от морето и плажа на Слънчев Бряг по права линия и на 40 км от град Бургас. Комплексът се състои от няколко парцела, като всяка от къщите се строи по
Наем
Лукс
Ски лифт на 1 км
Студио в комплекс с външен басейн и СПА цнтър
гр. Банско
Просторно и обзаведено студио с паркомясто
Предлагаме на вашето внимание изключително предложение в един от най-предпочитаните целогодишни комплекси в Банско – “Св. Иван Рилски” СПА Ризорт. Имотът се намира във вила част от комплекса и съчетава уют, функционалност и достъп до всички удобства, които предлага този висок
450 €/месец(880,12 лв./месец)
(6,79 €/м2) (13,28 лв./м2)Площ: 66.28 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Цветанка Парапунова
Брокер, Банско
Наем
За частни лица
Лукс
Тристаен апартамент под наем до Ловен парк и болница Токуда
гр. София , кв. "ПЗ Хладилника"
Напълно обзаведен имот с възможност за наем на подземно паркомясто
Представяме ви тристаен апартамент под наем в район Хладилника, в непосредствена близост до Ловен парк, бизнес сгради и болница „Токуда“. Имотът се намира в тухлена сграда ново строителство от 2005 г., с поддържани общи части, асансьор, двор и подземен паркинг.
Предлага се
900 €/месец(1 760,25 лв./месец)
(9 €/м2) (17,60 лв./м2)Площ: 100.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort
гр. Каварна , гр. Балчик
Ваканционно жилище на първа линия до красивите курортни градове Каварна и Балчик
Готов за нанасяне тристаен апартамент в комплекс Калиакрия Ризорт / Kaliakria Resort на първа линия от морето, сред живописна природа близо до красивите курортни градове Каварна и Балчик, както и до голф игрище. Подходящ е за ваканционен дом или жилище за постоянно
149 000 €(291 418,67 лв.)
(1 105 €/м2) (2 161,38 лв./м2)Площ: 134.83 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Калин Чернев
Регионален мениджър, Варна
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 300 м
ПРОДАДЕН
Просторно студио с прекрасна гледка към морето в Созопол
гр. Созопол
Обзаведено жилище на първа линия от морето в местност Буджака
Предлагаме за продажба голямо студио в комплекс на първа линия на Буджака – Созопол. Апартхотелът е построен през 2008г., а самият апартамент се намира на първи етаж, като разкрива невероятна гледка към лазурното синьо море, старата и нова част на град Созопол и остров „Св.
110 000 €(215 141,30 лв.)
(1 687 €/м2) (3 299,71 лв./м2)Площ: 65.20 м2 Етаж: 1
Тип на имота:
Едностаен апартамент
Павел Раванов
Старши брокер, Бургас
Продажба
Лукс
Стилно обзаведен голям апартамент в Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Кършияка"
Просторен имот с възможност за преустройства в кв. Кършияка
Представяме на вашето внимание жилище с много пространство, светли помещения и комуникативна локация в кв. Кършияка, близо до река Марица, възлов булевард, хотел Санкт Петербург, мост Герджика, Университет по хранителни технологии, магазини, офиси и други градски удобства, в
252 000 €(492 869,16 лв.)
(1 800 €/м2) (3 520,49 лв./м2)Площ: 140.00 м2 Етаж: 4
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
Лукс
Плаж на 450 м
Апартаменти в целогодишно работещ луксозен комплекс в Свети Влас
гр. Свети Влас , хипермаркет „Меркурий“
Ваканционни имоти с обзавеждане в цената близо до плаж
Не пропускайте днешното ни предложение за оборудвани и обзаведени апартаменти в комплекс с отлична локация и изградена инфраструктура.
Предлагаме ви чудесни двустайни и тристайни ваканционни жилища в луксозен целогодишно работещ комплекс в курорта Свети Влас. Намира на
от 126 342 €(от 247 103,47 лв.)
(980 €/м2) (1 916,72 лв./м2)Площ: 128.92 - 206.26 м2
гр. Пловдив , кв. "Център"
Обзаведена 4-етажна къща със зимна градина в Бунарджика
С удоволствие Ви представяме луксозна четириетажна къща, разположена в центъра на културната столица на страната град Пловдив, на Бунарджика Хълм сред зеленина на тиха и спокойна улица. Имотът е завършен в модерен стил с висококачествени материали.
Този прекрасен дом (370
Продажба
Лукс
ВТОРА ЛИНИЯПлаж на 140 м
Различни видове апартаменти в комплекс ''Милениум II'', Свети влас
гр. Свети Влас
Апартаменти в к.к Свети Влас на брега на Черно море
Предлагаме за продажба различни видове апартаменти в нов ултра-модерен жилищен комплекс, в оживения курортен град Свети Влас на брега на Черно море. Намират се в тих и спокоен район, само на 140 м от златистия пясъчен плаж и в същото време в центъра на курорта.
Комплекс
119 900 €(234 504,02 лв.)
(1 750 - 2 100 €/м2)(3 422,70 - 4 107,24 лв./м2)Площ: 68.51 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Просторни апартаменти с Акт 16 в центъра на Пловдив
гр. Пловдив , кв. "Център"
Последни жилища с 2 спални в новопостроена сграда в центъра на Пловдив
Изберете дом в компактна сграда на 6 етажа с два отделни входа и малко на брой апартаменти.
За покупка се предлагат последните жилища с 2 спални!
Строителството се изпълнява с висококачествени материали и технологии, отговарящи на най-съвременните изисквания:
• монолитна
от 235 280 €(от 460 167,68 лв.)
(1 410 €/м2) (2 757,97 лв./м2)Площ: 166.85 - 166.85 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стефан Моллов
Старши брокер, Пловдив
Продажба
За частни лица
Лукс
Затворен комплекс с апартаменти Манастирски ливади-Изток
гр. София , кв. "Манастирски ливади"
Апартаменти с 1, 2 или 3 спални в търсен столичен район
Открийте сграда, която олицетворява модерното разбиране за дом – пространство, създадено с внимание към всеки детайл и с мисъл за хората, които ще живеят в него. Тук стилната архитектура се вплита хармонично с природата, а уюта и сигурността са водещи приоритети.
Разположена в
от 188 320 €(от 368 321,91 лв.)
(2 780 - 2 978 €/м2)(5 437,21 - 5 824,46 лв./м2)Площ: 63.24 - 115.72 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
За частни лица
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯПлаж на 10 м
Резервиран
Луксозен апартамент с панорамна морска гледка на първа линия
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Тристаен апартамент в м-т Кабакум, Варна
Представяме ви елегантен тристаен апартамент, разположен в съвременна сграда с Акт 16 от 2019 г., само на няколко метра от плажа в местността Кабакум – една от най-желаните локации по Северното Черноморие. Имотът е разположен на трети етаж, с площ от 82 кв.м и югоизточно
160 000 €(312 932,80 лв.)
(1 951 €/м2) (3 816,25 лв./м2)Площ: 82.00 м2 Етаж: 3
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Анна Ицова
Брокер, Варна
Продажба
Лукс
Жилища в елитния комплекс Посейдон / Poseidon между Равда и Несебър
гр. Несебър , кв. "Аурелия"
Работещ ваканционен комплекс на 5 мин. от плажа
"Посейдон" / Poseidon е величествен ваканционен комплекс, който е олицетворение на най-смелите идеи на своите създатели. Комплексът е разположен в непосредствена близост до работещия комплекс "Естебан", на 350 м. от плажа (5 мин пеша), в приятна местност между Равда и Несебър, на
от 95 000 €(от 185 803,85 лв.)
(1 600 - 1 962 €/м2)(3 129,33 - 3 837,34 лв./м2)Площ: 58.80 - 193.48 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Стилиян Георгиев
Старши брокер, Слънчев бряг
Продажба
Лукс
Просторна къща на три етажа на метри от плаж Кабакум
гр. Варна , кв. "м-т Ален мак"
Обзаведен имот с четири спални и гледка към морето в един от най-атрактивните райони на града
Предлагаме функционална, напълно обзаведена, триетажна къща, намираща се на метри от плаж Кабакум, в един от най-атрактивните райони на града. Отличен баланс между перфектна инфраструктура и възможност за пълноценен отдих. Локацията предлага всички удобства на пешеходно
Продажба
Лукс
Плаж на 250 м
Обзаведени апартаменти на 250 м от плажа в Свети Влас
гр. Свети Влас
Модерен ваканционен комплекс с басейн и отлична поддръжка. С Акт 16 за сезон 2024!
Изберете своя нов дом на морето в модерен комплекс с Акт 16 и отлична локация близо до главния път, свързващ Слънчев бряг със Свети Влас и Елените, на кръстовището срещу супермаркет "Меркурий".
Комплексът е на пешеходно разстояние от плажа - само на 250 м.
Съвременен стил,
от 161 835 €(от 316 521,75 лв.)
(1 815 - 1 947 €/м2)(3 549,83 - 3 808 лв./м2)Площ: 83.12 - 100.12 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Владимир Нинов
Брокер, Слънчев бряг
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 6 км
Луксозна къща в тоскански стил с 4 спални край Варна
Близо до с. Приселци , с. Приселци
Просторен дом с индивидуален двор, високи тавани и изискана архитектура
Предлагаме за продажба изключителна къща в тоскански стил, която впечатлява с елегантна архитектура, простор и внимание към детайла. Имотът е с разгъната застроена площ от 290 кв.м., разположен върху парцел от 650 кв.м., с четири удобни паркоместа, самостоятелен двор и веранда за
Продажба
За частни лица
Лукс
Модерно обзаведен двустаен апартамент в кв. Капузица
гр. София , кв. "Карпузица"
Готов за нанасяне апартамент с луксозни довършителни работи, комфортно обзавеждане и оборудване
Отлично поддържан апартамент с една спалня в квартал Карпузица, близо до бул. Никола Петков, очна клиника, супермаркет, ресторанти, детска градина, спирки на редовния градски транспорт, на 1.2 км от Нов Български Университет и други градски удобства.
Апартаментът (60 кв.м.) се
225 000 €(440 061,75 лв.)
(3 750 €/м2) (7 334,36 лв./м2)Площ: 60.00 м2 Етаж: 2
Тип на имота:
Двустаен апартамент
Иванка Стойкова
Старши брокер / Мениджър на офис, Бъкстон
Продажба
Лукс
Изключителен жилищен комплекс в парк от зеленина и борова гора
гр. Варна , кв. "м-т Св. Никола"
Новото бижу на Варна – просторни, панорамни апартаменти с Акт 16 и удобен достъп до центъра и морето
С удоволствие представяме на вашето внимание комплекс с Акт 16 и изцяло нова визия за живот в зелена и екологична среда, състоящ се от 10 сгради невисоко строителство в парк от зеленина и борова гора, със слънчево изложение и отлична локация. В отделна сграда е предвиден
от 278 000 €(от 543 720,74 лв.)
(1 525 - 2 270 €/м2)(2 982,64 - 4 439,73 лв./м2)Площ: 158.87 - 340.97 м2
Тип на имота:
Апартаменти (различни типове)
Калина Иванова
Старши брокер, Варна
Наем
Лукс
Обзаведена къща с дворно място в м-т Манастирски рид
гр. Варна , кв. "м-т Манастирски рид"
Луксозен имот под наем с отличен район, морска гледка
Прекрасно предложение за изцяло обзаведена луксозна къща под наем в м-т Манастирски рид. В близост до един от най-популярните черноморски курорти в България – „Св. Св. Константин и Елена” недалеч от центъра на морската ни столица Варна.
Къщата е строена през 2023 година и се
Продажба
Лукс
ПЪРВА ЛИНИЯ
Чаровна аристократична къща с голям двор на брега на река в Тетевенския Балкан
с. Рибарица
Голяма къща с удобен достъп по асфалтов път
Имот граничещ с река в курортно селище в Тетевенския Балкан. Селото е известна туристическа дестинация и предпочитано място за отдих, почивка и постоянен дом поради чистия въздух и съхранената природа. В близост се намира парк "Царичина", екопътеки, а на няколко километра хижи
Продажба
Лукс
Напълно обзаведена триетажна къща в прекрасния Троянски Балкан
Близо до гр. Троян , с. Голяма Желязна
Просторен имот с навес и стопанска постройка в живописно село
Представяме на Вашето внимание чудесен имот, разположен в оживено село в близост до язовир Сопот. Имотът е в отлично състояние, разполага с изцяло оборудвана триетажна жилищна сграда, двор с голяма площ (около 3000 кв. м), навес, котелно и стопанска постройка с проект за
Продажба
За частни лица
Лукс
Плаж на 200 м
Панорамен тристаен апартамент с морска гледка от всяка стая
гр. Обзор
Имот в комплекс от затворен тип на 250 м от морето
Представяме ви стилен тристаен апартамент, разположен на последен – пети етаж, в съвременен жилищен комплекс в курортния град Обзор. Имотът предлага ненадмината панорама към морето от всяка стая, а обширната тераса от 60 кв.м. създава усещане за простор и свобода.
Състои се
125 000 €(244 478,75 лв.)
(781 €/м2) (1 527,99 лв./м2)Площ: 160.00 м2 Етаж: 5
Тип на имота:
Тристаен апартамент
Юлияна Куртева
Старши брокер, Варна